Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (10 μέλη και 37 επισκέπτες)

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Παντως ευγενικη και καλοσυνατη η Ροζιτα με σχετικα καλες τιμες για αυτο που προσφερει ,εχω παει και εγω αλλα πιστευω οτι υπερβαλετε .
Δεν ειναι 110 κιλα οπως λετε μερικοι,ειναι σιγουρα παραπανω.
Δεν σεβετε τον πελατη,παντα με εχει αφησει στη μεση για να απανταει στα τηλεφωνηματα.
Το υπολοιπο σπιτι κουζινα,σαλονι,μπανιο ειναι πολυ πιο <ξεκουραστο> απο το δωματιο που εχει για τις υπηρεσιες οι οποιες δεν ειναι ολοκηρωμενες
Κατα τα αλλα φιλοτημες προσπαθειες αλλα δεν θα ξαναπαρω
Πρωτιμω να βαλω λιγο πιο βαθια το χερι στη τσεπη και να εχω ολο το πακετο

Αυτα απο μενα συγνωμη αν στεναχωρισα καποιους





 
  • Like
Αντιδράσεις: koolis

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Ξεκινησα σημερα για Ροζιτα.Πηρα τηλ.κατα της 12 η ωρα για να κλεισω ραντεβου αλλα μου ειπε οτι για σημερα ειναι φουλ.Ειναι η δεύτερη φορά που προσπαθω να παω αλλα ειναι φουλ.Χαλαλι της πάντως αν εχει καλες υπηρεσιες.Καθώς ενοιωθα την ανάγκη για μασαζ και εκτονωση πηγα Βανα.Γυρω στις 12 και εικοση που εφτασα ηταν παρουσες εξι κοπελες 23 με 28 χρονον περιπου οι περισσοτερες.Αρκετα εμφανισημες ολες.Απο της παλιες ηταν η Λενα και η Θεωνη.Τις υπολοιπες δεν της ηξερα ουτε μπηκα στην διαδικασία να ρωτησω το ονομα τους αφου ετσι κι αλλιώς θα τα ξεχνουσα.Περασα με την Θεωνη αφου δεν ειχα ξαναπερασει μαζι της στο παρελθόν.Καλο μασαζ με χαλαρη κουβεντουλα και στο τέλος με καλη εκτονωση.Γενικα μια ευχαριστη παρουσία που με αφησε ικανοποιημενος με την επιλογη που εκανα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koolis

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
ζεσι , πριν κανένα μήνα 60 ευρώ μασάζ μέτριο , στοματικό χωρίς προφυλακτικό, 80 από τι θυμάμαι φούλ και την πηδάς. γενικά ευχαριστημένος έφυγα.
Φιλε μου στο Ζεσι πιο πολυ δίνουν σημασία στο στοματικο και στο φουλ και λιγότερο στο μασαζ.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Παντως ευγενικη και καλοσυνατη η Ροζιτα με σχετικα καλες τιμες για αυτο που προσφερει ,εχω παει και εγω αλλα πιστευω οτι υπερβαλετε .
Δεν ειναι 110 κιλα οπως λετε μερικοι,ειναι σιγουρα παραπανω.
Δεν σεβετε τον πελατη,παντα με εχει αφησει στη μεση για να απανταει στα τηλεφωνηματα.
Το υπολοιπο σπιτι κουζινα,σαλονι,μπανιο ειναι πολυ πιο <ξεκουραστο> απο το δωματιο που εχει για τις υπηρεσιες οι οποιες δεν ειναι ολοκηρωμενες
Κατα τα αλλα φιλοτημες προσπαθειες αλλα δεν θα ξαναπαρω
Πρωτιμω να βαλω λιγο πιο βαθια το χερι στη τσεπη και να εχω ολο το πακετο

Αυτα απο μενα συγνωμη αν στεναχωρισα καποιους
Γιατί ζητάς συγγνώμη αδερφέ; Δεν είμαστε εδώ για να γινόμαστε ευχάριστοι, αλλά για να λέμε την γνώμη μας και να πληροφορούμε και τους υπόλοιπους . Είπες την γνώμη σου χωρίς εμπάθεια και χωρίς κακεντρεχή σχόλια . Πολύ καλά έκανες.
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
Ξεκινησα σημερα για Ροζιτα.Πηρα τηλ.κατα της 12 η ωρα για να κλεισω ραντεβου αλλα μου ειπε οτι για σημερα ειναι φουλ.Ειναι η δεύτερη φορά που προσπαθω να παω αλλα ειναι φουλ.Χαλαλι της πάντως αν εχει καλες υπηρεσιες.Καθώς ενοιωθα την ανάγκη για μασαζ και εκτονωση πηγα Βανα.Γυρω στις 12 και εικοση που εφτασα ηταν παρουσες εξι κοπελες 23 με 28 χρονον περιπου οι περισσοτερες.Αρκετα εμφανισημες ολες.Απο της παλιες ηταν η Λενα και η Θεωνη.Τις υπολοιπες δεν της ηξερα ουτε μπηκα στην διαδικασία να ρωτησω το ονομα τους αφου ετσι κι αλλιώς θα τα ξεχνουσα.Περασα με την Θεωνη αφου δεν ειχα ξαναπερασει μαζι της στο παρελθόν.Καλο μασαζ με χαλαρη κουβεντουλα και στο τέλος με καλη εκτονωση.Γενικα μια ευχαριστη παρουσία που με αφησε ικανοποιημενος με την επιλογη που εκανα.
τίμια επιλογή η Θεωνη, ξέρει τι είναι, τι έχει και πως να στο δώσει...!!(να περάσεις καλά εννοώ)
 

xouanito32

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
ποσο καιρο εχεις να πας κ τι ακριβως θες να μαθεις


γιατι δε παιρνεις ενα τηλ να μαθεις αν εκλεισε η ειναι ακομα ανοιχτη

εχει κατι μηνες που κανεις την ιδια ερωτηση
σορυ ρε φιλε εαν σε κουρασα, εαν δεν θες να ενημερωσεις ειναι προτιμοτερο να μην απαντας
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ρε guys, sorry που ρωτάω ξανά, αλλά έχει κανεις υπόψιν του αν η Έλενα του Aqua έχει σταματήσει ή συνεχίζει σε άλλο χωρο; Ευχαριστώ
 

Madafaker

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πως μπορώ να επικοινωνήσω με την Ροζίτα ? Αν είναι εύκολο κάποιος να μου στείλε τον αριθμό της.. ευχαριστώ
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Παντως ευγενικη και καλοσυνατη η Ροζιτα με σχετικα καλες τιμες για αυτο που προσφερει ,εχω παει και εγω αλλα πιστευω οτι υπερβαλετε .
Δεν ειναι 110 κιλα οπως λετε μερικοι,ειναι σιγουρα παραπανω.
Δεν σεβετε τον πελατη,παντα με εχει αφησει στη μεση για να απανταει στα τηλεφωνηματα.
Το υπολοιπο σπιτι κουζινα,σαλονι,μπανιο ειναι πολυ πιο <ξεκουραστο> απο το δωματιο που εχει για τις υπηρεσιες οι οποιες δεν ειναι ολοκηρωμενες
Κατα τα αλλα φιλοτημες προσπαθειες αλλα δεν θα ξαναπαρω
Πρωτιμω να βαλω λιγο πιο βαθια το χερι στη τσεπη και να εχω ολο το πακετο

Αυτα απο μενα συγνωμη αν στεναχωρισα καποιους
Φιλε μου τα περισσοτερα χρήματα που θα δωσεις δεν ειναι εγγύηση οτι θα περασεις καλα.Εγω πολλες φορές στο παρελθόν που πληρωσα μεγαλυτερα ποσα εμεινα με μια πικρη γεύση.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Πριν πάει στο aqua ήταν στο Venus και παλιότερα ήταν σε ένα prive στην Κ. Καραμανλή. Θα πρέπει να κάνω μια γύρα αυτά τα free (Zesi, Vana, Dames ΚΛΠ) μήπως την πετύχω πουθενά αλλά βαριέμαι! Κορίτσια σαν αυτά ήταν το εισητήριο μου για όλα τα prive της πόλης στα οποία έχω αποκτήσει πρόσβαση. Το λέω αυτό για τους διάφορους που ρωτάνε πως θα πάνε στα διάφορα prive μαγαζιά
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Πριν πάει στο aqua ήταν στο Venus και παλιότερα ήταν σε ένα prive στην Κ. Καραμανλή. Θα πρέπει να κάνω μια γύρα αυτά τα free (Zesi, Vana, Dames ΚΛΠ) μήπως την πετύχω πουθενά αλλά βαριέμαι! Κορίτσια σαν αυτά ήταν το εισητήριο μου για όλα τα prive της πόλης στα οποία έχω αποκτήσει πρόσβαση. Το λέω αυτό για τους διάφορους που ρωτάνε πως θα πάνε στα διάφορα prive μαγαζιά
Με τι όνομα ήταν στο Venus?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πριν πάει στο aqua ήταν στο Venus και παλιότερα ήταν σε ένα prive στην Κ. Καραμανλή. Θα πρέπει να κάνω μια γύρα αυτά τα free (Zesi, Vana, Dames ΚΛΠ) μήπως την πετύχω πουθενά αλλά βαριέμαι! Κορίτσια σαν αυτά ήταν το εισητήριο μου για όλα τα prive της πόλης στα οποία έχω αποκτήσει πρόσβαση. Το λέω αυτό για τους διάφορους που ρωτάνε πως θα πάνε στα διάφορα prive μαγαζιά

Βοηθα, φίλε, βοηθα.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Φιλε μου τα περισσοτερα χρήματα που θα δωσεις δεν ειναι εγγύηση οτι θα περασεις καλα.Εγω πολλες φορές στο παρελθόν που πληρωσα μεγαλυτερα ποσα εμεινα με μια πικρη γεύση.
[/quote
Φιλε μου τα περισσοτερα χρήματα που θα δωσεις δεν ειναι εγγύηση οτι θα περασεις καλα.Εγω πολλες φορές στο παρελθόν που πληρωσα μεγαλυτερα ποσα εμεινα με μια πικρη γεύση.

Καλησπερα φιλε ,πολυ σωστο αυτο που γραφεις,μονο τις παρατηρησεις μου εγραψα .οσο για τις πικρες γευσεις,παρα πολλες.
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
το τηλεφωνο της ροζιτας παρακαλω το εχει κανεις διαθεσιμο να μου το στειλει σε πμ.διοτι το εχασα....ευχαριστω πολυ προκαταβολικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom