Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (6 μέλη και 51 επισκέπτες)

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
παιδια αν μπορει καποιος το τηλ απο rozita.
εχω παει και εχω αναφερθει λιγες σελιδες πισω αλλα το εχασα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356

asdfbox

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
40
Like
24
Πόντοι
0
Έχει τίποτα δυνατά κομμάτια; Και από τιμες πως είναι;
ζεσι , πριν κανένα μήνα 60 ευρώ μασάζ μέτριο , στοματικό χωρίς προφυλακτικό, 80 από τι θυμάμαι φούλ και την πηδάς. γενικά ευχαριστημένος έφυγα.
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
ζεσι σπα κ body free πας εκτελείς κ αύριο μεθαύριο περιμένουμε ενημέρωσή γιατί σε βλέπω πολύ ζεστό
[/quote[quote author=stallion41 notid=33399
link=topic=936.msg8977869#msg8977869 date=1563390874]
ζεσι σπα κ body free πας εκτελείς κ αύριο μεθαύριο περιμένουμε ενημέρωσή γιατί σε βλέπω πολύ ζεστό
Για το body είσαι σίγουρος; Πρέπει να μην είχα ακούσει καλες κριτικές.... Τεσπά ,μόλις πάω εννοείται θα υπάρξει κριτική.
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδια,Πηγα μεσα στη βδομαδα στην Βάνα,και πέρασα με Μάγκυ.Πολυ ωραια γκομενα,πολυ ωραιο ασιθησιακο μασάζ,και τέλεια εκτονωση στο τέλος,ευγενική ,γενικα έφαγα κόλλημα.Οση ωρα μου τον επιαζε στο τελος εγω επιανα το θεικο κωλαρακι της..Να ρωτησω αν ξέρει κάποιος..Ειχε και μια αλλη ωραια γκομενα,καστανή.Ομορφη,αδύνατη με πολυ ωραιό στήθος που παιζει να ηταν και σιλικόνη.Γνωρίζει κανείς το όνομα της,μηπως τιμήσω και αυτην?Υπαρχει περιπτωση να ειναι Ινα η Σισσυ,ειχε 6 κοπελες οταν ειχα παει,και δε θυμαμαι τα ονοματα
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλημέρα παιδια,Πηγα μεσα στη βδομαδα στην Βάνα,και πέρασα με Μάγκυ.Πολυ ωραια γκομενα,πολυ ωραιο ασιθησιακο μασάζ,και τέλεια εκτονωση στο τέλος,ευγενική ,γενικα έφαγα κόλλημα.Οση ωρα μου τον επιαζε στο τελος εγω επιανα το θεικο κωλαρακι της..Να ρωτησω αν ξέρει κάποιος..Ειχε και μια αλλη ωραια γκομενα,καστανή.Ομορφη,αδύνατη με πολυ ωραιό στήθος που παιζει να ηταν και σιλικόνη.Γνωρίζει κανείς το όνομα της,μηπως τιμήσω και αυτην?
η ίνα  είναι φίλε μέτρια  πραγματα
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
η ίνα  είναι φίλε μέτρια  πραγματα
μια με καυλωτικη φατσα,που λες ωραια γκομενα αλλα παιζει να ειναι και κρυα μεσα?αυτη ειναι ειναι ε?μαλακια..γιατι εμφανισιακα ειναι πολυ καλη
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημέρα παιδια,Πηγα μεσα στη βδομαδα στην Βάνα,και πέρασα με Μάγκυ.Πολυ ωραια γκομενα,πολυ ωραιο ασιθησιακο μασάζ,και τέλεια εκτονωση στο τέλος,ευγενική ,γενικα έφαγα κόλλημα.Οση ωρα μου τον επιαζε στο τελος εγω επιανα το θεικο κωλαρακι της..Να ρωτησω αν ξέρει κάποιος..Ειχε και μια αλλη ωραια γκομενα,καστανή.Ομορφη,αδύνατη με πολυ ωραιό στήθος που παιζει να ηταν και σιλικόνη.Γνωρίζει κανείς το όνομα της,μηπως τιμήσω και αυτην?Υπαρχει περιπτωση να ειναι Ινα η Σισσυ,ειχε 6 κοπελες οταν ειχα παει,και δε θυμαμαι τα ονοματα
Καλημέρα παιδια,Πηγα μεσα στη βδομαδα στην Βάνα,και πέρασα με Μάγκυ.Πολυ ωραια γκομενα,πολυ ωραιο ασιθησιακο μασάζ,και τέλεια εκτονωση στο τέλος,ευγενική ,γενικα έφαγα κόλλημα.Οση ωρα μου τον επιαζε στο τελος εγω επιανα το θεικο κωλαρακι της..Να ρωτησω αν ξέρει κάποιος..Ειχε και μια αλλη ωραια γκομενα,καστανή.Ομορφη,αδύνατη με πολυ ωραιό στήθος που παιζει να ηταν και σιλικόνη.Γνωρίζει κανείς το όνομα της,μηπως τιμήσω και αυτην?Υπαρχει περιπτωση να ειναι Ινα η Σισσυ,ειχε 6 κοπελες οταν ειχα παει,και δε θυμαμαι τα ονοματα

Τιμές στην Βάνα; Ευχαριστώ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλημέρα παιδια,Πηγα μεσα στη βδομαδα στην Βάνα,και πέρασα με Μάγκυ.Πολυ ωραια γκομενα,πολυ ωραιο ασιθησιακο μασάζ,και τέλεια εκτονωση στο τέλος,ευγενική ,γενικα έφαγα κόλλημα.Οση ωρα μου τον επιαζε στο τελος εγω επιανα το θεικο κωλαρακι της..Να ρωτησω αν ξέρει κάποιος..Ειχε και μια αλλη ωραια γκομενα,καστανή.Ομορφη,αδύνατη με πολυ ωραιό στήθος που παιζει να ηταν και σιλικόνη.Γνωρίζει κανείς το όνομα της,μηπως τιμήσω και αυτην?Υπαρχει περιπτωση να ειναι Ινα η Σισσυ,ειχε 6 κοπελες οταν ειχα παει,και δε θυμαμαι τα ονοματα
παιζει να ηταν κ η ρια αν ειχε βυζαρες τσιτομενες

ειναι καυλοφατσα κ εγω περασα καλα μαζι της ασχετα που καποιοι την βριζουν
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
παιζει να ηταν κ η ρια αν ειχε βυζαρες τσιτομενες

ειναι καυλοφατσα κ εγω περασα καλα μαζι της ασχετα που καποιοι την βριζουν
Ναι καυλοφατσα και τσιτωμενες βυζαρες...Ω ρε πουστη...Φτιαχνομαι..Αν ειναι θα πρεπει να περασω απο εκει χωρις ραντεβου ,για να μην κλεισω αλλη,μικρη γυρω στα 22?
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Η βρωμο ΡΙΑ ΑΚομα δουλεύει το τσολη;;; Μακριά ζητάει ότι ναναι μέσα από χρηματα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Ναι καυλοφατσα και τσιτωμενες βυζαρες...Ω ρε πουστη...Φτιαχνομαι..Αν ειναι θα πρεπει να περασω απο εκει χωρις ραντεβου ,για να μην κλεισω αλλη,μικρη γυρω στα 22?
η ίνα είναι αρκετά μελαχροινη κ ωραία αλλά δε την λες  καυλωφατσα

Εγώ πήγα 2 φορές με την ρια κ πέρασα καλά κ δε ζήτησε τίποτε παραπάνω από τα 20
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Όποιος ρωτάει συνέχεια τιμές...στατιστικά δεν πηγαίνει ποτέ.........Είναι για τα κορίτσια του μασάζ ο λεγόμενος time waster..... Συνέχεια ρωτάει και ποτέ δεν πάει......όπως στο φέις κάτω από κάθε ανάρτηση υπάρχει το <τιμούλα;;;>
Φιλικά πάντα...για να μην παρεξηγηθώ..... :afro:
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Η Ρένα στο Aqua είναι η παλιά καλή Ρένα; Τι προγράμματα κάνει; την προτιμουμε σε σχέση με την Αφροδίτη, την οποία και δεν έχω δοκιμάσει;Ευχαριστώ.
Σερβίρει φραπέ στα 50 ευρώ κι αν θες και καλαμάκι πάει στα 70. Ναί την προτιμούμε σε σχέση με την Αφροδίτη. ...κι αν είσαι ευγενικός τα βγάζει όλα!! ...και το καλαμάκι είναι χωρις περιτυλιγμα...όχι όπως στης Μάγκυς...
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom