Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
καλημερα !! σας παρακολουθω  χρονια μεσα απο αυτο το σαιτ !! πραγματικα επιρρεαστηκα ..βοηθηθηκα πολυ  θελοντας να μπω  και να γνωριζω το μασαζ με ολα τα προγμαμματα που καθε μια κοπελα  κανει πραγματικα ξεχωριστα με τον δικο της τροπο {  :s&m_1: :fuck2: :pipa3: :tits2: :tits: }και με τον καθενα μας διαφορετικα ... Αυτη καθεαυτη η μαγεια  απολαμβανετε και η ολη εμπειρια μας αντικατοπριζετε εκφραζοντας της εδω με ολους...   Καινουργιος σαν μελος  .. που πλεον εχω και εγω με την δικη σας βοηθεια την δικη μου εμπειρια να εκφρασω   μοιραστω και να ακουσω τις αποψεις σας !!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλώς ήρθες λοιπόν

Τις εμπειρίες μας τις διαβάζεις χρόνια όπως είπες

Ηρθε η ώρα να μας γράψεις κ τις δικές σου
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Πολύ ησυχία εχει πέσει.Τι εγινε;Την Δευτερα κανείς δεν χαλαρωνει;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Η μήπως λείπουν όλοι διακοπες;
 

xaris4

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Χαλκιδική της πόπης γινεται τσακάλια όσοι μπορούν κ ειναι ελεύθεροι εχει πολυ ψωμι
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
διαβαζω εδω και πολυ καιρο τα οσα γραφονται κατα περιοδους...δεν εχω κανει πολλα ποσταρισματα μιας και δεν εχω τοσες εμπειριες οσες αναφερουν οι φιλοι...δεν ψαχνω και ποικιλια οσο κατι που να μου αρεσει να νιωθω καλα που πηγα και να εχω ησυχο το κεφαλι μου...ετσι λοιπον και διαβαζοντας και τις θετικες κριτικες εκλεισα ραντεβου με την λεγομενη ροζιτα...το ονομα της ειναι αλλο οταν και αν πατε θα σας συστηθει καταλληλα το κοριτσι.
πολυ ευκολη στην συνεννοηση και δεκτικη πολυ σε οσα θελετε να κανετε παντα στα πλαισια που προσφερει.εγω μην εχοντας και πολλες εμπειριες και μιας και ειμαι πολυ κλασικος πηρα ενα χαλαρωτικο μασαζ με εκτονωση στο τελος.η κοπελα πολυ ανετη σε χαλαρωνει οσο παιρνει ξερει να κανει την δουλεια της αφηστε την να σας περιποιηθει.δεν αφησε σημειο ανεγγιχτο και στο τελος για την εκτονωση ενα θα πω...σιγουρα ξερει που να σας ακουμπησει και πως να σας χαλαρωσει.
πολυ γλυκια σε οψη αρκετα κιλα αλλα σας το λεει αλλα πολυ προσχαρη και προπαντων σε κανει να νιωσεις ανετα πραγμα πολυ σημαντικο.ο χωρος πολυ καθαρος και πολυ ευκολος να το βρεις.στα οικονομικα πολυ value for money οτι προσφερει.μια χαρα αποδραση για ολους πολυ τιμια σε οσα προσφερει.
αυτα τα λιγα ελπιζω να βοηθησα
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Μια ξεπετα είναι στην β.ολγας βικη
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
Οποίος μπορεί και σε μένα το τηλ της ροζιτας με pm
 
  • Like
Αντιδράσεις: Rozita

Rozita

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
22
Like
42
Πόντοι
0
Οποίος μπορεί και σε μένα το τηλ της ροζιτας με pm

Καλησπέρα σας.Πηγαίνετε στην σελίδα 2915,έχω απαντήσει σε ένα μέλος,κάντε εγγραφή στην ιστοσελίδα που αναφέρω.Γιατί ακόμα δεν μπορώ να απαντήσω σε πμ.
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Χαλκιδική της πόπης γινεται τσακάλια όσοι μπορούν κ ειναι ελεύθεροι εχει πολυ ψωμι
Μπορεις να πεις κατι πιο συγκεκριμενο και πως μπορουμε να δαγκωσουμε λιγο απο το ψωμι?    :takethis:

Μια ξεπετα είναι στην β.ολγας βικη
Οι φωτογραφιες που εμφανιζονται στην αγγελια ειναι αληθινες... ?  :tn04:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Μπορεις να πεις κατι πιο συγκεκριμενο και πως μπορουμε να δαγκωσουμε λιγο απο το ψωμι?    :takethis:
Οι φωτογραφιες που εμφανιζονται στην αγγελια ειναι αληθινες... ?  :tn04:
Πας κάνεις καμάκι, μιλάς, κερνάς ποτό, όπως γίνονται αυτά τα πράγματα συνήθως. ;)
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
157
Πόντοι
1
γεια σας μπορει καποιος τηλεφωνο ροζιτας σε πμ?
 

gormitis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2015
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Μπορειτε να προτεινετε καποιο στανταρακι με happy ending? 
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
περασμα απο dames...παρούσες δυο κορασίδες. επειδη δεν ειχα πολυ χρονο και δεν ενθουσιαστικα και πολυ, πηρα το απλο με 40€ μασαζ με εκτονωση. Αν θυμάμαι καλα ηταν καποια Νανα, την αλλη δεν την θυμάμαι!!!
ο χώρος οχι κατι το ιδαίτερο, και αυτο που με ξενεροσε ηταν οτι επρεπε να βγεις απο το δωματιο να πας δυο πορτες πιο κει για να μπεις στο μπανιο!!
Νομίζω κύριοι πως η Βανα ειναι ενας τίμιος χώρος με οτι υπηρεσιες εχει, που ειναι vfm! άποψή μου πάντα,ετσι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom