Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (7 μέλη και 30 επισκέπτες)

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Πέρασμα από Dames (το γνωστό Μεταξά) απόγευμα καθημερινής. Παρούσες δυο (μεγαλο)κοπέλες, μια ξανθιά νταρντάνα και μια μελαχρινή πιο νορμάλ. Μου είπαν τα προγράμματα κι επειδή ήθελα να τον μουσκέψω, επέλεξα το φουλ με τη μελαχρινή.

Πηγαίνοντας στο δωμάτιο μου λέει, "αμαρτία δεν είναι να μείνει μόνη της η φίλη μου;". Το σκέφτομαι λίγο, λέω "δε γαμείς, τι 80 τι 90; Άλλωστε ΔΕΝ είχα πάει ποτέ με δυο γυναίκες ταυτόχρονα".

Ντουζάκι, ξαπλώνω, έρχονται, λίγο μασάζ για τα μάτια του κόσμου, γύρισμα... Κακά τα ψέματα, η θέα δυο γυναικών να στον γλείφουν, δεν υπάρχει. Ή μάλλον, υπάρχει αν είναι 3-4 οι γυναίκες. Καθότι στα 40 και με 12 ώρες εργασίας, το τέλος ήρθε γρήγορα έχοντας μπει μόνο στη μία. Δε γαμείς...

Αν το έκανα ξανά; Ναι, αν ήμουν πιο ξεκούραστος και... χαπακωμένος. Για πρώτη εμπειρία με δυο γυναίκες δεν ήταν και η καλύτερη δυνατή - λόγω των συγκεκριμένων γυναικών εννοώ και αναφέρομαι στο θέμα της ομορφιάς - αλλά έγινε η αρχή.

Καλημέρα. Καλή συνέχεια.

ΥΓ: Μη ρωτήσετε ονόματα μόνο... Δεν συγκρατώ ποτέ.
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
καλημερα !! προσφατα περασα μια βολτιτσα και εγω απο το εν λογω μαγαζι.. δεν υπαρχουν λογια να περιγραψεις αντικειμενικα
την εικονα  οσο αφορα την διαρρυθμιση ... την καθαριοτητα που για εμενα προσωπικα παιζει  σημαντικο ρολο ... και πανω απο ολα  μεγαλο ελλειμμα κοριτσιων .. Οντως ηταν 2 κοριτσια ονοματι Συλβια και Νανα .. χωρισ να εχω πολλες επιλογες και νιωθοντας ντροπη να φυγω .. μπηκα με την μελαχρινη ομολογω να πω ομως πως ηταν καλη.. εφυγα ικανοποιημενος αφηνοντας με πολυ καλες εντυπωσεις οσο αφορα την πιπα που μου εκανε..
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Πέρασμα από Dames (το γνωστό Μεταξά) απόγευμα καθημερινής. Παρούσες δυο (μεγαλο)κοπέλες, μια ξανθιά νταρντάνα και μια μελαχρινή πιο νορμάλ. Μου είπαν τα προγράμματα κι επειδή ήθελα να τον μουσκέψω, επέλεξα το φουλ με τη μελαχρινή.

Πηγαίνοντας στο δωμάτιο μου λέει, "αμαρτία δεν είναι να μείνει μόνη της η φίλη μου;". Το σκέφτομαι λίγο, λέω "δε γαμείς, τι 80 τι 90; Άλλωστε ΔΕΝ είχα πάει ποτέ με δυο γυναίκες ταυτόχρονα".

Ντουζάκι, ξαπλώνω, έρχονται, λίγο μασάζ για τα μάτια του κόσμου, γύρισμα... Κακά τα ψέματα, η θέα δυο γυναικών να στον γλείφουν, δεν υπάρχει. Ή μάλλον, υπάρχει αν είναι 3-4 οι γυναίκες. Καθότι στα 40 και με 12 ώρες εργασίας, το τέλος ήρθε γρήγορα έχοντας μπει μόνο στη μία. Δε γαμείς...

Αν το έκανα ξανά; Ναι, αν ήμουν πιο ξεκούραστος και... χαπακωμένος. Για πρώτη εμπειρία με δυο γυναίκες δεν ήταν και η καλύτερη δυνατή - λόγω των συγκεκριμένων γυναικών εννοώ και αναφέρομαι στο θέμα της ομορφιάς - αλλά έγινε η αρχή.

Καλημέρα. Καλή συνέχεια.

ΥΓ: Μη ρωτήσετε ονόματα μόνο... Δεν συγκρατώ ποτέ.

Τι εννοεις τι 80 τι 90;
Σου ειπαν δηλαδη συν 10 ευρω για φουλ προγραμμα με ακομα μια κοπελα;
Εγω μια φορα που εκανα μασαζ κλασσικο με εκτονωση στο dames μου ειχανε πει 40 η μια και 60 μαζι.
Προφανως επελεξα το μαζι.
Αλλα οπως ειπες και εσυ δεν το ευχαριστηθηκα γιατι κανανε γρηγορα να τελειωσουμε.
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Θα συμφωνησω και εγω για Ροζιτα, μπορει στην αρχη να το σκεφτεσαι να μπεις αλλα στο τελος φευγεις πολυ ευχαριστημενος!
Αξιζει δηλαδη.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Πέρασμα από Dames (το γνωστό Μεταξά) απόγευμα καθημερινής. Παρούσες δυο (μεγαλο)κοπέλες, μια ξανθιά νταρντάνα και μια μελαχρινή πιο νορμάλ. Μου είπαν τα προγράμματα κι επειδή ήθελα να τον μουσκέψω, επέλεξα το φουλ με τη μελαχρινή.

Πηγαίνοντας στο δωμάτιο μου λέει, "αμαρτία δεν είναι να μείνει μόνη της η φίλη μου;". Το σκέφτομαι λίγο, λέω "δε γαμείς, τι 80 τι 90; Άλλωστε ΔΕΝ είχα πάει ποτέ με δυο γυναίκες ταυτόχρονα".

Ντουζάκι, ξαπλώνω, έρχονται, λίγο μασάζ για τα μάτια του κόσμου, γύρισμα... Κακά τα ψέματα, η θέα δυο γυναικών να στον γλείφουν, δεν υπάρχει. Ή μάλλον, υπάρχει αν είναι 3-4 οι γυναίκες. Καθότι στα 40 και με 12 ώρες εργασίας, το τέλος ήρθε γρήγορα έχοντας μπει μόνο στη μία. Δε γαμείς...

Αν το έκανα ξανά; Ναι, αν ήμουν πιο ξεκούραστος και... χαπακωμένος. Για πρώτη εμπειρία με δυο γυναίκες δεν ήταν και η καλύτερη δυνατή - λόγω των συγκεκριμένων γυναικών εννοώ και αναφέρομαι στο θέμα της ομορφιάς - αλλά έγινε η αρχή.

Καλημέρα. Καλή συνέχεια.

ΥΓ: Μη ρωτήσετε ονόματα μόνο... Δεν συγκρατώ ποτέ.
Αξιος...
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
καλημερα !! προσφατα περασα μια βολτιτσα και εγω απο το εν λογω μαγαζι.. δεν υπαρχουν λογια να περιγραψεις αντικειμενικα
την εικονα  οσο αφορα την διαρρυθμιση ... την καθαριοτητα που για εμενα προσωπικα παιζει  σημαντικο ρολο ... και πανω απο ολα  μεγαλο ελλειμμα κοριτσιων .. Οντως ηταν 2 κοριτσια ονοματι Συλβια και Νανα .. χωρισ να εχω πολλες επιλογες και νιωθοντας ντροπη να φυγω .. μπηκα με την μελαχρινη ομολογω να πω ομως πως ηταν καλη.. εφυγα ικανοποιημενος αφηνοντας με πολυ καλες εντυπωσεις οσο αφορα την πιπα που μου εκανε..
Όντως απο γυναικες παρακμή στα φρι μαγαζια.Μοναδικη εξαίρεση η Βανα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Την Τέταρτη πηγα για πρώτη φορά στγν Ροζιτα.Επελεξα το πρόγραμμα μασαζ χαλαροτικο μισης ωρας με εκτονωση.Πολύ καλο το μασαζ και χωρίς βιασυνη χαλαρη κουβέντα και εκτονωση σε ενα πρόγραμμα που κρατησε 45 λεπτα περιπου.Τα λεφτα που πληρωσα 20 ευρώ κατι παραπάνω απο v.f.m.Πολύ φιλικό και συμπαθητικο ατομο τιμα στο επαρκω τα χρηματα που παίρνει.
 

swt90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2019
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
χωρις να θελω να προσβαλω καμια νομιζω οτι πολυ ωραια γκομενα δεν ειναι η μαγκυ ουτε εχει θεικο κωλαρακι. αντιθετως ειναι πετσι και κοκαλο αλλα κανει καλο μασαζ και ειναι πολυ ευγενικη.  επισης για εμενα πολυ καυλωτικη φατσα ειναι η ευα. ομορφη καστανη με πολυ ωραιο στηθος θα ελεγα αλλα δεν θα την ελεγα αδυνατη ειναι κανονικη με δυνατες καμπυλες και πολυ καλη μεσα. αν εννοουσες την ινα ειναι μετρια, συμπαθητικη αλλα κρυα μεσα. και η ρια καυλωτικη ειναι αλλα δυστυχως ειναι πολυ τσαλαπατημενη
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
ΚΑΙ Ο Μιλιαδης  που καμία φορά είναι μόνος του! :rockon: :grin:
Καλα ο Μιχαλης δεν παίζεται.Ειναι εκτός συναγωνισμού.
Καλα ο Μιχαλης δεν παίζεται.Ειναι εκτός συναγωνισμού.
Κατι σαν τον Π.Α.Ο.Κ.δηλαδη.Παίρνει το πρωταθλημα αηττητος.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326

swt90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2019
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
μπορει καποιος να μου πει λιγα λογια τι παιζει με αυτη την μαρια ε. εν ονοματι ιωαννα νομιζω απο το βενους??? αυτη τελικα εκει μεσα τι ρολο βαραει? ξερω σιγουρα πως βγαινει με εναν γνωστο μου αρκετα φραγκατο που τον γνωρισε στο μαγαζι...βεβαια αυτος ο μαλακας την ερωτευτηκε. ολες κατι τετοια ψαχνουν για να τρωνε τα λεφτα του αλλου... ξυπνηστε ρε
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Κριτικών και επισκέψεων συνέχεια.

Επίσκεψη στο Relax. Είχα πάρει τηλέφωνο, δούλευαν Κορίνα και Νίκη, ζήτησα να μου κρατήσουν τη Νίκη.

Στα του μασάζ, έχοντας συνηθίσει από το εξαιρετικό τρίψιμο της Ιωάννας, πράγματι με εξέπληξε ευχάριστα η τεχνική και η ικανότητα της Νίκης. Και δεν σου γεμίζει το μάτι έτσι μικροκαμωμένη που είναι.

Όσο, δε, για εκτόνωση; Ήταν εξαρχής ξεκάθαρη :"Μόνο μασάζ κάνω. Ποτέ δεν αγγίζω. Εκτόνωση μόνος σου αν θες". Και πράγματι, παρά το ότι προσπάθησα να φέρω προς τα εκεί και στη συνέχεια την κουβέντα, παρέμεινε ανένδοτη.

Τουλάχιστον άξιζαν τα 30 ευρώ για μια ώρα πολύ καλού μασάζ.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.596
Πόντοι
38.177

xaris4

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Γαμω τον μπαοκ και όλη την Τουρκία  :birdman:

τούρκος ειναι τούρκος ειναι ο μπαμπας σας. Εβραιόσκυλα και μωαμεθανοί στην γ εθνική μαζι με τα σκουλήκια η πολη καθαρή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom