Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Συναδελφοι θα χρειαστω τα φωτα σας. Το προφιλ μου γραφει νεος και δε με αφηνει να στελνω μυνηματα. Εγω ομως το λογαριασμο τον εχω 2 χρονια. Και εχω κανει κ παλιοτερα κριτικες. Απλα για 1.5 χρονο δεν ειχα μπει λογω το οτι ημουν εκτος. Υπαρχει καποια ρυθμιση π μπορω ν κανω? Να μπορω να απανταω τουλαχιστον στους συναδελφους που μου στελνουν pm
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Συναδελφοι θα χρειαστω τα φωτα σας. Το προφιλ μου γραφει νεος και δε με αφηνει να στελνω μυνηματα. Εγω ομως το λογαριασμο τον εχω 2 χρονια. Και εχω κανει κ παλιοτερα κριτικες. Απλα για 1.5 χρονο δεν ειχα μπει λογω το οτι ημουν εκτος. Υπαρχει καποια ρυθμιση π μπορω ν κανω? Να μπορω να απανταω τουλαχιστον στους συναδελφους που μου στελνουν pm
λογικα σου ζηταει να συμπληρωσεις τα 10 ποστ κ μετα κανε αλλο ενα κ δοκιμασε κ αν συνεχιζει το ιδιο στειλε μνμ στον αντισθενη
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
εκτός σοφίας για μένα όλες οι άλλες είναι καλές και φιλότιμες
Η Σοφια ειναι ενα πολυ γλυκο κοριτσι κοντα στα 30  εχει πολυ σφιχτο αισθησιακο κορμι με στητα βυζια και απιθανη κολαρα εαν εισαι μαγκας μπορεις να την φας με πολυ καλες επιδοσεις εκει βρισκεται περιπου 3 χρονια εαν δεν το ειχε στον πρωτο μηνα θα ειχε φυγει
 

kormara

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Ρε παίδες πείτε και σε μας τους επισκέπτες στην όμορφη πόλη σας ποια είναι αυτή η ´Μαριαννα ´ με τις 5 μασάζουδες - και αν το Aqua είναι το aquaspa.gr...?
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Ρε παίδες πείτε και σε μας τους επισκέπτες στην όμορφη πόλη σας ποια είναι αυτή η ´Μαριαννα ´ με τις 5 μασάζουδες - και αν το Aqua είναι το aquaspa.gr...?
    Φιλε μου λογικα αυτο ειναι δεν εχω μπει ποτε στη σελιδα τους.Αλλα αλλο aquaspa απο οτι γνωριζω δεν υπαρχει. Οσο για τη Μαριαννα αστο ειναι πριβε πιο ευκολα θα μπεις στο πενταγωνο γαζωμενος με εκρηκτικα παρα στη Μαριαννα
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Ρε παίδες πείτε και σε μας τους επισκέπτες στην όμορφη πόλη σας ποια είναι αυτή η ´Μαριαννα ´ με τις 5 μασάζουδες - και αν το Aqua είναι το aquaspa.gr...?
Φιλε μου το μαγαζι της Μαριαννας ειναι πριβε οσο για το Aqua δεν ειμαι σιγουρος.
 

asdfbox

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
40
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδια, νέος εδω αν και παρακολουθω αρκετα χρόνια το site περι μασατζιδικων, τελευταια επίσκεψη πριν κανενα 2μηνο, VANA SPA, μασαζ 30 + εκτονώση 20, ρούχα δεν εβγαζε, αφηνε να την χουφτωνω πανω απο τα ρουχα, γενικά ειναι πολλα λεφτα για εκτονώση που ζητάνε (20 ευρω) τουλαχιστον ας ηταν γυμνές, λογικά θα επισκευθω ξανα την θεσσαλονικη σε κανενα μηνα, να δοκιμάσω AQUASPA η ZESI SPA.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.293
Like
785
Πόντοι
96
... και αν το Aqua είναι το aquaspa.gr...?
Αυτό είναι:
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Ρε παίδες πείτε και σε μας τους επισκέπτες στην όμορφη πόλη σας ποια είναι αυτή η ´Μαριαννα ´ με τις 5 μασάζουδες - και αν το Aqua είναι το aquaspa.gr...?

Ναι το ακουα ειναι το ιδιο με το gr.Η Μαριαννα ειναι πριβε ενω το ακουα δεν ειναι.
 

Satan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναδέλφους, μήπως ξέρει κανείς τι παίζει στο elina kaza;
 

VasilisPPPP

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,δεν πήγα τελικά Μαριάννα μάλλον θα πάω σήμερα.Ο φίλος μου που θα πάμε μαζί με είπε να μην κάνω το λάθος και πάρω την Σοφία γιατί είναι ξινομουνα και ότι τα χει με αυτόν τον γέρο που είναι εκεί .
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Καλησπέρα,δεν πήγα τελικά Μαριάννα μάλλον θα πάω σήμερα.Ο φίλος μου που θα πάμε μαζί με είπε να μην κάνω το λάθος και πάρω την Σοφία γιατί είναι ξινομουνα και ότι τα χει με αυτόν τον γέρο που είναι εκεί .

φιλε για μια φορα ολες καλες ειναι.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καλησπέρα παιδια, νέος εδω αν και παρακολουθω αρκετα χρόνια το site περι μασατζιδικων, τελευταια επίσκεψη πριν κανενα 2μηνο, VANA SPA, μασαζ 30 + εκτονώση 20, ρούχα δεν εβγαζε, αφηνε να την χουφτωνω πανω απο τα ρουχα, γενικά ειναι πολλα λεφτα για εκτονώση που ζητάνε (20 ευρω) τουλαχιστον ας ηταν γυμνές, λογικά θα επισκευθω ξανα την θεσσαλονικη σε κανενα μηνα, να δοκιμάσω AQUASPA η ZESI SPA.
Εξαρτάται τι θελεις.Στο Ακουα απο οτι ξερω παιζει μονο μασαζ και εκτονωση ενω στο Ζεσι μπορεις να κανεις και φουλ πρόγραμμα.
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Αλανια για μια κυρία Κατερίνα που βρίσκεται στην Αρετσού πίσω από τις καφετέριες ξέρουμε τίποτα? εχει βάλει τίποτα καινούριο στο πρόγραμμα της?
 

DimitrisEyth

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
34
Like
24
Πόντοι
0
Αλανια για μια κυρία Κατερίνα που βρίσκεται στην Αρετσού πίσω από τις καφετέριες ξέρουμε τίποτα? εχει βάλει τίποτα καινούριο στο πρόγραμμα της?

Τελευταια φορά πήγα το περασμένο φθινόπωρο. Καλό μασάζ και εκτόνωση αλλά οχι κάτι παραπάνω.
 

commandante

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αλανια για μια κυρία Κατερίνα που βρίσκεται στην Αρετσού πίσω από τις καφετέριες ξέρουμε τίποτα? εχει βάλει τίποτα καινούριο στο πρόγραμμα της?

Τηλέφωνο από την Κατερίνα έχει κανείς; ή κάτι για να κλείσω ραντεβού μαζί της;
 

commandante

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αλανια για μια κυρία Κατερίνα που βρίσκεται στην Αρετσού πίσω από τις καφετέριες ξέρουμε τίποτα? εχει βάλει τίποτα καινούριο στο πρόγραμμα της?
Δεν μπορώ να σου στείλω PM φίλε δεν ξέρω γιατί.. μπορείς να απαντήσεις εδω;
 

commandante

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μπορώ να σου στείλω PM φίλε δεν ξέρω γιατί.. μπορείς να απαντήσεις εδω;
Ξέρω από αρετσου Ναι, στείλε την οδό σε PM. Δεν μπορώ να σου απαντήσω επειδή δεν έχω συμπληρώσει τον αριθμό των μηνυμάτων που θέλει το σύστημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom