Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Καινουργια? Θα δοκιμαστει μες στη βδομαδα και θα σας πω εντυπωσεις. Ξερουμε εμφανιση συναδελφε?

Αφροδιτη 1.60 60κιλα καρε μαλλι γυρω στα 27 με στηθος 2.5αρι και ωραιο κωλο.Ανυαρκτο μασαζ αλλα καλο προγραμμα μεσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

duonitis

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Στο Animus παλια οταν ειχα παει μου ειχαν δωσει ενα ερωτηματολογιο να συμπληρωσω και ζητουσαν ενα σωρο πληροφοριες οποτε δεν ασχοληθηκα και εφυγα, ακομα ετσι ειναι η φαση?  :huh:

Ακόμη !
 

kormara

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Το aqua spa είναι αυτό στη Β.Ολγας; aquaspa.gr? Ποιες παίζουν εκει που αξίζουν, Ελένη και Αφροδίτη; Παίζει μόνο happy ending η και πίπα κλπ;;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Φιλε η δεσποινα μετα τη μαγγυ ηταν για λιγο στης DAMES τσιμισκη , τον τελευταιο καιρο αγνοειται !!!!
Εμαθα οτι παντρεύτηκε και σταματησε την δουλειά.Τωρα αν κανει καμιά αρπαχτη οπως διαβασα εδω δεν ξέρω.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καμία πρόταση από relax?

Ευχαριστώ.
Φιλε για καλο δυνατο μασαζ παρε Ιωαννα.Αν δεν είσαι του δυνατου μασαζ παρε οποιαδήποτε αλλη ετσι και αλλιως στην εκτονωση ολες ιδιες ειναι και δεν βγαζουν κανενα ρουχω.Ολες παρθενες ειναι εκει μεσα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Απιστευτα πραγματα συναθλητες. Δεν ξερουν πως βγαινει το πενηνταρικο. Πας Αθηνα με 50 ευρω εισαι θεος για μια ωρα και η κοπελα σ λεει και ευχαριστω. Εδω με το που μπαινεις στο χωρο οι γκομενες ξυνιλα με το ζορι να μιλησουν. Λες και δε παμε να αφησουμε λεφτα αλλα να τις πυροβολησουμε. Σ εχει μαραθει ο πουτσος ηδη απο το σαλονι απο τις φατσες τους αλλα τι να κανεις. Για να μη σχολιασω το vana spa. Οτι αναφερεται για ναρκωτικα και τετοια ειναι αληθεια. Εχω περασει με ενα βουλγαρογυφτακι και ειναι ετοιμη να πεσει πανω μου την ωρα του μασαζ σταματουσε λιγο ξαναξεκινουσε και δεν ηταν η μονη σε τετοια φαση φερνει λουλουδια συνεχεια τετοια δεν ριμαστε τωρα για τετοια μπερδεματα οι περισσοτεροι απο εμας εχουμε παιδια οικογενειες τα πρεζονια εχουν χιλιες δυο αρρωστιες πανω τους. Και εκτος απο ολα αυτα οι γκομενες ειναι και ψιλομπαζα αλλα μαλλον δεν εχουν καθρευτη και μ ζητουσα για να πιασω μουνι 30 ευρω για να γλυψω ενα 50ρικο εξτρα στο νερο ειδηκα η ευα.Και που να παμε μετα συναθλητες εδω? Εχει μεινει το aqua θα συμφωνησω για Ελενα ωραιο κορμακι πολυ χαλια προσωπο για τα γουστα μου αλλα θα βγαλεις γουστα με τη κοπελα δε παιζεται.Μετα relax Ελιτ. Και επειτα τα μασαζοτσιμπουκομαγαζογαμησα. Ριχτε ακυρα στις ψωλοαρπαχτρες μηπως κ πεινασουν κ δουν πως βγαινει το 20ρικο κ 50ρικο.
Φιλε μου συμφωνω απολυτα μαζι σου.Οπως τα λες ετσι ακριβώς ειναι.
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
H Ιωάννα ποτέ δουλεύει ;
 

VasilisPPPP

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Θα πάω σήμερα σήμερα Μαριάννα μου πε έχει 5 κοπελες καμία πρόταση?
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Φιλε για καλο δυνατο μασαζ παρε Ιωαννα.Αν δεν είσαι του δυνατου μασαζ παρε οποιαδήποτε αλλη ετσι και αλλιως στην εκτονωση ολες ιδιες ειναι και δεν βγαζουν κανενα ρουχω.Ολες παρθενες ειναι εκει μεσα.
Ευχαριστώ.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Θα πάω σήμερα σήμερα Μαριάννα μου πε έχει 5 κοπελες καμία πρόταση?
Φιλε θα σου ελεγα Σοφια αλλα μαλλον πηγες ηδη. Ειχε τπτ καλο?. Προσωπικα εχω αρκετο καιρο να παω τη τελευταια φορα δεν ειχε τιποτα αξιολογο οποτε περασα με το Σοφακι κλασσικη αξια ωραιο κορμι ματαρες κωλο βυζακι καλο κ πολυ καλη πιπα, ειναι βεβαια λιγο με τα φεγγαρια της που κ που αλλα τουλαχιστον δε κλαις τα χρηματα σου οπως σε αλλα μαγαζια και η ωρα ωρα και το μαγαζι πεντακαθαρο.
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Το βάνα σπα μόλις αναβασε αγγελία σε γνωστη σελίδα για εύρεση εργασίας ότι ψάχνει κοπέλες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Το βάνα σπα μόλις αναβασε αγγελία σε γνωστη σελίδα για εύρεση εργασίας ότι ψάχνει κοπέλες..

το βανα σπα εχει ανεκαθεν οχι μια αλλα πολλες αγγελιες σε ιντερνετ  και σε εφημεριδες
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom