Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Ειχα παει πρόσφατα στο venus spa και πηρα τη γιωτα. εδωσα 60 ευρο για να βγαλει μπλουζα με εκτονωση.....μαρεσε π εχει ωραιο σωμα..και επαιξα με τη ρωγα της...ξερουμε για τιποτα πιο πικαντικο?
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Αυτή πάντως έχει 3-4 ευρώ
 

Συνημμένα

  • pikantiki-salata.jpg
    pikantiki-salata.jpg
    61,7 KB · Εμφανίσεις: 16
  • pikantiki-salata.jpg
    pikantiki-salata.jpg
    61,7 KB · Εμφανίσεις: 15

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ρε είστε τρελοί ακόμα με την γιώτα ασχολείστε ; Έλεος
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Ρε είστε τρελοί ακόμα με την γιώτα ασχολείστε ; Έλεος
  Τι μου θυμισες φιλε μου τη πρωτη φορα που εκανα μαζι της στο  vana spa ηταν τοτε. Πολυ ασχημη γκομενα αλλα λεω μπες ποτε δε ξερεις. Και ξεκιναει να μιλαει να μιλαει να μιλαει και να μη το βουλωνει το ρημαδι.Και να πεταει κατι προσβλητικα υπονοουμενα γενικα για την εξωτερικη μας εμφανιση οτι οι περισσοτεροι παμε εκει γτ ειμαστε ασχημοι και δε μπορουμε να βρουμε γκομενες και οτι αυτη ειναι το μουνι. Πως δεν εφαγε μπουνια στα μουτσουδια μπας και καλυτερεψουν. Πολυ θεμα με τους αντρες η γκομενα.Μου ειχε πεσει τοσο που ουτε να μου τον δει δεν ηθελα οχι να μου τον πιασει. 
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Χαχχααα σωστος με έκανες κ γέλασα. Να είσαι. Καλά
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
  Τι μου θυμισες φιλε μου τη πρωτη φορα που εκανα μαζι της στο  vana spa ηταν τοτε. Πολυ ασχημη γκομενα αλλα λεω μπες ποτε δε ξερεις. Και ξεκιναει να μιλαει να μιλαει να μιλαει και να μη το βουλωνει το ρημαδι.Και να πεταει κατι προσβλητικα υπονοουμενα γενικα για την εξωτερικη μας εμφανιση οτι οι περισσοτεροι παμε εκει γτ ειμαστε ασχημοι και δε μπορουμε να βρουμε γκομενες και οτι αυτη ειναι το μουνι. Πως δεν εφαγε μπουνια στα μουτσουδια μπας και καλυτερεψουν. Πολυ θεμα με τους αντρες η γκομενα.Μου ειχε πεσει τοσο που ουτε να μου τον δει δεν ηθελα οχι να μου τον πιασει. 

Ακριβως το ιδιο επαθα φιλε με την Ρια απο το ρελαξ εγνατια.Αρχισε να μιλαει και δεν σταματουσε.Μου επεσε και δεν ηθελα ουτε να τον κοιταει οχι να τον πιασει.Μολις μου ειπε οτι ηθελε 50ευρω για να μου τον παιξει δεν ηξερα αν θελω να την βαρεσω η να γελασω..
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Ακριβως το ιδιο επαθα φιλε με την Ρια απο το ρελαξ εγνατια.Αρχισε να μιλαει και δεν σταματουσε.Μου επεσε και δεν ηθελα ουτε να τον κοιταει οχι να τον πιασει.Μολις μου ειπε οτι ηθελε 50ευρω για να μου τον παιξει δεν ηξερα αν θελω να την βαρεσω η να γελασω..
Φιλε μου με τη Ρια δεν εχω περασει και γιαυτο με εχετε σωσει εσεις που δεν εκλαιγα τα λεφτακια μου. Τη περιμενω να τελειωσει και οσο καθομαι κανα δεκαλεπτο μπαινω εδω και διαβαζω και διαβαζω για τη παρτη της εεε ενολιγοις την εκανα ελαφρως μου τυχε "επειγουσα δουλεια" Παλι καλα π υπαρχει και το site και σωζωμαστε οσοι τουλαχιστον μας κοβει και δεν εχουμε 50ρικα για χασιμο. Παρεπιπτοντως επισκεψη στο aqua με Αφροδιτη γυρω στα 30 ωραιο κορμι μασαζ αρκετα ικανοποιητικο χειρομαλαξη σπεσιαλ με αρκετα χουφτωματα θα ξαναπροτιμιθει.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Ειχα παει πρόσφατα στο venus spa και πηρα τη γιωτα. εδωσα 60 ευρο για να βγαλει μπλουζα με εκτονωση.....μαρεσε π εχει ωραιο σωμα..και επαιξα με τη ρωγα της...ξερουμε για τιποτα πιο πικαντικο?
Κανε μια προσπάθεια με το αναλογο ποσό ισος πετυχεις κατι περισσότερο.Το χρημα μετραει πολύ σήμερα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Εγω παντος στην Βανα παλια με ενα εικοσαρικο επιπλέον καταφερα να κανω κατι περισσότερο με κοπελα που δεν ειναι πλεον στο ροστερ του μαγαζιου.
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Φιλε μου με τη Ρια δεν εχω περασει και γιαυτο με εχετε σωσει εσεις που δεν εκλαιγα τα λεφτακια μου. Τη περιμενω να τελειωσει και οσο καθομαι κανα δεκαλεπτο μπαινω εδω και διαβαζω και διαβαζω για τη παρτη της εεε ενολιγοις την εκανα ελαφρως μου τυχε "επειγουσα δουλεια" Παλι καλα π υπαρχει και το site και σωζωμαστε οσοι τουλαχιστον μας κοβει και δεν εχουμε 50ρικα για χασιμο. Παρεπιπτοντως επισκεψη στο aqua με Αφροδιτη γυρω στα 30 ωραιο κορμι μασαζ αρκετα ικανοποιητικο χειρομαλαξη σπεσιαλ με αρκετα χουφτωματα θα ξαναπροτιμιθει.

Ναι καλη ειναι η Αφροδιτη και καινουρια.Την επομενη φορα δοκιμασε την Ελενη.
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
to Body Free υπαρχει με τις ιδιες τιμουλες?
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Ναι καλη ειναι η Αφροδιτη και καινουρια.Την επομενη φορα δοκιμασε την Ελενη.
Ο καραφλοπουστρας στο Aqua τ σπίρτο Καμμένο είναι αυτό..;;
Πραγματικά καίει κάρβουνο..
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Υπάρχει ακόμα άτομο που δίνει τα ευρώ στην καριολα την Ρια; Μαυριστε την μας θεωρεί χαζούς όλους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom