Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (6 μέλη και 13 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
να σου πω αρχηγέ έχω σκάσει ποιο πολλά Από αυτά που σκατε σε μαγαζιά τύπου μασάζ .  Απλά ήθελα να δω τι φάση παίζει. 
Αδερφε μου δεν υπάρχει λογος να χαλιεσαι τζαμπα.Και εγω ειμαι 10 χρονια στα μασαζ αλλα δεν εχω προσβαση σε κανενα πριβε μαγαζι.Παρολα αυτα δεν χαλιεμαι παω στα φρι Ζεσι και Νταμες που και αυτα παρέχουν φουλ πρόγραμμα. Ισος τα πριβε να ειναι καλυτερα βάσει τιμη απόδοση αλλα και στα φρι ολο και κατι καλο θα βρεις για να ικανοποιησεις την περιεργια σου σχετικα με το τι γινεται στα μασατζιδικα.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
564
Πόντοι
81
Καλησπέρα λοιπόν πρέπει να προσέχουμε τι λέμε και όχι απλός αν νομίζουμε κάτι στο μυαλό μας να το κοπανάμε εκθέτουμε κόσμο και γιατι το λεω αυτο ............. πριν μερικές μέρες ένα φίλος απο εδω ειπε οτι στο Animus νόμισε ότι κάποια κοπέλα σαν να τον άγγιξε !!!!!!!! και όλοι ρωτούσαν να μάθουν το όνομα της για να πάνε μπας και κάνει κάτι παραπάνω απο αυτά που προσφέρει το μαγαζί . Το θέμα είναι ότι σήμερα διαπίστωσα ότι η κοπέλα που αναφέρθηκε  διαγράφηκε απο τα ονόματα τον κοριτσιών στο σαιτ   και θα ηταν ιδιαίτερα λυπηρό να μάθουμε οτι έχασε την δουλειά της για ένα ( νομιζω ) που μπορει να διαβάστηκε απο κάποιον υπεύθυνο απο εδω ή να πήγε κάποιος και να ζητούσε το κάτι παραπάνω μια και απο οτι ξέρω υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα που δεν έχουν γράψει ποτε και μονο διαβάζουν και αν δουν κατι πάνε  τρέχοντας και ζητάνε γούστα βάζοντας μπροστά το εν λόγο φορούν και τα λεγόμενά μας


ΆΡΑ φιλοι μου προσέχουμε τα λόγια μας ................. και τα ΝΟΜΊΣΜΑΤΑ στην τράπεζα που έλεγε και ο παππούς μου  
 

VasilisPPPP

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Η Γιώτα που πήρα ήταν πολύ καλή και φοβερό μασαζ , στην Μαριάννα παρα τις προσπάθειες του τυπά εκεί να πάρω την Σοφία πήρα μια άλλη πέρασα πολύ ωραία.
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα λοιπόν πρέπει να προσέχουμε τι λέμε και όχι απλός αν νομίζουμε κάτι στο μυαλό μας να το κοπανάμε εκθέτουμε κόσμο και γιατι το λεω αυτο ............. πριν μερικές μέρες ένα φίλος απο εδω ειπε οτι στο Animus νόμισε ότι κάποια κοπέλα σαν να τον άγγιξε !!!!!!!! και όλοι ρωτούσαν να μάθουν το όνομα της για να πάνε μπας και κάνει κάτι παραπάνω απο αυτά που προσφέρει το μαγαζί . Το θέμα είναι ότι σήμερα διαπίστωσα ότι η κοπέλα που αναφέρθηκε  διαγράφηκε απο τα ονόματα τον κοριτσιών στο σαιτ   και θα ηταν ιδιαίτερα λυπηρό να μάθουμε οτι έχασε την δουλειά της για ένα ( νομιζω ) που μπορει να διαβάστηκε απο κάποιον υπεύθυνο απο εδω ή να πήγε κάποιος και να ζητούσε το κάτι παραπάνω μια και απο οτι ξέρω υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα που δεν έχουν γράψει ποτε και μονο διαβάζουν και αν δουν κατι πάνε  τρέχοντας και ζητάνε γούστα βάζοντας μπροστά το εν λόγο φορούν και τα λεγόμενά μας


ΆΡΑ φιλοι μου προσέχουμε τα λόγια μας ................. και τα ΝΟΜΊΣΜΑΤΑ στην τράπεζα που έλεγε και ο παππούς μου  
Αν ο κάθε μαγαζάτορας του εκάστοτε σοβαρού ελαιοτριβείου άκουγε τις παπάτζες διαφόρων εδώ μέσα (κλώνων και μη), θα πεινούσαν ακόμη περισσότερες οικογένειες. Επειδή το συγκεκριμένο άθλημα είναι ευκόλως παρεξηγήσιμο και κάποιος προσπαθήσει "να παίξει μπάλα" με την κοπέλα στο εκάστοτε σοβαρό ελαιοτριβείο θεωρώ πως είναι στο χέρι της μασατζούς και του καταστηματάρχη αντίστοιχα πως θα το διαχειριστεί. Επίσης πιστεύετε ότι και στα επίσημα ελαιοτριβεία δεν έχουν παιχτεί φάσεις;;; Είτε εις γνώση των καταστηματαρχών είτε όχι... Απλά αυτά είναι incognito και δεν δημοσιεύονται ποτέ.

Και κάτι ακόμα.... Επειδή λοιπόν κι εσύ τύπε κατηγορείς δημόσια τον άλλον με τα δικά σου νομίσματα, μάθε λοιπόν ότι η συγκεκριμένη κοπέλα από το Animus έκανε την πρακτική της κι έφυγε να δουλέψει για σεζόν εκτός Θεσσαλονίκης.

Συνίσταται λοιπόν τα νομίσματα να τα κρατάτε στις τσέπες σας και τις μπαρούφες να μην τις αμολάτε έτσι, γιατί εκτίθεστε! :woldman:
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Η Γιώτα που πήρα ήταν πολύ καλή και φοβερό μασαζ , στην Μαριάννα παρα τις προσπάθειες του τυπά εκεί να πάρω την Σοφία πήρα μια άλλη πέρασα πολύ ωραία.
Η Γιωτα σε ποιο μαγαζι δουλευει τι αλλο προσφερει και πως ειναι Απο το να ψαχνεις στο animus αμεσως να πηγανεις στη Μαριαννα  η αποσταση ειναι ετη φωτος μηπως βλεπεις οραματα
 

VasilisPPPP

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Από πότε το να έχεις άποψη σημαίνει ότι βλέπεις οράματα? Αλλά δεν σε κρίνω τόσα ξέρεις τόσα λες .Νόμιζα αυτό το forum είναι για να ενημερώνουμε και να ενημερωνόμαστε για νέα πρόσωπα και τύπου "κριτικές" για τα κορίτσια.Αν ήσουν στον  χώρο θα ήξερες ποια είναι η Γιώτα και τι κάνει ,και δεν είπα κάτι κακό στο κάτω κάτω.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Από πότε το να έχεις άποψη σημαίνει ότι βλέπεις οράματα? Αλλά δεν σε κρίνω τόσα ξέρεις τόσα λες .Νόμιζα αυτό το forum είναι για να ενημερώνουμε και να ενημερωνόμαστε για νέα πρόσωπα και τύπου "κριτικές" για τα κορίτσια.Αν ήσουν στον  χώρο θα ήξερες ποια είναι η Γιώτα και τι κάνει ,και δεν είπα κάτι κακό στο κάτω κάτω.
συνέχισε εσύ να ενημερώνεις κ αστούς να λένε
Πολύ καλά έκανες κ δε πήρες Σοφία θα έκλαιγες τα λεφτά σου
Εννοια σου κ ξέρει καλά κ την γιώτα κ την Σοφία ο τύπος
 

johnny L

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
22
Like
22
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους.. Σημερα μαλλον επεσε αναδουλεια και η Κ.Εβιτα εσπευσε να τηλεφωνησει και απο το 2 της τηλεφωνα για μια πολυ καλη νεα αφιξη στο μαγαζι... Εβιτα ενα εχω να πω...πανε οι καλες εποχες!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Καλημερα σε ολους.. Σημερα μαλλον επεσε αναδουλεια και η Κ.Εβιτα εσπευσε να τηλεφωνησει και απο το 2 της τηλεφωνα για μια πολυ καλη νεα αφιξη στο μαγαζι... Εβιτα ενα εχω να πω...πανε οι καλες εποχες!!!
άμα είχε μυαλό θα ήταν το Νο 1 τώρα

αλλά ήθελε αρπαχτες κ ξεπετες αυτά πληρώνει τώρα
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Ναι κι εγώ όταν πήγα μου έκανε την ζώρικη ποιός με συνεστησε και τελικά μου είπε ότι κάνουν απλό χαλαρωτικό μασάζ. Εννοείτε ότι δεν ξαναπατάω. Εξάλλου έχω την Μαριάννα που με τα κορίτσια της περνάω καλά εκτός μερικών εξαιρέσεων.
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Καλημερα σε ολους.. Σημερα μαλλον επεσε αναδουλεια και η Κ.Εβιτα εσπευσε να τηλεφωνησει και απο το 2 της τηλεφωνα για μια πολυ καλη νεα αφιξη στο μαγαζι... Εβιτα ενα εχω να πω...πανε οι καλες εποχες!!!

Η καινουρια αφιξη ειναι μια ψηλη ρωσιδα με καμπυλες
 

maxrap

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Αδερφε μου δεν υπάρχει λογος να χαλιεσαι τζαμπα.Και εγω ειμαι 10 χρονια στα μασαζ αλλα δεν εχω προσβαση σε κανενα πριβε μαγαζι.Παρολα αυτα δεν χαλιεμαι παω στα φρι Ζεσι και Νταμες που και αυτα παρέχουν φουλ πρόγραμμα. Ισος τα πριβε να ειναι καλυτερα βάσει τιμη απόδοση αλλα και στα φρι ολο και κατι καλο θα βρεις για να ικανοποιησεις την περιεργια σου σχετικα με το τι γινεται στα μασατζιδικα.
  δεν χαλιέμαι φιλος  και σε ευχαριστώ για τον τρόπο που απαντησες όμορφα χωρίς ειρωνεία σαν κάτι άλλους. 
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Βενους η Ελενη πολυ καλη μεσα και ωραιο μασαζ.Βανα μονο η Ινα μ αρεσε απο καινουριες η Σισσυ οχι τοσο.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Εχουν κ πιο καινούργιες Αννα στη βάνα κ Ιωάννα στο Venus
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom