Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (6 μέλη και 25 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Επειδή έκανες παράθεση σε δικό μου ποστάρισμα,τελείως άσχετο,καθόσον εγώ σου είπα για google, σου απαντώ τα εξής :
1ον. Ποιά είναι η Εύα;;;
2ον. Γιατί να μου ζητήσει κάτι παραπάνω;;;
3ον. Τον ότι την ξέρεις και από αλλού και από παλιότερα, δεν με καθιστά γελοίο.
4ον. Δεν ξενέρωσα και είπα , ας πω καμιά μαλακία.
5ον. Για να σου απαντήσω στο αυτό ύφος, ΔΕ ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ !!!
κ 6 να συμπληρώσω εγώ σταμάτα να προμοταρεις το dames φαίνεσαι από μακριά

Υγ για τον ματάκια το συμπλήρωμά ;)
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Γενικα στο Βενους και στη Βανα εχουν ενα στυλακι περιεργο ολες. ειναι πιτσιρικες και δε ξερουν πως να σε καυλωσουν.
οσο εισαι μπρουμυτα δε σε ακουμπανε πουθενα στα επιμαχα σημεια. οταν γυρισεις επισης καθολου.
αν τις πεις θελω εκτονωση στον πιανουν στα γρηγορα σε ξεπετανε και αυτο ηταν. Εμενα αυτο δε μ αρεσει.
Οι περισσοτερες ειναι ετσι νομιζω. εχω κανει σχεδον με ολες απλα δε θυμαμαι ονοματα και φατσες. ειναι τοσες πολλες
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Γενικα στο Βενους και στη Βανα εχουν ενα στυλακι περιεργο ολες. ειναι πιτσιρικες και δε ξερουν πως να σε καυλωσουν.
οσο εισαι μπρουμυτα δε σε ακουμπανε πουθενα στα επιμαχα σημεια. οταν γυρισεις επισης καθολου.
αν τις πεις θελω εκτονωση στον πιανουν στα γρηγορα σε ξεπετανε και αυτο ηταν. Εμενα αυτο δε μ αρεσει.
Οι περισσοτερες ειναι ετσι νομιζω. εχω κανει σχεδον με ολες απλα δε θυμαμαι ονοματα και φατσες. ειναι τοσες πολλες
παροτι λατρευω βενους και βανα, πως αλλιως να σου το πω λατρευω να μισω αυτα τα μαγαζια !! ποσο δικιο  εχεις ομως..
 
  • Like
Αντιδράσεις: AB66

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
καλησπερα σε ολους.ειμαι νεος στην θεσσαλονικη μολις 2 μηνες και θα ηθελαν ρωτησω για το animus(Ολυμπίου Διαμαντή)το αναφερω γιατι δεν ξερω αν εχει κ αλλου με το ιδιο ονομα.τι παιζει?ειναι αποκλειστηκα μασατζιδικο ή εχει κ αλλα προγραμματα?ρωταω γι αυτο γτ ειναι απεναντι απο εκει που δουλευω και με βολευει λογω των ωραριων που εχω.σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.
λογικα απλο μασαζ..γτ δε δοκιμαζεις να μας πεις ?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Παιδιά καλησπερα σας! Γνωριζει κανείς κοπέλες που κανουν μασαζοκατασταση για Θεσσαλονικη κατ'οικον;
χμ ..εχει καποια σαιτ ομως δεν ειναι μασαζ μην γελιομαστε! πουτανες ειναι !!!!
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
καλησπερα σε ολους.ειμαι νεος στην θεσσαλονικη μολις 2 μηνες και θα ηθελαν ρωτησω για το animus(Ολυμπίου Διαμαντή)το αναφερω γιατι δεν ξερω αν εχει κ αλλου με το ιδιο ονομα.τι παιζει?ειναι αποκλειστηκα μασατζιδικο ή εχει κ αλλα προγραμματα?ρωταω γι αυτο γτ ειναι απεναντι απο εκει που δουλευω και με βολευει λογω των ωραριων που εχω.σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.
Έχω πάει.εξαιρετικό μασαζ.chill ατμόσφαιρα.ζεστες πετσετες.πολυ ωραία φάση.αλλα μέχρι εκεί.δεν ήταν κι οι συνθήκες τέτοιες να ζητήσω έξτρα.αλλα δεν έχει αναφέρει ποτε κανεις κάτι εκεί
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Έχω πάει.εξαιρετικό μασαζ.chill ατμόσφαιρα.ζεστες πετσετες.πολυ ωραία φάση.αλλα μέχρι εκεί.δεν ήταν κι οι συνθήκες τέτοιες να ζητήσω έξτρα.αλλα δεν έχει αναφέρει ποτε κανεις κάτι εκεί
καλως τον σακλφορντ τον αδερφο !!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
παροτι λατρευω βενους και βανα, πως αλλιως να σου το πω λατρευω να μισω αυτα τα μαγαζια !! ποσο δικιο  εχεις ομως..
Κι εγώ το ίδιο αξιόλογε φίλε και συναγωνιστή! Ενώ απ'τη μια λέω θα σταματήσω να πηγαίνω, την άλλη πάω και περνάω τέλεια! Αλλάζω γνώμη για λίγο, μετά πάλι τα ίδια. Γενικά όμως έχω φάει κόλλημα με τα εν λόγω μαγαζιά. Δεν ξέρω αν καταφέρω στο εγγύς μέλλον να σταματήσω.

Γουστάρω πολύ το άβαταρ που έβαλες, τούρτα σοκολάτα! Αυτό κι αν είναι κόλλημα! Εγώ πάντως είμαι σοκολατάς, το δηλώνω! :2funny:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Κι εγώ το ίδιο αξιόλογε φίλε και συναγωνιστή! Ενώ απ'τη μια λέω θα σταματήσω να πηγαίνω, την άλλη πάω και περνάω τέλεια! Αλλάζω γνώμη για λίγο, μετά πάλι τα ίδια. Γενικά όμως έχω φάει κόλλημα με τα εν λόγω μαγαζιά. Δεν ξέρω αν καταφέρω στο εγγύς μέλλον να σταματήσω.

Γουστάρω πολύ το άβαταρ που έβαλες, τούρτα σοκολάτα! Αυτό κι αν είναι κόλλημα! Εγώ πάντως είμαι σοκολατάς, το δηλώνω! :2funny:
αδερφε μου τι μπορω να κανω τωρα πια για σενα μονο τουρτα να κερασω σοκολατενια ! φιλαρακι μ πσιχ φαν καλε μ αδρεφε μ!!!!!!! υγ.παροτι εχω προσβαση σε ολα τα πριβε η σχεδον σε ολα δεν πηγαινω αλλα επιλεγω να πηγαινω στα εν λογω μαγααζια που τοσο μισω να τα αγαπω !!!!!!!!!!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Φιλε δεν υπαρχει περιπτωση να σου ζητησε η Ευα κατι παρα πανω κ ουτε να εκανε χωρις προφύλαξη!! Λες ψεματα. Οσοι την ξερουν το γνωριζουν,οπως εγω. Ολα με προφυλαξη τα κανει. Και για το πατωμα επισης λες ψεματα... σιγα μην ξαπλωσε κατω χαχαχα εισαι γελοιος γιατι σου ειπα την ξερω κ απο αλλου κ απο παλιοτερα. Εσυ μηπως ηθελες χωρις, οπως κ αλλοι που θελουν, κ δεν δέχτηκε?! Κ αφου ξενερωσες ειπες ας πω καμια μαλακια!!
Για την Κατερινα δεν ξερω ομως.
Πάντως η Δεσποινα το εκανε πολλες φορες κ σε μένα.
Πως είσαι σίγουρη  οτι λέει ψέματα?
Πως ξέρεις τι ζητάνε οι άλλοι?
Οι ερωτήσεις είναι ρητορικές διότι σε πήραμε χαμπάρι Ευα ή Λία ή Λίνα!!

Άλλη φορά να προσέχεις τις παραθέσεις σου! Προφανώς ήθελες το κάτωθι σχόλιο να παραθέσεις που μιλούσε για σένα.
Οχι τίποτα άλλο αλλά θυμώνεις και το συνάδελφο τον ΑΙΔΙΟΛΕΙΧΟ!!

Καλημέρα συναγωνιστές!

Θα παραθέσω 2 κριτικές μου και αν επιτρέπετε να κάνω και μια ερώτηση στο τέλος!
Οι κριτικές αφορούν το dames όπως πολλοί έχετε γράψει. Οι επισκέψεις αφορούν την Εύα και την Κατερίνα, μιας και η Ηρώ/Εβελίνα δεν είναι του γούστου μου.
Εύα : Πολύ συμπαθητική, το σώμα όπως το προανέφεραν και οι άλλοι , πιασίματα και γενικά προσπαθεί να βγάλει γούστα με σχολιάκια πρόστυχα. στα του αγώνα το μπούκι της πρόθυμο και με προσπάθεια, αφήνει δάχτυλα επιφανειακά, στάση ώστε να μπορείς να θωπεύσεις άνετα. Στη συνέχεια 4 στάσεις, πάνω στο μασαζοκρέβατο , ιεραποστολικά, στα 4 επί του κρεβατιού, και στο πάτωμα. Το τελείωμα στο στήθος μετά από χειρωνακτική εργασία της ! Κόστος 80ευρώ και με ρώτησε για ελεύθερο στοματικό με +20.

Κατερίνα : Την περιγραφή την αφήνω όπως ανέφεραν οι συναγωνιστές. Στα του αγώνα προσωπικά με ενθουσίασε η πίπα της με πολλά deep και πολύ σάλιο, χαδάκια και χουφτώματα από μέρους της , φιλάκια στην αρχή επιφανειακά μετά με γλώσσα, γλειψίματα εκ μέρους της σε σώμα και ρώγες κλπ, υγράνθηκε γρήγορα, αν και στην αρχή κρατούσε μια απόσταση ότι πονάει κλπ. Μετά αδιαρμαρτύρητα δέχτηκε το σφυροκόπημα και φυσικά με τις κραυγούλες που αν και ψεύτικες ήταν όμορφο ηχητικό! Τελείωμα μετά από λίγο πίπα και χειρωνακτικά στις βυζάρες τις. Κόστος 80ευρώ.

Από μασάζ δεν κατέχουν τίποτα, παρά μόνο λάδωμα και έτοιμος για τηγανιτό σνίτσελ. :)

Γενικά θεωρώ πως η κατερίνα είναι πιο εργατική σε όλο αυτό , αλλά πάντα με γνώμονα το υποκειμενικό γούστο του καθενός.

Ο χώρος πολύ καλύτερος από της Όλγας και της Αγγελάκης, αρκετά σκοτεινά ωστόσο τα δωμάτια , με κλιματισμό αναμμένο!

Ελπίζω να βοήθησα λιγάκι με την απλή κριτική..
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
81
παροτι λατρευω βενους και βανα, πως αλλιως να σου το πω λατρευω να μισω αυτα τα μαγαζια !! ποσο δικιο  εχεις ομως..
Τώρα λες ποσό δίκιο έχει.. όταν σ έλεγα ότι δ κάνουν
Σωστά τη δουλειά τους μου έλεγες ότι είναι μια χαρά κορίτσια.. λοιπον τ κορίτσια της Βάνας αν τ πληρώσεις αδρά τότε ξεκλειδώνονται κ σε
Καυλωνουν... αλλά δ ε αξίζει όλο αυτό τ νταραβερι.. στο dames einai ποιο
Ξεκάθαρα κ ποιο οικονομικά.. καμία δ θ στο παίξει παρθένα
Γ ν τη πεις παρε και αλλά.. κ επιβεβαιώνω ότι κάποιες της Βάνας τρώγονται
Έξω από τ μαγαζι μ 150 περιπου κ αξιζει
 
  • Like
Αντιδράσεις: AB66

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Πως είσαι σίγουρη  οτι λέει ψέματα?
Πως ξέρεις τι ζητάνε οι άλλοι?
Οι ερωτήσεις είναι ρητορικές διότι σε πήραμε χαμπάρι Ευα ή Λία ή Λίνα!!

Άλλη φορά να προσέχεις τις παραθέσεις σου! Προφανώς ήθελες το κάτωθι σχόλιο να παραθέσεις που μιλούσε για σένα.
Οχι τίποτα άλλο αλλά θυμώνεις και το συνάδελφο τον ΑΙΔΙΟΛΕΙΧΟ!!
Φίλτατε, επειδή είμαι και σε κρίσιμη ηλικία, επίτρέπω, πλέον, σε ελάχιστα πράγματα να με θυμώνουν. Απλά, όταν κάποιος με αποκαλεί γελοίο και ισχυρίζεται ότι λέω μαλακίες, οφείλω να του απαντήσω στο αυτό ύφος .
One way or another που λένε και στο χωριό μου (ορεινό Λασίθι), thanks !!! :hi: :hi: :hi:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Τώρα λες ποσό δίκιο έχει.. όταν σ έλεγα ότι δ κάνουν
Σωστά τη δουλειά τους μου έλεγες ότι είναι μια χαρά κορίτσια.. λοιπον τ κορίτσια της Βάνας αν τ πληρώσεις αδρά τότε ξεκλειδώνονται κ σε
Καυλωνουν... αλλά δ ε αξίζει όλο αυτό τ νταραβερι.. στο dames einai ποιο
Ξεκάθαρα κ ποιο οικονομικά.. καμία δ θ στο παίξει παρθένα
Γ ν τη πεις παρε και αλλά.. κ επιβεβαιώνω ότι κάποιες της Βάνας τρώγονται
Έξω από τ μαγαζι μ 150 περιπου κ αξιζει

Τωρα που ξερεις οτι ολες το κανουν (φραπε) εχει χασει την "αιγλη" του. Παλιοτερα ηταν αλλιως το κυνηγουσες το πραγμα, πότε με τη μια πότε με την αλλη.

Ηταν αλλη φαση. Μου εχουν κανει και πιπα αρκετες εκει παλιοτερα  εχω πηδηξει και δυο εκει μεσα.

Τωρα ειναι ολες κρυες, δε μ αρεσει καθολου το στυλακι αυτο
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Επίσης σε μια προσαφτη μου επισκεψη στο βενους ηδα σε μια γωνια σχεδον κρυμμενη μια ταμπελα ότι βιντεοσκοπειται ο χωρος για λογους ασφαλειας. Μονο στη ρεσεψιον ή και στα δωματια?

Λεω εγω τωρα.....
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Φιλε δεν υπαρχει περιπτωση να σου ζητησε η Ευα κατι παρα πανω κ ουτε να εκανε χωρις προφύλαξη!! Λες ψεματα. Οσοι την ξερουν το γνωριζουν,οπως εγω. Ολα με προφυλαξη τα κανει. Και για το πατωμα επισης λες ψεματα... σιγα μην ξαπλωσε κατω χαχαχα εισαι γελοιος γιατι σου ειπα την ξερω κ απο αλλου κ απο παλιοτερα. Εσυ μηπως ηθελες χωρις, οπως κ αλλοι που θελουν, κ δεν δέχτηκε?! Κ αφου ξενερωσες ειπες ας πω καμια μαλακια!!
Για την Κατερινα δεν ξερω ομως.
Πάντως η Δεσποινα το εκανε πολλες φορες κ σε μένα.
Περασα σήμερα  το μεσημέρι κατα της μια παρα τέταρτο απο το Νταμες για μασαζ.Παρουσες δυο κοπελες η Εβελινα και η Κατερινα.Η Ηρω έλειπε διακοπές η Δεσποινα μου είπαν οτι σταματησε και η Ευα θα ερχόταν αργότερα. Μιά και έλειπε το πουλεν μου η Ηρω επιλέχθηκε η Κατερινα στο φουλ πρόγραμμα. Το μασαζ καλο αλλα μικρης διαρκειας το δευτερο μερος πολυ καλο με πολυ καλη συμμετοχή εκ μερους της.Μια καλή περίπτωση  θα ελεγα ειδικα για μενα που ειμαι πενηντα συν και της βλεπω της κοπελες αυτες σαν μπισκοτολουκουμο.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
81
Μαύρο γτ τ πουτανακιΑ δ εκτιμάνε τ χρήματα
Που βγαίνουνε μ ιδρωτα
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Τωρα που ξερεις οτι ολες το κανουν (φραπε) εχει χασει την "αιγλη" του. Παλιοτερα ηταν αλλιως το κυνηγουσες το πραγμα, πότε με τη μια πότε με την αλλη.

Ηταν αλλη φαση. Μου εχουν κανει και πιπα αρκετες εκει παλιοτερα  εχω πηδηξει και δυο εκει μεσα.

Τωρα ειναι ολες κρυες, δε μ αρεσει καθολου το στυλακι αυτο

με ποσα λεφτα εξτρα σου πηραν πιπα και με ποσα εξτρα πηδηξες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom