Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (6 μέλη και 16 επισκέπτες)

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Επίσκεψη vana spa, 30 μασάζ και 25 στην κοπέλα, πίπα μισή ώρα, αλλά στο φινάλε πολλά είναι, η καλύτερη θεραπεύτρια η Γιώτα και η Βερονικα

ποια σου πηρε πιπα φιλε η γιωτα η βερονικα?
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
81
μήπως σ έδωσε κ 25 γ τη πίπα..;;
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Φιλε μου το πολύ πολύ να δούμε τον εαυτό μας πρωταγονιστη σε ακαταλληλη ταινία .

ΟΚ.Αλλά για να είναι ακατάλληλη πρέπει να έχει και μπριζολακι... αλλιώς είναι κατάλληλη θα έλεγα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Συμπέρασμά το dames είναι τις ξεπετας να το έχουμε υπ όψιν

Είναι ντροπή στην εποχή τις κρίσης να δίνεις 80 κ να σε ξεπεταει κ να φεύγει

Το ίδιο καθεστώς ισχύει κ στη χοντρή αλλά αυτή παίρνει 50 κάτι είναι κ αυτό

Στη μαριάννα πάντως δεν ισχύει ούτε στο αντιστρες
Φιλε μου καλε συμφονω μαζι σου αλλα εγω δεν εχω πρόσβαση στα συγκεκριμένα μαγαζιά. Και δεν ειναι του χαρακτήρα μου να ζητήσω απο κάποιον που δεν με γνωρίζει να εξηγηθεί για μενα.Επομενος θα πηγαινω στα μαγαζια που εχω προσβαση και θα παιρνω το πολυ πρόγραμμα με στοματικο και με κοπελες που ξερω και περναω παντα καλα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
ετσι ακριβως ειναι φιλε μου..το dames ηταν και ειναι ακυρο γιατι εξακολουθει και δουλευει στο ιδιο μοτιβο..20 λεπτα και γεια σας..βλεπεις θελουνε να κονομησουνε οι παιχτριες..απο αλλους ομως και οχι απο μας..φτανει τοση κοροιδια..απο την αλλη η χοντρη για μενα ειναι ακυρη τα τελευταια 2 χρονια απο πλευρας κορασιδων δηλαδη φερνει ολο κατι αλκοολικες η πρεζονια..μακρια λοιπον και απο κει..και καταληγουμε στο οτι η Μαριαννα ειναι το καλυτερο μαγαζι με διαφορα!!
κ με το στέλιο αντιστρες δεν είχα πότε πρόβλημα καλές κ φιλότιμες οι κοπέλες αλλά δεν κάνει ανανεώσεις κ αν κάνει πρέπει να πετύχεις γιατί είναι για λίγες μέρες
βίκυ 30+ καλό κορμί την ιδρωνη τι φανέλα φιλότιμη το ίδιο κ η
ιουλία ψυχούλες κ οι 2 σταθερές αξίες αλλά πολλά χρόνια στο Κουρμπέτι
Μαριάννα
αλεξάνδρα 40+ πού έγινε μελαχροινη
αφροδίτη το πολύ 30 λίγα κιλά παραπάνω αλλά καλή
αθηνα Ρωσίδα 40 περίπου καλό κορμί κ αυτή έγινε μελαχροινη
Ρέα 30+ ψηλή ντερεκο δε τι πήρα άκουσα κάνει ολα
φαιδρά το αστέρι τις υπόθεσής 25 1.75 μελαχροινη μικρό βυζί σώμα μοντέλε καλή μέσα
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
κ με το στέλιο αντιστρες δεν είχα πότε πρόβλημα καλές κ φιλότιμες οι κοπέλες αλλά δεν κάνει ανανεώσεις κ αν κάνει πρέπει να πετύχεις γιατί είναι για λίγες μέρες βίκυ ιουλία σταθερές αξίες αλλά πολλά χρόνια στο Κουρμπέτι
Η γνώμη που σχημάτισα , τα 2-3 τελευαία χρόνια για τον Στέλιο, είναι ότι επειδή δεν έχει πολύ δουλειά, οι μεν σταθερές έχουν γίνει διεκπεραιωτικές, οι δε γκεστ σταρς, μόλις αντιλαμβάνονται πως δεν έχει δουλειά, φεύγουν. Γι αυτό άλλωστε κράτησε μόνο το μαγαζί στη Βούλγαρη και έκλεισε το 2ο στην Στρατού.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Χαχαχα έχει κ συνέχεια τα μισά μόνο πήρες καλημέρα συνάδελφε
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
  Καλή μέρα κύριοι, επίσκεψη στη Μαριάννα.
Πέρασα με Αφροδίτη 25 περίπου μελαχρινή με καμπύλες ακριβώς εκεί που πρέπει με τρομερό φυσικό στήθος . Φουλ πρόγραμμα και πραγματικά η κοπέλα γουστάρει αυτό που κάνει , 1 ώρα 2 φορές ,δυνατό σημείο της το στοματικό με τελείωμα στο στόμα , λοκώ δεν έδωσε την επόμενη φορά είπε , για μασάζ μη ρωτάτε γιατί δεν το ζήτησα εγώ....δεν κρατήθηκα στη θέα του γυμνου κορμιού της και όρμισα  αμέσως στο ψαχνό ...είπαμε μετά τα 50 τέτοια μωρά σε ανάβουν αμέσως συν το piercing στο ομφαλο συν τα tattoo ... ε!!! Δεν ήθελα και πολύ ποιος το χεζει το μασάζ είπα μέσα μου .
Πέρασα καλά και θα την προτιμήσω ξανά στο άμεσο μέλλον , μακάρι και σε άλλα μαγαζιά του είδους να βρίσκουμε τέτοιες υπηρεσίες και συμπεριφορά όσες φορές πήγα εκεί δεν ένοιωσα ότι οι κοπέλες με βλέπουν για ξεπετα.
Καλό καλοκαίρι σε όλους  (καλοκαίρι να το κάνει ο θεός).
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
  Καλή μέρα κύριοι, επίσκεψη στη Μαριάννα.
Πέρασα με Αφροδίτη 25 περίπου μελαχρινή με καμπύλες ακριβώς εκεί που πρέπει με τρομερό φυσικό στήθος . Φουλ πρόγραμμα και πραγματικά η κοπέλα γουστάρει αυτό που κάνει , 1 ώρα 2 φορές ,δυνατό σημείο της το στοματικό με τελείωμα στο στόμα , λοκώ δεν έδωσε την επόμενη φορά είπε , για μασάζ μη ρωτάτε γιατί δεν το ζήτησα εγώ....δεν κρατήθηκα στη θέα του γυμνου κορμιού της και όρμισα  αμέσως στο ψαχνό ...είπαμε μετά τα 50 τέτοια μωρά σε ανάβουν αμέσως συν το piercing στο ομφαλο συν τα tattoo ... ε!!! Δεν ήθελα και πολύ ποιος το χεζει το μασάζ είπα μέσα μου .
Πέρασα καλά και θα την προτιμήσω ξανά στο άμεσο μέλλον , μακάρι και σε άλλα μαγαζιά του είδους να βρίσκουμε τέτοιες υπηρεσίες και συμπεριφορά όσες φορές πήγα εκεί δεν ένοιωσα ότι οι κοπέλες με βλέπουν για ξεπετα.
Καλό καλοκαίρι σε όλους  (καλοκαίρι να το κάνει ο θεός).
Ωραίος ο συνάδελφος και σωστή η κριτική του. Είπε που πήγε, με ποια πέρασε,  την περιέγραψε, ανέφερε τις παρεχόμενες υπηρεσίες, και στο τέλος ανέφερε και την ηλικία του. Μοναδική παράλειψη, το ότι δεν ανέφερε τιμή, αλλά μικρό το κακό. Εύγε !!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
σημερα περασμα σχεδον απο ολα τα πριβε εκτος μαριας λαδαδικα που εκλεισε για τον μηνα αυγουστο.θα αναφερθω μονο εκει οπου περασα! αντιστρεςς παρουσες 3 ιουλια ,μια καινουρια ρωσιδα νομιζω καλο αδυνατο,,ενα αλλο αδυνατο ελληνιδα δε εχω συγκρατησει ονοματα! περασμα στο δωματιο με ιουλια στη γνωστη τιμη του μισαωρου ! την τιμα την φανελα ..πολυ βαθυ λαρυγγι δυνατη κατασταση! εγγυηση ! εμφανισιακα εχει παρει λιγα κιλακια μα ειναι δυνατο μεσα οποτε χαλαλι!!! :pipa2:υγ.. που και που θελει να ξεφευγουμε απο τα τετριμμενα [[[δαμες βανα και τα λοιπα]] !!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
  Καλή μέρα κύριοι, επίσκεψη στη Μαριάννα.
Πέρασα με Αφροδίτη 25 περίπου μελαχρινή με καμπύλες ακριβώς εκεί που πρέπει με τρομερό φυσικό στήθος . Φουλ πρόγραμμα και πραγματικά η κοπέλα γουστάρει αυτό που κάνει , 1 ώρα 2 φορές ,δυνατό σημείο της το στοματικό με τελείωμα στο στόμα , λοκώ δεν έδωσε την επόμενη φορά είπε , για μασάζ μη ρωτάτε γιατί δεν το ζήτησα εγώ....δεν κρατήθηκα στη θέα του γυμνου κορμιού της και όρμισα  αμέσως στο ψαχνό ...είπαμε μετά τα 50 τέτοια μωρά σε ανάβουν αμέσως συν το piercing στο ομφαλο συν τα tattoo ... ε!!! Δεν ήθελα και πολύ ποιος το χεζει το μασάζ είπα μέσα μου .
Πέρασα καλά και θα την προτιμήσω ξανά στο άμεσο μέλλον , μακάρι και σε άλλα μαγαζιά του είδους να βρίσκουμε τέτοιες υπηρεσίες και συμπεριφορά όσες φορές πήγα εκεί δεν ένοιωσα ότι οι κοπέλες με βλέπουν για ξεπετα.
Καλό καλοκαίρι σε όλους  (καλοκαίρι να το κάνει ο θεός).
μια τερμα αδυνατη καινουρια που ειχε φερει εδω και κανα μηνα ποια ειναι?? ονομα?
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
  Μια ψηλή μελαχρινή κοπέλα όμορφη είδα αλλά δεν συγκράτησα όνομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom