Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (6 μέλη και 19 επισκέπτες)

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Μαύρο γτ τ πουτανακιΑ δ εκτιμάνε τ χρήματα
Που βγαίνουνε μ ιδρωτα

δεν φταινε αυτες φιλε η αφεντικινα τους φταιει που τις πιεζει για την ωρα να μας ξεπετανε στο 20λεπτο..μια δυο σιγα μετα να μην ξαναπαμε..80ε ειναι αυτα..
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Περασα σήμερα  το μεσημέρι κατα της μια παρα τέταρτο απο το Νταμες για μασαζ.Παρουσες δυο κοπελες η Εβελινα και η Κατερινα.Η Ηρω έλειπε διακοπές η Δεσποινα μου είπαν οτι σταματησε και η Ευα θα ερχόταν αργότερα. Μιά και έλειπε το πουλεν μου η Ηρω επιλέχθηκε η Κατερινα στο φουλ πρόγραμμα. Το μασαζ καλο αλλα μικρης διαρκειας το δευτερο μερος πολυ καλο με πολυ καλη συμμετοχή εκ μερους της.Μια καλή περίπτωση  θα ελεγα ειδικα για μενα που ειμαι πενηντα συν και της βλεπω της κοπελες αυτες σαν μπισκοτολουκουμο.
χυσεα καλα να περνας παντα φιλε μου!!!!!! τα ιδιαιτερα χαιρετισματα μου!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Τώρα λες ποσό δίκιο έχει.. όταν σ έλεγα ότι δ κάνουν
Σωστά τη δουλειά τους μου έλεγες ότι είναι μια χαρά κορίτσια.. λοιπον τ κορίτσια της Βάνας αν τ πληρώσεις αδρά τότε ξεκλειδώνονται κ σε
Καυλωνουν... αλλά δ ε αξίζει όλο αυτό τ νταραβερι.. στο dames einai ποιο
Ξεκάθαρα κ ποιο οικονομικά.. καμία δ θ στο παίξει παρθένα
Γ ν τη πεις παρε και αλλά.. κ επιβεβαιώνω ότι κάποιες της Βάνας τρώγονται
Έξω από τ μαγαζι μ 150 περιπου κ αξιζει
θα το πω τριτη φορα λατρευω που μισω αυτα τα μαγαζια και παλι εκει θα ειμαι..μαζοχισμος αδερφε χαχα !! υγ.παντου να σε ξεπετουν θελουν ,ελαχιστες παντως ειναι οι εξαιρεσεις. εχει τυχει σε πριβε που εσκαγα 100ρικο να θελει η αλλη στο 10 λεπτο να με ξεπεταξει λες και μπηκα στο τελευταιο μπουρδελο των δικαστηριων..μεγαλη κουβεντα τωρα ανοιγουμε φιλε!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Επίσης σε μια προσαφτη μου επισκεψη στο βενους ηδα σε μια γωνια σχεδον κρυμμενη μια ταμπελα ότι βιντεοσκοπειται ο χωρος για λογους ασφαλειας. Μονο στη ρεσεψιον ή και στα δωματια?

Λεω εγω τωρα.....
μονο στη ρεσεψιον..απαγορευεται ρητα στα δωματια ! υγ. αυτο που λες με το κυνηγι αδερφε εαν ειναι να ξοδεψεις μια περιουσια που τωρα πια δεν υπαρχει για να πετυχεις μια εκτονωση η εστω κατι παραπανω απλα δεν λεει..κατανοω παντως το πως το ενοεις!!πανε ελιτ σπα αφου σ'αρεσει αυτο καραμανλη 60 !! αν δεν εχεις κονε για εκει θελει να το διεκδικησεις !!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

eisodimatias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
4
Πόντοι
0
Τελικά για αυτή δεν είπε κανείς κάτι συγκεκριμένο
το μόνο που είπε κάποιος είναι να πατήσουμε το τηλέφωνο στο google Και θα καταλάβουμε,
τι ακριβώς να καταλάβουμε; απλα βγάζει διάφορες αγγελίες απο διάφορα site.

an kai paei polys kairos apo otan piga..(toulaxiston 1-2xronia) einai perioxi eyosmou ,konta ston perifereiako.eykolo gia na to vreis na pas. h kopela einai opws stis fwto,adynato mikro toympanaki.spiti ths einai,kaneis mpanaki ktl, pernas krevatokamara, 40 stomatiko 60 full. masaz mh perimeneis k polla.proswpika ayto pou me xalase htan ena skyli pou eixe sto spiti k gaygize olh thn wra to malakismeno.. kata ta alla prothymo k eyxaristo to koritsi.Vaso an thymamai kala to onoma alla mporei na kanw k lathos
 

debatelaw1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2011
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
Πήγα με ραντεβου στο Βανα σπα.(21:00 το ραντεβου)
Εγω μπηκα στο δωματιο 20:58 με Μαγκυ.
Μου λεει η Μακγυ κανε ντουζακι μολις εισαι ετοιμος χτυπας κουδουνι ερχομε.
21:04 χτυπαω ερχετε αμεσως.
Ξεκιναει μασαζ μετριο αλλα με την εμφανηση της και την κουβεντα της και τα αστειακια της και τα κοπλημεντα της, σκεφτομαι εγω: ωραια θα περασω.
Στις 21:37 μου λεει γυρνα απο μπρωστα συνεχιζει ενα μασαζ(χαδι ηταν καθολου μασαζ)και αρκετη κουβεντα.
Στις 21:45 μου λεει παω εξω κανε ντουζ και ελα (περιλιπτικα)
Τις λεω εξτρα δεν εχει;;;;
Μου λεει δεν προλαβενουμε, επρεπε να το ελεγες, τα λενε στιν αρχη αυτα , τα λενε οταν σε γυριζω....κτλ...
Τις λεω 1 ωρα δεν ειναι το μασαζ;;;;
Μου λεει 1 ωρα απο την ωρα που μπηκες.
Τις λεω 21:00 μπηκα , οχι 20:50 μπηκες.

Τελοσπάντων ειπε και αλλες δικεολογιες, δε θελω να σα αφησω ετσι αλλα το μαγαζι δε μας αφηνει, την επομενη φορα.... δεν ειναι οτι δε θελω και αλλα...

Ποιος φταιει παιδες; Αυτη; ή εγω ειμαι μαλακας;
πηγες στο κλεισιμο και βιαζοταν να φυγει, συμβαινουν αυτα τετοιες δυσκολες ωρες, εργαζονται απο το πρωι τα κοριτσια !
 

debatelaw1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2011
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
να υποθεσω οτι δεν υπαρχει καποιο κοριτσι με μεγαλο - μεγαλο ομως - στηθος, σωστα ?
 

Bulldog77

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Για πες μου πότε θα γυρίσει η Ηρώ από τις διακοπές Μήπως γνωρίζεις
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
πηγες στο κλεισιμο και βιαζοταν να φυγει, συμβαινουν αυτα τετοιες δυσκολες ωρες, εργαζονται απο το πρωι τα κοριτσια !
Ετσι μπορει να εγινε. Αλλα εγω πιο πολυ για την εκτωνοση πηγα παρα για μασαζ.
Το μασαζ ειναι το extra για μενα.
Αλλα και το μασαζ ηταν λιγο και πολυ μετριο.
πεταξα 30 ευρω και 2 ωρες με τα πανε ελα.

Κριμα, κριμα γιατι η κοπελα φενοταν πολυ συμπαθητική και στο τελος με ξενερωσε απιστευτα, ακομα να συνελθω
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Επίσης σε μια προσαφτη μου επισκεψη στο βενους ηδα σε μια γωνια σχεδον κρυμμενη μια ταμπελα ότι βιντεοσκοπειται ο χωρος για λογους ασφαλειας. Μονο στη ρεσεψιον ή και στα δωματια?

Λεω εγω τωρα.....
Φιλε μου το πολύ πολύ να δούμε τον εαυτό μας πρωταγονιστη σε ακαταλληλη ταινία .
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Περασα σήμερα  το μεσημέρι κατα της μια παρα τέταρτο απο το Νταμες για μασαζ.Παρουσες δυο κοπελες η Εβελινα και η Κατερινα.Η Ηρω έλειπε διακοπές η Δεσποινα μου είπαν οτι σταματησε και η Ευα θα ερχόταν αργότερα. Μιά και έλειπε το πουλεν μου η Ηρω επιλέχθηκε η Κατερινα στο φουλ πρόγραμμα. Το μασαζ καλο αλλα μικρης διαρκειας το δευτερο μερος πολυ καλο με πολυ καλη συμμετοχή εκ μερους της.Μια καλή περίπτωση  θα ελεγα ειδικα για μενα που ειμαι πενηντα συν και της βλεπω της κοπελες αυτες σαν μπισκοτολουκουμο.
Πρώτη φορά σε μασατζιδικο παιρνω φουλ πρόγραμμα καιεπιβεβαιωσα αυτο που φοβομουνα οτι οι περισσοτερες κοπελες δεν δίνουν καθολου σημασία στο μασαζ.Το να πληρωνεις ογδοντα ευρω για εικοσιπεντε λεπτά πρόγραμμα δεν λέει .Ας το προσεξουν αυτο στο μελον.
 

miti

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ τον χρήστη nekosg  για τις πληροφορίες που μου έδωσε με pm για το dames. Επειδή δεν μπορώ να του απαντησω με pm (δεν εχω ακόμα 5 posts) ήθελα να επιβεβαιώσω κάτι και ρωτάω αναγκαστικά δημόσια.  Φραπές κοστολογείται 40 ευρώ. Τον κάνουν όλες? (γιατί πχ full πρόγραμμα κάνουν μερικές)
Και άν ναί,τότε ποιά προτείνεις για μαστόρισσα? Για φραππέ πάντα
Ευχαριστώ πολύ nekosg
Eυπρόσδεκτη και οποιαδήποτε πληροφορία από άλλο συναγωνιστή
Τελικά πήγα 2 φορές τον Απρίλιο.
Την πρώτη φορά σχετικά ωραία.
Την δευτερη με άλλη κοπέλλα απογοητευτικά. Συμβατικά καθαρά.
Μεγάλη διαφορά από αντίστοιχα μαγαζιά της Αθήνας. Ισως φταίει η έλλειψη μεγάλου ανταγωνισμού.
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Πρώτη φορά σε μασατζιδικο παιρνω φουλ πρόγραμμα καιεπιβεβαιωσα αυτο που φοβομουνα οτι οι περισσοτερες κοπελες δεν δίνουν καθολου σημασία στο μασαζ.Το να πληρωνεις ογδοντα ευρω για εικοσιπεντε λεπτά πρόγραμμα δεν λέει .Ας το προσεξουν αυτο στο μελον.

σ αυτην την περιπτωση νομιζω οτι φταιει το μαγαζι..αν στην βανα ειχε φουλ θα καθοσουν 1 ωρα οπως συμβαινει και αλλου πχ μαριαννα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Συμπέρασμά το dames είναι τις ξεπετας να το έχουμε υπ όψιν

Είναι ντροπή στην εποχή τις κρίσης να δίνεις 80 κ να σε ξεπεταει κ να φεύγει

Το ίδιο καθεστώς ισχύει κ στη χοντρή αλλά αυτή παίρνει 50 κάτι είναι κ αυτό

Στη μαριάννα πάντως δεν ισχύει ούτε στο αντιστρες
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Συμπέρασμά το dames είναι τις ξεπετας να το έχουμε υπ όψιν

Είναι ντροπή στην εποχή τις κρίσης να δίνεις 80 κ να σε ξεπεταει κ να φεύγει

Το ίδιο καθεστώς ισχύει κ στη χοντρή αλλά αυτή παίρνει 50 κάτι είναι κ αυτό

Στη μαριάννα πάντως δεν ισχύει ούτε στο αντιστρες

ετσι ακριβως ειναι φιλε μου..το dames ηταν και ειναι ακυρο γιατι εξακολουθει και δουλευει στο ιδιο μοτιβο..20 λεπτα και γεια σας..βλεπεις θελουνε να κονομησουνε οι παιχτριες..απο αλλους ομως και οχι απο μας..φτανει τοση κοροιδια..απο την αλλη η χοντρη για μενα ειναι ακυρη τα τελευταια 2 χρονια απο πλευρας κορασιδων δηλαδη φερνει ολο κατι αλκοολικες η πρεζονια..μακρια λοιπον και απο κει..και καταληγουμε στο οτι η Μαριαννα ειναι το καλυτερο μαγαζι με διαφορα!!
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Επίσκεψη vana spa, 30 μασάζ και 25 στην κοπέλα, πίπα μισή ώρα, αλλά στο φινάλε πολλά είναι, η καλύτερη θεραπεύτρια η Γιώτα και η Βερονικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom