Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (11 μέλη και 36 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
οταν με γυρισε με ρωτησε αν μου αρεσει και της ειπα δεν ερχετε κανενας εδω μονο για το μασαζ.
Και ειπε ναι αλλα καποιοι θελουν και καλο μασαζ και ψιλοκαναμε κουβεντα.
Εγω κοιτουσα το ρολοι και ειχα χρονο.
Οι συναγωνιστες εδω το πενεψαν το μαγαζι για 1 ωρα μασαζ.
Και εμενα αυτη στα 40-42 λεπτα που ηταν στο δωματιο ειπε φευγω(ευγενικοτατα)
Φιλε μου εγω οσες φορές  πηγα ποτε δεν κρατησε η συνεδρια περισοτερο απο σαραντα λεπτα.Οταν δεν υπάρχει υπεύθυνη  να τους τριξει λιγο τα δόντια αυτο θα γίνεται παντα.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
περασα απο Βανα spa.
Ειμουν ατυχος ανοιξε μια κοπελα Μαγκυ (κοντη μαυρομαλα αδυνατη κοντα στα 25 την εκοψα)
Αλλα ηταν ολες πιασμενες μου ειπε, μετα απο μια ωρα θα ηταν διαθεσιμες αυτη και μια Βερονικα.
Δεν ειχα χρονο.
Ας μου δωσει κανενας καμια πληροφορια για αυτη τη Μαγκυ.

Μη μου πειτε διαβασε γιατι εβγαλα τα ματια μου να διαβαζω και ακρη δε βγαινει πιο πολυ μαλωνετε παρα μιλατε επι του θεματος.
διεκπεραιωτικη στην εκτονωση μα καλο παιδι οπως κι η βερονικα !!δεν ειναι για ξανα και ξανα παντως !
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
καποιο μελος αναφερθηκε στην κωνσταντινα δουλεψε ενα φεγγαρι μιλφακι αλλα νομιζω δεν ειχε προλαβει να εκπαιδευτει στις εκτονωσεις ! χαχαχα
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Φιλε μου εγω οσες φορές  πηγα ποτε δεν κρατησε η συνεδρια περισοτερο απο σαραντα λεπτα.Οταν δεν υπάρχει υπεύθυνη  να τους τριξει λιγο τα δόντια αυτο θα γίνεται παντα.
παντως παιδια και βενους και βανα 1 ωρα ειναι υποχρεωτικο να ειναι μεσα τα κοριτσια..σε μενα εχει τυχει να τελειωσω στο 25 λεπτο και να κατσει αλλη μιση ωρα να μιλαμε γτ λεει πρεπει να κλεισει η ωρα ! τι να πω...
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ
Όταν πηγαίνουμε σε κάποιο μαγαζί και ανεβάζουμε "κριτική/εντυπώσεις"
1. Αναφέρουμε ποιο είναι το μαγαζί
2. Αναφέρουμε που βρίσκεται το μαγαζί (σε περίπτωση που είναι καινούριο).
3. Αναφέρουμε το όνομα της κοπέλας με την οποία περάσαμε στα "ενδότερα"
4. Κάνουμε μια , όσο πιο κατατοπιστική αλλά λακωνική, περιγραφή της κοπέλας.
5. Κάνουμε περιγραφή των παρεχομένων υπηρεσιών.
6. Αναφέρουμε το κόστος αυτών. Αν υπάρχουν και "εξτρά" υπηρεσίες αναγράφουμε και το κόστος αυτών.
Όλοι οι ανωτέρω είναι οι αντικειμενικοί παράγοντες
7. Κάνουμε μια ολιγόλογη κριτική (υποκειμενικός παράγων)
8. (προαιρετικά) Αναφέρουμε την ηλικία μας. Άλλα τα γούστα και τα θέλω του 50αρη, άλλα του 30αρη κοκ
Αυτά, για να μπορούμε να διακρίνουμε την είδηση από το σχόλιο, και τους πραγματικούς "επισκέπτες" των μαγαζιών από τους "φιδέμπορες"
καλε μ αιδοιολοιχε καλημερα σιγουρα πρεπει να σαι 2 δεκαετιες πανω απο εμενα δλδ 50 κατι...σεβασμος στους μεγαλυτερους λοιπον !!!!!!!!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Τελικά για αυτή δεν είπε κανείς κάτι συγκεκριμένο
το μόνο που είπε κάποιος είναι να πατήσουμε το τηλέφωνο στο google Και θα καταλάβουμε,
τι ακριβώς να καταλάβουμε; απλα βγάζει διάφορες αγγελίες απο διάφορα site.
φιλε μια ασχετη ερωτηση για το συγκεκριμενο σαιτ..καποτε εμπαινεσ και εβλεπεσ τα παντα..εχει κατι μηνες δε μπορω να δω τισ αγγελιες...γιατι? χρειαζεται καποιοιυ ειδους εγγραφη με ε μαιλ μηπως???
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Πήγα με ραντεβου στο Βανα σπα.(21:00 το ραντεβου)
Εγω μπηκα στο δωματιο 20:58 με Μαγκυ.
Μου λεει η Μακγυ κανε ντουζακι μολις εισαι ετοιμος χτυπας κουδουνι ερχομε.
21:04 χτυπαω ερχετε αμεσως.
Ξεκιναει μασαζ μετριο αλλα με την εμφανηση της και την κουβεντα της και τα αστειακια της και τα κοπλημεντα της, σκεφτομαι εγω: ωραια θα περασω.
Στις 21:37 μου λεει γυρνα απο μπρωστα συνεχιζει ενα μασαζ(χαδι ηταν καθολου μασαζ)και αρκετη κουβεντα.
Στις 21:45 μου λεει παω εξω κανε ντουζ και ελα (περιλιπτικα)
Τις λεω εξτρα δεν εχει;;;;
Μου λεει δεν προλαβενουμε, επρεπε να το ελεγες, τα λενε στιν αρχη αυτα , τα λενε οταν σε γυριζω....κτλ...
Τις λεω 1 ωρα δεν ειναι το μασαζ;;;;
Μου λεει 1 ωρα απο την ωρα που μπηκες.
Τις λεω 21:00 μπηκα , οχι 20:50 μπηκες.

Τελοσπάντων ειπε και αλλες δικεολογιες, δε θελω να σα αφησω ετσι αλλα το μαγαζι δε μας αφηνει, την επομενη φορα.... δεν ειναι οτι δε θελω και αλλα...

Ποιος φταιει παιδες; Αυτη; ή εγω ειμαι μαλακας;
κριμα φιλε μου που σου πηγε ετσι το μασαζ με τη μαγκυ πφφ..
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
ευχαριστω για τις απαντησεις.
για την Ευα τη γνωμη εχουμε;;; για το ιδιο μαγαζι παλι.
ευα μια χαρα κοπελαρα ..μιλαει αρκετα μεσα ..τουλαχιστον σε μενα μιλουσε..την προτιμω απο μαγκυ 100 τα 100!!
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
81
Η μαγκυ είναι ανάλογα μ τ φεγγάρια της.. αν τ διάστημα
Που πας έχει γκόμενο κοιτάει ν στα παρει κ ν σ ξεπεράσει ..
Αν δ έχει είναι καλή κ στο μπουρου μπουρου κ στην εκτόνωση μ πολύ πάθος.. βγάζει μεγάλη καυλα όταν γουσταρει
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
κοιτα δεν εφαγες και πετσετα γιατι ουτως η αλλως ησουν και γυμνος..τωρα η συγκεκριμενη κοπελα ετσι λειτουργει.. αν δεν της πεις εσυ οτι θελεις εκτονωση δεν σου κανει..οποτε για πρωτη σου φορα στη βανα δεν περασες και ασχημα..απλα μαθαινεις για τις επομενες φορες..δες το οτι γλυτωσες  τα 20ε..
Φιλε μου το μασαζ ηταν 40 λεπτα. και πολυ μετριο εγω πηγα μονο για το φραπε
Πραγματικα αν το μασαζ ηταν καλο και 1 ωρα θα ελεγα δε γαμιεται...
Αλλα 40 λεπτα μετριο μασαζ 30 ευρο ειναι πολλα.

 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Για την ιστορια παντως να πω οτι ειναι αρκετα επικοινωνιακη κοπελα και αρκετα καλη εμφανισιακα.
Μπορει να την πετυχα πολυ κουρασμενη.
Και ηταν εκει και μια Βερονικα ψιλη ξανθια κανονικου βαρους.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Για την ιστορια παντως να πω οτι ειναι αρκετα επικοινωνιακη κοπελα και αρκετα καλη εμφανισιακα.
Μπορει να την πετυχα πολυ κουρασμενη.
Και ηταν εκει και μια Βερονικα ψιλη ξανθια κανονικου βαρους.
βερονικα το μικρο αστερακι και καλο παιδι ! ωραιο ατομο!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26

sokman88

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
9
Like
42
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπερα σας! Γνωριζει κανείς κοπέλες που κανουν μασαζοκατασταση για Θεσσαλονικη κατ'οικον;
 

nicko1212

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους.ειμαι νεος στην θεσσαλονικη μολις 2 μηνες και θα ηθελαν ρωτησω για το animus(Ολυμπίου Διαμαντή)το αναφερω γιατι δεν ξερω αν εχει κ αλλου με το ιδιο ονομα.τι παιζει?ειναι αποκλειστηκα μασατζιδικο ή εχει κ αλλα προγραμματα?ρωταω γι αυτο γτ ειναι απεναντι απο εκει που δουλευω και με βολευει λογω των ωραριων που εχω.σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.
 

Matakiasthess

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
Χτύπα το τηλέφωνο στο google, και θα καταλάβεις.
Φιλε δεν υπαρχει περιπτωση να σου ζητησε η Ευα κατι παρα πανω κ ουτε να εκανε χωρις προφύλαξη!! Λες ψεματα. Οσοι την ξερουν το γνωριζουν,οπως εγω. Ολα με προφυλαξη τα κανει. Και για το πατωμα επισης λες ψεματα... σιγα μην ξαπλωσε κατω χαχαχα εισαι γελοιος γιατι σου ειπα την ξερω κ απο αλλου κ απο παλιοτερα. Εσυ μηπως ηθελες χωρις, οπως κ αλλοι που θελουν, κ δεν δέχτηκε?! Κ αφου ξενερωσες ειπες ας πω καμια μαλακια!!
Για την Κατερινα δεν ξερω ομως.
Πάντως η Δεσποινα το εκανε πολλες φορες κ σε μένα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Φιλε δεν υπαρχει περιπτωση να σου ζητησε η Ευα κατι παρα πανω κ ουτε να εκανε χωρις προφύλαξη!! Λες ψεματα. Οσοι την ξερουν το γνωριζουν,οπως εγω. Ολα με προφυλαξη τα κανει. Και για το πατωμα επισης λες ψεματα... σιγα μην ξαπλωσε κατω χαχαχα εισαι γελοιος γιατι σου ειπα την ξερω κ απο αλλου κ απο παλιοτερα. Εσυ μηπως ηθελες χωρις, οπως κ αλλοι που θελουν, κ δεν δέχτηκε?! Κ αφου ξενερωσες ειπες ας πω καμια μαλακια!!
Για την Κατερινα δεν ξερω ομως.
Πάντως η Δεσποινα το εκανε πολλες φορες κ σε μένα.
η παράθεση πού έκανες έχει καμία σχέση με αυτά που λες γιατί εγώ δε βγάζω άκρη γίνε λίγο πιο σαφής
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
καποιο μελος αναφερθηκε στην κωνσταντινα δουλεψε ενα φεγγαρι μιλφακι αλλα νομιζω δεν ειχε προλαβει να εκπαιδευτει στις εκτονωσεις ! χαχαχα

πραγματι εκτονωση δεν μου εκανε γιατι την πηρα πρωτη μερα αλλα καταφερα να την ξεντυσω χωρις εξτρα λεφτα
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Φιλε δεν υπαρχει περιπτωση να σου ζητησε η Ευα κατι παρα πανω κ ουτε να εκανε χωρις προφύλαξη!! Λες ψεματα. Οσοι την ξερουν το γνωριζουν,οπως εγω. Ολα με προφυλαξη τα κανει. Και για το πατωμα επισης λες ψεματα... σιγα μην ξαπλωσε κατω χαχαχα εισαι γελοιος γιατι σου ειπα την ξερω κ απο αλλου κ απο παλιοτερα. Εσυ μηπως ηθελες χωρις, οπως κ αλλοι που θελουν, κ δεν δέχτηκε?! Κ αφου ξενερωσες ειπες ας πω καμια μαλακια!!
Για την Κατερινα δεν ξερω ομως.
Πάντως η Δεσποινα το εκανε πολλες φορες κ σε μένα.
Επειδή έκανες παράθεση σε δικό μου ποστάρισμα,τελείως άσχετο,καθόσον εγώ σου είπα για google, σου απαντώ τα εξής :
1ον. Ποιά είναι η Εύα;;;
2ον. Γιατί να μου ζητήσει κάτι παραπάνω;;;
3ον. Τον ότι την ξέρεις και από αλλού και από παλιότερα, δεν με καθιστά γελοίο.
4ον. Δεν ξενέρωσα και είπα , ας πω καμιά μαλακία.
5ον. Για να σου απαντήσω στο αυτό ύφος, ΔΕ ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom