Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (11 μέλη και 30 επισκέπτες)

stathikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου δεν ειναι εφικτο να μπεις εβιτα εαν δεν εχεις καποιον γνωστο λειτουργει πριβε ! αν θες κατι φρεε σημερα ειναι η νατασσα στη βανα μπορεις να δοκιμασεις !!
Ενταξει Θοδωρη ευχαριστω για την ενημερωση.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ωιμε τον κλάψαμε τον πεθαμένο με τις αρμόζουσες τιμές....τώρα τι γίνεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλημερα στην παρεα ειμαι καινουργιος σχετικα εχοντας επισκεφτει 2 φορες το βενους..μετρια τα πραγματα για μενα.
Ερωτηση θελω να κανω το Εβιτα ποιο μαγαζι ειναι? Καποια στοιχεία αν είναι ευκολο καθως και πληροφοριες.
2 φορές επισκέφτηκες το βενους αλλά καμία αναφορά δεν έκανες

Το φόρουμ δεν είναι μόνο να ρωτάμε
 

stathikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
2 φορές επισκέφτηκες το βενους αλλά καμία αναφορά δεν έκανες

Το φόρουμ δεν είναι μόνο να ρωτάμε
Σημερα εκανα εγγραφη αν το ειδες
Και εγραψα μετρια για μενα σε γενικο συνολο.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
ΚΟΥΪΖ
Για να δω τους παλιούς και πόσο θυμούνται:
Που είχε το πρώτο μαγαζί η Εβίτα, ως αφεντικό (όχι εργαζόμενη), και με ποιόν μαζί (συνεταίρο);
(Μια μικρή βοήθεια : Δεν ήταν αυτό στη Συνδίκα)
καλαμαρια η μαλον κανω λαθος αδρεφε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
βολτα απο βενους παρουσες 3 θεωνη μπαμπατσικη ,,αννα αδυνατη που ηταν και υπευθυνη στο βενους μοναστηριου προτου κλεισει ετων 23,,λενα ετων 38 μιλφ δυνατο,,,προτιμηθηκε η λενα :orchestra: 30 ευρω επι του εργου διεκπεραιωτικη και στο μασαζ και στην εκτονωση !! αυτα!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Κηφησιά, οδός Ιπποκράτους με Ιουστινιανού. Το είχε συνεταιρικά με τον Στέλιο (μετέπειτα γαμπρό του Μάκη - Αντιστρές)

Εκεί έχω πάρει αρκετές φορές μια γερμανίδα νταρντάνα milf πριν από καμιά 20ετία !! Στο στενό μέσα ήταν το μαγαζί (Ιουστινιανού)
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Κηφησιά, οδός Ιπποκράτους με Ιουστινιανού. Το είχε συνεταιρικά με τον Στέλιο (μετέπειτα γαμπρό του Μάκη - Αντιστρές)
ποια χρονια παιδια ηταν αυτο? αιδιολοιχε εισαι μεγας καθηγητης πανεπιστημιου!!!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Εκεί έχω πάρει αρκετές φορές μια γερμανίδα νταρντάνα milf πριν από καμιά 20ετία !! Στο στενό μέσα ήταν το μαγαζί (Ιουστινιανού)
Μάλλον εννοείς την Γκούντι στην οδό Δελφών (ένα στενάκι 2 δρόμους παρακάτω). Καταπληκτικές πίπες.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Γαμησε τα διαβάζω ωραίες ιστορίες εδώ μέσα από τους παλιούς, αλλά ποσά από αυτά λειτουργούν σήμερα? Γιατί πολλές milf διαβάζω ότι είχε τότε και θέλω να τις δοκιμάσω
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Σημερα εκανα εγγραφη αν το ειδες
Και εγραψα μετρια για μενα σε γενικο συνολο.
ωραια σημερα εκανες εγγραφη πες που πηγες τι εκανες με ποια πως ηταν κλπ το σκετο μετριες δε σημαινει κατι αν ριξεις μια ματια θα καταλαβεις πως γινονται αναφορες, τωρα για την εβιτα που ρωτησες ανηκει στα πριβε οπως κ καποια αλλα που σημαινει πως για να πας πρεπει να σε ξερει η να σε παει καποιος αλλος
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Μάλλον εννοείς την Γκούντι στην οδό Δελφών (ένα στενάκι 2 δρόμους παρακάτω). Καταπληκτικές πίπες.

Σωστά ! Εκεί ήταν στο πολύ στενό δρομάκι ! Που τα θυμάστε ρε ? 50ρα πρέπει να ήταν αυτή τότε και 30ρης εγώ. Ωραία χρόνια !
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Γαμησε τα διαβάζω ωραίες ιστορίες εδώ μέσα από τους παλιούς, αλλά ποσά από αυτά λειτουργούν σήμερα? Γιατί πολλές milf διαβάζω ότι είχε τότε και θέλω να τις δοκιμάσω
Αδερφέ, έχουμε καταθέσει ΠΟΛΥ χρόνο και (ΠΑΡΑ) ΠΟΛΥ χρήμα, 15-20 χρόνια πριν,  για να μπορούμε να λέμε αυτές τις ιστορίες σήμερα...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Σωστά ! Εκεί ήταν στο πολύ στενό δρομάκι ! Που τα θυμάστε ρε ? 50ρα πρέπει να ήταν αυτή τότε και 30ρης εγώ. Ωραία χρόνια !
Η Γκούντι , και η Σύλβια η Γαλλίδα που είχε χώρο στην Εγνατίας 10, ήταν οι πρώτες που έκαναν cof στην πόλη μας, το 1998.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Η Γκούντι , και η Σύλβια η Γαλλίδα που είχε χώρο στην Εγνατίας 10, ήταν οι πρώτες που έκαναν cof στην πόλη μας, το 1998.
2002 ημουν 17 χρονων κι ελεγα στα κοριτσια ημουν 18 για να με βαλουν.! ειχε κατι ωραια στουντιακια ενα στην οδο λαγκαδα κι ενα επι τησ μοναστηριου απεναντι απο το τωρα ξενοδοχειο ροτοντα σε στενακι μεσα. φρεε τοτε απο εφημεριδα .ειχε 5-6 μουναρες ξενες μεσα εκανεσ οτι αγαπουσες ευκολα τοτε .λεφτα αλλωστε υπηρχαν αφθονα εκεινες τις εποχες.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Γαμησε τα διαβάζω ωραίες ιστορίες εδώ μέσα από τους παλιούς, αλλά ποσά από αυτά λειτουργούν σήμερα? Γιατί πολλές milf διαβάζω ότι είχε τότε και θέλω να τις δοκιμάσω
και τωρα εχει μερικες καλες μιλφ αδερφε απλα περιοριστηκαν τα μαγαζια οπως και ο κυκλος !
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Τόσο παλιός είναι ο Νικόλας? Είχε μαγαζί πριν τα ευρώ?
πσιχ φαν μου ο νικολας ειχε ανοιξει οσο εγω ημουν σχολειο παιδακι ακομα χααχαχαχχαχα ! σοφοσ γεροντας ο παγωτατζης!
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
παιδια στη Βανα για να πας θελει ραντεβου;
Σε περιπτωση που δε θελει ραντεβου, το κουδουνι τη γραφει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom