Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (6 μέλη και 40 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Εγώ ρώτησα αν ξέρει κανείς πόσα προγράμματα έχει το μεταξά,ξέρω ότι έχει 1 και 2 το 3ο πρόγραμμα υπάρχει η δεν το κάνουν καθόλου?
 

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1
Azazel, τελευταια φορα που πηγα (Νοεμβριος) στο 2ο υποκαταστημα του εν λογω ιδυματος, ειχε και το 3ο προγραμμα... Τιμες δεν θυμαμαι να σου πω την αληθεια...
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Καλησπερα, επεσε το ματι μου στο angel spa Πυλαια. Μου φάνηκε στις φωτο πολυ κυριλε, ξερει κανεις τι παιζει; θενξ
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
δεν λεμε εδω και τοσο καιρο οτι με 10,20,30, 40....μυνηματα δε δικαιουσαι να ρωτας? γατακι! Ε γατακι! να πα να μαθεις και να μας πεις. και να μην απασχολεις το θρεντ! εντ γκετ α λάιφ, βρες μια νορμαλ γκομενα και μη ασχολεισαι συνεχεια με πουτανες, οπως συμβουλευουν οι γκουρου με τα 1000, 2000, 3000,...μυνηματα, ξημεροβραδιαζονται στο μπου για το καλο σου κι εχουν φαει 1,2,3... περιουσιες στις πουτανες για το καλο σου. αντε μπραβο! το μπουλο κι εσυ!!!
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
δεν λεμε εδω και τοσο καιρο οτι με 10,20,30, 40....μυνηματα δε δικαιουσαι να ρωτας? γατακι! Ε γατακι! να πα να μαθεις και να μας πεις. και να μην απασχολεις το θρεντ! εντ γκετ α λάιφ, βρες μια νορμαλ γκομενα και μη ασχολεισαι συνεχεια με πουτανες, οπως συμβουλευουν οι γκουρου με τα 1000, 2000, 3000,...μυνηματα. αντε μπραβο! το μπουλο κι εσυ!!!

Σε μενα αναφέρεσαι?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Οχι φίλε...
Και μην ασχολεισαι

Λοιπον το μαγαζί είναι free...
Πας , μην περιμένεις κάτι αμέσως, χτιζεις σχέσεις με την Εύα και θα φας. Απλα θέλει υπομονή

Α οκ. Αυτη ειναι η Ευα που λετε κατα καιρους;
Στο site που λεει κατι για μανικιουρ και αποτριχωσεις;;; μην παω και δω κανα κοπαδι γκομενες να περιμενουν να τις βγαλουν τις κωλοτριχες...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Α οκ. Αυτη ειναι η Ευα που λετε κατα καιρους;
Στο site που λεει κατι για μανικιουρ και αποτριχωσεις;;; μην παω και δω κανα κοπαδι γκομενες να περιμενουν να τις βγαλουν τις κωλοτριχες...
Υπάρχει και άλλη εύα στα μασάζ στη θεσσαλονίκη...
Θα πας και θα είσαι πολύ προσεκτικός...
Αν πας και βουρ στον πατσά θα το παιξει κυρια και θα σε δισολοστείλει
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Υπάρχει και άλλη εύα στα μασάζ στη θεσσαλονίκη...
Θα πας και θα είσαι πολύ προσεκτικός...
Αν πας και βουρ στον πατσά θα το παιξει κυρια και θα σε δισολοστείλει

Φιλε σ ευχαριστω για την ενημερωση. Θα ειμαι κυριος
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
ολα στους αλλους συμβαινουν ρε φουστη μου......
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Η αλλη Ευα που λες να υποθεσω ειναι πριβε;
Στην αλλη δεν έχω παει ποτε ...
Και ξεκολληστε με αυτά τα πριβέ και πριβέ...
Αν είναι μάγκας κάποιος και στο φούρνο να παει θα την πηδήξει τη φουρναρισσα...
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Στην αλλη δεν έχω παει ποτε ...
Και ξεκολληστε με αυτά τα πριβέ και πριβέ...
Αν είναι μάγκας κάποιος και στο φούρνο να παει θα την πηδήξει τη φουρναρισσα...

Μα την εκφραση πριβε την χρησιμοποιουν οσοι εχουν παει. Η διαφορα ειναι στο οτι η φουρναρισσα ξερουμε που ειναι... Anyway
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
1
Θα ηθελα για την  αληθεια και μονο να επιβεβαιωσω τα λεγόμενα του nikmech.Ο οποιος οχι μονο δεν ζητησε καποιο ανταλλαγμα αλλα μάλιστα αρνηθηκε κατηγορηματικα οταν του ειπα εγω να κερασω,το οποιο δεν οφειλεται μονο οτι με γνωριζε καποιο διαστημα(οχι στενα) αλλα και στο οτι δεν εχει καμια οικονομικη αναγκη.Η δικη μου κινηση εγινε πρωτον γιατι ταιριαζαμε στον τροπο σκεψης και εκτιμησα οτι με καταλαβαινε αλλα και οτι εχω πεταξει στην κυριολεξια πολλα χρηματα σε κασκαντεριλικια και φολες.Θα ηθελα να προσθεσω οτι απο το 2009 εδω μεσα εχω μιλησει με καποιους "παλιους" χωρις να πρηζω,ανταλλαξα πληροφοριες(πχ boobssucker,kiri77,stofos,
House of Fun)  και ζητησα καποια βοηθεια την οποια καποιοι προσεφεραν,τους οποιους ποτε δεν εξεθεσα και καποιοι αρνηθηκαν με τις δικαιολογιες περι προβληματος εμπιστοσυνης το οποιο το σεβομαι ομως θα πρεπει καπως να το αντιμετωπιζουν δινοντας καμια φορα τη δυνατοτητα δημιουργιας εμπιστοσυνης.Τελος να ξερετε πως υπαρχουν και ατομα τα οποια κατοπιν γνωριμιας προσπαθησαν να εκβιασουν "κερασμα" προγραμματος.. Με λιγη καλη θεληση και κριτικη σκεψη ολα μπορουν να γινουν αλλιως το ανοιχτο φορουμ δεν εχει νοημα.. Καλα  :knockinb: σε ολους και Νikmech ευχαριστω και για τα αλλα κονε.Οσα εγραψα ειναι καλοπροαιρετα χωρις να εχω την προθεση να απαντησω σε κανεναν,ουτε να αντιπαρατεθω με κανεναν.Για ενημερωση και μονο οπως παντα εγω προσωπικα προσπαθω να κανω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom