Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
επισης μια ερωτηση ακομα η μαριαννα που ολοι λετε ειναι πριβε ειναι εκεινη που πριν μερικα χρονια ειχε στι δωδεκανησου κατι μουναρεσ? ειχα παει εκει ειχα το τηλ το χασα γτ ελειψα για ενα διαστημα αν θελει καποιος βοηθαει
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
επισης εχω μια ιδεα παιδια γτ δε φτιαχνουμε μια κλειστη ομαδα στο φβ εμεις οι μασαζομανεις να αλλαζουμε εκει νεεσ πληροφοριες? αν θελετε λετε και σε αυτο την αποψη σας..επισης αυτο στη παπαφη ειναι πριβε? αν οχι αν θελει καπιοσ ασ πει που ακριβωσ ειναι ¨))
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
καποιο μελος ζητησε που ειναι η μαγγυ εγω ξερω ! κανει να πουμε δημοσια διευθηυνση???

Καλό είναι να μη τα λέμε δημόσια.
Για την ασφάλεια του μαγαζιού και τη δική μας.
Επίσης καλό είναι να προσέχουμε που δίνουμε πληροφορίες.
Θα μου πεις και πως ο νέος θα μάθει...
Κι εγώ μερικές πληροφορίες τις έμαθα μετά από καιρό.
Ξεκινάμε πρώτα με τα ελευθερα και με τον καιρό όλα έρχονται.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Μπορεί κάποιος να με δώσει μια περιγραφή της milf Αντωνίας? Και τι τιμές παίζουν?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
επισης για εβιτα θα με βοηθησει κανεις με καπιο πμ να μου πει τηλ η και μαριαννα? αν χρειαστει θα πληρωσω για τη πληροφορια μιας και βλεπω εδω μεσα αλλιως δε λεει ο ενας στον αλλον συναγωνιστη ουσιαστικες βοηθειες
ξεκινησες στραβα αν νομιζεις πως με λεφτα θα εχεις πληροφοριες

πρωτα δινεις πληροφοριες αποκτας την εμπιστοσυνη των υπολοιπων κ μετα παιρνεις πληροφοριες

τοχω πει απειρες φορες μη ζητατε να μπειτε σε πριβε μαγαζια απ τα πρωτα μηνυματα
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ξεκινησες στραβα αν νομιζεις πως με λεφτα θα εχεις πληροφοριες

πρωτα δινεις πληροφοριες αποκτας την εμπιστοσυνη των υπολοιπων κ μετα παιρνεις πληροφοριες

τοχω πει απειρες φορες μη ζητατε να μπειτε σε πριβε μαγαζια απ τα πρωτα μηνυματα
εσύ δίκιο έχεις αλλά ποιος σε ακούει???
Πρέπει όλοι να καταλάβουν οτι πληροφορίες για πριβέ καταστάσεις είναι εξαιρετικά ευαίσθητες και δεν γίνεται εξαρχής κάποιος να έχει πρόσβαση
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
συναδελφοι μου δε νομιζω πως με λεφτα θα εχω πληροφοριες απλως προτου μπω διαβαζα ως επισκεπτης πως καποοι ζηταγαν καρτες για να δωσουν πληροφοριες ειδικα εγω ειμαι απο τουσ ανθρωπους που μου αρεσει να λειτουργω για τισ ομαδες να βοηθω και να με βοηθουν κι εγω γνωριζω πληροφιριες και δε θα τισ πουλαγα ποτε για λεφτα αλλα δημοσια θα τισ ελεγα για να βοηθησω τουσ συναδελφουσ δεν ειμαι κανα παιδακι ελειψα για χρονια και εχασα απλα τισ επαφεσ μου οπως προειπα την εβιτα την ηξερα απο τοτε αστην ολγας με μασαγια τζινα αν θυμαστε οι παλιοι την αφεντρα κι ακομα πιο παλια τζινα απο μαρτιου και για τη μαγκυ καπιος ζητησε διευθυνσεισ το καινοθυριο εγω δεν εχω θεμα να πω επισης δε ζηταω αλλα θελω και να βοηθαω χωρις λεφτα
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
επισης κατι ακομα παληκαρια μου μπαινοντας στη υπεροχη ομαδα ηδη ξεκινησα με ολεσ τισ νεεσσ μου πληροφοριεσ μιασ και απειχα για καιρο απο το σπορ δε διαβασατε ολα τα μθνυματα? δε ζηταω χωρις να δωσω αλλωστε μου αρεσει η ανταλλαγη πληροφοριων συναδελφοι ειμαστε ρε αλανια χαλαρωστε λιγακι ¨)))) φιλικα ¨)
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
συναδελφοι μου δε νομιζω πως με λεφτα θα εχω πληροφοριες απλως προτου μπω διαβαζα ως επισκεπτης πως καποοι ζηταγαν καρτες για να δωσουν πληροφοριες ειδικα εγω ειμαι απο τουσ ανθρωπους που μου αρεσει να λειτουργω για τισ ομαδες να βοηθω και να με βοηθουν κι εγω γνωριζω πληροφιριες και δε θα τισ πουλαγα ποτε για λεφτα αλλα δημοσια θα τισ ελεγα για να βοηθησω τουσ συναδελφουσ δεν ειμαι κανα παιδακι ελειψα για χρονια και εχασα απλα τισ επαφεσ μου οπως προειπα την εβιτα την ηξερα απο τοτε αστην ολγας με μασαγια τζινα αν θυμαστε οι παλιοι την αφεντρα κι ακομα πιο παλια τζινα απο μαρτιου και για τη μαγκυ καπιος ζητησε διευθυνσεισ το καινοθυριο εγω δεν εχω θεμα να πω επισης δε ζηταω αλλα θελω και να βοηθαω χωρις λεφτα
δειξε μου ενα παραδειγμα πανω σ αυτο που λες

γιατι εγω ειμαι εδω μεσα καμια δεκαρια χρονια κ δεν εχω δει κατι τετοιο

ισως ομως κ να μου διεφυγε
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Πρέπει όλοι να καταλάβουν οτι πληροφορίες για πριβέ καταστάσεις είναι εξαιρετικά ευαίσθητες και δεν γίνεται εξαρχής κάποιος να έχει πρόσβαση

Σίγουρα οι πληροφορίες για πριβέ δεν είναι για να μοιράζονται, τις έχετε αποκτήσει με κόπο και χρόνο και προφανώς δεν θέλετε να εκτεθείτε. Το θέμα είναι για κάποιον νέο σε αυτό το χώρο, πως μπορεί να κερδίσει την εκτίμηση-εμπιστοσύνη. Ποια είναι τα ελεύθερα προς επίσκεψη;
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Το μόνο ελεύθερο που ξέρω και κάνει και full προγραμμα είναι ο Νίκος στο body free.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
δειξε μου ενα παραδειγμα πανω σ αυτο που λες

γιατι εγω ειμαι εδω μεσα καμια δεκαρια χρονια κ δεν εχω δει κατι τετοιο

ισως ομως κ να μου διεφυγε

μαλλον δεν διαβασες τις πισω σελιδες...
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
αυριο εχει επισκεψη ξανα σε ακουα σπα λογικα εκτος αν προκυψει κατι αλλο την απογευματινη στη μαγγυ δεν εχω παρει ποτε δεν ξερω αν καποιος συναγωνιστης ξερει αν ειναι καλη κριμα πυ εχει φθγει εδω και καιρο η νικολ πυ ηταν πολυ δυνατο αν και εφερε τη μαριαννα επαξια με τη νικολ οποτε ισως να παιξει και μαγκυ για να παει καλα η εβδομαδα ααα ουτε με ελλη εχω παει δεν ετυχε αρκετεσ φορες με σιλβι πυ τησ αλλαξε και προσφατα ονομα η μαγκυ τρομαρα της
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
αυριο εχει επισκεψη ξανα σε ακουα σπα λογικα εκτος αν προκυψει κατι αλλο την απογευματινη στη μαγγυ δεν εχω παρει ποτε δεν ξερω αν καποιος συναγωνιστης ξερει αν ειναι καλη κριμα πυ εχει φθγει εδω και καιρο η νικολ πυ ηταν πολυ δυνατο αν και εφερε τη μαριαννα επαξια με τη νικολ οποτε ισως να παιξει και μαγκυ για να παει καλα η εβδομαδα ααα ουτε με ελλη εχω παει δεν ετυχε αρκετεσ φορες με σιλβι πυ τησ αλλαξε και προσφατα ονομα η μαγκυ τρομαρα της
:boff: :hi: :coffee: :bounce-glasses:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Ασυναρτησιες απο τα νεα μελη.....

Ολοι πηγαιναν παλια, αλλα ελειπαν μετα και χασανε τα τηλεφωνα κλπ... Πετανε και μερικα ονοματα που διαβασανε πιο πισω και ζητανε πληροφοριες....
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
επίσκεψη στη Μάγγυ στον νέο της χώρο, ο οποίος είναι καλύτερος από τον προηγούμενο, χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο.
απο κοπέλες συλβι, μαργαριτα, ελλη. Προτιμήθηκε ξανά η έλλη, η οποία κάνει πολύ καλό πρόγραμμα. σιλβί και μαργαρίτα με τις οποίες έχω περάσει παλιότερα για τα δικά μου γούστα δεν είναι όπως η έλλη σε σερβις. 
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Ασυναρτησιες απο τα νεα μελη.....

Ολοι πηγαιναν παλια, αλλα ελειπαν μετα και χασανε τα τηλεφωνα κλπ... Πετανε και μερικα ονοματα που διαβασανε πιο πισω και ζητανε πληροφοριες....
Πάρα πολύ σωστή παρατήρηση! Όλοι έγιναν μετανάστες στο εξωτερικό την ίδια περίοδο αλλά τώρα γύρισαν! :2funny: :2funny: Μάλιστα έχω πάρει χαμπάρι και τους κλώνους. Συγκεκριμένα είναι ένας τύπος που γράφει τα ίδια πράγματα και με τα 2 προφίλ του! Λίγο τακτ ρε παιδιά. Σκεφτείτε κάτι διαφορετικό, έτσι για να μην καρφώνεστε! :cheesy:
 
  • Like
Αντιδράσεις: AB66

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
εσυ που λες μαλακιες πως πεταμε ονοματα συνελθε εγω ειμαι παλιος και το αποδεικνυω εβιτα στιν ολγασ 2007 με μασαγια και τζινα τισ ξερεις η τοτε ησουν αγγενητοσ? συνελθετε λιγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom