Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
εσυ που λες μαλακιες πως πεταμε ονοματα συνελθε εγω ειμαι παλιος και το αποδεικνυω εβιτα στιν ολγασ 2007 με μασαγια και τζινα τισ ξερεις η τοτε ησουν αγγενητοσ? συνελθετε λιγο

Εσυ παλι ηρθες το 2017 να μας πεις για το 2007 ???

Που εισαι απο το 2007,γιατι δεν γραφεις-ενημερωνεις,εκανες εγγραφη πριν 2 μερες και σου φταιμε κιολας(γενικα μιλαω)??
 
  • Like
Αντιδράσεις: AB66

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
μαγκες εχω βρει το τηλ της εβιτας. υπαρχει ομως κανεις που μπορει να δωσει συστασσεις? pm
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
αυριο εχει επισκεψη ξανα σε ακουα σπα λογικα εκτος αν προκυψει κατι αλλο την απογευματινη στη μαγγυ δεν εχω παρει ποτε δεν ξερω αν καποιος συναγωνιστης ξερει αν ειναι καλη κριμα πυ εχει φθγει εδω και καιρο η νικολ πυ ηταν πολυ δυνατο αν και εφερε τη μαριαννα επαξια με τη νικολ οποτε ισως να παιξει και μαγκυ για να παει καλα η εβδομαδα ααα ουτε με ελλη εχω παει δεν ετυχε αρκετεσ φορες με σιλβι πυ τησ αλλαξε και προσφατα ονομα η μαγκυ τρομαρα της


Αδελφέ πόνεσε το κεφάλι μου. Μήπως είσαι ο Μουζουράκης?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Εσυ παλι ηρθες το 2017 να μας πεις για το 2007 ???

Που εισαι απο το 2007,γιατι δεν γραφεις-ενημερωνεις,εκανες εγγραφη πριν 2 μερες και σου φταιμε κιολας(γενικα μιλαω)??
μλκ εγώ γαμουσα Γκρέτα Γκάρμπο...
Ξέρεις τι παλιός είμαι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: kavler

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
αυριο εχει επισκεψη ξανα σε ακουα σπα λογικα εκτος αν προκυψει κατι αλλο την απογευματινη στη μαγγυ δεν εχω παρει ποτε δεν ξερω αν καποιος συναγωνιστης ξερει αν ειναι καλη κριμα πυ εχει φθγει εδω και καιρο η νικολ πυ ηταν πολυ δυνατο αν και εφερε τη μαριαννα επαξια με τη νικολ οποτε ισως να παιξει και μαγκυ για να παει καλα η εβδομαδα ααα ουτε με ελλη εχω παει δεν ετυχε αρκετεσ φορες με σιλβι πυ τησ αλλαξε και προσφατα ονομα η μαγκυ τρομαρα της
Μήπως έχεις καμιά συγγένεια με αυτόν;

 

Συνημμένα

  • Screenshot_6_48.jpg
    Screenshot_6_48.jpg
    21,6 KB · Εμφανίσεις: 17

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
εσυ που λες μαλακιες πως πεταμε ονοματα συνελθε εγω ειμαι παλιος και το αποδεικνυω εβιτα στιν ολγασ 2007 με μασαγια και τζινα τισ ξερεις η τοτε ησουν αγγενητοσ? συνελθετε λιγο

Παλικάρι παιζει να σου ριχνω καμμια 20αρια χρονια....
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παιδια ειρηνη υμιν ¨) ειμαι καινουριος στην ομαδα σιγα σιγα θα ενταχθω δε χρειαζεται μερικοι να ειστε επιθετικοι απλως θυμωνω που δε με πιστευετε καποιοι ενω λεω αληθεια οπως και να χει θα προσπαθω με οπια δικια μου πληροφορια και νεα εχω να βοηθαω την ομαδα οποιος θελει και πμ ¨)
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
μλκ εγώ γαμουσα Γκρέτα Γκάρμπο...
Ξέρεις τι παλιός είμαι?
δε μου φταιτε αντιθετα εδω ειναι μια υπεροχη ομαδα φιλε μου απλως κι εγω λεω αληθεια και δεν ειμαι κανας 20χρονοσ που τωρα μαθαινει για τα μασαζ ασχετως αν τωρα μπηκα στην ομαδα θα συνεχιζω να προσπαθω να βοηθαω οσο μπορω και οποιοσ θελι και πμ ¨)
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.156
Κριτικές
10
Like
6.136
Πόντοι
7.095
Ρε αυτό το thread παρακμή...τη μια έχει το τρολ που βλέπει τραβέλια παντού, την άλλη τον Ογκουνσότο. Έλεος...πονέσαν τα μάτια μου πρωινιάτικα!
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Masazomanis δεν πείθεις αδερφέ.. και όποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες γιατί δεν πείθεις πμ. :cheesy:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Masazomanis δεν πείθεις αδερφέ.. και όποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες γιατί δεν πείθεις πμ. :cheesy:
οποιος θελει ας στειλέι πμ ¨) τοσο απλα ! δε θελω να πεισω κατι εδω ειμαστε για αλληλοβοηθεια οχι να σου αποδειξω ποσο παλιοσ ειμαι μου τη σπαει η αμφιβολια μερικων απλα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Στο μεταξά το πρόγραμμα πάει μέχρι το λεβελ 1 και 2 η έχει και 3 ?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Να σου δωσουν συστατική επιστολή εκεινοι που σου δωσανε το τηλεφωνο....Μισές δουλειες κάνουν?

Οτι να'ναι ρε φιλε...
Υστερα ψάχνουμε πως κλείνουν τα μαγαζιά.
Μοιράζουν τηλέφωνα και δίνουν πληροφορίες ελαφρά τη καρδία...
Εγώ όταν είμαι σίγουρος για κάποιον εντος ή εκτός site και αν μπορω θα παω μαζι του την πρωτη φορα στην πριβε κατασταση. Αν δε μπορω, θα πάρω τηλέφωνο στο μαγαζί και θα πω " θα ερθει ο Γιώργος , ο Γιάννης , ο Νίκος κλπ κλπ"
 
  • Like
Αντιδράσεις: AB66

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Σε όλους όσους μου τα έχουν σπάσει με το θέμα της paysafe χθες εισήγαγα τον χρήστη κοκκινοσκουφίτσα στο prive club της Μαριάννας ΔΩΡΕΑΝ !! Παρακαλώ να το επιβεβαιώσει ........
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Σε όλους όσους μου τα έχουν σπάσει με το θέμα της paysafe χθες εισήγαγα τον χρήστη κοκκινοσκουφίτσα στο prive club της Μαριάννας ΔΩΡΕΑΝ !! Παρακαλώ να το επιβεβαιώσει ........

Εκτός από τις paysafe και το κατόρθωμα που έκανες(Δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που το αναφέρεις!!!)μπορείς να απαντήσεις στη δική μου ερώτηση μια σελίδα πίσω η δεν ξέρεις?
Και γω έβαλα τον Φακιρη σε πριβέ Μαγαζι και άλλους,Πρέπει να βγω να το φωνάζω η να ζητάω paysafe?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Σε όλους όσους μου τα έχουν σπάσει με το θέμα της paysafe χθες εισήγαγα τον χρήστη κοκκινοσκουφίτσα στο prive club της Μαριάννας ΔΩΡΕΑΝ !! Παρακαλώ να το επιβεβαιώσει ........
Δλδ αυτό είναι κατόρθωμα; Εγώ τι πρέπει να κάνω με αυτήν την λογική; Να έχω το μισό νήμα να με αποθεώνει καθημερινά;;;
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Εκτός από τις paysafe και το κατόρθωμα που έκανες(Δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που το αναφέρεις!!!)μπορείς να απαντήσεις στη δική μου ερώτηση μια σελίδα πίσω η δεν ξέρεις?
Και γω έβαλα τον Φακιρη σε πριβέ Μαγαζι και άλλους,Πρέπει να βγω να το φωνάζω η να ζητάω paysafe?
Σεμνός και ταπεινός!
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
1. Φιλοξενούμενε δεν βρίσκω την ερώτησή σου !
2. Το θέμα το postαρα για να ξεφωνίσω αυτούς που συνέχεια ρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε και ξαναρωτάνε
ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕΕΕΕ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom