Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα, συχνός επισκέπτης της Μάγκυ στον παλιό χώρο, είχα τιμήσει όλες τις κοπέλες (Έλενα, Σιλβή, Δέσποινα, Κάτια) αν και κατέληγα συνήθως με την Έλενα στο απλό πρόγραμμα. Το πλεονέκτημα του συγκεκριμένου μαγαζιού είναι ότι είχε πάντα ευχάριστες κοπέλες, ομιλητικές και προσέφεραν πολύ καλό μασάζ και υπηρεσίες. Νομίζω ότι συνολικά ήταν καλό VFM. Τελευταία έχω χάσει τα ίχνη, έμαθα ότι άλλαξε χώρο αλλά δεν ξέρω πού πήγε.
αλλαξε χωρο και μετρια κοριτσια τα 3 απο τα 5. τα αλλα 2 δεν τα εχω δει
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
προχθες περασα μια βολτα απο την μαρια στα λαδαδικα. πριβε χωρος και πολυ γκλαμουρ. απιστευτα καθαρος και γενικά πολλά λεβελ πάνω το μαγαζί. απο κοπέλες υπήρχαν τρεις. μαρια, δομνα και την αλλη δεν την θυμαμαι. πηρα την δομνα που επεστρεψε απο τα παλια. τετοιο βυζι δεν θπαρχει. 3αρι στητο σε αδυνατο κορμι. μασαζ πιπα και καρφιτσα. 100 ευρω
εχει 60 μασαζ και μαλακια, 80 πιπα και 100 τα παντα ολα
μιλαμε ομως αλλο λεβελ το σκηνικο. νιωθεις ιδιαιτερος.
είναι κατάντια να θεωρούμε εδώ στη θεσσαλονίκη top καταστάσεις στα 100 ευρώ...
Μόνο συγκριτικά με άλλα μαγαζιά μπορεί να ειπωθεί κάτι τέτοιο
 

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
είναι κατάντια να θεωρούμε εδώ στη θεσσαλονίκη top καταστάσεις στα 100 ευρώ...
Μόνο συγκριτικά με άλλα μαγαζιά μπορεί να ειπωθεί κάτι τέτοιο
εχεις και αλλες επιλογες. αλλα αν πας θα καταλαβεις την διαφορα στην αντιμετοπιση που εχεις.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
εχεις και αλλες επιλογες. αλλα αν πας θα καταλαβεις την διαφορα στην αντιμετοπιση που εχεις.
δεν είπα το αντίθετο ίσα-ίσα με επιβεβαιώνεις...
Στο άθλιο μικρόκοσμο του μασάζ στη θεσσαλονίκη μετριότητες ανάγονται σε κορυφές
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παιδια καλησπερα κι απο μενα νεο μελος εδω αλλα οχι νεος στα μασαζ με εβιτα πηγαινα απο τοτε που το 2007 και 8 ηταν στην ολγας ως υπευθυνη ωραιες εποχες την εχω χασει τωρα αν κανεις μπορει να βοηθησει με πμ εγω οτι μπορω θα ενημερωνω επισκεψη σε ακουα σπα ολγας περασα με ρενα σουπερ ηταν και υδρομασαζ φραπα βασικη μαγκυ αλλαξε χωρο καλυτερος ι σιλβι καλη πιπα την προτιμαω και παλι αν και θελουμε νεο αιμα δωδεκανησου ειχε κατι καλες αλλα φυγανε και εχασα κι εκει τηλ αν μπορει κανεις να βοηθησει ααα εκανα και επισκεψη σε βανα σπα σταυρουλολη 30 το μασαζ αλλα μεσα για φραπα ζητανε απο 20 ως 50 αυτα απο μενα συναγωνιστες και ξερει κανεις αν το ελιτ εγνατια εχει φραπα? ευχαριστω και καλωςσασβρηκα
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα μια καταθεση των 50-60 ευρω θελω να κανω σε κοπελα με δικο της χωρο πλην Αλεξιας(παπαφη)...οτι εχετε ευχαρι...στυση παιδια μου ....δεχομαι προτασεις και σε πμ.θα βρεθει καποιος? η μονο πληροφορειες θα δινω!!!
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
μη κλαιγεσαι...καποιος χριστιανος θα βρεθει
 
  • Like
Αντιδράσεις: ikonst

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
να επισημανω πως δεν ενδιαφερομαι για ιδρυματα αλλα για κοπελες με δικο τους χωρο ανεξαρτητες
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6

Επειδή την συγκεκριμένη την έχω επισκεφθεί δεν σου την προτείνω.
Εκτός αν έχεις όρεξη να πετάξεις ένα 50ρικο τουλάχιστον.
Αν διαβάσεις πιο πίσω έχω γράψει αναλυτικά.
Βέβαια γούστα είναι αυτα κι εσύ μπορεί να περάσεις καλά, αλλά από την μικρή μου εμπειρία
όταν οι 9 στις 10 κριτικές είναι αρνητικές είναι δύσκολο.

:hi: :hi:
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
εχετε δικιο δυστυχως!...γιατι εμφανησιακα μου αρεσει πολυ  :(
 

dicos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
προχθες περασα μια βολτα απο την μαρια στα λαδαδικα. πριβε χωρος και πολυ γκλαμουρ. απιστευτα καθαρος και γενικά πολλά λεβελ πάνω το μαγαζί. απο κοπέλες υπήρχαν τρεις. μαρια, δομνα και την αλλη δεν την θυμαμαι. πηρα την δομνα που επεστρεψε απο τα παλια. τετοιο βυζι δεν θπαρχει. 3αρι στητο σε αδυνατο κορμι. μασαζ πιπα και καρφιτσα. 100 ευρω
εχει 60 μασαζ και μαλακια, 80 πιπα και 100 τα παντα ολα
μιλαμε ομως αλλο λεβελ το σκηνικο. νιωθεις ιδιαιτερος.
Μπορείς να δώσεις πιο πολλές πληροφορίες ?
 

dicos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
προχθες περασα μια βολτα απο την μαρια στα λαδαδικα. πριβε χωρος και πολυ γκλαμουρ. απιστευτα καθαρος και γενικά πολλά λεβελ πάνω το μαγαζί. απο κοπέλες υπήρχαν τρεις. μαρια, δομνα και την αλλη δεν την θυμαμαι. πηρα την δομνα που επεστρεψε απο τα παλια. τετοιο βυζι δεν θπαρχει. 3αρι στητο σε αδυνατο κορμι. μασαζ πιπα και καρφιτσα. 100 ευρω
εχει 60 μασαζ και μαλακια, 80 πιπα και 100 τα παντα ολα
μιλαμε ομως αλλο λεβελ το σκηνικο. νιωθεις ιδιαιτερος.
Μπορείς να μας βοηθήσεις διεύθυνση ?
Thanks!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
τελευταια μιας και εχασα εβιτα και τη κοπελα που ηταν δωδεκανησου και ειχε δυνατα πηγαινω απο δω κι απο κει περα απο το νικο στη καραμανλη που ειναι κλασσικος αλλα τον βαρεθηκα και δεν παω πια κι ετσι δοκιμασα τιν τυχη μου στο καραμανλη 60 σπα λενε οτι δεν εχι κατι παραπανω απο φραπα σορρυ αλλα δε με πεισανε τα κοριτσια θα περασω απλο 1 φορα και θα σασ πω τη δευτερη φορα αν εχι φραπα παιδια . καποιο μελος ζητησε που ειναι η μαγγυ εγω ξερω ! κανει να πουμε δημοσια διευθηυνση??? επισης για εβιτα θα με βοηθησει κανεις με καπιο πμ να μου πει τηλ η και μαριαννα? αν χρειαστει θα πληρωσω για τη πληροφορια μιας και βλεπω εδω μεσα αλλιως δε λεει ο ενας στον αλλον συναγωνιστη ουσιαστικες βοηθειες
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
δε μπορω ακομα να απαντησω στα πμ γτ δεν εχω συμπληρωσει αδερφια μου τα 5 ποστ! αιδιολειχε σε ευχαριστω αδερφε ναι ειμαι παλιος της εβιτας και μεταξυ μας ειχα βγει και εξω μαζι της τοτε καμια 2 φορες χαχα ¨Π ¨)) δευτερα εχει παλι εξορμηση παρολαυτα να ρωτησε εγνατια 60 εχει κανει κανεισ φραπα ι και στο ελιτ που ειναι ιδια πολυκατοικια με το ιβ σπα? για το νεο χωρο της μαγκυ αν θελετε μπορω να σασ ενημερωσω προφανως με πμ δε τα ξερω γτ ειμαι καινουριοσ αν και δε θα χα προβλημα κι εδω να το πω αδερφια ! μακρια απο βανα σπα σταυρουπολη γτ μεσα ζηταν πολλα εχτρα τα κοριτσια και δεν ειναι και τοσο εμφανισημες τελοσ τσιμισκη ειναι τερμα μπαζα κι απο οτι πληροφορηθηκα θα κλεισει κι αυτο οπυ να ναι οπως κι εκεινο στην αγγελακη που ηδη μεταφερθηκε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom