Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
το μήνυμα για τα χρήματα γιατί το εστειλες?
Οι μαρτυρίες των φίλων σου δε  λένε κάτι.
Ο άλλος δημοσίευσε το μήνυμα σου. Αν σου έστελνε την καρτουλα????

Και κάτι άλλο προς απάντηση σε έναν κολακα. Το site  είναι για ανταλλαγή πληροφοριών στο φόρουμ και μετά φυσικά διαπροσωπική επικοινωνία για κάτι συγκεκριμένο μέσω μηνυμάτων. Ένα μέλος με λίγες δημοσιεύσεις πώς είναι δυνατόν να δέχεται μηνύματα και να βοηθάει τόσο πολύ κόσμο???

Εκτός αν οι υποστηρικτές σου έχουν το κληρονομικό χάρισμα και ξέρουν ότι γνωρίζεις πληροφορίες χωρίς να τις έχεις δημοσιεύσει και έτσι να σου στέλνουν προσωπικά μηνύματα.

Αυτό που έχει μείνει από αυτήν την υπόθεση είναι ότι εσύ ζήτησες σε προσωπικό μήνυμα χρήματα για να δώσεις πληροφορία και ενώ απαντάς στους υποστηρικτές φίλους σου δεν απάντησες στον άλλον που του ζήτησες τα χρήματα
Μήπως τελικά έχει κάποιο λάκο η φάβα  :think:
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.006
Πόντοι
24.436
Έχει πάρει κανένας φραπεδάκι στο Eva σπα Εγνατίας 112; δεκτά και pm
 

newnick

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
Μέσα στην βδομάδα πήγα στον νέο χώρο της Μάγγυ .. Πιο άνετος .. Πέρασα με την Σιλβή  πάλι  .. Πολύ καλό μασάζ και καθόλου βιαστική επίσης πολύ καλή πίπα με καπότα και γενικά πολύ ομιλητική και πρόσχαρη

που κοντα βρισκεται συναδελφε?
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Κύριοι συναγωνιστές η αληθεια ειναι οτι δεν εχω πάει στο κορδελιό. Για την ακρίβεια ξερω μονο τη πλατεία του και κατι τράπεζες. Οποτε για μένα ειναι καινουρια η νταρτΑΝΝΑ. Και μου άρεσε. Αναφορικά με τους φίλους που μου ζητάνε κονέ πιστέψτε με μολις απέκτησα πρόσβαση και δεν ηταν ευκολο. Βρείτε κάποιον παλιό να σας βοηθήσει. Συγγνώμη.
 

L.herzog

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα και απο εμενα φιλοι...θα ηθελα την βοηθεια σας.ειμαι κατρης του μασαζ και εγω αλλα προσβαση μονο στα κλασικα μεταξας στο ευ ζιν που εκλισε και προσφατα στιν ευα και αννα απο angels...αν μπορειτε να βοηθησετε σε κανενα πριβε και εμενα...και θα σασ πω οτι ι πρωτη μου εμπειρια ηταν με μια τυπισα στιν οδο που κατεβαινει τον πρασα απο τιν μερια ιποκρατειο...και μετα σε ενα σπιτι στιν μαρτιου  που ηταν μια κοπελια με κοτσιδακια αν ξερει κανεις
 

L.herzog

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Αρκετα χρονια πριν βεβαια οι πρωτες μ εμπειριες...και ττην πρωτη φορα στο αngels εφαγα πετσετα φυσικα αλλα τωρα η ευα βγαζει αρκετα γουστα...η αννα σωματαρα δεν λεω αλλα λιγο κρυα.
 

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
Κύριοι συναγωνιστές η αληθεια ειναι οτι δεν εχω πάει στο κορδελιό. Για την ακρίβεια ξερω μονο τη πλατεία του και κατι τράπεζες. Οποτε για μένα ειναι καινουρια η νταρτΑΝΝΑ. Και μου άρεσε. Αναφορικά με τους φίλους που μου ζητάνε κονέ πιστέψτε με μολις απέκτησα πρόσβαση και δεν ηταν ευκολο. Βρείτε κάποιον παλιό να σας βοηθήσει. Συγγνώμη.
στην ΜΑΡΙΑΝΑ ήρθε αυτη;
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Δεν ανοιγετε νεο θεμα με ονομα πριβε λεω γω για να μην μας ανοίγετε την ορεξη σε μας που δεν εχουμε προσβαση;
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Δεν ανοιγετε νεο θεμα με ονομα πριβε λεω γω για να μην μας ανοίγετε την ορεξη σε μας που δεν εχουμε προσβαση;
Γιατί ρε φίλε αν ανοίξει νέο thread για τα πριβέ δε θα διαβάζεις όσα γράφουμε???
Ή θα μπαίνουμε με κωδικό εμείς που έχουμε πρόσβαση σε αυτά???
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Γιατί ρε φίλε αν ανοίξει νέο thread για τα πριβέ δε θα διαβάζεις όσα γράφουμε???
Ή θα μπαίνουμε με κωδικό εμείς που έχουμε πρόσβαση σε αυτά???

Αφου θα εχει θεμα πριβε δεν θα μπαινω να διαβασω
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Προχθεσινη επισκεψη στα 2 κοριτσια της Παπαφη. Μπηκα με Αλεξια η οποια ειναι 32αρα με μετριο βυζι, ρωγα καγκελο αλλα κοιλίτσα. Γυρισε μονη της να την παρω στα 4 μπροστα απο καθρέφτη. Η γκομενα εχει απο τα πιο στενα μουνακια που δοκιμασα τον τελευταιο καιρο. Κοστος στα 50. Την επομενη φορα θα δοκιμασω και την Νικη
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Επίσκεψη στη Μαριάννα και πέρασμα με μια καινούρια κοπέλα, γεματούλα, κουκλίτσα, της οποίας το όνομα μου διαφεύγει. Ηλικία γύρω στα 25. Υπηρεσίες άψογες. Πέρασα απίστευτα! :rockon:
 

dicos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Κάποια πληροφορία για Μαριάννα ? Να πάμε να καταθέσουμε ?
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Κύριοι συναγωνιστές η αληθεια ειναι οτι δεν εχω πάει στο κορδελιό. Για την ακρίβεια ξερω μονο τη πλατεία του και κατι τράπεζες. Οποτε για μένα ειναι καινουρια η νταρτΑΝΝΑ. Και μου άρεσε. Αναφορικά με τους φίλους που μου ζητάνε κονέ πιστέψτε με μολις απέκτησα πρόσβαση και δεν ηταν ευκολο. Βρείτε κάποιον παλιό να σας βοηθήσει. Συγγνώμη.
Υπάρχει ευαγές ίδρυμα στο Κορδελιό!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ikonst

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
ευαγες ιδρυμα στο κορδελιο? ενδιαφερον!!!δεχομαι πληροφοριες μονο σε πμ. :2funny:
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Πήρε κανεις τελευταια την ελενα που απο βας Ηρακλείου ειχε παει αγιου Δημητρίου και μετά άρχισε τις επισκέψεις κατοίκον. Αν ναι επειδή έχασα το τηλ της κάντε μου μια πάσα παρακαλω. Thanks.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ikonst

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
        Διαβάζω για κάποια Ελίνα...μιλφ μαυρομάλλα σχετικα μικρό στήθος γκαυλιάρα,εκανε φοβερό τσιμπούκι,και γενικώς μεγάλη διάθεση,έχω πολύ καιρό να πάω και τότε ηταν κάπου κοντά στην ιασωνίδου  ...Αν μιλάμε για την ιδια ηταν καλή περίπτωση αλλά περάσαν χρόνια απο την τελευταία φορά που εχω να πάω...πριν στο ιδιο ιδρυμα ηταν δυο πολύ δυνατά μωρά η Γιάννα και η Όλγα,και περνούσαν κατα καιρούς διάφπρες γυναίκες....καλές περιπτώσεις και μή

Στα αρνητικά ο χώρος δεν ελεγε πολλά αλλα κατα τα άλλα ολα ο.κ
Όσο για την καθαριότητα της Ελίνας...ηταν άψογη .....

Παράλληλα εχω δυο τηλέφωνα απο ιδρύματα που θέλω συντομα να εξερυνήσω....μολις εχω νεότερα τις επόμενες 10 μέρες θα γραψω σχετικά....
Δυο μαγαζιά και τα δυο Χαριλάου....μεριά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom