Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
φίλε μπερδεύεσαι. Η κοπέλα στην οποία αναφέρονται με τα 100 ευρώ είναι κάτω τούμπα αλλά όχι στο σπίτι στην παπάφη
Για να το λες σε πιστευω. Το υπεθεσα επειδη ειδα την αγγελια στην χρυση ευκαιρια και εκει βαζουν μονο για το σπιτι στην Παπαφη. Οπως και να χει η συνομιλία έγινε οπως σας τα είπα και εξακολουθω να πιστευω οτι ειναι αρπαχτη
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Για να το λες σε πιστευω. Το υπεθεσα επειδη ειδα την αγγελια στην χρυση ευκαιρια και εκει βαζουν μονο για το σπιτι στην Παπαφη. Οπως και να χει η συνομιλία έγινε οπως σας τα είπα και εξακολουθω να πιστευω οτι ειναι αρπαχτη
φίλε μου χωρίς να θέλω να σε αμφισβητησω νομίζω ότι πάλι κάπου μπερδεύεσαι γιατί εγώ επικοινώνησα μαζί της την πρώτη μέρα και εξ αρχής μου είπε 100 ευρώ
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Οταν λετε παπαναστασιου εννοείτε το μαγαζι που ηταν πανω απο τη vodafone? Οποιος θελει ας με κατατοπίσει με πμ
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
φίλε μου χωρίς να θέλω να σε αμφισβητησω νομίζω ότι πάλι κάπου μπερδεύεσαι γιατί εγώ επικοινώνησα μαζί της την πρώτη μέρα και εξ αρχής μου είπε 100 ευρώ

Ειμαι 1000% σιγουρος. Την πρωτη φορα που την πηρα (Πεμπτη απογευμα) και ηταν ακομα στην Αθηνα μου ειπε 50. Ξαναλαω, μαγκια της και γω αν ημουν στη θέση της και έβλεπα τετοια ζητηση θα βαρουσα στα αυτια
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Δεν νομίζω να είσαι ο μόνος που μίλησες μαζί της εκείνη την ημέρα οπότε οποιοσδήποτε άλλος έχει την ίδια πληροφόρηση από αυτήν όπως εσύ παρακαλώ πολύ να το γράψει
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Δεν νομίζω να είσαι ο μόνος που μίλησες μαζί της εκείνη την ημέρα οπότε οποιοσδήποτε άλλος έχει την ίδια πληροφόρηση από αυτήν όπως εσύ παρακαλώ πολύ να το γράψει
Στο σπιτι που ηταν το τουμπανο μια και δεν ηταν στην Παπαφη ξέρεις φιλε αν λειτουργεί και με αλλες κοπελες; η ηταν μονο για το προηγουμενο σουκου;
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Επίσκεψη στην Ευα απο Σταυρούπολη πριν απο 2 βδομαδες περίπου. Παω και ηταν τρεις κοπελες η μια η αντριαννα που ειχα παρει την προηγουμενη φορα (εχω γράψει ηδη σχετικα πριν καιρο) και αλλες δυο. Πηρα την μια απο τις δυο δεν θυμαμαι ονομα αλλα ηταν ομορφουλα και με σκουλαρικι στη μύτη. Μετριο μασαζ ενω ημουν εντελως γυμνος αλλα δεν μου αλουμπουσε καθολου τον γιακουμη. Οταν με γυρισε ανασκελα και ειδα οτι δεν θα παιξει φραπες της το προτεινα μονος μου. Η απαντηση της ηταν οτι δεν κανουν τέτοια πραγματα. Ελα λεω καντο και θα σε δωσω παραπανω λεφτα. Της επιασα το χερι και το πηγα εκει που ηθελα. Αρχισε την πεομαλαξη μεχρι να φτύσει ο γιακουμης το γαλα της μανας του. Οταν τελειωσε η φαση δεν εφυγε η κοπελα και εμεινε στο δωματιο. Λεω θες να σε πληρωσω τωρα η εξω; μου λεει πληρωσε τωρα τα παραπανω και εξω τα 30 του μασαζ. Ε την εδωσα ενα 20ρικο και το τσεπωσε με τη μια. Απο την φατσα της καταλαβα οτι περιμενε περισσοτερα. Οταν βγηκα εξω πληρωσα το 30ρι σαν να μην τρέχει τιποτα.

Συμπερασμα: μετριο μασαζ στην μια ωρα, μέτριο φραπε και κόστος 30+20€.

Κατι τρελα που ακουσα για 30€ το μασαζ και αλλα 50 ο φραπες σεν ξερω αν ισχύουν αλλα προσωπικα δεν θα τα εδινα
 

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
μαγκες κανενα πολυ δυνατο μωρο που θα βρουμε σε μασατζιδικο? τα εχω γυρισει ολα και πεφτω σε μπουρουχες
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
μαγκες κανενα πολυ δυνατο μωρο που θα βρουμε σε μασατζιδικο? τα εχω γυρισει ολα και πεφτω σε μπουρουχες
τα εχεις γυρισει ολα αλλα απο ενημερωση δεν ειδαμε κατι

δεν ενημερωνουμε μονο για τις καλες περιπτωσεις αλλα κ τις φολες



 

AlphaWolf

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Χαίρετε παίδες. Μπορεί κάποιος που μπαίνει περισσότερο καιρό σε αυτό το forum να πει εαν γίνεται να γράψουμε έναν κατάλογο με όλα τα free μασατζίδικα και να είναι εύκολο να τον ανανεώνουμε κάθε τόσο?ή να σβήνουμε αυτά που έκλεισαν? Θα βοηθούσε πολύ για να μην ρωτάμε συνέχεια τα ίδια και ειδικά εμας της επαρχίας που ερχόμαστε που και που. Ξέρει κανείς πως μπορεί να γίνει αυτό?
Συμφωνώ με τον φίλο . Που είναι η πληροφόρηση ρε  παιδιά?

Λοιπόν :
Αnimus , πετσέτα ολκής και σοβρακο
Ευα, Εγνατία 112: χωρίς πετσέτα μπρούμυτα,  ανάσκελα τίποτα
Ελιτ, Εγνατία 112: Μέχρι αρχιδοπαιχνιδισματα....αλλά έως εκεί
Body free: Ίσως έτυχε σε μένα , αλλά δεν ξαναπάω . Ο νοών ....

Στην αυτά πήγα καθώς από επαρχία ....

 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
να πω λοιπον και εγω πως το μελος nikmech , προσφερθηκε να με βοηθησει να παω σε ενα πριβε χωρις να μου ζητησει κανενα απολυτως ανταλλαγμα ... το γραφω και εδω γιατι αφορουσε το θεμα τουτου του thread... :hi:
 

tolis29sega

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0
Ναι και θα απαντήσω και εγώ...ότι όντως υπάρχουν κάποιοι αξιόλογοι συναγωνιστές " Άνθρωποι" που πραγματικά βοηθάνε με τις γνώσεις τους...και χωρίς ανταλλάγματα!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Ναι και θα απαντήσω και εγώ...ότι όντως υπάρχουν κάποιοι αξιόλογοι συναγωνιστές " Άνθρωποι" που πραγματικά βοηθάνε με τις γνώσεις τους...και χωρίς ανταλλάγματα!!!

Εσεις ολοι,που πηρατε αυτες τις πληροφοριες-βοηθειες απο τους αξιολογους αυτους ανθρωπους-συναγωνιστες,ΓΡΑΨΑΤΕ ποτε τιποτα εδω μεσα???????????????????????????????????????????????????????

Η απλα συνεχιζεται και ζητατε νεες πληροφοριες-βοηθειες???  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom