Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Λοιπόν
Κατ´ αρχήν το αντίτιμο είναι γνωστό από πριν άρα οποίος δεν αντέχει δεν πάει Εγώ στον Φακιρη ( που βασικά προέκυψε από καραμπόλα)πήγα και του τα είπα όλα Ουτε δημόσια τα έγραψα ούτε προσπάθησα να δημιουργήσω εντυπώσεις όπως ατυχεστατα έγραψες azzazel
Όσο για το VFM. προκύπτει από το τι θέλει ο καθένας και ποσό θέλει να το πληρώσει.Ειναι δλδ εντελώς υποκειμενικόΕγω ας πούμε έχω φάει κάτι τρελλές φόλες των 200€ που και ακαποτο κάνανε και Φιλια δίνανε δεν είναι θέσφατο  οι 2 αυτές υπηρεσίες
Πριν 1 χρόνο έσταξα 1200€ για ένα μουναρο από το mamba που και ακα έκανε και φιλια έδινε αλλα έκανε ένα ψεύτικο Ο Ο Ο που μετά την δεύτερη φορά που ξεκαυλωσα  ήθελα να την πετάξω από το παράθυρο ....Άσε που τις υπόλοιπες ώρες έψαχνα το πιεσόμετρο να δω αν πέθανε καθώς κοιμόταν συνέχεια!
Η Αλεξάνδρα είναι μουνος καθαρή επικοινωνιακή και συμμετέχει στο σεξ δεν είναι κομοδίνο και όλα αυτά με 100 και εγώ έδωσα αλλά 70 για κωλο γιατί τέτοιοι κωλοι ειδικά Ελληνικοί δεν είναι τόσο στην καθημερινότητα.Δλδ με 170 Φουλ πακέτο από μια μουναρα.not bad!!
Όσο για το service μπουρδελου azzazel το ακα είναι στα ίδια μέρη στα 60 σε διάφορες ΒουλγαροΑλβανιδες δεν είναι δα και τόσο  VIP service!!

Αυτά!! δεν έχει νόημα να το συνεχίσω άλλο γιατί στο τέλος θα νομίζουν εδώ ότι την σπονσοραρω κιολας!!!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
170€ που έδωσες Κompaiasi στην Αλεξάνδρα χωρίς να σου κάνει τσιμπο γυμνο,ούτε γλωσσοφιλα,ούτε cim,cif,είναι not acceptable για μενα!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.770
Πόντοι
21.896

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές είμαι Θεσσαλονίκη υπάρχει καμία καλή πρόταση για μασάζ και τα σχετικά για να επισκεφτώ ευχαριστώ εκ των προτέρων. Αν υπάρχει κάτι καλό και δεν είναι Free στείλτε π. μ
 

petrucci

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλήμερα στην παρέα. Είχα ρωτήσει και εγώ αν υπάρχει καμιά πρόταση για μασάζ στο σπίτι από όμορφη θεραπεύτρια αλλά δυστυχώς έπεσα πάνω στην διαμάχη των συμφορουμιτων για το value for money στις γκόμενες. Μεγάλη κουβέντα που διευρύνεται όχι μόνο για τις συγκεκριμενες "υπηρεσίες" αλλά για τις γκόμενες γενικά. Αν έχει κανείς την καλοσύνη να προτείνει κάτι βάσει εμπειριών ευχαριστώ
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Μάγγυ πέρασα με Μαργαριτα πολύ καλή σε όλα....
 

Buffet77

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Απ'οτι καταλαβαίνω τα πράγματα στη Θεσ/νίκη έχουν σκουρύνει σε σχέση με την Αθήνα. Δυστυχώς ούτε οι τιμές είναι ίδιες αλλά κυρίως ούτε η ευκολία που μπορείς να εξασκήσεις το χόμπι σου είναι ίδια. >:( Ας ελπίσουμε η κρίση να κατεβάσει τις τιμές και επιτελους η καχυποψία που επικρατεί να χαλαρωσει για να το απολαμβάνουμε και εμεις πιο τακτικά.
 

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
για εγνατιας 136 θα μαθουμε τιποτα?
 

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
Η μάγγυ μου είπε οτι δεν φτάνει το τηλέφωνο. Θέλει σύσταση. Δοκίμασα το άκουα σπα και αν και δεν θα μπώ σε λεπτομέρειες, πέρασα μια χαρά. Πάντως ακόμα θα ήθελα να δοκιμάσω στη μάγγυ μιας και από ότι κατάλαβα είναι πιο στάνταρ οι υπηρεσίες
βρηκεσ συσταση για τη μαγγυ?
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Επίσκεψη σήμερα στο γνωστό και μη εξαιρετέο μαγαζί της Παπαναστασίου μετά από κανένα εξάμηνο ! Παρούσες Κατερίνα ελληνίδα τριαντάρα λεπτή, Αλεξάνδρα ελληνίδα milf λεπτή επίσης, Σοφία τα ίδια και μια BBW επίσης ελληνίδα. Ετιμήθη Αλεξάνδρα σε συνοπτικό πρόγραμμα 1/2 hr. Πολύ καλή στο κρεβάτι λίγο υπερβολική στα σχόλια και τις ατάκες με τελείωσε με ένα μεγαλοπρεπές CIM. Λίγο τσιγγούνα στα γλωσσόφιλα ! Πρότεινε και πρωκτικό - για τους λάτρεις του είδους - αλλά δεν ! δυστυχώς δεν μπορώ να ξαναπυροβολήσω στο υπολειπόμενο μισάωρο άνευ φαρμακευτικής υποστήριξης. Προτεινόμενη τιμή πίσω πόρτας +40 € που κρίνω ως πολλά !
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
170€ που έδωσες Κompaiasi στην Αλεξάνδρα χωρίς να σου κάνει τσιμπο γυμνο,ούτε γλωσσοφιλα,ούτε cim,cif,είναι not acceptable για μενα!

Μην τα ξαναγραφω.....ο καθενας εχει τα ορια του και τα θελω του.
Δεν μου πεφτει λογος που δινει ο καθενας τα λεφτα του.Γουστα είναι αυτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom