Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (6 μέλη και 37 επισκέπτες)

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Θα ηθελα για την  αληθεια και μονο να επιβεβαιωσω τα λεγόμενα του nikmech.Ο οποιος οχι μονο δεν ζητησε καποιο ανταλλαγμα αλλα μάλιστα αρνηθηκε κατηγορηματικα οταν του ειπα εγω να κερασω,το οποιο δεν οφειλεται μονο οτι με γνωριζε καποιο διαστημα(οχι στενα) αλλα και στο οτι δεν εχει καμια οικονομικη αναγκη.Η δικη μου κινηση εγινε πρωτον γιατι ταιριαζαμε στον τροπο σκεψης και εκτιμησα οτι με καταλαβαινε αλλα και οτι εχω πεταξει στην κυριολεξια πολλα χρηματα σε κασκαντεριλικια και φολες.Θα ηθελα να προσθεσω οτι απο το 2009 εδω μεσα εχω μιλησει με καποιους "παλιους" χωρις να πρηζω,ανταλλαξα πληροφοριες(πχ boobssucker,kiri77,stofos,
House of Fun)  και ζητησα καποια βοηθεια την οποια καποιοι προσεφεραν,τους οποιους ποτε δεν εξεθεσα και καποιοι αρνηθηκαν με τις δικαιολογιες περι προβληματος εμπιστοσυνης το οποιο το σεβομαι ομως θα πρεπει καπως να το αντιμετωπιζουν δινοντας καμια φορα τη δυνατοτητα δημιουργιας εμπιστοσυνης.Τελος να ξερετε πως υπαρχουν και ατομα τα οποια κατοπιν γνωριμιας προσπαθησαν να εκβιασουν "κερασμα" προγραμματος.. Με λιγη καλη θεληση και κριτικη σκεψη ολα μπορουν να γινουν αλλιως το ανοιχτο φορουμ δεν εχει νοημα.. Καλα  :knockinb: σε ολους και Νikmech ευχαριστω και για τα αλλα κονε.Οσα εγραψα ειναι καλοπροαιρετα χωρις να εχω την προθεση να απαντησω σε κανεναν,ουτε να αντιπαρατεθω με κανεναν.Για ενημερωση και μονο οπως παντα εγω προσωπικα προσπαθω να κανω.

Πως μπορει καποιος να εκβιασει κερασμα;;; και γιατι ο εκβιαζομενος να τον κερασει δηλαδη;;;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Θα ηθελα για την  αληθεια και μονο να επιβεβαιωσω τα λεγόμενα του nikmech.Ο οποιος οχι μονο δεν ζητησε καποιο ανταλλαγμα αλλα μάλιστα αρνηθηκε κατηγορηματικα οταν του ειπα εγω να κερασω,το οποιο δεν οφειλεται μονο οτι με γνωριζε καποιο διαστημα(οχι στενα) αλλα και στο οτι δεν εχει καμια οικονομικη αναγκη.Η δικη μου κινηση εγινε πρωτον γιατι ταιριαζαμε στον τροπο σκεψης και εκτιμησα οτι με καταλαβαινε αλλα και οτι εχω πεταξει στην κυριολεξια πολλα χρηματα σε κασκαντεριλικια και φολες.Θα ηθελα να προσθεσω οτι απο το 2009 εδω μεσα εχω μιλησει με καποιους "παλιους" χωρις να πρηζω,ανταλλαξα πληροφοριες(πχ boobssucker,kiri77,stofos,
House of Fun)  και ζητησα καποια βοηθεια την οποια καποιοι προσεφεραν,τους οποιους ποτε δεν εξεθεσα και καποιοι αρνηθηκαν με τις δικαιολογιες περι προβληματος εμπιστοσυνης το οποιο το σεβομαι ομως θα πρεπει καπως να το αντιμετωπιζουν δινοντας καμια φορα τη δυνατοτητα δημιουργιας εμπιστοσυνης.Τελος να ξερετε πως υπαρχουν και ατομα τα οποια κατοπιν γνωριμιας προσπαθησαν να εκβιασουν "κερασμα" προγραμματος.. Με λιγη καλη θεληση και κριτικη σκεψη ολα μπορουν να γινουν αλλιως το ανοιχτο φορουμ δεν εχει νοημα.. Καλα  :knockinb: σε ολους και Νikmech ευχαριστω και για τα αλλα κονε.Οσα εγραψα ειναι καλοπροαιρετα χωρις να εχω την προθεση να απαντησω σε κανεναν,ουτε να αντιπαρατεθω με κανεναν.Για ενημερωση και μονο οπως παντα εγω προσωπικα προσπαθω να κανω.
καλα ολα αυτα αλλα μηπως να εκανες καμια ενημερωση κ το τι εκανες??
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
εσύ μην απαντάς εγώ όμως θα πω κάτι για το καλοπροαίρετο σου μήνυμα.  
Μπορείτε να μαζευτείτε και 1000 φίλοι του ή απλά γνωστοί του και να τον αποθεωσετε...
Και κακώς το συνεχίζει και ο ίδιος με την ειρωνεία του και εσείς οι ευεργετηθέντες από αυτόν...
Το θέμα τελείωσε αν και δεν πήραμε ποτέ απάντηση για ποιο λόγο αποδεδειγμένα έστειλε το μήνυμα για την paysafe χωρίς να στείλει μετά ότι έκανε πλάκα...
Στο καλοπροαίρετο σου μήνυμα επίσης ρίχνεις λάσπη στον ανεμιστήρα και αναφέρει ότι κάποιοι εκβίασαν για κέρασμα...
Αν είχε γίνει κάτι τέτοιο και μπορούσες να το αποδείξεις θα έπρεπε να το έχεις ήδη πει για να ξέρουμε με ποιους συνυπάρχουμε και ποιους εμπιστευόμαστε...

Και όλα αυτά καλοπροαίρετα τα λέω
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
1
Πως μπορει καποιος να εκβιασει κερασμα;;; και γιατι ο εκβιαζομενος να τον κερασει δηλαδη;;;
Μετα την γνωριμια,τις τηλεφωνικες και μηνυματικες επικοινωνιες και τους καφεδες πριν σε παει σου σκαει το παραμυθι..και δε μου λες θα κερασεις τιποτα?! Αν πεις οχι τοτε δεν σε παει και ολο κατι του τυχαινει και δεν μπορει..
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
1
εσύ μην απαντάς εγώ όμως θα πω κάτι για το καλοπροαίρετο σου μήνυμα. 
Μπορείτε να μαζευτείτε και 1000 φίλοι του ή απλά γνωστοί του και να τον αποθεωσετε...
Και κακώς το συνεχίζει και ο ίδιος με την ειρωνεία του και εσείς οι ευεργετηθέντες από αυτόν...
Το θέμα τελείωσε αν και δεν πήραμε ποτέ απάντηση για ποιο λόγο αποδεδειγμένα έστειλε το μήνυμα για την paysafe χωρίς να στείλει μετά ότι έκανε πλάκα...
Στο καλοπροαίρετο σου μήνυμα επίσης ρίχνεις λάσπη στον ανεμιστήρα και αναφέρει ότι κάποιοι εκβίασαν για κέρασμα...
Αν είχε γίνει κάτι τέτοιο και μπορούσες να το αποδείξεις θα έπρεπε να το έχεις ήδη πει για να ξέρουμε με ποιους συνυπάρχουμε και ποιους εμπιστευόμαστε...

Και όλα αυτά καλοπροαίρετα τα λέω
Οταν σου το λεει ο αλλος προφορικα στον καφε δεν μπορω να το αποδειξω..
Λασπη θα ηταν οταν ειναι κατι αναληθες(η μη αποδεδειγμενο) και αναφερεται σε συγκεκριμενο ονομα.Το γενικο απλα εφιστα την προσοχη.
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
Κατερινα με το κοντο μαλλι απο Μαριαννα πριν καμια εβδομαδα , αριστη στα προφορικα και στον κυριως αγωνα φωτια .Κατερινα μπραβο αν παρακολουθεις.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Οταν σου το λεει ο αλλος προφορικα στον καφε δεν μπορω να το αποδειξω..
Λασπη θα ηταν οταν ειναι κατι αναληθες(η μη αποδεδειγμενο) και αναφερεται σε συγκεκριμενο ονομα.Το γενικο απλα εφιστα την προσοχη.
Μάθε τι σημαινει "λάσπη στον ανεμιστήρα" φίλε...
Αόριστες κατηγορίες και υπαινιγμοί...

Αν όμως μέλος εδώ μέσα έχει κάνει τέτοιο πράγμα είναι για φτύσιμο...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Μετα την γνωριμια,τις τηλεφωνικες και μηνυματικες επικοινωνιες και τους καφεδες πριν σε παει σου σκαει το παραμυθι..και δε μου λες θα κερασεις τιποτα?! Αν πεις οχι τοτε δεν σε παει και ολο κατι του τυχαινει και δεν μπορει..
αν είναι μέλος πες όνομα...
Γιατί αλλιως απλα αφήνεις υπαινιγμούς και όλοι μας είμαστε δυνητικά υποπτοι...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
1
Αν πω όνομα μετά θα μου πείτε απόδειξη. Δεν έχω απόδειξη,ανέφερα πως εγινε. Έπειτα αυτό το μέλος θα μου πει και πως με κατηγορείς,είναι ψέμα,είσαι ψεύτης αφού δεν μπορείς να το αποδείξεις και τότε βγαίνω εγώ ο μακακας.Το εγραψα μονο για να μας κανω πιο προσεκτικους.Αν υπαρχουν κινδυνοι απο καποιον που ζητα πληροφοριες και ειναι αγνωστος,μπορεί να υπαρξει και καποιο θεμα απο αυτον που δινει και είναι αγνωστος.Από την άλλη αν καποιος/οι θεωρούν ότι τους θιγει το συγκεκριμένο συμβάν που ανέφερα γενικα,ζητω συγνώμη,δεν είχα τέτοια πρόθεση,ας αγνοηθει.Μη βαράτε τον πιανίστα..
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Αν πω όνομα μετά θα μου πείτε απόδειξη. Δεν έχω απόδειξη,ανέφερα πως εγινε. Έπειτα αυτό το μέλος θα μου πει και πως με κατηγορείς,είναι ψέμα,είσαι ψεύτης αφού δεν μπορείς να το αποδείξεις και τότε βγαίνω εγώ ο μακακας.Το εγραψα μονο για να μας κανω πιο προσεκτικους.Αν υπαρχουν κινδυνοι απο καποιον που ζητα πληροφοριες και ειναι αγνωστος,μπορεί να υπαρξει και καποιο θεμα απο αυτον που δινει και είναι αγνωστος.Από την άλλη αν καποιος/οι θεωρούν ότι τους θιγει το συγκεκριμένο συμβάν που ανέφερα γενικα,ζητω συγνώμη,δεν είχα τέτοια πρόθεση,ας αγνοηθει.Μη βαράτε τον πιανίστα..
OK , no harm done... Πάμε παρακάτω.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Αν πω όνομα μετά θα μου πείτε απόδειξη. Δεν έχω απόδειξη,ανέφερα πως εγινε. Έπειτα αυτό το μέλος θα μου πει και πως με κατηγορείς,είναι ψέμα,είσαι ψεύτης αφού δεν μπορείς να το αποδείξεις και τότε βγαίνω εγώ ο μακακας.Το εγραψα μονο για να μας κανω πιο προσεκτικους.Αν υπαρχουν κινδυνοι απο καποιον που ζητα πληροφοριες και ειναι αγνωστος,μπορεί να υπαρξει και καποιο θεμα απο αυτον που δινει και είναι αγνωστος.Από την άλλη αν καποιος/οι θεωρούν ότι τους θιγει το συγκεκριμένο συμβάν που ανέφερα γενικα,ζητω συγνώμη,δεν είχα τέτοια πρόθεση,ας αγνοηθει.Μη βαράτε τον πιανίστα..

Μου θυμισες το ανεκδοτο με την μαϊμού του πιανιστα. Χαχαχαχα γαμαει
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παιδια καλησπερα συνεβη κατι περιεργο σημερα κι ηθελα να το μοιραστω μαζι σας μεσημερακι γυρω στις 2 χτυπαω κουδουνι αντζελσ σπα πηγαινα για πρρωτη φορα νομιζοντασ ειναι φρεε μια ξενη απανται απο κουδουνι λεει πειτε μου λεω δεν εχω καποιιο ραντεβου δεν ξερω το τηλ τελοσ παντων μου διν ει ενα τηλ λεει παρε και τα λεμε παιρνω μετα απο λιγο λεει εμεισ δεν εχουμε αγγελια σημερα ειμαστε κλεισμεοι απο αυριο και 1 ωρα πριν...για ραντεβοθυ...τι φαση παιδια???????????? φυσικα τελικα πηγα μεταχα περασα με αλεχια με 60 ευρω ηταν φουλ καυλα ι αλεχια τσιμισκη για οσους την ξερουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: nasos-

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Δεν ήτανε φρεε, ήθελε ραντεβόθυ και ήταν και κλεισμέοι ?? :2funny: Ε όχι κύριε, ενίσταμαι! Δεν είναι κατάσταση αυτή! Θα διαμαρτυρηθώ στον Σύλλογο Μασάζ Ελλάδος να τα κάνει όλα φρεε! Ευτυχώς υπάρχει το Μεταχά που κάνει φόολ και είμεθα κομπλέ! Α ρε Αλεξία (συγνώμη, Αλεχία ήθελα να πω), βαρέα και ανθυγιεινά πρέπει να κολλάς.... :cheesy: :cheesy:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Δεν ήτανε φρεε, ήθελε ραντεβόθυ και ήταν και κλεισμέοι ?? :2funny: Ε όχι κύριε, ενίσταμαι! Δεν είναι κατάσταση αυτή! Θα διαμαρτυρηθώ στον Σύλλογο Μασάζ Ελλάδος να τα κάνει όλα φρεε! Ευτυχώς υπάρχει το Μεταχά που κάνει φόολ και είμεθα κομπλέ! Α ρε Αλεξία (συγνώμη, Αλεχία ήθελα να πω), βαρέα και ανθυγιεινά πρέπει να κολλάς.... :cheesy: :cheesy:
φιλε ετσι μου πανε πως ειναι φρεε που να το ξερα? ειχα κι αλλεσ επιλογες απλως μου ρθε να παω μεταχα μιας και μιλησα με εβιτα και ηταν φουλ εκεινη τη ωρα και καπακι στησ μαγκυς δεν ηταν καποια που ηθελα οποτε πηγα μεταχα με το αντζελσ τι πεζει??? αν το γνωριζεισ απλα ενημερωσε δε χρειαζεται να ειρωνευεσαι χωρις λογο
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Ειρωνεύομαι εγώ?? Ααααα με παρεξήγησες! :grin: :cheesy: Εγώ σε υποστηρίζω 100%! Αλεχία και ξερό ψωμί! Αχ Αλεξία τι τραβάς και δεν το μαρτυράς..! (Ξανά μανά συγνώμη, Αλεχία εννοούσα)
Με Άντζελσ δεν ξέρω τι πέζει (θα ξεχάσουμε και τα Ελληνικά μας) αλλά πού θα πάει, θα μάθουμε! Άντε σε κλείνω τώρα, βλέπω Μπέκα! :hi:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ειρωνεύομαι εγώ?? Ααααα με παρεξήγησες! :grin: :cheesy: Εγώ σε υποστηρίζω 100%! Αλεχία και ξερό ψωμί! Αχ Αλεξία τι τραβάς και δεν το μαρτυράς..! (Ξανά μανά συγνώμη, Αλεχία εννοούσα)
Με Άντζελσ δεν ξέρω τι πέζει (θα ξεχάσουμε και τα Ελληνικά μας) αλλά πού θα πάει, θα μάθουμε! Άντε σε κλείνω τώρα, βλέπω Μπέκα! :hi:
xaxa τρελε νταξει μωρε χοντρουλα ειναι την κανει τη δουλεια της στις δυσκολεσ στιγμεσ ωραιος κι εγω 10 εντολη ΥΟυτυβε επαναληψεις ¨)¨)να δουμε αν παω θα σασ πω τι παικτηκε με αντζελς τουλαχιστον πως θα με κακομεταχειριστουν μαλον εμενα χαχα
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Εγώ δεν έχω κάτι άλλο να πω. Ποστάρω αυτό, τα λέει όλα! Καλό σας βράδυ! :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom