Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (10 μέλη και 33 επισκέπτες)

andreas1976thes

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Αυτή η Αλεξία που αναφέρθηκε στην Τσιμισκή, την γνωρίζει κανείς;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
ενημερωση δεν εκανες ομως για την αλλεξια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
μαγκες βανα σπα σταυρουπολη τι παιζει?φραπες μπουκιτσι?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
παιδια καλησπερα συνεβη κατι περιεργο σημερα κι ηθελα να το μοιραστω μαζι σας μεσημερακι γυρω στις 2 χτυπαω κουδουνι αντζελσ σπα πηγαινα για πρρωτη φορα νομιζοντασ ειναι φρεε μια ξενη απανται απο κουδουνι λεει πειτε μου λεω δεν εχω καποιιο ραντεβου δεν ξερω το τηλ τελοσ παντων μου διν ει ενα τηλ λεει παρε και τα λεμε παιρνω μετα απο λιγο λεει εμεισ δεν εχουμε αγγελια σημερα ειμαστε κλεισμεοι απο αυριο και 1 ωρα πριν...για ραντεβοθυ...τι φαση παιδια???????????? φυσικα τελικα πηγα μεταχα περασα με αλεχια με 60 ευρω ηταν φουλ καυλα ι αλεχια τσιμισκη για οσους την ξερουν
είδα πρόσφατα την αγγελία του angels spa και έχω πεθάνει στο γέλιο...
Η εύα τραγουδίστρια της πουτσας κάποτε καθισμένη στο γραφείο της με πολύ σοφιστικέ ύφος...

Υποτίθεται ότι παρέχει υπηρεσίες φυσιοθεραπείας ακόμα και σε άτομα με προβλήματα υγείας...

Το γράψαμε και τις προηγούμενες μέρες.
Είναι free αλλά όχι για να φας ή μάλλον όχι για να φας κατευθείαν...

Για μένα πεταμένα λεφτά είναι εκεί...

 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
είδα πρόσφατα την αγγελία του angels spa και έχω πεθάνει στο γέλιο...
Η εύα τραγουδίστρια της πουτσας κάποτε καθισμένη στο γραφείο της με πολύ σοφιστικέ ύφος...

Υποτίθεται ότι παρέχει υπηρεσίες φυσιοθεραπείας ακόμα και σε άτομα με προβλήματα υγείας...

Το γράψαμε και τις προηγούμενες μέρες.
Είναι free αλλά όχι για να φας ή μάλλον όχι για να φας κατευθείαν...

Για μένα πεταμένα λεφτά είναι εκεί...

Γκουγκλαρα το τηλεφωνο της και μου εβγαλε μια παλια αγγελια οταν ηταν ολγας με Αιγαίου.
Μαγκες ειχα παει εκει πριν χρονια μια και μοναδικη φορα. Δεν θυμαμαι ονομα κλπ αλλα θυμαμαι οτι σαν πρώτη φορα μου το επαιξε κυρία. Μου ειχε δωσει βρακί μιας χρησης και ουτε κουβεντα για εκτόνωση. Θυμαμαι ειχα δωσει 25 γυρω στο 40λεπτο. Τοσο ειναι και τωρα;
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Γκουγκλαρα το τηλεφωνο της και μου εβγαλε μια παλια αγγελια οταν ηταν ολγας με Αιγαίου.
Μαγκες ειχα παει εκει πριν χρονια μια και μοναδικη φορα. Δεν θυμαμαι ονομα κλπ αλλα θυμαμαι οτι σαν πρώτη φορα μου το επαιξε κυρία. Μου ειχε δωσει βρακί μιας χρησης και ουτε κουβεντα για εκτόνωση. Θυμαμαι ειχα δωσει 25 γυρω στο 40λεπτο. Τοσο ειναι και τωρα;
η βλαμμένη είχε μαγαζί στην κρήνη 50 μέτρα από το σπίτι μου πριν δέκα χρόνια όταν τη γνώρισα και την λέω βλαμμένη γιατί με το ίδιο ακριβώς όνομα angel spa υπάρχει ινστιτούτο αισθητικής στην τούμπα...
Επίσης και το έχω ξαναγράψει πριν χρόνια το μαγαζί εκεί που το έχει τώρα το έχει κάτω από το πατρικό της δηλαδή από πάνω ακριβώς μένει ο μπαμπάς της και η μαμά της...
Εχω να τη δω πολλά χρόνια δεν ξέρω τις υπηρεσίες της πλέον αλλά κάποτε το εδινε κανονικά και με το νόμο
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Ας μου στείλει κάποιος που ξέρει ένα μήνυμα για την αλεξία
 

dreamevil

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Είναι εύκολο να δώσει κάποιος μερικές πληροφορίες για μεταχά;Εστω και με pm αν δεν γίνεται δημόσια.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
ποιος το περιμενε να εχει τοση περαση το ΜΕΤΑΧΑ

η αλεξια το ανεβασε η εχει κ αλλες καλες
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
τι παιζει τωρα απο προγραμματα και τιμες στο μεταξα ?  η διαρκεια  ειναι παλι στα 30 λεπτα ?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παιδια το μεταχα ανανεωθηκε περα απο αλεχια που εμενα μου αρεσε πολυ εχει αρκετες καινουριεσ εγω προχθες που πηγα ειχε 7 κοπελες μεσα και μια αλλη θεα ξανθια ψηλη που δυσρτυχως ειχε ραντεβου 2 φορεσ με πελατη αλλα προλαβα την ειδα σα μοντελο τοσο μουναρα ολεσ με φουστεσ γοβαρεσ μμ τελοσ παντων 45 λεπτα εμενα μου εκανε αλλα εδωσα σε εκεινη ενα 10ευρω απο μονος μου παραπανω γτ κανονικα ειναι μιση ωρα παρολαυτα 60 ηταν το αρχικο
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παιδια μια ερωτηση πηγε κανεις εβιτα καθολου χθες η προχθες????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom