Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (9 μέλη και 33 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Καλησπερα Κι εγω εχασα το τηλ της Ελενας απο Β.Ηρακλειου πριν 2 χρονια πηγαινα εκανα 2-3 ραντεβου οικονομικα και πολυ καλο μασαζ τοτε δεν το ειχε δωσει με ελεγε οτι ειμαι μικρος και ειχα τρελαθει αν σου ειναι ευκολο να μου το δωσεις τωρα που μεγαλωσα μπας και μασ κατσει....

Εχεις πμ.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
για το 283 τελικα τι παιζει αδερφια???? αν εισαι νεος τρως πετσεταρα? για εκει λεω εγω δε ξερω για τζαμπο
φίλε μπορεί να κάνω λάθος και ας με διορθώσει κάποιος που το γνωρίζει καλύτερα το θέμα αλλά το μαγαζί στο οποίο αναφέρεσαι εσύ πρέπει να είναι άλλου τύπου
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Τελικά ο κώλος της Σίσσης τα σπάει. Σφιχτός ανθεκτικός και εξαιρετικά καθαρός. Μπράβο κοριτσάρα και ευχαριστώ κύριοι συνάδελφοι. Λιτά και ταπεινά που λένε και οι Συριζαίοι.
 

cynorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Αν και πολλά χρόνια μέλος στο φόρουμ έχω λίγες δημοσιεύσεις. Έχω βοηθήσει και βοηθηθεί βέβαια σε p.m. Και αυτό γιατί δεν συνηθίζω να μπαίνω δημόσια και να γράφω κάτι, αν αυτό δεν είναι σοβαρό. Ε λοιπόν θα ήθελα να πω πως σε λίγο δεν θα μείνει μαγαζί για μαγαζί σε αυτή την πόλη όπως το πάμε. Την επόμενη φορά που θα δώσετε οδό, διεύθυνση και ακριβή τοποθεσία μην ξεχάσετε να αναφέρετε όροφο και αν σας βρίσκετε και αντικλείδι, αφήστε το κάτω από το πατάκι. Θα βρούμε τον μπελά μας (θα κάνουμε καινούργιους φίλους στο τμήμα) για ένα μασαζοφραπέ εκτός οικίας...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Αν και πολλά χρόνια μέλος στο φόρουμ έχω λίγες δημοσιεύσεις. Έχω βοηθήσει και βοηθηθεί βέβαια σε p.m. Και αυτό γιατί δεν συνηθίζω να μπαίνω δημόσια και να γράφω κάτι, αν αυτό δεν είναι σοβαρό. Ε λοιπόν θα ήθελα να πω πως σε λίγο δεν θα μείνει μαγαζί για μαγαζί σε αυτή την πόλη όπως το πάμε. Την επόμενη φορά που θα δώσετε οδό, διεύθυνση και ακριβή τοποθεσία μην ξεχάσετε να αναφέρετε όροφο και αν σας βρίσκετε και αντικλείδι, αφήστε το κάτω από το πατάκι. Θα βρούμε τον μπελά μας (θα κάνουμε καινούργιους φίλους στο τμήμα) για ένα μασαζοφραπέ εκτός οικίας...
Οχι φίλε είσαι λάθος...
Θα σου επιτεθούν αυτοι που θέλουν σύσταση (!!!!!!) , για να μπουν σε μαγαζιά "κλειστά", εδώ μέσα στον ανώνυμο κοσμο του site...

Το έχω ξαναπει σε άλλο thread και ένας αστείος με στόλισε οτι καποιες πληροφορίες είναι ευαίσθητες και δεν πρεπει να διαχέονται αλογιστα γιατί θα κλείσουν σπίτια και θα καταστραφούν άνθρωποι
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Αντε πάλι η ίδια συζήτηση....
Αναφορικά με τα χιλιοειπωμένα επιχειρήματα , όσο σίγουρο είναι ότι η γη γυρίζει τόσο σίγουρο είναι, ότι οι ενδιαφερόμενοι ΔΕΝ επαφίονται ούτε βασίζονται στο τι θα ειπωθεί εδώ.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Αντε πάλι η ίδια συζήτηση....
Αναφορικά με τα χιλιοειπωμένα επιχειρήματα , όσο σίγουρο είναι ότι η γη γυρίζει τόσο σίγουρο είναι, ότι οι ενδιαφερόμενοι ΔΕΝ επαφίονται ούτε βασίζονται στο τι θα ειπωθεί εδώ.
Που είσαι εσύ σύντροφε;;; Χάθηκες...
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Εν κυρίω αδελφέ αναλώνομαι μεταξύ της πρωτευούσης και της γενεθλιούσης πόλης ημών.
Κατά τα άλλα όλα καλά όλα ανθηρά!
Εσείς εξοχότατε;
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Αν και πολλά χρόνια μέλος στο φόρουμ έχω λίγες δημοσιεύσεις. Έχω βοηθήσει και βοηθηθεί βέβαια σε p.m. Και αυτό γιατί δεν συνηθίζω να μπαίνω δημόσια και να γράφω κάτι, αν αυτό δεν είναι σοβαρό. Ε λοιπόν θα ήθελα να πω πως σε λίγο δεν θα μείνει μαγαζί για μαγαζί σε αυτή την πόλη όπως το πάμε. Την επόμενη φορά που θα δώσετε οδό, διεύθυνση και ακριβή τοποθεσία μην ξεχάσετε να αναφέρετε όροφο και αν σας βρίσκετε και αντικλείδι, αφήστε το κάτω από το πατάκι. Θα βρούμε τον μπελά μας (θα κάνουμε καινούργιους φίλους στο τμήμα) για ένα μασαζοφραπέ εκτός οικίας...

Στα τοσα πολλα χρόνια δεν ειχες δηλαδη σοβαρες εμπειριες να μοιραστεις μαζι μας; να νιώσω μαλακας δηλαδή που σς ενα μηνα που ειμαι μελος ειπα αυτα που ξερω η έζησα. Δεν νομιζω να απευθυνόμαστε σε ατομα που δεν εχουν κριτικη σκεψη για να φιλτραρουν η να συνδυάσουν γνωμες πολλων μαζι
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Αν και πολλά χρόνια μέλος στο φόρουμ έχω λίγες δημοσιεύσεις. Έχω βοηθήσει και βοηθηθεί βέβαια σε p.m. Και αυτό γιατί δεν συνηθίζω να μπαίνω δημόσια και να γράφω κάτι, αν αυτό δεν είναι σοβαρό. Ε λοιπόν θα ήθελα να πω πως σε λίγο δεν θα μείνει μαγαζί για μαγαζί σε αυτή την πόλη όπως το πάμε. Την επόμενη φορά που θα δώσετε οδό, διεύθυνση και ακριβή τοποθεσία μην ξεχάσετε να αναφέρετε όροφο και αν σας βρίσκετε και αντικλείδι, αφήστε το κάτω από το πατάκι. Θα βρούμε τον μπελά μας (θα κάνουμε καινούργιους φίλους στο τμήμα) για ένα μασαζοφραπέ εκτός οικίας...
Σύντροφε , εξ επαγγελματικής πείρας και γνώσης, μπορώ να σε διαβεβαιώσω, πως δεν θα βρεις κανέναν απολύτως μπελά, καθόσον το να συνευρεθείς ερωτικώς με εκδιδόμενη (αλλά μη δηλωμένη), κοπέλα, πολύ απλά ΔΕΝ αποτελεί αδίκημα στην Ελλάδα, εκτός αν αυτή είναι ανήλικη, και τελείς εν γνώση της ανηλικότητάς της...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Σύντροφε , εξ επαγγελματικής πείρας και γνώσης, μπορώ να σε διαβεβαιώσω, πως δεν θα βρεις κανέναν απολύτως μπελά, καθόσον το να συνευρεθείς ερωτικώς με εκδιδόμενη (αλλά μη δηλωμένη), κοπέλα, πολύ απλά ΔΕΝ αποτελεί αδίκημα στην Ελλάδα, εκτός αν αυτή είναι ανήλικη, και τελείς εν γνώση της ανηλικότητάς της...
το ειχα γράψει πριν πολύ καιρό όταν κάποιον τον κάλεσαν για μάρτυρα μετα απο πέσιμο σε μασατζιδικο.
Ο πελάτης δεν έχει καμία ευθύνη για παραβάσεις εκδιδόμενης , πλην της περίπτωσης που εν γνώση του παει με ανήλικη εκδιδομενη.


Το θέμα όμως φίλοι μου δεν είναι να μην κλείσει το σπίτι του πελάτη, αλλά ουτε της εκδιδομενης...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Δε χρειάζεται να σε συλλάβουν, μπλέξιμο ειναι και το να σε τραβάνε στο τμήμα ή στο δικαστήριο για να καταθέσεις...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Δε χρειάζεται να σε συλλάβουν, μπλέξιμο ειναι και το να σε τραβάνε στο τμήμα ή στο δικαστήριο για να καταθέσεις...
Αν γίνει πέσιμο στο μαγαζί, και είσαι μέσα εκείνη την ώρα, δεν πρόκειται να σε τραβήξουν για καταθέσεις, γιατί μάρτυρας είναι ο ίδιος ο μπάτσος που εμφανίσθηκε ως πελάτης. Αν σε "πιάσουν" έξω από το μαγαζί (το έχω ακούσει και αυτό, αν και δεν μπορώ να το κατανοήσω...), ως τι θα σε πάρουν για κατάθεση, από την στιγμή που δεν υπάρχει βεβαιωμένο αδίκημα; Και που ξέρει η αστυνομία ότι εσύ ήσουν στο εν λόγω μαγαζί, και όχι σε κάποιο άλλο διαμέρισμα της πολυκατοικίας; Και στο τέλος τέλος μπορείς να αρνηθείς να καταθέσεις για γεγονότα τα οποία θεωρείς πως μπορούν να σε ενοχοποιήσουν (προβλέπεται εκ της δικονομίας).
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Αν γίνει πέσιμο στο μαγαζί, και είσαι μέσα εκείνη την ώρα, δεν πρόκειται να σε τραβήξουν για καταθέσεις, γιατί μάρτυρας είναι ο ίδιος ο μπάτσος που εμφανίσθηκε ως πελάτης. Αν σε "πιάσουν" έξω από το μαγαζί (το έχω ακούσει και αυτό, αν και δεν μπορώ να το κατανοήσω...), ως τι θα σε πάρουν για κατάθεση, από την στιγμή που δεν υπάρχει βεβαιωμένο αδίκημα; Και που ξέρει η αστυνομία ότι εσύ ήσουν στο εν λόγω μαγαζί, και όχι σε κάποιο άλλο διαμέρισμα της πολυκατοικίας; Και στο τέλος τέλος μπορείς να αρνηθείς να καταθέσεις για γεγονότα τα οποία θεωρείς πως μπορούν να σε ενοχοποιήσουν (προβλέπεται εκ της δικονομίας).
έχεις δίκιο μάρτυρας είναι ο ίδιος ο μπάτσος ο οποίος μπαίνει σαν πελάτης στο μαγαζί. Κάποιες φορές κ παλαιότερα που απλά το πρώην ηθών έκανε ντου έπαιρναν και τους πελάτες περιμένοντας ότι αυτοί θα καταθέσουν πώς υπήρχε πράξη στο δωμάτιο...
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
με μπέρδεψες λίγο.. Μίλησα καθαρά για τo angels που έκανε λόγο ο FILOXENOUMENOS... Για Πειραιώς που αναφέρεις δεν έχω καμία απολύτως εικόνα..
Το έχουμε ξαναπεί: Πρόκειται για διαφορετικά μαγαζιά: το ένα βρίσκεται στο Φοίνικα (Angels Spa)και είναι αυτό που λέγαμε παλιότερα Ευα- Jumbo και το άλλο βρίσκεται στην αρχή της Όλγας (Angel Spa). Και τα δύο ανοίκουν φυσικά στην ίδια συνομοταξία αλλά το πρώτο, δεν είναι πλέον,νομίζω, άξιο αναφοράς!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom