Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (9 μέλη και 33 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
εγω το μεταχα το πετυχα με αρκετες κοπελες μεσα η αλεχια δυνατο αλλα εχι αλλη μια πολυ μουναρα ψηλη ξανθια να σας φθγει το σαγονι δυστρυχως ειχε ραντεβου με αλλουσ και δεν πηγα δεν ρωτησα ονομα αλλα συντομα παλι εκει για εκεινη που σασς λεω αυτη την φορα σε λιγο και το μεταχα θα γινει προιβε αφου χτρυπαω κουδοθυνικαι λεει ποιος και λεω πελατης ααα οκ μου λεει κι ανοιγει γμστα χαχα
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
εγω το μεταχα το πετυχα με αρκετες κοπελες μεσα η αλεχια δυνατο αλλα εχι αλλη μια πολυ μουναρα ψηλη ξανθια να σας φθγει το σαγονι δυστρυχως ειχε ραντεβου με αλλουσ και δεν πηγα δεν ρωτησα ονομα αλλα συντομα παλι εκει για εκεινη που σασς λεω αυτη την φορα σε λιγο και το μεταχα θα γινει προιβε αφου χτρυπαω κουδοθυνικαι λεει ποιος και λεω πελατης ααα οκ μου λεει κι ανοιγει γμστα χαχα
Ελπίζω να γαμας καλύτερα απο οτι γράφεις...
Μας έχουν πονέσει τα ματια ρε φίλε...
Στο πληκτρολόγιο υπάρχει ενα τέτοιο "." συμβολο...
Να το πατάς που και που!!!
 

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
Ρε μάγκες υπαρχει κάποιος να δώσει συστάσεις για για την ΕΒΙΤΑ;
 

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
παιδια το μεταχα ανανεωθηκε περα απο αλεχια που εμενα μου αρεσε πολυ εχει αρκετες καινουριεσ εγω προχθες που πηγα ειχε 7 κοπελες μεσα και μια αλλη θεα ξανθια ψηλη που δυσρτυχως ειχε ραντεβου 2 φορεσ με πελατη αλλα προλαβα την ειδα σα μοντελο τοσο μουναρα ολεσ με φουστεσ γοβαρεσ μμ τελοσ παντων 45 λεπτα εμενα μου εκανε αλλα εδωσα σε εκεινη ενα 10ευρω απο μονος μου παραπανω γτ κανονικα ειναι μιση ωρα παρολαυτα 60 ηταν το αρχικο
μπορεις να μου στείλεις με pm το τηλ γιατι το έχασα; αν παω χωρις τηλ λες να ανοίξουν;
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Μου δωσε ενας συναγωνιστης το τηλ της Εβιτας και σημερα την πηρα τηλ. Μου λεει ποιος κυριος σας συστησε για να του πειτε να με παρει για συστασεις. Επρεπε να την πω το νικ που χρησιμοποιει εδω να κλασουμε στο γελιο. Τεσπα αξιζει σαν περιπτωση; υπαρχει πιθανοτητα να με μπασει κανεις στην εβιτα; οποιος θελει ας στειλει πμ θενξ
 

ΠΑΟΚ ΡΕ

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Όσο αφορά το Μεταξας υπάρχει κάποια αγγελία ώστε να ξεκινήσουμε κάποια επαφή;

Η Ντανιελα πρέπει να το έκλεισε το μαγαζί. Σήμερα δεν λειτουργούσε ούτε το τηλέφωνο
 

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
Μου δωσε ενας συναγωνιστης το τηλ της Εβιτας και σημερα την πηρα τηλ. Μου λεει ποιος κυριος σας συστησε για να του πειτε να με παρει για συστασεις. Επρεπε να την πω το νικ που χρησιμοποιει εδω να κλασουμε στο γελιο. Τεσπα αξιζει σαν περιπτωση; υπαρχει πιθανοτητα να με μπασει κανεις στην εβιτα; οποιος θελει ας στειλει πμ θενξ
το ιδιο ακριβως εκανα και γω. αν και εχω βοηθησει αρκετους οσοι ξερουν τα κρατανε για αυτους. υπομονη. αν βγει ακρη θα τα πουμε
 

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
Σήμερα πήγα μεταξά χωρίς τηλ. Μπήκα κανονικά και βγήκε ένα μωρό άλλο πράγμα. Έκανα μασάζ με 2 μωρά. Όλα καλά αλλά όταν είπαν γύρνα ξεκίνησε η καυλάρα και τον έπαιζε γρήγορα. Τέλειωνε να φεύγουμε. Πάντως πολύ καλά μωρά σε σχέση με την πρώτη φόλα που έφαγα. Πρέπει να παίζει και καρφίτσα αν κατάλαβα καλά  :knockinb:. Συγνώμη μόνο που δεν θυμάμαι ονόματα κοριτσιών.
 

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
Να σου δωσουν συστατική επιστολή εκεινοι που σου δωσανε το τηλεφωνο....Μισές δουλειες κάνουν?
Δεν είπα να βγάλουμε ντελάλι αλλά νομίζω πως βοηθάμε εδώ μέσα. Μάλλον για κάποιους δεν ισχύει. Τεσπα κανένα πρόβλημα. Εγώ όταν μπορώ βοηθάω. Ας μείνει φουλ PRIVE. Να φαίνεται και οι διαφορά επιπέδου.
 

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
η βλαμμένη είχε μαγαζί στην κρήνη 50 μέτρα από το σπίτι μου πριν δέκα χρόνια όταν τη γνώρισα και την λέω βλαμμένη γιατί με το ίδιο ακριβώς όνομα angel spa υπάρχει ινστιτούτο αισθητικής στην τούμπα...
Επίσης και το έχω ξαναγράψει πριν χρόνια το μαγαζί εκεί που το έχει τώρα το έχει κάτω από το πατρικό της δηλαδή από πάνω ακριβώς μένει ο μπαμπάς της και η μαμά της...
Εχω να τη δω πολλά χρόνια δεν ξέρω τις υπηρεσίες της πλέον αλλά κάποτε το εδινε κανονικά και με το νόμο
  το δίνει ακόμα... Απλά σε πολύ πολύ κλειστό κύκλο.. Δεν αξίζει να προσπαθήσει κάποιος νέος για κανένα λόγο...
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
  το δίνει ακόμα... Απλά σε πολύ πολύ κλειστό κύκλο.. Δεν αξίζει να προσπαθήσει κάποιος νέος για κανένα λόγο...
αρα διπλα στη πειραιως δεν αξιζει? πετσετα θαα φαμε στην τελικη??????στο αντζελσ εκει?
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
αρα διπλα στη πειραιως δεν αξιζει? πετσετα θαα φαμε στην τελικη??????στο αντζελσ εκει?
με μπέρδεψες λίγο.. Μίλησα καθαρά για τo angels που έκανε λόγο ο FILOXENOUMENOS... Για Πειραιώς που αναφέρεις δεν έχω καμία απολύτως εικόνα..
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
με μπέρδεψες λίγο.. Μίλησα καθαρά για τo angels που έκανε λόγο ο FILOXENOUMENOS... Για Πειραιώς που αναφέρεις δεν έχω καμία απολύτως εικόνα..
εχει ενα αντζελς διπλα σε μια πειραιωσ σε ενα στενακι φιλε
 

Michelakoss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα Κι εγω εχασα το τηλ της Ελενας απο Β.Ηρακλειου πριν 2 χρονια πηγαινα εκανα 2-3 ραντεβου οικονομικα και πολυ καλο μασαζ τοτε δεν το ειχε δωσει με ελεγε οτι ειμαι μικρος και ειχα τρελαθει αν σου ειναι ευκολο να μου το δωσεις τωρα που μεγαλωσα μπας και μασ κατσει....
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
με μπέρδεψες λίγο.. Μίλησα καθαρά για τo angels που έκανε λόγο ο FILOXENOUMENOS... Για Πειραιώς που αναφέρεις δεν έχω καμία απολύτως εικόνα..

Εγω πηρα στο τηλ του angela που μου εδωσε ενας απο εδω και στο τηλ μου ειπε η γκομενα οτι ειναι ολγας 280κατι. Εκει κοντα εχει πειραιως παντως.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
το ιδιο λεμε φιλε στο 283 ..πειραιως εχει κολλητα εκει!
 

DimitrisEyth

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
34
Like
24
Πόντοι
0
Παίδες εκός απο το studiobodyfree και το μεταξά υπάρχουν άλλα free μαγαζία για φραπε? Καλύτερα θα ήταν αν υπήρχε μονίμως μια λίστα κάπου διαθέσιμη σε όλα τα μέλη του forum με τα free μαγαζιά για να μην ρωτάμε συνέχεια τα ίδια αλλά είμαστε και εμείς απο επαρχία που δεν ξέρουμε και πολλά. Κάποιο πιο παλιό μέλος του φόρουμ ίσως να έχει ιδέα αν γίνεται αυτό.
 

faros18

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά μήπως μπορεί κάποιος να μου στείλει σε πμ τα νέα στοιχεία μάγγυ? Ακόμη και συ κοντοκαυλίσα μου αν παρακολουθείς ευχαριστώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom