Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Σχετικα ειναι ολα.προσωπικά προτιμω να δωσω 30 για μια ωρα μασαζ στη Βανα αντι τα 25 που εδινα στην Αρετη στην χαριλαου (πανω απο τη vodafone). Απλα στην Αρετη ειχες φραπε με 40 στο συνολο ενω στην Βανα οχι
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Εμπειρια απο body free στην Καραμανλη. Πηγα πριν λιγο καιρο μετα απο χρονια. Συνολικα εχω παει 3-4 φορες. Μου ανοιγει μια γυρω στα 40 plus κορμαρα. Μου λεει υπαρχει μονο η ταδε κοπελα (δεν θυμαμαι ονομα) γυρω στα 25 και ωραιο κομματι. Την ρωταω εσυ δεν δουλευεις; οσο εμπαινα στα ενδοτερα και μεχρι να κανω ντουζ σκαει μυτη η 40ρα. Μου εξηγει τα προγραμματα. Νομιζω 40 το απλο 50 και καλα το body to body με μαλακια και 80 το πηδημα. Την ειπα να ξεκινησουμε με το 50 και βλεπουμε. Το επαιξε οτι με συμπαθησε και αρχισε κανονικο μασαζ μια και ημουν πιασμενος και ηξερε οντως να κανει μασαζ. Μεχρι και με τα γονατα στην πλατη μου ανεβηκε. Μετα το 10λεπτο με καβαλησε και αρχισρ τα γλειψιματα και τις πουτσομαλαξεις. Τελικα τα λυπηθηκα τα 80 και εμεινα στο 50ρικο. Συνολικα κρατησε κατα 25λεπτο η δουλεια. Το συγκεκριμενο μαγαζι γενικα ειχε ποσοτητα σε κοπελες αλλα υστερουσαν σε εμφανιση κατα τη γνωμη μου, ειδικα για τα λεφτα που ζητανε.μαλλον δεν θα ξαναπαω
 

AlphaWolf

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά από spa elit καμιά εμπειρία ? Πήγα πρόσφατα και με 25 ευρουλάκια πέρασα πολύ καλά (χωρίς φραπέ κ.τ.λ.) αλλά
χωρίς πετσετιά ... γκάβλα σε σημείο σκασμού  
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
εχει αναφερθει πολλες φορες η συγκεκριμενη κοπελα κοντα στα Lidl κορδελιου δεν ειναι μονο οι υπηρεσιες της αλλα και ο χωρος της μεσα στην βρωμα οπως και το μπανιο...παρακμη ενολιγης...μακρια ειπαμε

σε αυτό που γράφεις εσύ ρε φίλε οκ

σε αυτό που γράφει ο άλλος 2 κοπέλες 40 + 10 εκτόνωση με το χέρι σόρρυ αλλα αμφιβάλλω αν πήγε....
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
σε αυτό που γράφεις εσύ ρε φίλε οκ

σε αυτό που γράφει ο άλλος 2 κοπέλες 40 + 10 εκτόνωση με το χέρι σόρρυ αλλα αμφιβάλλω αν πήγε....
Αδερφέ δεν εννοω οτι τις πηρα και τις 2 ταυτοχρονα καθως δουλευουν σε διαφορετικες βαρδιες. Απλα την μια φορα ηταν η μια και προσφατα πηρα την αλλη.
Οντως βρωμα στο μπανιο και σοβαδες και μουχλα στην κρεβατοκάμαρα. Οσοι εχουν θεμα με τα σκυλια το νου σας γιατι κυκλοφορει ενα αβερτα.
Και τωρα που το θυμηθηκα. Την πρωτη φορα που πήγα πηρα φουλ προγραμμα αλλα επειδη ειχαμε μια αστοχια με την καποτα μου λεει για να σου βαλω αλλη πρεπει να σε χρωσω διπλα γιατι το απογευμα θα τις μετρησει η αλλη κοπελα!!!! Οποτε μακριααα. Ελπιζω να σας επεισα
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Αδερφέ δεν εννοω οτι τις πηρα και τις 2 ταυτοχρονα καθως δουλευουν σε διαφορετικες βαρδιες.
Οντως βρωμα στο μπανιο και σοβαδες και μουχλα στην κρεβατοκάμαρα. Οσοι εχουν θεμα με τα σκυλια το νου σας γιατι κυκλοφορει ενα αβερτα.
Και τωρα που το θυμηθηκα. Την πρωτη φορα που πήγα πηρα φουλ προγραμμα αλλα επειδη ειχαμε μια αστοχια με την καποτα μου λεει για να σου βαλω αλλη πρεπει να σε χρωσω διπλα γιατι το απογευμα θα τις μετρησει η αλλη κοπελα!!!! Οποτε μακριααα. Ελπιζω να σας επεισα

φιλαράκι αλλα χωρίς παρεξήγηση δεν νομίζω οτι έχει 2 βάρδιες.
και τώρα που το θυμήθηκες....  εμένα δεν με έπεισες.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
φιλαράκι αλλα χωρίς παρεξήγηση δεν νομίζω οτι έχει 2 βάρδιες.
και τώρα που το θυμήθηκες....  εμένα δεν με έπεισες.
Η διαφορα μας ειναι οτι εσυ δεν νομιζεις ενω εγω ειμαι σιγουρος...
Κατα τ αλλα καλη καρδια
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Καλησπερα ομαδα....Ξερεις κανεις τι γινεται Εγνατιας 57???μου ειπε 50ευρω για περιπου μια ωρα!!!!!
Η Ζενια δεν ειναι αυτη;. Αν θυμαμαι καλα πριν χρονια ηταν στην Καλαμαρια καπου στην Ανδριανουπολεως και στο τηλ ελεγε οτι ηταν γυμναστρια στον πρωινο καφε...
Τοτε δεν ετυχε να παω αλλα στην Εγνατια την επισκέφτηκα, πριν 3 χρονια περιπου. Στο σαλόνι ηταν ενα χοντρο φαλακρο τραβελι. Οταν εσκασε μυτη η γκομενα ψαρωσα και πηγα.
Μασαζ της πλακας για 5-10 λεπτα και μετα ξεκινησε την πουτσομαλαξη. Για πηδημα ηθελε εχτρα χωρις να θυμάμαι ποσα. Τελικα γυρω στο 20λεπτο κρατησε το νταραβερι με πιπα, ψιλομασαζ και την απορια αν εκεινη την μερα εβαλα δαχτυλο σε εκ μετατροπης μουνι...
Κοστος 50€
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Αν πήγες στη ζένια τότε σίγουρα έβαλες δάχτυλο σε μουνι εκ μετατροπής!!

:2funny: :2funny:
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Συναντηση με την συγκεκριμενη μεσα στο καλοκαιρι. Οντως μιαμιση ωρα διαρκεια στα 40€ αλλα δεν αξιζε τιποτα. Η γκομενα μια μεγαλομπεμπεκα πολυλογου που ΔΕΝ ξερει μασαζ, ασε που φορουσε κατι χρυσες αλυσιδες στο χερι που εγδερναν. Τελειωμα με το χερι επισης χαλια.Μακρια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eoeoeo

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Αν πήγες στη ζένια τότε σίγουρα έβαλες δάχτυλο σε μουνι εκ μετατροπής!!

:2funny: :2funny:
Αδερφε εχω κανει και χειροτερα, οποτε...
Να σκεφτεις οταν ημουν στραβαδι, γυρω στο 2003, ειχα παει σε μια στην τσιμισκη. Νομιζω Μαρια συστηθηκε. Παμε κρεβατοκαμμαρα και παντου φωτο της απο εξόδους. Μιλαμε θεομουνο. Πιπα φοβερη.
Οταν τεντωσε καργα ο γιακουμης την λεω στησου να σε πηδηξω και με λεει "αχ θελεις να μου γαμησεις το κωλαράκι;"
Μεχρι εκεινη την στιγμη νομιζα οτι η φωνη της ηταν ετσι απο το καπνισμα...
 

masazakias49

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Εμπειρια απο body free στην Καραμανλη. Πηγα πριν λιγο καιρο μετα απο χρονια. Συνολικα εχω παει 3-4 φορες. Μου ανοιγει μια γυρω στα 40 plus κορμαρα. Μου λεει υπαρχει μονο η ταδε κοπελα (δεν θυμαμαι ονομα) γυρω στα 25 και ωραιο κομματι. Την ρωταω εσυ δεν δουλευεις; οσο εμπαινα στα ενδοτερα και μεχρι να κανω ντουζ σκαει μυτη η 40ρα. Μου εξηγει τα προγραμματα. Νομιζω 40 το απλο 50 και καλα το body to body με μαλακια και 80 το πηδημα. Την ειπα να ξεκινησουμε με το 50 και βλεπουμε. Το επαιξε οτι με συμπαθησε και αρχισε κανονικο μασαζ μια και ημουν πιασμενος και ηξερε οντως να κανει μασαζ. Μεχρι και με τα γονατα στην πλατη μου ανεβηκε. Μετα το 10λεπτο με καβαλησε και αρχισρ τα γλειψιματα και τις πουτσομαλαξεις. Τελικα τα λυπηθηκα τα 80 και εμεινα στο 50ρικο. Συνολικα κρατησε κατα 25λεπτο η δουλεια. Το συγκεκριμενο μαγαζι γενικα ειχε ποσοτητα σε κοπελες αλλα υστερουσαν σε εμφανιση κατα τη γνωμη μου, ειδικα για τα λεφτα που ζητανε.μαλλον δεν θα ξαναπαω

Με την 40αρα ή με την 25αρα πηγες τελικα ? ?
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Με την 40αρα ή με την 25αρα πηγες τελικα ? ?
Με την milf. Αν ηταν να δωσω τα 80 θα επαιρνα την πιτσιρικα.
Σε σχεση παντως με το συγκεκριμενο μαγαζι προτιμω εκεινο που ηταν καραμανλη με μαρτιου πανω απο μια τραπεζα.
Να υποθεσω εκλεισε η εγινε πριβε γιατι δεν βλεπω αγγελιες
 

tolis29sega

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0
45άρα με πιασίματα. Πρώτη επίσκεψη πριν κάνα 3μηνο. Στο τηλ μου είπε 50€ για μασάζ, την πρότεινα 40 και δέχτηκε. Μασάζ γύρω στο 40λεπτο και πολύ καλό. Πρώτη φορά δεν έπαιξε φραπεδιά γιατί μου είπε ότι δεν με ξέρει κλπ. Την δεύτερη φορά που πήγα πάλι 40€ με φραπέ αλλά λιγότερη ώρα στο σύνολο. Μου έκανε εντύπωση ότι όταν έβαλα χέρι κάτω από την άσπρη ρόμπα δεν φορούσε εσώρουχο και ήταν τέρμα μούσκεμα. Την πρότεινα να την πηδήξω και μου είπε την επόμενη φορά.
Μήπως βρίσκετε κάπου στην Βασιλίσης Όλγας και είναι γύρω στα 40+..?
 

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
Συναντηση με την συγκεκριμενη μεσα στο καλοκαιρι. Οντως μιαμιση ωρα διαρκεια στα 40€ αλλα δεν αξιζε τιποτα. Η γκομενα μια μεγαλομπεμπεκα πολυλογου που ΔΕΝ ξερει μασαζ, ασε που φορουσε κατι χρυσες αλυσιδες στο χερι που εγδερναν. Τελειωμα με το χερι επισης χαλια.Μακρια


Τη συγκεκριμενη την ειχα παρει κι γω και ειχα γραψει  παλαιοτερα..ΜΑΚΡΙΑ πραγματικα όχι μονο δεν ξερει μασαζ αλλα δεν ξερω και γιατι δεν την ειχα σουταρει από την αρχη.Θυμαμαι ειχε βγαλει και την μπλουζα της αλλα όχι το σουτιεν,οχι ότι ειχε και τιποτα αξιολογο.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Αδερφε εχω κανει και χειροτερα, οποτε...
Να σκεφτεις οταν ημουν στραβαδι, γυρω στο 2003, ειχα παει σε μια στην τσιμισκη. Νομιζω Μαρια συστηθηκε. Παμε κρεβατοκαμμαρα και παντου φωτο της απο εξόδους. Μιλαμε θεομουνο. Πιπα φοβερη.
Οταν τεντωσε καργα ο γιακουμης την λεω στησου να σε πηδηξω και με λεει "αχ θελεις να μου γαμησεις το κωλαράκι;"
Μεχρι εκεινη την στιγμη νομιζα οτι η φωνη της ηταν ετσι απο το καπνισμα...

:S


 

theohazos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
24
Like
36
Πόντοι
0
Τη συγκεκριμενη την ειχα παρει κι γω και ειχα γραψει  παλαιοτερα..ΜΑΚΡΙΑ πραγματικα όχι μονο δεν ξερει μασαζ αλλα δεν ξερω και γιατι δεν την ειχα σουταρει από την αρχη.Θυμαμαι ειχε βγαλει και την μπλουζα της αλλα όχι το σουτιεν,οχι ότι ειχε και τιποτα αξιολογο.

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.
Με την συγκεκριμένη κοπέλα έχω κάνει συνάντηση κι εγώ.Θα συμφωνήσω με τους φίλους.Είναι Ελληνίδα,περίπου 40 χρονών και πράγματι σε ζαλίζει με την πολυλογία της,εκτός αν κάνεις ότι χαλαρώνεις τέρμα και δεν της μιλάς,υπάρχει μια ελπίδα να ησυχάσει!Από μασάζ τίποτα το σπουδαίο αν και τιμάει την 1:30 ώρα γεμάτη.Στο τέλος βγάζει και την μπλούζα της και ασχολείτε με το μόριο σου.Αδιάφορη πεομάλαξη και τελείωμα.Δεν μπορώ να πω πως πέρασα άσχημα,αλλά δεν θα ξανα προτιμηθεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom