Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (2 μέλη και 46 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καλησπέρα φίλοι και καλή χρονια να εχουμε. Μασαζάκι στη καλαμαριώτισσα που είχαμε θεματάκια αν σε ανακουφίζει στο τελος  η οχι με +20. Τελικά ναι σε ανακουφίζει αλλά ηταν απο τα πιο πεταμένα εικοσαευρα. Ενώ το μασάζ τα σπάει και πραγματικά αξίζει τα 30 με το παραπάνω το handjob ειναι τραγικό διεκπαιρωτικο και άνευ καμίας σημασίας. Η προσπαθεια γινετε τα βυζια βγαίνουν στη φόρα (ε και?) αλλά ως εκει. Πάτε για το μασάζ που τα σπάει και αν σας το προτείνει αν λεμε γιατι δε την έκοψα και fun πείτε ΟΧΙ. Πας μετα για ντουζακι και αρμέγεις τη σαύρα με την ιδεα πως θα ηταν άραγε αν.......  20 σιγουρα ταμείο.
Αδελφε εγω οταν θελω οποσδηποτε καλο μασαζ και φουλ προγραμα παω προτα σε ενα πετσεταδικο και κανω ενα 40 λεπτο μασαζ με 25 ευρο.Μετα παω σε ενα στανταρακι σε ντελο π χ Νατασα Τσαρινα δίνω αλλο ενα 30 ευρο και με συνολο 55 ευρο παιρναω καλυτερα απο καποιον που δινει 80 ευρο σε πριβε στουντιο οπου ετσι και αλιος εχεις δυσκολα πρόσβαση.Αλλα στο φιναλε δεν μου καίγεται και καρφι για να αποκτήσω προσβαση.Αποψη μου παντα και περι ορέξεως...   
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Αδελφε εγω οταν θελω οποσδηποτε καλο μασαζ και φουλ προγραμα παω προτα σε ενα πετσεταδικο και κανω ενα 40 λεπτο μασαζ με 25 ευρο.Μετα παω σε ενα στανταρακι σε ντελο π χ Νατασα Τσαρινα δίνω αλλο ενα 30 ευρο και με συνολο 55 ευρο παιρναω καλυτερα απο καποιον που δινει 80 ευρο σε πριβε στουντιο οπου ετσι και αλιος εχεις δυσκολα πρόσβαση.Αλλα στο φιναλε δεν μου καίγεται και καρφι για να αποκτήσω προσβαση.Αποψη μου παντα και περι ορέξεως...   

σε βρισκω πολυ σωστο!τοτε παιρνεις το απόλυτο και απο τις 2 υπηρεσίες!
 

moulgio

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Χάλια μαύρα αυτή η Κατερίνα στην Καλαμαριά- Αρετσού !!!! Μέτριο μασσαζακι (έχει μία μλκια μηχάνημα και καλά βρρρ βρρρ βρρρ τηλεμάρκετινγκ ) ... Χάλια φραπεδιά ... Πεσμένο βυζί στο πάτωμα και το χειρότερο μία ΠΑΤΣΟΚΟΙΛΙΑ ψιλοαηδια ... Αυτα ...Μην πετάτε τζάμπα τα πολύτιμα χρήματα σας ...
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
Επισκεψη προ καιρου στο VanaSpa στη Σταυρουπολη. Μου ειπε για 2 κοπελες αλλα ελευθερη εκεινη την ωρα ηταν η Χρυσα (ξανθια κοντα στα 23). Το μαςαζ οντως διαρκει περιπου μια ωρα, σχετικα καλο. Δεν ειναι και για οσκαρ. Τελειωνοντας βεβαια η ωρα σε ψιλοτσιγγλαει  για να ρωτησεις στην ψυχρα για extra. Εκανα το λαθος και της ειπα για εξτρα. Βυζι μετριο, και φραπεδια καταναγκαστικη. Το εξτρα το χρεωσε 50€ με πληρωμη εντος δωματιου γιατι ταχα δεν αφηνει η υπευθυνη. Τα εκλαψα. Η Βανα που στεκεται στην υποδοχη θεωρω αξιζει περισσοτερο αλλα αποτι λεει δεν κανει μασαζ.
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Γειά σας παίδες..
Μπορεί κάποιο να στειλει μα pm τηλ.της Μαγγυ γιατί θέλω να την επισκεφτω με ραντεβού... Ευχαριστώ και στην διάθεση σας...
 

sinistergr

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
60
Like
24
Πόντοι
0
Η μάγγυ μου είπε οτι δεν φτάνει το τηλέφωνο. Θέλει σύσταση. Δοκίμασα το άκουα σπα και αν και δεν θα μπώ σε λεπτομέρειες, πέρασα μια χαρά. Πάντως ακόμα θα ήθελα να δοκιμάσω στη μάγγυ μιας και από ότι κατάλαβα είναι πιο στάνταρ οι υπηρεσίες
 

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
+1 στην Καλαμαριωτισσα..ισχυει το +20 :wanker: ,δεν είναι κατι το ιδιαιτερο ,προσωπικα δεν θα ξανα προτιμηθεί αν και η φραπεδια της ηταν ικανοποιητικη..
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21

kaiafas666

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε animus λεγεται αλλα εκει εχει 3-4 κοπελες (Δομνα, Δημητρα, Τινα, Βιβη). Σε ποια αναφερεσαι?

Καλύτερα φίλε θα έλεγα αν θες να μου στείλεις pm για να μην αναφερθώ σε όνομα δημοσίως!
 

kaiafas666

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε animus λεγεται αλλα εκει εχει 3-4 κοπελες (Δομνα, Δημητρα, Τινα, Βιβη). Σε ποια αναφερεσαι?

Για το animus αναφέρομαι φίλε ναι! Απλά μου κάνει εντύπωση και να σου πω την αλήθεια δεν πιστεύω πως δεν γίνεται κάτι παραπάνω!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Επισκεψη προ καιρου στο VanaSpa στη Σταυρουπολη. Μου ειπε για 2 κοπελες αλλα ελευθερη εκεινη την ωρα ηταν η Χρυσα (ξανθια κοντα στα 23). Το μαςαζ οντως διαρκει περιπου μια ωρα, σχετικα καλο. Δεν ειναι και για οσκαρ. Τελειωνοντας βεβαια η ωρα σε ψιλοτσιγγλαει  για να ρωτησεις στην ψυχρα για extra. Εκανα το λαθος και της ειπα για εξτρα. Βυζι μετριο, και φραπεδια καταναγκαστικη. Το εξτρα το χρεωσε 50€ με πληρωμη εντος δωματιου γιατι ταχα δεν αφηνει η υπευθυνη. Τα εκλαψα. Η Βανα που στεκεται στην υποδοχη θεωρω αξιζει περισσοτερο αλλα αποτι λεει δεν κανει μασαζ.
συγγνώμη έδωσες +50 για μια μαλακια?
Δηλαδή σύνολο?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
συγγνώμη έδωσες +50 για μια μαλακια?
Δηλαδή σύνολο?
εγω τον δικαιολογω

οταν εισαι φτιαγμενος τα δινεις(αν ταεχεις φυσικα)

καποτε τα εδινα κ εγω που δεν ειχα προσβαση στα πριβε
 

tolis29sega

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0

dimitramaser@gmail.com

έχει ξαναγίνει στο παρελθόν συζήτηση για την αγγελία αλλα αν θυμάμαι καλά δεν είχε γράψει κανείς κριτική ....μήπως έχει κάποιος καμιά πληροφορία..?

μήπως δοκίμασε ή ξέρει κανείς τίποτα;
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Σύντροφοι καλησπέρα και καλώς με βρήκατε. Έχει λίγες μέρες που ανακάλυψα ότι forum είναι ενεργό και μιας και είμαι καιρό στο κουρμπέτι (από μπουρδελότσαρκες στον Βαρδάρη, μετά στούντιο σφαγεία έως call girls και τα τελευταία χρόνια κυρίως μασατζίδικα).
Θα ξεκινήσω από την τελευταία μου εμπειρία για να έχω και δικαίωμα να ζητήσω γνώμες κλπ.
Πριν καμιά βδομάδα πέρασα από την Βάνα (σπα) στην Λαμπράκη, Σταυρούπολης. Κλείνω ραντεβού και ενώ φτάνω στην ώρα μου μου λέει να περιμένω.
Με χάλασε που λίγο πριν απο μένα ήρθε συναθλητής χωρίς ραντεβού και τον έβαλε στην θέση μου γιατί τον πέρασε για μένα και περίμενα μία ώρα. Για να με αποζημιώσει για το μπέρδεμα και  την αναμονή με κέρασε ένα 15 λεπτά μασάζ.
Γενικά όμως όσο περίμενα ήρθαν άλλοι δύο χωρίς ραντεβού (ο ένας βαρέθηκε και έφυγε, ο άλλος περίμενε). Την βρήκα λίγο άβολη την φάση.
Στο ζουμί τώρα. Είχε 3 κοπέλες, Ελληνίδες η Αντριάννα γύρω στα 22 κλασικό next door girl με γλυκιά φατσούλα, η Σίσυ αν θυμάμαι καλά, αδιάφορη έως λίγο άσχημη στην φάτσα με γυαλιά και πιασίματα και μάλλον γύρω στα 22 επίσης και αλλη μία που δεν θυμάμαι όνομα, ψηλή, αδύνατη μακρύ, σγουρό μαλλί με γόβες στριπτιτζούς και δερμάτινα ρούχα.
Έμεινα στην τηλεφωνική ενημέρωση από την Βάνα για 30€ η μία ώρα μασάζ. Πήρα την Αντριάννα. Στην αρχή ξεκίνησε με μέτριο μασάζ, αλλά στην πορεία μπορώ να πω ότι τα έδωσε όλα. 75 λεπτά (τα 15 κερασμένα) στα 30€.
Με ρώτησε αν θέλω επιπλέον 15λεπτο με 10€. Την είπα μόνο αν είναι χωρίς την πετσέτα. Δεν δέχτηκε και είπε πως οτιδήποτε χωρίς πετσέτα την επόμενη φορά και με άλλη κοπέλα.
Αν θελήσω μόνο μασάζ θα ξαναπάω σίγουρα και το συνιστώ, αλλά με την καμία δεν δίνω +50 για φραπέ που είπε και ένας προηγούμενος.
Ελπίζω να σας κατατόπισα...
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Πρώτη επίσκεψη πριν κάνα χρόνο και τελευταία πριν κάνα 2μηνο. Δυτικά κοντά στην ΔΕΗ δύο κοπέλες γύρω στα 25 τέρμα αδύνατες στο όριο του τζάνκι.
40€ για χάλια μασάζ και αν θες εκτόνωση με το χέρι +10.
Πεταμένα λεφτά
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
45άρα με πιασίματα. Πρώτη επίσκεψη πριν κάνα 3μηνο. Στο τηλ μου είπε 50€ για μασάζ, την πρότεινα 40 και δέχτηκε. Μασάζ γύρω στο 40λεπτο και πολύ καλό. Πρώτη φορά δεν έπαιξε φραπεδιά γιατί μου είπε ότι δεν με ξέρει κλπ. Την δεύτερη φορά που πήγα πάλι 40€ με φραπέ αλλά λιγότερη ώρα στο σύνολο. Μου έκανε εντύπωση ότι όταν έβαλα χέρι κάτω από την άσπρη ρόμπα δεν φορούσε εσώρουχο και ήταν τέρμα μούσκεμα. Την πρότεινα να την πηδήξω και μου είπε την επόμενη φορά.
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
Πρώτη επίσκεψη πριν κάνα χρόνο και τελευταία πριν κάνα 2μηνο. Δυτικά κοντά στην ΔΕΗ δύο κοπέλες γύρω στα 25 τέρμα αδύνατες στο όριο του τζάνκι.
40€ για χάλια μασάζ και αν θες εκτόνωση με το χέρι +10.
Πεταμένα λεφτά
εχει αναφερθει πολλες φορες η συγκεκριμενη κοπελα κοντα στα Lidl κορδελιου δεν ειναι μονο οι υπηρεσιες της αλλα και ο χωρος της μεσα στην βρωμα οπως και το μπανιο...παρακμη ενολιγης...μακρια ειπαμε
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
Σύντροφοι καλησπέρα και καλώς με βρήκατε. Έχει λίγες μέρες που ανακάλυψα ότι forum είναι ενεργό και μιας και είμαι καιρό στο κουρμπέτι (από μπουρδελότσαρκες στον Βαρδάρη, μετά στούντιο σφαγεία έως call girls και τα τελευταία χρόνια κυρίως μασατζίδικα).
Θα ξεκινήσω από την τελευταία μου εμπειρία για να έχω και δικαίωμα να ζητήσω γνώμες κλπ.
Πριν καμιά βδομάδα πέρασα από την Βάνα (σπα) στην Λαμπράκη, Σταυρούπολης. Κλείνω ραντεβού και ενώ φτάνω στην ώρα μου μου λέει να περιμένω.
Με χάλασε που λίγο πριν απο μένα ήρθε συναθλητής χωρίς ραντεβού και τον έβαλε στην θέση μου γιατί τον πέρασε για μένα και περίμενα μία ώρα. Για να με αποζημιώσει για το μπέρδεμα και  την αναμονή με κέρασε ένα 15 λεπτά μασάζ.
Γενικά όμως όσο περίμενα ήρθαν άλλοι δύο χωρίς ραντεβού (ο ένας βαρέθηκε και έφυγε, ο άλλος περίμενε). Την βρήκα λίγο άβολη την φάση.
Στο ζουμί τώρα. Είχε 3 κοπέλες, Ελληνίδες η Αντριάννα γύρω στα 22 κλασικό next door girl με γλυκιά φατσούλα, η Σίσυ αν θυμάμαι καλά, αδιάφορη έως λίγο άσχημη στην φάτσα με γυαλιά και πιασίματα και μάλλον γύρω στα 22 επίσης και αλλη μία που δεν θυμάμαι όνομα, ψηλή, αδύνατη μακρύ, σγουρό μαλλί με γόβες στριπτιτζούς και δερμάτινα ρούχα.
Έμεινα στην τηλεφωνική ενημέρωση από την Βάνα για 30€ η μία ώρα μασάζ. Πήρα την Αντριάννα. Στην αρχή ξεκίνησε με μέτριο μασάζ, αλλά στην πορεία μπορώ να πω ότι τα έδωσε όλα. 75 λεπτά (τα 15 κερασμένα) στα 30€.
Με ρώτησε αν θέλω επιπλέον 15λεπτο με 10€. Την είπα μόνο αν είναι χωρίς την πετσέτα. Δεν δέχτηκε και είπε πως οτιδήποτε χωρίς πετσέτα την επόμενη φορά και με άλλη κοπέλα.
Αν θελήσω μόνο μασάζ θα ξαναπάω σίγουρα και το συνιστώ, αλλά με την καμία δεν δίνω +50 για φραπέ που είπε και ένας προηγούμενος.
Ελπίζω να σας κατατόπισα...
το συγκεκριμενο μαγαζι εχει ανοιξει καθαρα για εκμεταλευση,,,εχω καταθεσει την εμπειρια μου σε προηγουμενες σελιδες...προσωπικη παντα αποψη μακρια και δεν θα ξαναπαω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom