Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Το Ευα Σπα ειναι στην ιδια οικοδομη στον τριτο όροφο και λειτουργεί με τον ιδιο τροπο δηλαδή μονο μασαζ.Απο οτι μου εχει πει η ιδια η Ευα πρώτα ανοιξε αυτη και μετα ακολουθησε το σπα Ελιτε το οποιο ανοιξε το προην αφεντικο της για σπασιμο στην ιδια οικοδομη.   
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Εκτος οτι κανει μπαμ οτι ειναι fake οι φωτος, εχθες στην ιδια αγγελια ειχε φωτος απο αλλη γκομενα.
Νομιζω οτι το τηλ και η αγγελια παραπεμπουν στη Δομινικανή.
Την επαιρνα χθες τηλ αλλα δεν το σηκωνε.
Μια φορα που μιλησα με την Δομινικανή στο τηλ μου ειπε υψος κιλα και δεν πηγα επειδη μου φανηκε χοντρη.
Εχει κανεις συναγωνιστης εμπειρια μαζι της;
Ευχαριστω
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Το Ευα Σπα ειναι στην ιδια οικοδομη στον τριτο όροφο και λειτουργεί με τον ιδιο τροπο δηλαδή μονο μασαζ.Απο οτι μου εχει πει η ιδια η Ευα πρώτα ανοιξε αυτη και μετα ακολουθησε το σπα Ελιτε το οποιο ανοιξε το προην αφεντικο της για σπασιμο στην ιδια οικοδομη.   

Σοφία στο εν λόγο μαγαζί πολύ καλή στο μασάζ. μέχρι εκεί.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.
Με την συγκεκριμένη κοπέλα έχω κάνει συνάντηση κι εγώ.Θα συμφωνήσω με τους φίλους.Είναι Ελληνίδα,περίπου 40 χρονών και πράγματι σε ζαλίζει με την πολυλογία της,εκτός αν κάνεις ότι χαλαρώνεις τέρμα και δεν της μιλάς,υπάρχει μια ελπίδα να ησυχάσει!Από μασάζ τίποτα το σπουδαίο αν και τιμάει την 1:30 ώρα γεμάτη.Στο τέλος βγάζει και την μπλούζα της και ασχολείτε με το μόριο σου.Αδιάφορη πεομάλαξη και τελείωμα.Δεν μπορώ να πω πως πέρασα άσχημα,αλλά δεν θα ξανα προτιμηθεί.
Εγω ημουν οριακα στο να περασω ασχημα.
Η χειροτερη εμπειρια μου παντως ηταν πριν χρονια σε ενα σπιτι διπλα στην χανθ.
Ειχε 2 χοντρες, πηρα την μια και με ξεπετσιασε. Ετριβε με ολη της την δυναμη χωρις λαδι!!!
 

AlphaWolf

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
45άρα με πιασίματα. Πρώτη επίσκεψη πριν κάνα 3μηνο. Στο τηλ μου είπε 50€ για μασάζ, την πρότεινα 40 και δέχτηκε. Μασάζ γύρω στο 40λεπτο και πολύ καλό. Πρώτη φορά δεν έπαιξε φραπεδιά γιατί μου είπε ότι δεν με ξέρει κλπ. Την δεύτερη φορά που πήγα πάλι 40€ με φραπέ αλλά λιγότερη ώρα στο σύνολο. Μου έκανε εντύπωση ότι όταν έβαλα χέρι κάτω από την άσπρη ρόμπα δεν φορούσε εσώρουχο και ήταν τέρμα μούσκεμα. Την πρότεινα να την πηδήξω και μου είπε την επόμενη φορά.
Μήπως βρίσκετε κάπου στην Βασιλίσης Όλγας και είναι γύρω στα 40+..?
Αυτή τι λέει από εμφάνιση ?
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Αυτή τι λέει από εμφάνιση ?

Η εμφανιση της ειναι τετοια ωστε μετα απο το αρκετα καλο μασαζ που κανει και την πεομαλαξη δεν θα σε χαλουσε να της το βαλεις.
Αν την εβλεπες στον δρομο θα ελεγες μια αδιαφορη ξανθια γεματουλα μιλφ
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Επίσκεψη στο νεο χώρο της χοντρής στην καλαμαρια. Το γνωστό τρίο S Σίσση Σάντρα σοφια και μια νεα άφιξη που ηταν στο δωματιο και δεν ειδα. Ο χωρις σαφώς ανώτερος απο το προηγούμενο με δυο δωμάτια και ενα στη μέση πασπαρτού με καναπέ. Τσιπιά το μεσαίο. Πέρασα με την Σάντρα και περασα υπέροχα. Ωραια άνετη χωρις πίεση χρόνου. Ρε παιδια και μια βοήθεια απο το κοινό θελω. Κώλο δινει? Γιατι τον εχει καθαρό τουρλωμενο και ειναι πρόκληση. Δε ρωτησα την ίδια γιατι συνήθως οι ερωτησεις αυτες κοστίζουν €.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Επίσκεψη στο νεο χώρο της χοντρής στην καλαμαρια. Το γνωστό τρίο S Σίσση Σάντρα σοφια και μια νεα άφιξη που ηταν στο δωματιο και δεν ειδα. Ο χωρις σαφώς ανώτερος απο το προηγούμενο με δυο δωμάτια και ενα στη μέση πασπαρτού με καναπέ. Τσιπιά το μεσαίο. Πέρασα με την Σάντρα και περασα υπέροχα. Ωραια άνετη χωρις πίεση χρόνου. Ρε παιδια και μια βοήθεια απο το κοινό θελω. Κώλο δινει? Γιατι τον εχει καθαρό τουρλωμενο και ειναι πρόκληση. Δε ρωτησα την ίδια γιατι συνήθως οι ερωτησεις αυτες κοστίζουν €.

αγγελία παίζει?
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Εκτος οτι κανει μπαμ οτι ειναι fake οι φωτος, εχθες στην ιδια αγγελια ειχε φωτος απο αλλη γκομενα.
Νομιζω οτι το τηλ και η αγγελια παραπεμπουν στη Δομινικανή.
Την επαιρνα χθες τηλ αλλα δεν το σηκωνε.
Μια φορα που μιλησα με την Δομινικανή στο τηλ μου ειπε υψος κιλα και δεν πηγα επειδη μου φανηκε χοντρη.
Εχει κανεις συναγωνιστης εμπειρια μαζι της;
Ευχαριστω

Τελικά την βρήκα στο τηλέφωνο και μου είπε ότι ο λόγος που άλλαξε η φώτο στην αγγελία ήταν επειδή άλλαξε κοπέλα.
Έτσι έκανα καταδρομική να δω αν ειναι οντως αυτή. Το μωρό είναι όπως το βλέπετε. Από Σερβία, ξανθιά σαν τα άλογα που βλέπουμε το καλοκαιρι Πευκοχωρι
Ειναι στην Παπαφη σε ενα ανωγιο. Η κοπέλα είναι ευγενική και απ ότι είπε 30 χρονων. Στο πρόσωπο μετρια προς το καλή (αν ηταν τζαμπα θα ήταν όμορφη).
Τα προγράμματα που μου είπε ήταν 2. 45 λεπτά μασαζ και σεξ στα 80 ή σεξ χωρις μασαζ στα 50.
Τελικά τα βρήκαμε στα 50 με χαλαρό μασαζ και σεξ
Πίπα ακαποτη αλλα πιο πριν στον ψεκαζε με αντισυπτικο. Γενικά χαλαρη ευγενική χαμογελαστη κλπ.
Το μασαζ της είναι για γελια και απορω αν αντεχει να βγαλει 45λεπτο
Γενικά δεν το εκλαψα το 50ρικο. Την κοπέλα την λένε Γιουλη ή Λυδία και ηρθε για καμια βδομαδα από Αθήνα.
Την επόμενη βδομαδα μπορει να πάω να δω και την φίλη της που τωρα λειπει
 

akismouse

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Επίσκεψη στη Μάγκυ. Μασάζ με Ελλη και τελείωμα με χέρι. Καλό μασάζ σε όλο το σώμα αν και έκανε κάποιες άγαρμπες κινήσεις σε κάποια σημεία της συνεδρίας. Εξάντλησε όλο τον χρόνο χωρίς να βιάζεται.Τίμια εκσπερμάτιση.
50 ευρώ το τίμημα.
Το ενδιάμεσο πρόγραμμα των 60 τι ακριβώς είναι?
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο νεο χώρο της χοντρής στην καλαμαρια. Το γνωστό τρίο S Σίσση Σάντρα σοφια και μια νεα άφιξη που ηταν στο δωματιο και δεν ειδα. Ο χωρις σαφώς ανώτερος απο το προηγούμενο με δυο δωμάτια και ενα στη μέση πασπαρτού με καναπέ. Τσιπιά το μεσαίο. Πέρασα με την Σάντρα και περασα υπέροχα. Ωραια άνετη χωρις πίεση χρόνου. Ρε παιδια και μια βοήθεια απο το κοινό θελω. Κώλο δινει? Γιατι τον εχει καθαρό τουρλωμενο και ειναι πρόκληση. Δε ρωτησα την ίδια γιατι συνήθως οι ερωτησεις αυτες κοστίζουν €.

σε ποιο σαιτ εχει αγγελια????
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Επίσκεψη στη Μάγκυ. Μασάζ με Ελλη και τελείωμα με χέρι. Καλό μασάζ σε όλο το σώμα αν και έκανε κάποιες άγαρμπες κινήσεις σε κάποια σημεία της συνεδρίας. Εξάντλησε όλο τον χρόνο χωρίς να βιάζεται.Τίμια εκσπερμάτιση.
50 ευρώ το τίμημα.
Το ενδιάμεσο πρόγραμμα των 60 τι ακριβώς είναι?
Χωρίς να ειμαι σιγουρος πρεπει να ειναι το ιδιο προγραμα με αυτο που εκανες αλλα με την κοπελα ολογυμνη.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
και αν βγάλει μόνο τα παπούτσια της στα 55.... :uglystupid:
 

kaiafas666

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους και παλι. Ειχα γραψει πριν λιγο καιρο σχετικα με το animus massage. Προχθες παλι σπιτι πηρα μια κοπελα και ηταν παλι αρκετα διαχυτικη χωρις ομως να γινει και παλι κατι παραπανω. Υπαρχει καποιος με καποια εμπειρια με καποια απο τις κοπελες κι αν ναι με ποια? Θα εκτιμουσα ενα pm να ανταλλαξουμε αποψεις!
 

AlphaWolf

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους και παλι. Ειχα γραψει πριν λιγο καιρο σχετικα με το animus massage. Προχθες παλι σπιτι πηρα μια κοπελα και ηταν παλι αρκετα διαχυτικη χωρις ομως να γινει και παλι κατι παραπανω. Υπαρχει καποιος με καποια εμπειρια με καποια απο τις κοπελες κι αν ναι με ποια? Θα εκτιμουσα ενα pm να ανταλλαξουμε αποψεις!
Εγώ πάντως πήγα και τους επισκέφτηκα από κοντά , έκανα με τη βιβή και μία ακόμη . Τίποτα προς αναφορά , αδιάφορο μασάζ, πετσέτα και εσώρουχο
 

Driner

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Επίσκεψη στο body free κ.καραμανλη στον Νικόλα προ οληγων ημερών. Λόγο ότι πήγα λίγο νωρίς μου είπε ότι είχε μόνο δυο κοπέλες από τις οποίες η μια ήταν σε προγράμμα αλλά δεν είχα χρόνο να περιμένω. Όποτε αποφασίζω και μπαίνω με την "και καλά " πιτσιρικά που δυστυχώς δέν την πρόσεξα πολύ καλά. Μπαίνουμε στο δωμάτιο και είναι μια gypsi, με μικρό βυζι παρόλα αυτά πεσμένο, και ενώ έχω πει στον Νικόλα για ακα προγράμματα μόλις μου χαμογελάει διακρίνω ότι είναι σαπιοδοντιαρα και  της λέω μόνο φραπέ και βλέπουμε. Την έβαλα να είναι πλάτη για να μην βλέπω μπας και γίνει η δουλειά....! Με τα πολλά και με τα λίγα της λέω να με τρίψει λίγο στην πλάτη και ταχα και καλά κάτι μου έτυχε! Το δωμάτιο μέσα λες και είχαν παίξει μπουγέλα....καθώς έβγαινα πετυχαίνω τον Νικόλα να στεγνώνει μια πετσέτα πάνω στο καλοριφέρ (φαντάζομαι για πλύσιμο ούτε καν)....δίνω και το πενηντάρικο και αν με ξαναδούν εκεί χαιρετά μου τον πλάτανο!

Με διαφορά λόγων ημερών επίσκεψη στην κυρία στην Καλαμαρια (Κατερίνα) γύρω στα 45-50 πρέπει να είναι . 1 ώρα Μασαζ (με έλιωσε...είναι και νταρντανα)...αβέρτα δυνατό τρίψιμο + ένα περίεργο μηχάνημα που έτρεμα σαν κομπρεσέρ. 5 λεπτά πριν ολοκληρωθεί η ώρα την ρωτάω για έξτρα μιας και που δεν είχε αναφέρει τπτ και μου λέει +20€ Για φραπέδια ( σύνολο 50). Αν και με το ζόρι κατάφερα να τελειώσω (λόγω προσώπου και σώματος) το πήρα το έξτρα...αλλά και εκεί δεν νομίζω να με ξαναδεί.

Αυτά....να δω πόσες φόλες θα φάω ακόμα. Που θα πάει....
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Θα παίξω με τον πόνο μας εδώ στο χωριό μας...
Χθες είχα στην Αθήνα την καλύτερη εμπειρία μου σε μασάζ...
45 ετων η κυρία
Απίστευτη τρέλλα με το σεξ
Μασάζ στην αρχή
Μετα μεταφερθηκαμε σε καναπέ κρεβάτι και αρχισαμε το παιχνίδι.
Αφού με γλύφει με ρώτησε αν μπορεί να βγάλει τα παιχνίδια που είχε σε μία τσάντα και μόλις της λέω ναι βγάζει δύο τεράστιους δονητές...
Την γαμουσα από μπροστά και έβαζε τον έναν στον κώλο της και όταν την γαμουσα από πίσω έβαζε τον άλλον στο μουνί της.
Στη ζωή μου δεν έχω γνωρίσει γυναίκα με τέτοια καλώς εννοούμενη ανωμαλία στο σεξ...
Δυστυχώς εδώ στα μέρη μας δύσκολο να βρεθεί τέτοια περίπτωση...
Της το πρότεινα και ίσως ανέβει σε κάποιο μαγαζί μας εδώ πάνω για λίγο καιρό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom