Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Το αντικείμενο του πόθου
 

Συνημμένα

  • image-0-02-05-a6fe9d0c99612663acb565b07404293c5540c1660767fb9ea2813a7bfc907709-V.jpg
    image-0-02-05-a6fe9d0c99612663acb565b07404293c5540c1660767fb9ea2813a7bfc907709-V.jpg
    99 KB · Εμφανίσεις: 47

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Θα παίξω με τον πόνο μας εδώ στο χωριό μας...
Χθες είχα στην Αθήνα την καλύτερη εμπειρία μου σε μασάζ...
45 ετων η κυρία
Απίστευτη τρέλλα με το σεξ
Μασάζ στην αρχή
Μετα μεταφερθηκαμε σε καναπέ κρεβάτι και αρχισαμε το παιχνίδι.
Αφού με γλύφει με ρώτησε αν μπορεί να βγάλει τα παιχνίδια που είχε σε μία τσάντα και μόλις της λέω ναι βγάζει δύο τεράστιους δονητές...
Την γαμουσα από μπροστά και έβαζε τον έναν στον κώλο της και όταν την γαμουσα από πίσω έβαζε τον άλλον στο μουνί της.
Στη ζωή μου δεν έχω γνωρίσει γυναίκα με τέτοια καλώς εννοούμενη ανωμαλία στο σεξ...
Δυστυχώς εδώ στα μέρη μας δύσκολο να βρεθεί τέτοια περίπτωση...
Της το πρότεινα και ίσως ανέβει σε κάποιο μαγαζί μας εδώ πάνω για λίγο καιρό

Εσυ,ο Φακιρης και λίγοι ακομα γαματε τέτοια τσουβαλια!!!
Για μας είχε τιποτα καλο εκει στην Αθηνα;
 

sketos.askepos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2015
Μηνύματα
71
Κριτικές
4
Like
55
Πόντοι
0
Θα παίξω με τον πόνο μας εδώ στο χωριό μας...
Χθες είχα στην Αθήνα την καλύτερη εμπειρία μου σε μασάζ...
45 ετων η κυρία
Απίστευτη τρέλλα με το σεξ
Μασάζ στην αρχή
Μετα μεταφερθηκαμε σε καναπέ κρεβάτι και αρχισαμε το παιχνίδι.
Αφού με γλύφει με ρώτησε αν μπορεί να βγάλει τα παιχνίδια που είχε σε μία τσάντα και μόλις της λέω ναι βγάζει δύο τεράστιους δονητές...
Την γαμουσα από μπροστά και έβαζε τον έναν στον κώλο της και όταν την γαμουσα από πίσω έβαζε τον άλλον στο μουνί της.
Στη ζωή μου δεν έχω γνωρίσει γυναίκα με τέτοια καλώς εννοούμενη ανωμαλία στο σεξ...
Δυστυχώς εδώ στα μέρη μας δύσκολο να βρεθεί τέτοια περίπτωση...
Της το πρότεινα και ίσως ανέβει σε κάποιο μαγαζί μας εδώ πάνω για λίγο καιρό

Γεια σας συναγωνηστές είναι εύκολο να μου στείλεις τηλεφωνο η που την βρήσκουμε την κυρία?
Ευχαριστώ
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Εσυ,ο Φακιρης και λίγοι ακομα γαματε τέτοια τσουβαλια!!!
Για μας είχε τιποτα καλο εκει στην Αθηνα;
Αζαζελ είσαι γατάκι...
Εγώ και ο φακίρης είμαστε μερακλήδες
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Αζαζελ είσαι γατάκι...
Εγώ και ο φακίρης είμαστε μερακλήδες

Κρατα σειρα προτεραιότητας γιατι βλεπω να γίνεται το αδιαχώρητο!!!
Υ.γ Ελα αυριο να σου κανω στραπατσαδα,με μπόλικο τυρί!!!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Κρατα σειρα προτεραιότητας γιατι βλεπω να γίνεται το αδιαχώρητο!!!
Υ.γ Ελα αυριο να σου κανω στραπατσαδα,με μπόλικο τυρί!!!
Αύριο θα πάω στην πηγή του τυριού!!!!
Πάρε με οποιο βράδυ εχεις διάθεση και κωλομπαρο
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
45άρα με πιασίματα. Πρώτη επίσκεψη πριν κάνα 3μηνο. Στο τηλ μου είπε 50€ για μασάζ, την πρότεινα 40 και δέχτηκε. Μασάζ γύρω στο 40λεπτο και πολύ καλό. Πρώτη φορά δεν έπαιξε φραπεδιά γιατί μου είπε ότι δεν με ξέρει κλπ. Την δεύτερη φορά που πήγα πάλι 40€ με φραπέ αλλά λιγότερη ώρα στο σύνολο. Μου έκανε εντύπωση ότι όταν έβαλα χέρι κάτω από την άσπρη ρόμπα δεν φορούσε εσώρουχο και ήταν τέρμα μούσκεμα. Την πρότεινα να την πηδήξω και μου είπε την επόμενη φορά.
Επικοινωνία πριν από λίγο με τη συγκεκριμένη κυρία.
Η οποία καρφώνεται και στο τηλέφωνο για το ότι δεν κάνει μόνο μασάζ αφού ενώ εχει αγγελία μου έλεγε εκ μέρους ποιου παίρνω ώστε να νιώσει πιο άνετα.
Με τα πολλά δέχτηκε να με δει και όταν έφτασα στην πολυκατοικία συνειδητοποίησα ότι η συγκεκριμένη δουλεύει πάρα πολλά χρόνια.
Κάποτε πήγαινα αρκετά συχνά αλλά η τελευταία φορά που ήμουν στο χώρο της ήταν το μάιο του 2009.
Δυστυχώς στο χώρο της πλεον δεν μπορώ να πάω γιατί το ασανσέρ δεν σταματάει στον πρώτο όροφο.
Όταν πήγαινα τις δύο πρώτες φορές μου το έπαιζε παρθένα αισθητικός αρωματοθεραπευτρια, αλλά από την τρίτη φορά πηδιόμασταν σχεδόν από το διάδρομο της πολυκατοικίας. Η
Ηλικία της είναι γύρω στα 50 αφού ηταν σαραντάρα όταν πρωτοβρεθήκαμε.

Όταν το παίζει δύσκολη τα 50 ευρώ είναι πάρα πάρα πάρα πολλά.
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο νεο χώρο της χοντρής στην καλαμαρια. Το γνωστό τρίο S Σίσση Σάντρα σοφια και μια νεα άφιξη που ηταν στο δωματιο και δεν ειδα. Ο χωρις σαφώς ανώτερος απο το προηγούμενο με δυο δωμάτια και ενα στη μέση πασπαρτού με καναπέ. Τσιπιά το μεσαίο. Πέρασα με την Σάντρα και περασα υπέροχα. Ωραια άνετη χωρις πίεση χρόνου. Ρε παιδια και μια βοήθεια απο το κοινό θελω. Κώλο δινει? Γιατι τον εχει καθαρό τουρλωμενο και ειναι πρόκληση. Δε ρωτησα την ίδια γιατι συνήθως οι ερωτησεις αυτες κοστίζουν €.


που βρισκουμε καμμια πληροφορια παιδια? αν ξερει κανεις...θενκσ!!!
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2017
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα με την συγκεγκριμενη κοπελα πηγα και γω.περιπου στα 40 απο εμφανιση τπτ το ιδιαιτερο, μασαζ χαλαρο για μιαμιση ωρα οπως και λεει και στην συνεχεια πεομαλαξη τελειως αδιαφορη με το ζορι τελειωσα.
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2017
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0

dimitramaser@gmail.com

έχει ξαναγίνει στο παρελθόν συζήτηση για την αγγελία αλλα αν θυμάμαι καλά δεν είχε γράψει κανείς κριτική

μήπως δοκίμασε ή ξέρει κανείς τίποτα;
εχω δοκιμασει εγω την εν λογω κορασιδα πριν κανα μηνα περιπου. Ελληνιδα γυρω στα 30 απο εμφανιση μετριο προσωπο και αρκετα γεματη με αδιαφορο σωμα.αρκετα καλο μασαζ για περιπου μια ωρα και στο τελος τελειωμα με το χερι οχι κατι το ιδιαιτερο, ολα αυτα στα 40 ευρω φυσικα και δεν θα την ξανασυναντουσα
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2017
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Αααα OK

Καταρχάς ρε παιδιά τι σας αρέσει σε αυτή την γκόμενα???

Πριν τα χριστούγεννα μιλήσαμε στο τηλέφωνο και πήγα να την επισκεφτώ αλλά επειδή δεν έχει ασανσέρ η πολυκατοικία και δεν θα μπορούσα να ανέβω κατέβηκε αυτή στην είσοδο και μιλήσαμε...
Ένιωσα τυχερός που ο χώρος δεν είναι προσβάσιμος για μένα γιατί η τύπισσα δεν λέει πολλά για την ακρίβεια δεν λέει τίποτα
επισκεφτηκα και γω την κυρια πριν απο λιγες μερες.αφου μιλησαμε στο τηλεφωνο μου ειπε οτι βρισκεται κοντα στην αρετσου σε ενα καθετο.οταν εφτασα την πηρα τηλ και μου ειπε την διευθυνση.Ο χωρος βρισκεται σε μια πολυκατοικια. Η κυρια ειναι περιπου στα 50 νταρντανα τπτ το ιδιαιτερο και μου ζητησε 30 ευρω για μασαζ για μια ωρα οταν την ρωτησα αν μετα το μασαζ εχει εξτρα μου ειπε οχι αν και σε κριτικες ειχα διαβασει οτι εχει και εξτραδακια και γιαυτο το λογο εφυγα.Γενικα παντως απο εμφανιση δεν λεει κατι
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2017
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Προφανώς και η συγκεκριμένη δεν είναι του χώρου ,αλλά γνωρίζει κανένας κάτι? Η κάποιος να έχει δοκιμάσει να μας πεί την εμπειρία του?
καλησπερα επισκεφτηκα την συγκεγκριμενη στο χωρο που εχει στην καλαμαρια κοντα στην αιγαιου.Ο χωρος ειναι αιθουσα γυμναστηριου και στο πισω μερος εχει ειδικο χωρο για μασαζ. Αφου εκανα μπανιο ηρθε μεσα και μ ειπε να ξαπλωσω και αν θελω να βγαλω το εσωρουχο ξαπλωσα και μου εβαλε πετσετα. Το μασαζ παραπολυ καλο και δυνατο το κατεχει και τις αρεσει οπως μου ειπε προς το τελος τις ζητησα επειδη ειχα φτιαχτει αν εχει καποιο εξτρα προγραμμα και μου ειπε οτι μασαζ κανει μονο αναμεσα στα ποδια χωρις να τον αγγιζει,ειπα να δοκιμασω μηπως και εχουμε κατι περισσοτερο αλλα οπως και μου ειπε μου εκανε μασαζ μονο αναμεσα στα ποδια και δεν ασχοληθηκε καθολου αν και δεν υπηρχε πετσετα και τον ειχε μπροστα της και ηταν ετοιμος να εκραγει.Κριμα γιατι ειναι αρκετα εμφανισιμη κοπελα και κανει πολυ καλο μασαζ αλλα μεχρις εκει.Για μια ωρα μασαζ εδωσα 40 ευρω
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2017
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο νεο χώρο της χοντρής στην καλαμαρια. Το γνωστό τρίο S Σίσση Σάντρα σοφια και μια νεα άφιξη που ηταν στο δωματιο και δεν ειδα. Ο χωρις σαφώς ανώτερος απο το προηγούμενο με δυο δωμάτια και ενα στη μέση πασπαρτού με καναπέ. Τσιπιά το μεσαίο. Πέρασα με την Σάντρα και περασα υπέροχα. Ωραια άνετη χωρις πίεση χρόνου. Ρε παιδια και μια βοήθεια απο το κοινό θελω. Κώλο δινει? Γιατι τον εχει καθαρό τουρλωμενο και ειναι πρόκληση. Δε ρωτησα την ίδια γιατι συνήθως οι ερωτησεις αυτες κοστίζουν €.
υπαρχει αγγελια?που μπορουμε να βρουμε τηλεφωνο
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
επισκεψη Νο1 στην μαριαννα  ειπα να δοκιμασω  την ρενα  απο τις κριτηκες που ειχα ακουσει εδω και το μεταννιωσα  οταν αρχισε να βγαζει τα ρουχα της μου ηρθε μια περιεργη μυροδια  που με ξενερωσε οταν εβγαλε το βρακι της ειδα οτι φορουσε σερβιετα και εκει τα καταλαβα τον λογο της μυροδιας την αφησα να μου παρει μια πιπα και ντυ8ηκα και εφυγα ειναι πρωτη φορα που μου συμβαινει αυτο στην μαριαννα οσεσ φορες πηγα ειχα μινει ευχαριστημενος



επισκεψη Νο2 στο dames αγγελακη  επελεξα την ελλη με την φοβερη κωλαρα καλο μασαζ και καλη πιπα αλλα τα 80 ευρεω για 30 λεπτα ειναι παρα πολλα νομιζω


επισκεψη  Νο3 vanna spa  σταυρουπολη  επελεξα την χρυσα  πασαλυματα και μου ειπε πως δεν κανει εξτρα  



επισκεψη νο4 vanna spa  επελεξα την νατασσα  μασαζ και φραπε  (30+20)

οι επισκεψεις εγιναν τουσ τελευτεουσ 2 μηνες  
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Έχω γράψει στο παρελθόν κάποια αρνητικά για τον νίκο και το body free αλλά εμφανίζονται ξαφνικά 2 νέα μέλη με μηδενική καταγεγραμμένη εμπειρία σε μασάζ και τον κράζουν

Είχα να πάω αρκετούς μήνες αλλά μετά την αποτυχημένη ,λόγω προσβασιμότητας του χώρου, στην πενηντάρα στην βασιλίσσης όλγας κατέληξα στο body free

Τρεις παρουσίες η στεφανία και δύο άλλες αρκετά νεότερες της.
Ομορφουλες και οι δύο μαύρο μαλλί, κοπέλες που θα γύριζες να κοιτάξεις στο δρόμο

Επέλεξα την άννα που λέει από μολδαβία αλλά δεν με νοιάζει και πολυ η καταγωγή της

Είκοσι τριών χρόνων αδύνατη πολύ ωραίο σωματάκι μέτριο μασάζ αλλά πολύ δυνατή στα περαιτέρω.
Επειδή αναφέρθηκε κάτι η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν πολύ καθαρή και έχει όλα της τα δόντια

Ήταν από τις ευχάριστες εμπειρίες μου στο χορό το συγκεκριμένο.

Τώρα όσον αφορά τις μαλακίες που γράφτηκαν για την υγιεινή και την καθαριότητα του χώρου μου φαίνονται λίγο ύποπτες γιατί ο νίκος έχει πλυντήριο στην κουζίνα και απλά όπως το κάνουμε οι περισσότεροι και στα σπίτια μας λόγω καιρικών συνθηκών χρησιμοποιεί τα καλοριφέρ για το στέγνωμα.

Και επαναλαμβάνω για να μην κανένας την εξυπνάδα του ότι στο παρελθόν έχω γράψει αρνητικά για τον νίκο τα οποία δεν αναιρώ
 

AlphaWolf

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Επίσκεψη στο body free κ.καραμανλη στον Νικόλα προ οληγων ημερών. Λόγο ότι πήγα λίγο νωρίς μου είπε ότι είχε μόνο δυο κοπέλες από τις οποίες η μια ήταν σε προγράμμα αλλά δεν είχα χρόνο να περιμένω. Όποτε αποφασίζω και μπαίνω με την "και καλά " πιτσιρικά που δυστυχώς δέν την πρόσεξα πολύ καλά. Μπαίνουμε στο δωμάτιο και είναι μια gypsi, με μικρό βυζι παρόλα αυτά πεσμένο, και ενώ έχω πει στον Νικόλα για ακα προγράμματα μόλις μου χαμογελάει διακρίνω ότι είναι σαπιοδοντιαρα και  της λέω μόνο φραπέ και βλέπουμε. Την έβαλα να είναι πλάτη για να μην βλέπω μπας και γίνει η δουλειά....! Με τα πολλά και με τα λίγα της λέω να με τρίψει λίγο στην πλάτη και ταχα και καλά κάτι μου έτυχε! Το δωμάτιο μέσα λες και είχαν παίξει μπουγέλα....καθώς έβγαινα πετυχαίνω τον Νικόλα να στεγνώνει μια πετσέτα πάνω στο καλοριφέρ (φαντάζομαι για πλύσιμο ούτε καν)....δίνω και το πενηντάρικο και αν με ξαναδούν εκεί χαιρετά μου τον πλάτανο!
.
Μια απ' τα ίδια , παρακμή σ' όλο το μεγαλείο της
 

oxhmatias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες ειμαι καινουργιος στον χωρο και θελω να μαθω τι παιζει απο μασατζιδικα στην θεσσαλονικη!
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Πάρε χαρτάκι προτεραιότητας και περίμενε τη σειρά σου  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom