Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Να πω την αλήθεια και γω σκέφτομαι να επισκεφτώ το body free αλλά τα αρνητικά σχόλια σας με απόμακρυνουν, δε ξέρω  :think:
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Έχω γράψει στο παρελθόν κάποια αρνητικά για τον νίκο και το body free αλλά εμφανίζονται ξαφνικά 2 νέα μέλη με μηδενική καταγεγραμμένη εμπειρία σε μασάζ και τον κράζουν

Είχα να πάω αρκετούς μήνες αλλά μετά την αποτυχημένη ,λόγω προσβασιμότητας του χώρου, στην πενηντάρα στην βασιλίσσης όλγας κατέληξα στο body free

Τρεις παρουσίες η στεφανία και δύο άλλες αρκετά νεότερες της.
Ομορφουλες και οι δύο μαύρο μαλλί, κοπέλες που θα γύριζες να κοιτάξεις στο δρόμο

Επέλεξα την άννα που λέει από μολδαβία αλλά δεν με νοιάζει και πολυ η καταγωγή της

Είκοσι τριών χρόνων αδύνατη πολύ ωραίο σωματάκι μέτριο μασάζ αλλά πολύ δυνατή στα περαιτέρω.
Επειδή αναφέρθηκε κάτι η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν πολύ καθαρή και έχει όλα της τα δόντια

Ήταν από τις ευχάριστες εμπειρίες μου στο χορό το συγκεκριμένο.

Τώρα όσον αφορά τις μαλακίες που γράφτηκαν για την υγιεινή και την καθαριότητα του χώρου μου φαίνονται λίγο ύποπτες γιατί ο νίκος έχει πλυντήριο στην κουζίνα και απλά όπως το κάνουμε οι περισσότεροι και στα σπίτια μας λόγω καιρικών συνθηκών χρησιμοποιεί τα καλοριφέρ για το στέγνωμα.

Και επαναλαμβάνω για να μην κανένας την εξυπνάδα του ότι στο παρελθόν έχω γράψει αρνητικά για τον νίκο τα οποία δεν αναιρώ
με το χρονο τι παιζει εκει?σου κανει μια ωρα η σε στελνει στα μπαμ?
 

AlphaWolf

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Έχω γράψει στο παρελθόν κάποια αρνητικά για τον νίκο και το body free αλλά εμφανίζονται ξαφνικά 2 νέα μέλη με μηδενική καταγεγραμμένη εμπειρία σε μασάζ και τον κράζουν

Είχα να πάω αρκετούς μήνες αλλά μετά την αποτυχημένη ,λόγω προσβασιμότητας του χώρου, στην πενηντάρα στην βασιλίσσης όλγας κατέληξα στο body free

Τρεις παρουσίες η στεφανία και δύο άλλες αρκετά νεότερες της.
Ομορφουλες και οι δύο μαύρο μαλλί, κοπέλες που θα γύριζες να κοιτάξεις στο δρόμο

Επέλεξα την άννα που λέει από μολδαβία αλλά δεν με νοιάζει και πολυ η καταγωγή της

Είκοσι τριών χρόνων αδύνατη πολύ ωραίο σωματάκι μέτριο μασάζ αλλά πολύ δυνατή στα περαιτέρω.
Επειδή αναφέρθηκε κάτι η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν πολύ καθαρή και έχει όλα της τα δόντια

Ήταν από τις ευχάριστες εμπειρίες μου στο χορό το συγκεκριμένο.

Τώρα όσον αφορά τις μαλακίες που γράφτηκαν για την υγιεινή και την καθαριότητα του χώρου μου φαίνονται λίγο ύποπτες γιατί ο νίκος έχει πλυντήριο στην κουζίνα και απλά όπως το κάνουμε οι περισσότεροι και στα σπίτια μας λόγω καιρικών συνθηκών χρησιμοποιεί τα καλοριφέρ για το στέγνωμα.

Και επαναλαμβάνω για να μην κανένας την εξυπνάδα του ότι στο παρελθόν έχω γράψει αρνητικά για τον νίκο τα οποία δεν αναιρώ
Υπονοείς πως υπάρχει σκοπιμότητα?
Φίλε μου δε παίζει κάτι τέτοιο. Μακάρι να περνούσα καλά και πίστεψε με θα το ελεγα. Ίσως να πέσαμε στην περίπτωση.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
789
Πόντοι
96
Υπονοείς πως υπάρχει σκοπιμότητα?
Φίλε μου δε παίζει κάτι τέτοιο. Μακάρι να περνούσα καλά και πίστεψε με θα το ελεγα. Ίσως να πέσαμε στην περίπτωση.
Είναι γνωστό τοις πάσι ότι το εν λόγω ίδρυμα, μαζί με το Μεταξάς αποτελούν τις μεγαλύτερες φόλες στο χώρο!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Είναι γνωστό τοις πάσι ότι το εν λόγω ίδρυμα, μαζί με το Μεταξάς αποτελούν τις μεγαλύτερες φόλες στο χώρο!

Φίλε μου δεκτή κάθε άποψη μέλους που έχει επισκεφτεί ένα χώρο.

Οι συγκεκριμένοι 2 αναφέρουν καταστάσεις οι οποίες δεν είναι πραγματικές δηλαδή ο ένας λέει οτι με 80 ευρώ θα πηδούσε τη στεφανία που η στεφανια πλέον φτάνει μέχρι  πίπα και ο άλλος μιλάει για ακαταστασία και πλυμένες στο χέρι πετσέτες και λοιπά

Επαναλαμβάνω ότι έχω γράψει αρνητικά για το συγκεκριμένο χώρο αλλά δεν ανέχομαι κάποιοι να μας περνάνε για βλάκες
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Φίλε μου δεκτή κάθε άποψη μέλους που έχει επισκεφτεί ένα χώρο.

Οι συγκεκριμένοι 2 αναφέρουν καταστάσεις οι οποίες δεν είναι πραγματικές δηλαδή ο ένας λέει οτι με 80 ευρώ θα πηδούσε τη στεφανία που η στεφανια πλέον φτάνει μέχρι  πίπα και ο άλλος μιλάει για ακαταστασία και πλυμένες στο χέρι πετσέτες και λοιπά

Επαναλαμβάνω ότι έχω γράψει αρνητικά για το συγκεκριμένο χώρο αλλά δεν ανέχομαι κάποιοι να μας περνάνε για βλάκες

θα συμφωνησω με τον Filoxenoymeno, η προσωπικη μου εμπειρια στο μαγαζι του Νικου που τον επισκεπτομουν πριν 4-5 χρονια μιας και ηταν το μονο με "ελευθερη προσβαση"και δεν ειχα την αναλογη εμπειρια, ηταν με αναμικτα αποτελεσματα ικανοποιησης-ξεπετας. Και θα ξαναανεφερω τον επαγκελματισμο που εδειξε σε μενα ο Νικος οταν δηλαδη του ζητησα να μου δωσει σαπουνι χειρος (παραδοσιακο) και οχι τα αφρολουτρα που βρωμανε πατσουλι απο χιλιομετρο, με ικανοποιησε χωρις δευτερη κουβεντα. Οσο για τις κοπελες που ειχε, ΟΚ εχουμε δει και καλυτερες και χειροτερες σε αλλα καταστηματα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
μιας κ πιασατε κουβεντα για τον νικολα τον καρατεκα

εχω να παω 2/3 χρονια κ ο λογος πως οσες φορες κ αν πήγα ηταν ξεπετα

κ παντα ακριβοτερος σε τιμες απ τους υπολοιπους δε ξερω τωρα τι κανει

παρακολουθει το σαητ μας πιστα, κ παντα εχει την εντυπωση πως εχει τις
ωραιοτερες κοπελες τις πιατσας κ ζηταει να το επιβεβαιωνουμε κ μεις
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
μιας κ πιασατε κουβεντα για τον νικολα τον καρατεκα

εχω να παω 2/3 χρονια κ ο λογος πως οσες φορες κ αν πήγα ηταν ξεπετα

κ παντα ακριβοτερος σε τιμες απ τους υπολοιπους δε ξερω τωρα τι κανει

παρακολουθει το σαητ μας πιστα, κ παντα εχει την εντυπωση πως εχει τις
ωραιοτερες κοπελες τις πιατσας κ ζηταει να το επιβεβαιωνουμε κ μεις
Θα συμφωνήσω και θα διαφωνήσω με τον φίλο. Ξεπέτα , συνήθως , δεν είναι (εγώ τουλάχιστον δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο) αλλά σίγουρα είναι ο πιο ακριβός, και σίγουρα οι γκόμενες που έχει πλέον εκεί δεν αξίζουν. Στα μείον επίσης πως η διακριτικότητα είναι κάτι άγνωστο για αυτόν.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Είναι γνωστό τοις πάσι ότι το εν λόγω ίδρυμα, μαζί με το Μεταξάς αποτελούν τις μεγαλύτερες φόλες στο χώρο!

Καλησπέρα Αγαπητέ Akarnan, με τις εγκυρότερες τοποθετήσεις,  πολύ "φτώχεια" στο χώρο Αγαπητέ...

 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Δυστυχώς  "Ουκ αν λάβεις παρά του μη έχοντος".
Και είναι κρίμα, ρε μάγκες αφεντικά και κοπέλες που δουλεύεται σ' αυτήν την δουλειά.
Παλιά υπήρχαν και 4 με 5 καλά μαγαζιά.
Αυτά δούλευαν και οικονομούσαν.
α υπόλοιπα κάναν πως δούλευαν και μετακόμιζαν, άλλαζαν προσωπικό και έκλειναν, χωρίς ποτέ να οικονομήσουν .

Σήμερα μόνο 1+1  προσπαθεί να κρατήσει το επίπεδο.
Πολλά τα λεφτά που μπορείς να βγάλεις, αν θες πραγματικά να δουλέψεις, και όλοι μόνο κοροϊδεύουν και όπως αναμένεται, δεν βγάζουν φράγκο.
Κρίμα, είναι πολλά τα λεφτά .

Είναι κρίμα.


 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376


Ρε κορίτσια, αφού κάνετε που κάνετε μια δουλειά μόνο για τα χρήματα, κάντε την καλά για να βγάλετε χρήμα, δείτε να χορεύει η  Στικούδη και θα καταλάβετε . . .



Υ.Γ. Οι παλιές μασέρ που χάθηκαν, ξέραν την δουλειά, στο δωμάτιο, κοινώς "και διηγώντας τα να κλαις" . . .

 

AlphaWolf

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν τα κορίτσια απ' το elite στην Εγνατία είναι της δουλειάς ?
Έχει κάποιος άλλος καμιά καλή εμπειρία ?
(όχι τίποτα άλλο αλλά στο τέλος θα νομίζω ότι με γουστάρουν)
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Γεια σου ρε alkinos! Που χάθηκες? Και δε μαζευόμαστε να ανοίξουμε ενα μαγαζάκι οπως πρεπει να παρουμε ολα τα φράγκα...... αναμένω επενδυτές!
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
μιας κ πιασατε κουβεντα για τον νικολα τον καρατεκα

εχω να παω 2/3 χρονια κ ο λογος πως οσες φορες κ αν πήγα ηταν ξεπετα

κ παντα ακριβοτερος σε τιμες απ τους υπολοιπους δε ξερω τωρα τι κανει

Εγώ τελευταία φορά που πήγα στον Νικόλα πέθανα από την μπόχα που μου έσκασε απο το μουνί μιας τύπισσας εκεί! Μου άφησε ψυχολογικά η φάση..

παρακολουθει το σαητ μας πιστα, κ παντα εχει την εντυπωση πως εχει τις
ωραιοτερες κοπελες τις πιατσας κ ζηταει να το επιβεβαιωνουμε κ μεις
 

petrucci

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλήμερα στο forum.Eιμαι νέος στην παρέα και γραφω πρωτη φορα.Εχω κανει πολλες φορες κανονικο μασαζ μιας και γυμναζομαι και ειμαι μονιμως πιασμενος αλλα ποτε κατι ιδιαιτερο.Σκεφτομαι τελευταια να δοκιμασω και κατι extra αλλα δεν εχω ιδεα τι παιζει.
Περιμενω τα φωτα της παρεας.

 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Ενημέρωση τελευταίας ωρας προς τους συναθλητές.Το γνωστό καταστημα της Μαγκυ θα ειναι κλειστο τουλάχιστον μεχρι της 15 του μηνός λογο αλαγης διεύθυνσης.   
 

petrucci

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
χαιρετώ την παρέα...έχω δοκιμάσει κατά καιρούς στο house of smile,στο lotus, στο organic land κτλ .καλό μασάζ αλλά μέχρι εκεί .πετσέτα εσώρουχο(στρινγκακι ενίοτε) άντε μέχρι μάλαξη κώλου μέσα από εσώρουχο .ήθελα να δω και κάτι παραπάνω αλλά επειδή δεν έχω ανάλογες εμπειρίες σκεφτόμουν να πάρω στο χώρο μου για μεγαλύτερη άνεση..ψάχνοντας βρήκα το animus για μασάζ στο σπίτι...ξέρετε τίποτα που θα με "διαφώτιζε"..??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom