Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (2 μέλη και 60 επισκέπτες)

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
0
φιλε Pigraggouria για τη συγκεκριμενη κοπελα στη Β.Ολγας εχει αναφερθει και ο ΦΑΚΙΡΗΣ και ο AIRONUT εκτος απο το FILOXENOUMENO και κανενας δεν εχει αναφερεια αυτα που λες περι τραβεστι.. και εγω εχω μιλησει μαζι της απλα δε βολεψε να παω παντως δεν ειχε και τραβελοφωνη η γυναικα.. σιγουρα ειναι μεγαλη αλλαο οχι τρανς..
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
εσυ πηγαινε και πηδα εναν αντρα ευνουχο...δικαιωμα σου. ΔΕΝ εχεις δικαιωμα ομως να παρασυρεις κοσμο κ κοσμακη εδω μεσα
Βρε ζώο, ποιος παρέσυρε τον κοσμο?
Ειδες να γράφω κάτι θετικό???
Εγραψα οτι προσπάθησα να πάω και οτι για λόγους που όλοι ξέρουν δε μπορούσα να ανεβω.
Και οτι πριν 7 8 χρόνια σε εκείνο το διαμέρισμα πηγαινα σε μια τυπισσα...

Είσαι κλώνος γιατί όλες σου οι δημοσιεύσεις αφορούν εμένα.
Δεν ξέρω τι εχεις μαζί μου και δε με νοιάζει.
Απλα σταμάτα να εκτίθεσαι.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Επειδή ουδέν κρυπτόν υπο τον ήλιο, μόλις κατάλαβα ποιος είναι ο "κύριος"...

Δείτε πότε και για ποια αρχισε με κοντραρει !!!!! Με την οποία τα έσπασε προσφατα

Και μετα απλα κραζει τον ανταγωνισμό "του"
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
φιλε Pigraggouria για τη συγκεκριμενη κοπελα στη Β.Ολγας εχει αναφερθει και ο ΦΑΚΙΡΗΣ και ο AIRONUT εκτος απο το FILOXENOUMENO και κανενας δεν εχει αναφερεια αυτα που λες περι τραβεστι.. και εγω εχω μιλησει μαζι της απλα δε βολεψε να παω παντως δεν ειχε και τραβελοφωνη η γυναικα.. σιγουρα ειναι μεγαλη αλλαο οχι τρανς..



εχω μεινει εκθαμβος με την ασχετοσυνη που σας δερνει ολους σας εδω μεσα...ή εκτος αν παιζει κατι αλλο(ανωμαλιαρηδες). πηγαινε, δεν σε κραταει κανενας...κοπιασε. ελευθερα ειναι.ομολογω πως την πατησα κ πηγα μεσω αυτου εδω του σαϊτ. κατι για κασκαντεριλικια γραφανε τοτε...εν τω μεταξυ ειναι και παμπονηρος ο ευνουχος!! απο το τηλ. το παιζει δυσκολος! επειδη αργησα πεντε με δεκα λεπτα στο ραντεβου ειπα να παρω τηλ. να ενημερωσω οτι θα αργησω και μου εκανε και τσαλιμακια οτι δεν γινεται τωρα να με δεχτει!! με το που ανεβαινω πανω κ τον βλεπω στο δευτερολεπτο αντιληφθηκα..ηθελε και 50 ευρω η ευνουχα η πουστρα!!  ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΓΙΝΕΕΕΕΕΕΕΕ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΜΕ ΣΠΡΙΝΤ
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή ουδέν κρυπτόν υπο τον ήλιο, μόλις κατάλαβα ποιος είναι ο "κύριος"...

Δείτε πότε και για ποια αρχισε με κοντραρει !!!!! Με την οποία τα έσπασε προσφατα

Και μετα απλα κραζει τον ανταγωνισμό "του"


ναι σωστα.αρχισα να σε κοντραρω για τη τζενη. πλην ομως ποτε δεν εγραψα οτι ειναι τρανς η τζενη διοτι πολυ απλα ΔΕΝ ειναι..ειχα γραψει απλως οτι ειναι απάτη γιατι βιαζοτανε πολυ να χυσεις.δεν σε αφηνε πανω απο 7-8 λεπτα.καταλαβες ΜΟΥΣΚΆΡΙ φιλοξενουμενε;;  ΟΥΔΕΝ ΚΡΥΠΤΟΝ ΥΠΟ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑΝ ΣΟΥ..
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Λοιπον το οτι γραφείς εκ μέρους της πρωην συνεργάτιδας της είναι φανερο.
Χαρακτήρισε με όπως θέλεις.
Κανένας δεν υποστηριζει τα λεγόμενα σου ουτε για τη Τζένη ουτε για την αλλη στην Όλγας...
Γράψε οοοοοτι θέλεις !!!
Απλα εκτιθεσαι
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον το οτι γραφείς εκ μέρους της πρωην συνεργάτιδας της είναι φανερο.
Χαρακτήρισε με όπως θέλεις.
Κανένας δεν υποστηριζει τα λεγόμενα σου ουτε για τη Τζένη ουτε για την αλλη στην Όλγας...
Γράψε οοοοοτι θέλεις !!!
Απλα εκτιθεσαι


απο που ειναι φανερο ρε βλακα σκατιαρη;;; μηπως εσυ παιρνεις τιποτα μιζες κ ερχεσαι σε εντονη αντιπαραθεση με οσους σε ξεβρακωνουν για να μην καταλαβει κανεις κατι;; τα λεγομενα μου εις οτι αφορουσε τη τζενη τα υιοθετουν πολλοι που εκφραστηκαν κ εδω μεσα. απλα επειδη εσενα σου εκανε την χαρη κ ηρθε απο το σπιτι σου εγραψες τα καλυτερα για αυτο το λογο...αφου την  ακριβοπληρωσες φυσικα χουβαρντα μου....
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
απαντησε απο ΠΟΥ ειναι φανερο οτι γραφω εκ μερους πρωην συνεργατιδος...αλλιως εισαι ενα σκατοψυχο μουνοσκυλο και μισο......ενας ΑΡΧΙΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ σκατιαρης που του αρεσει να του βαζουν δαχτυλακι
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Δεν ασχολούμαι μαζί σου άλλο.
Καλες δουλειές εύχομαι.

Σε παρακαλώ μη συνεχιζεις να βριζεις.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Ρε παιδιά τη κόντρα που έχει κάποιος με άλλον γιατί δεν τη κάνουνε σε pm και πρέπει να είναι σε κοινή θέα  :think:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Ρε παιδιά τη κόντρα που έχει κάποιος με άλλον γιατί δεν τη κάνουνε σε pm και πρέπει να είναι σε κοινή θέα  :think:

Για να μπορει ο καθενας εδω μεσα να δει ποιος ειναι τελικα βαλτος,κλωνος,μαγαζατορας.. και τα υπολοιπα σχετικα..
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Ρε παιδιά τη κόντρα που έχει κάποιος με άλλον γιατί δεν τη κάνουνε σε pm και πρέπει να είναι σε κοινή θέα  :think:
Ζητώ συγγνώμη απο ολους που απαντησα σε αυτό το μελος...

 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Δε χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη φίλος απλά γίνονται κατά καιρούς κόντρες και είχα απορία γιατί πρέπει να γεμίζει το topic με φασαρίες. :grin:
 
Εγγρ.
29 Νοε 2013
Μηνύματα
5.177
Like
15.365
Την καλημέρα μου να έχετε.  Αγάπη μην ασχολείσαι άλλο δεν αξίζει, Ο τύπος είναι φανερό ότι είναι βάλτος, θέλει πολλά χιλιόμετρα για να σου φτάσει στο μικρό σου δαχτυλάκι. 
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Την καλημέρα μου να έχετε.  Αγάπη μην ασχολείσαι άλλο δεν αξίζει, Ο τύπος είναι φανερό ότι είναι βάλτος, θέλει πολλά χιλιόμετρα για να σου φτάσει στο μικρό σου δαχτυλάκι. 
Καλησπερα Τζενη.Ποτε με το καλο Θεσσαλονικη;
 

jackie_jackie

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2015
Μηνύματα
121
Like
141
Πόντοι
1
καλημέρες κι απο εμένα. Τί ενοούμε όταν λέμε βάλτος? Συγνώμη απο πρίν απλά δεν ξέρω.
 
Εγγρ.
29 Νοε 2013
Μηνύματα
5.177
Like
15.365
Καλησπερα Τζενη.Ποτε με το καλο Θεσσαλονικη;
Καλησπέρα και από μένα, ακόμα είμαι Κρήτη πιστεύω πρίν το Πάσχα να σας έρθω καμιά βολτίτσα να θυμίσουμε τα περσινά.
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
ετσι ειναι "αλανια" μου..οταν μας στριμωχνουνε και μας ξεβρακωνουνε χρησιμοποιουμε την λασπη στον ανεμιστηρα...η ευκολη και ενδεδειγμενη λυση...ολο κ καποια σκαγια θα κολλησουν....σαν κοινες πουτανιτσες....αντε ρε ραμολιμεντα....βγηκε και το αλλο το σουργελο απο την κρητη να μας απαντησει..ΡΕ ΟΥΣΤ...πιθήκι
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Φίλε, μπορεί να έχεις όλα τα δίκια του κόσμου, όπως μπορεί να έχει δίκιο ο Φιλοξενούμενος. Δεν γνωρίζω , μόνο ότι έχω διάβάσει εδώ μέσα. Το να αρχίσουμε όμως να αποδίδουμε χαρακτηρισμούς και να βρίζουμε ο ένας τον άλλον, ούτε περισσότερο δίκιο μας δίνει , ούτε ενισχύει τις απόψεις μας. Παράκληση λοιπόν, επειδή εδώ είναι κατεξοχήν για ενημέρωση και ανταλλαγή πληροφοριών και όχι για ξεκατίνιασμα, σταματήστε το εδώ. Και πάλι καλημέρα σας.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Φίλε, μπορεί να έχεις όλα τα δίκια του κόσμου, όπως μπορεί να έχει δίκιο ο Φιλοξενούμενος. Δεν γνωρίζω , μόνο ότι έχω διάβάσει εδώ μέσα. Το να αρχίσουμε όμως να αποδίδουμε χαρακτηρισμούς και να βρίζουμε ο ένας τον άλλον, ούτε περισσότερο δίκιο μας δίνει , ούτε ενισχύει τις απόψεις μας. Παράκληση λοιπόν, επειδή εδώ είναι κατεξοχήν για ενημέρωση και ανταλλαγή πληροφοριών και όχι για ξεκατίνιασμα, σταματήστε το εδώ. Και πάλι καλημέρα σας.
Εγώ φίλε έκανα παράκληση για τις βρισιές...
Και κακώς βρωμιζουμε το thread.
Ο πανικός όμως...

Τέλος πάντων
Συνεχίζουμε την ενημέρωση χωρίς ακρότητες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom