Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (2 μέλη και 57 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Δίκιο έχεις αγόρι μου, αλλά ως πιο παλιός εδώ μέσα, κάνε εσύ την αρχή και σταμάτησέ το. Ελπίζω και ο pikraggourias να κάνει το ίδιο. Εκ των προτέρων σας ευχαριστώ και τους δυο σας.
 

newnick

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε, μπορεί να έχεις όλα τα δίκια του κόσμου, όπως μπορεί να έχει δίκιο ο Φιλοξενούμενος. Δεν γνωρίζω , μόνο ότι έχω διάβάσει εδώ μέσα. Το να αρχίσουμε όμως να αποδίδουμε χαρακτηρισμούς και να βρίζουμε ο ένας τον άλλον, ούτε περισσότερο δίκιο μας δίνει , ούτε ενισχύει τις απόψεις μας. Παράκληση λοιπόν, επειδή εδώ είναι κατεξοχήν για ενημέρωση και ανταλλαγή πληροφοριών και όχι για ξεκατίνιασμα, σταματήστε το εδώ. Και πάλι καλημέρα σας.

αν και σπανια πλέον συμμετεχω, συμφωνω 100% ... ας αφήσουμε κατα μέρος τους χαρακτηρισμούς, δεν ειναι ωραιο για κανέναν.
 

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
Ετσι για το γαμωτο ειπα να επισκεφτω την ΓΥΝΑΙΚΑ στην Ολγας,αν και το ειχα σκοπο να παω και να ενημερωσω αργα η γρηγορα.Λοιπον  τα συμπερασματα μου είναι ότι η ΓΥΝΑΙΚΑ είναι μια ψιλογεματουλα 45+ σιγουρα .Δεχτηκε με 40,εκανα το ντουζακι μου και βουρ για μασαζ,το μασαζ της ψιλο αδιαφορο ψιλο χαιδεματα αλλα η μαλακια της ψιλο ικανοποιητικη.Την ειπα να την γαμησω αλλα μου ειπε από την επομενη γιατι δεν εχει προφυλακτικα.Στο τελος μετα το μπανιο μου προσφερθηκε να με σκουπισει κιολας λεγοντας μου ξανα την επομενη φορα ότι θελω και να μην πεταξω το τηλεφωνο της, και όλα αυτά περιπου 45-50 λεπτα..

Υ.Γ σε καμια περιπτωση μα καμια δεν προκειται για κατι άλλο περα από ΓΥΝΑΙΚΑ και τα σχολια ενός καταλαβα ότι σιγουρα ειχαν άλλο σκοπο..
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
Μαγκες στην ευαρα στο ολγας ντει σπα πηγε κανεις τωρα τελευταια ?κανει κανα ξτρα?
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
Η Στεφανια μποντι φρι παλια πηδιοτανε ε?καλη ηταν ?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Ετσι για το γαμωτο ειπα να επισκεφτω την ΓΥΝΑΙΚΑ στην Ολγας,αν και το ειχα σκοπο να παω και να ενημερωσω αργα η γρηγορα.Λοιπον  τα συμπερασματα μου είναι ότι η ΓΥΝΑΙΚΑ είναι μια ψιλογεματουλα 45+ σιγουρα .Δεχτηκε με 40,εκανα το ντουζακι μου και βουρ για μασαζ,το μασαζ της ψιλο αδιαφορο ψιλο χαιδεματα αλλα η μαλακια της ψιλο ικανοποιητικη.Την ειπα να την γαμησω αλλα μου ειπε από την επομενη γιατι δεν εχει προφυλακτικα.Στο τελος μετα το μπανιο μου προσφερθηκε να με σκουπισει κιολας λεγοντας μου ξανα την επομενη φορα ότι θελω και να μην πεταξω το τηλεφωνο της, και όλα αυτά περιπου 45-50 λεπτα..

Υ.Γ σε καμια περιπτωση μα καμια δεν προκειται για κατι άλλο περα από ΓΥΝΑΙΚΑ και τα σχολια ενός καταλαβα ότι σιγουρα ειχαν άλλο σκοπο..
thanks...
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
ειχα δει μια παλιοτερη αναρτηση που καποιος το λεγε...ειναι και γυναικαρα θα ταν σουπερ λογικα!
 

pilotos59.

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας, είμαι νέος στο forum μήπως μπορεί κάποιος φίλος να με συστήσει για κάτι καλό Ανατολικά
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
εχετε αλληλοϋποστηριξη εδω μεσα..στηνετε σκηνικα επιβεβαιωσης.δηθεν πηγε ο αλλος κ ειδε οτι ηταν γυναικα...ρε απο που κλανει το μπαρμπουνι ρε;;  μασαει η κατσικα ταραμα; εχω συμφερον δλδ εγω να μην εχει δουλεια η πατσουρογρια κ βγαινω κ κραζω στο θρεντ...ε ρε κατι φτιακες
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
εχετε αλληλοϋποστηριξη εδω μεσα..στηνετε σκηνικα επιβεβαιωσης.δηθεν πηγε ο αλλος κ ειδε οτι ηταν γυναικα...ρε απο που κλανει το μπαρμπουνι ρε;;  μασαει η κατσικα ταραμα; εχω συμφερον δλδ εγω να μην εχει δουλεια η πατσουρογρια κ βγαινω κ κραζω στο θρεντ...ε ρε κατι φτιακες
Ρε αδερφέ , είπαμε να τον σταματήσουμε τον χουλιαμά. Γιατί επιμένεις και ανάβεις φωτιές; Ο Φιλοξενούμενος το σταμάτησε. Σταμάτησέ το λοιπόν κι εσύ. Εδώ είμαστε για την πλάκα μας και για ανταλλαγή πληροφοριών, όχι για να βγάζει τα εσώψυχά του ο κάθε πικραμένος. Είπες αυτό που ήθελες, σε ακούσαμε, σταμάτησέ το τώρα...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Πες κι εσύ κάτι ρε ΦΑΚΙ... Μόνο εγώ θα γίνομαι ο κακός ;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
(Πρώτη μου) επίσκεψη πριν περίπου μια εβδομάδα στο animus στο κέντρο. Απότι φαίνεται προσφέρεται μόνο για μασάζ, το οποίο προσωπικά για μένα δεν ήταν κάτι το ιδαίτερο.
Ο χώρος καθαρός με εσώρουχα και παντόφλες μιας χρήσης
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
(Πρώτη μου) επίσκεψη πριν περίπου μια εβδομάδα στο animus στο κέντρο. Απότι φαίνεται προσφέρεται μόνο για μασάζ, το οποίο προσωπικά για μένα δεν ήταν κάτι το ιδαίτερο.
Ο χώρος καθαρός με εσώρουχα και παντόφλες μιας χρήσης
Ρε παιδια αυτο ειναι μασαζ και μόνο μασάζ...
Μην ψάχνουμε πράγματα που δεν υπάρχουν επειδή κάποιος έγραψε ότι η κοπέλα που πήγε σπίτι του ήταν φιλικη και διαχυτικη
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Θυμήθηκα μία ιστορία παλιά.
Ο θόδωρος που είχε κάποτε στην αναλήψεως το μαγαζί έψαχνε το 2005 χορό στα δυτικά και βλέπαμε μαζί σπίτια. Τελικά κατέληξε στους αμπελόκηπους γωνία μεγάλου αλεξάνδρου με φιλιππουπόλεως αλλά εγώ του έλεγα όχι. Αυτός εγωιστής το νοίκιασε και θυμάμαι ότι είχε βάλει τότε την ειρήνη τη ρωσίδα νατο τρέχει. Εγώ ήμουν αντίθετος και δικαιώθηκα αρκετές φορές γιατί ακριβώς στη διπλανή πόρτα υπήρχε τ φυσιοθεραπευτήριο που στην πόρτα έγραφε και μασάζ με αποτέλεσμα πολλοί πελάτες πήγαιναν δίπλα ζητούσαν μασάζ και μετά εκαναν κάτι πεσίματα στην κοπέλα και γινόταν χαμός
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom