Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
δυσκολο να σου το πει αυτη αδερφε.αυτα τα πραγματα μονος σου τα καταλαβαινεις.απλα εχει λεπτα χαρακτηριστικα κ δεν ειναι ευδιακριτη απο πολλους.αν εχεις καλη παρατηρητικοτητα ομως θα την καταλαβεις δν υπαρχει περιπτωση. ευνουχος ειναι 1000% η ευουλα δεν υπαρχει περιπτωση. οπως κ στην βασ. ολγας 6 ευνουχος ειναι 10000% κ ας κελαηδανε καποια..νυχτοπουλια εδω μεσα περι του αντιθετου...εχουσιν γνωσιν οι φύλακες αλάνια μου,μην στενοχωριεστε....
δυσκολευομαι να το πιστεψω για την ευα στο 126 γιατι ηταν η μονη που αξιζει απο εκει και τωρα δε παιζει να ξαναπαω...σωματαρα με βυζαρες!
 

poiuytrewq

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχετε υπόψην που μπορώ να έχω full προγραμμα με γλυφοκωλι και anal?
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
δυσκολευομαι να το πιστεψω για την ευα στο 126 γιατι ηταν η μονη που αξιζει απο εκει και τωρα δε παιζει να ξαναπαω...σωματαρα με βυζαρες!
[/quot

η καλη περιποιηση δεν σημαινει τιποτα απολυτως φιλε μου.ΚΑΙ απατεωνας ο ευνουχος ο κυπριος.ενα τεταρτακι με το ζορι και σε γυρναει ανασκελα κατευθειαν.σωματαρα με τιποτα δεν το λες αυτο το σακι με κοκκαλα.τις βυζαρες δεν μπορω να καταλαβω ΠΟΥ τις ειδες;;  ειχε μηπως πισσα σκοταδι οταν πηγες;
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
[quote author=pikraggourias notid=παιζει να ξαναπαω...σωματαρα με βυζαρες!
[/quot168707 link=topic=936.msg7395418#msg7395418 date=1487125955]
δυσκολευομαι να το πιστεψω για την ευα στο 126 γιατι ηταν η μονη που αξιζει απο εκει και τωρα δε

η καλη περιποιηση δεν σημαινει τιποτα απολυτως φιλε μου.ΚΑΙ απατεωνας ο ευνουχος ο κυπριος.ενα τεταρτακι με το ζορι και σε γυρναει ανασκελα κατευθειαν.σωματαρα με τιποτα δεν το λες αυτο το σακι με κοκκαλα.τις βυζαρες δεν μπορω να καταλαβω ΠΟΥ τις ειδες;;  ειχε μηπως πισσα σκοταδι οταν πηγες;
 
?οτι σε ξεπεταει οντως!σακι με κοκκαλα χαχα αδυνατη ειναι!αλλα βυζι κωλο καλα εχει ..εκτος αν τα τονιζει αυτα που φοραει ο κυπριος!!εξτρα εκανε?
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
τα χερακια παντα αποτελουν εναν καλο καθρεφτη σε τετοιες περιπτωσουλες..το πως ειναι κ το πως χειριζονται το ολον θεμα...ο νοων νοητω κ τελος

Καλά ρε μαλάκα μόνο εσύ βλέπεις τα χέρια, εμείς δεν τα βλέπουμε? Όσον αφορά την Εύα, μπορεί να μην είναι Κύπρια αλλά τραβελι δεν είναι με τίποτα!!! Βάζω το χέρι μου στή φωτιά!!! Εσύ ή είσαι βάλτος ή είσαι μαλάκας... Για το πρώτο δεν βάζω το χέρι μού στη φωτιά...rip fioxenoumeno
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Καλά ρε μαλάκα μόνο εσύ βλέπεις τα χέρια, εμείς δεν τα βλέπουμε? Όσον αφορά την Εύα, μπορεί να μην είναι Κύπρια αλλά τραβελι δεν είναι με τίποτα!!! Βάζω το χέρι μου στή φωτιά!!! Εσύ ή είσαι βάλτος ή είσαι μαλάκας... Για το πρώτο δεν βάζω το χέρι μού στη φωτιά...rip fioxenoumeno

δεν καταλαβες καλα ΤΙ εγραψα βλακακο...τα χερακια δεν ειναι μονο στην οψη...ειναι κ στη δυναμη....χουφταλο..βαλε το χερακι σου στη φωτια...τετοιο ζωντοβολο που εισαι ειναι βεβαιοτατο οτι θα το καψεις...
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
δεν καταλαβες καλα ΤΙ εγραψα βλακακο...τα χερακια δεν ειναι μονο στην οψη...ειναι κ στη δυναμη....χουφταλο..βαλε το χερακι σου στη φωτια...τετοιο ζωντοβολο που εισαι ειναι βεβαιοτατο οτι θα το καψεις...

Άντε γειά ρε..Pikraggouria πες αλεύρι...η Βερούλη σε γυρεύει...
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα, υπαρχει κανενας να βοηθησει για προσβαση στην Μαρια Spa and the city  (ή αν μπορει να μου πει αν δουλευει κανενα κοριτσι της Μαριαννας εκεί; )
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Άντε γειά ρε..Pikraggouria πες αλεύρι...η Βερούλη σε γυρεύει...


τουλαχιστον η βερουλη ειναι γυναικα,ασχετα με το αγριωπο της υφος..δν ειναι ευνουχο αγορακι οπως αυτα που σας αρεσει να σας πασπατευουν....άντε γεια ξερολα
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
τουλαχιστον η βερουλη ειναι γυναικα,ασχετα με το αγριωπο της υφος..δν ειναι ευνουχο αγορακι οπως αυτα που σας αρεσει να σας πασπατευουν....άντε γεια ξερολα
Ρε φίλε το κατάλαβες ότι μας έχεις ζαλίσει; Άντε σταμάτα το το επιτέλους. Νισάφι πια με τον κάθε έναν σας που κάθεται πίσω από ένα πληκτρολόγιο και νομίζει ότι κάτι κάνει...
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε το κατάλαβες ότι μας έχεις ζαλίσει; Άντε σταμάτα το το επιτέλους. Νισάφι πια με τον κάθε έναν σας που κάθεται πίσω από ένα πληκτρολόγιο και νομίζει ότι κάτι κάνει...


καλο ειναι να υπαρχει μια πιο πληρης ενημερωση ..  εδω μπαινει κ κοσμος που απλως διαβαζει κ περιμενει να ενημερωθει. καλο ειναι να τον προφυλασσουμε απο καποιες κακοτοπιες...κριμας ειναι,δν ειναι καλο να πεφτει πανω σε θρασυτατους ευνουχους που το παιζουν θηλυκα. κατα τα αλλα σας γραφω στ΄@ρχιδια μου οτι κ να μου λετε.
 

panic231

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
53
Like
94
Πόντοι
0
το παραχεσατε το θεμα...ενταξει ρε pikraggouria ειπες την αποψη σου τελος. Δεν χρειαζετε να κραζεις τον καθενα ...εαν εχεις δικιο και οσο ειναι αυτο το χανεις με τους τροπους σου. Οι αλλοι ειπαν θα το κοψουν και εσυ ξαναχωνεσαι ...κοψτε το
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
Καλά ρε μαλάκα μόνο εσύ βλέπεις τα χέρια, εμείς δεν τα βλέπουμε? Όσον αφορά την Εύα, μπορεί να μην είναι Κύπρια αλλά τραβελι δεν είναι με τίποτα!!! Βάζω το χέρι μου στή φωτιά!!! Εσύ ή είσαι βάλτος ή είσαι μαλάκας... Για το πρώτο δεν βάζω το χέρι μού στη φωτιά...rip fioxenoumeno
δεν ειναι απο τη μεγαλονησο?πλακα ειχε ετσι οπως μιλουσε !
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
καλο ειναι να υπαρχει μια πιο πληρης ενημερωση ..  εδω μπαινει κ κοσμος που απλως διαβαζει κ περιμενει να ενημερωθει. καλο ειναι να τον προφυλασσουμε απο καποιες κακοτοπιες...κριμας ειναι,δν ειναι καλο να πεφτει πανω σε θρασυτατους ευνουχους που το παιζουν θηλυκα. κατα τα αλλα σας γραφω στ΄@ρχιδια μου οτι κ να μου λετε.

Μπράβο σου που μας ενημερώνεις για τις παγίδες που πιστεύεις ότι υπάρχουν . Βέβαια εκτως της αρνητικής ενημέρωσης που σε βλέπω ξεχείλιζε ις απο αυτή , υπάρχει και η θετική για εμπειρίες που ευχαριστήθηκες και πέρασες καλά, αν θέλεις πες μας και καμία τέτοια να ξέρουμε όχι μόνο να αποφεύγουμε αλλά να επιδιώκουμε .
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
δυσκολευομαι να το πιστεψω για την ευα στο 126 γιατι ηταν η μονη που αξιζει απο εκει και τωρα δε παιζει να ξαναπαω...σωματαρα με βυζαρες!

αν επειδή έγραψε κάποιος εδω μέσα οτι είναι τραβέλι η Εύα εσυ τον πιστεύεις και δεν ξαναπάς.. ε οκ
τον σκοπό του τον πέτυχε !!!!
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Παίδες , έχω να πάω απο Εύα (Βας. Ολγας) εδώ και κανα χρόνο ...
Εχει πάει κανεις τελευταία ?
Υπαρχει το μαγαζί ?
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Επίσης παίζει κατι στο angels spa στην Ποσειδωνος 17 ? Φοίνικας
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
αν επειδή έγραψε κάποιος εδω μέσα οτι είναι τραβέλι η Εύα εσυ τον πιστεύεις και δεν ξαναπάς.. ε οκ
τον σκοπό του τον πέτυχε !!!!


εγω ομως εγραψα καλη κριτικη για τις υπολοιπες κοπελες του συγκεκριμενου σπα.οχι ολες,υπαρχει κ μια ακομη μαλάκω αλλα δν θα πω ονομα,τουλαχιστο αυτη ειναι οντως γυναικα κ το αν ειναι ξινισμενη με καποιους το δικαιολογω. αλλα τον ευνουχο που μου παρουσιαζεται ως..γυναικα!!!! ε ΔΕΝ τον συγχωρω με τιποτα ουτε αυτον ουτε κ τους βασταζους του βεβαιως βεβαιως.αρα δν μπορεις να μου προσαψεις δολο. αρα εισαι καποιος που εχει αμεσοτατη σχεση με το μαγαζι.
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Μπράβο σου που μας ενημερώνεις για τις παγίδες που πιστεύεις ότι υπάρχουν . Βέβαια εκτως της αρνητικής ενημέρωσης που σε βλέπω ξεχείλιζε ις απο αυτή , υπάρχει και η θετική για εμπειρίες που ευχαριστήθηκες και πέρασες καλά, αν θέλεις πες μας και καμία τέτοια να ξέρουμε όχι μόνο να αποφεύγουμε αλλά να επιδιώκουμε .


σιγα σιγα...ολα θα γινουν φιλε μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom