Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
χαιρετώ την παρέα...έχω δοκιμάσει κατά καιρούς στο house of smile,στο lotus, στο organic land κτλ .καλό μασάζ αλλά μέχρι εκεί .πετσέτα εσώρουχο(στρινγκακι ενίοτε) άντε μέχρι μάλαξη κώλου μέσα από εσώρουχο .ήθελα να δω και κάτι παραπάνω αλλά επειδή δεν έχω ανάλογες εμπειρίες σκεφτόμουν να πάρω στο χώρο μου για μεγαλύτερη άνεση..ψάχνοντας βρήκα το animus για μασάζ στο σπίτι...ξέρετε τίποτα που θα με "διαφώτιζε"..??

Εχει αναφερθεί ότι είναι ΜΟΝΟ για καλο μασαζ..
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Δώσε Χαιρετίσματα στο σπίτι σου απο μένα και ασε τι μου αρέσει...
Αστειουλη στημένε...



στο δικο σου πολυ ευχαριστως να δωσω μουνοπανο... η αγγελια που  μας εδωσες στη βασ. ολγας που τελειωνει σε 814 το τηλ. ΔΕΝ το ηξερες μωρη σκατιαρα οτι ανηκει οτι ανηκει σε τραβελο;;;;  Ε  ΑΝΩΜΑΛΙΑΡΑ ;;;
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
καραγκιοζακι φιλοξενουμενη, αυτα για τα σπιτια να τα λες προσωπο με προσωπο....αλλιως εισαι ΓΚΈΙ. τα ξες δεν χρειαζεται να στα ξαναμαναλεω...αρχιδακι
 

ggg69

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπέρα , όποιος έχει την πληροφορία που μετακόμισε η Μάγγυ ας την μοιραστεί!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
καραγκιοζακι φιλοξενουμενη, αυτα για τα σπιτια να τα λες προσωπο με προσωπο....αλλιως εισαι ΓΚΈΙ. τα ξες δεν χρειαζεται να στα ξαναμαναλεω...αρχιδακι
Με αστειους και κλώνους δε συνδιαλλεγομαι...
Για το gay, απλα ρωτα!!!!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Και για να απαντήσω σε αυτό που είπες βασιλίσσης όλγας 6 ειναι γυναίκα. Και όπως διάβασες εγώ δεν μπόρεσα να πάω λόγω μη προσβασιμότητας  του χώρου  σε αναπηρικό αμαξίδιο αλλά πήγαινα κατά πάσα πιθανότητα στην ίδια πριν αρκετά χρόνια πριν χτυπήσω το 2010
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Και για να απαντήσω σε αυτό που είπες βασιλίσσης όλγας 6 ειναι γυναίκα. Και όπως διάβασες εγώ δεν μπόρεσα να πάω λόγω μη προσβασιμότητας  του χώρου  σε αναπηρικό αμαξίδιο αλλά πήγαινα κατά πάσα πιθανότητα στην ίδια πριν αρκετά χρόνια πριν χτυπήσω το 2010

FILOXENOUMENOS αστους να λένε... όσοι ασχολούμαστε έστω και λίγο ξέρουμε τι έχεις προσφέρει εδώ μέσα.

Υ.Γ. με την πρώτη ευκαιρία που θα κατέβω θεσσαλονίκη θέλω να με βγάλεις μια βόλτα!!

 

nikmas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα παίξω με τον πόνο μας εδώ στο χωριό μας...
Χθες είχα στην Αθήνα την καλύτερη εμπειρία μου σε μασάζ...
45 ετων η κυρία
Απίστευτη τρέλλα με το σεξ
Μασάζ στην αρχή
Μετα μεταφερθηκαμε σε καναπέ κρεβάτι και αρχισαμε το παιχνίδι.
Αφού με γλύφει με ρώτησε αν μπορεί να βγάλει τα παιχνίδια που είχε σε μία τσάντα και μόλις της λέω ναι βγάζει δύο τεράστιους δονητές...
Την γαμουσα από μπροστά και έβαζε τον έναν στον κώλο της και όταν την γαμουσα από πίσω έβαζε τον άλλον στο μουνί της.
Στη ζωή μου δεν έχω γνωρίσει γυναίκα με τέτοια καλώς εννοούμενη ανωμαλία στο σεξ...
Δυστυχώς εδώ στα μέρη μας δύσκολο να βρεθεί τέτοια περίπτωση...
Της το πρότεινα και ίσως ανέβει σε κάποιο μαγαζί μας εδώ πάνω για λίγο καιρό
υπαρχει αγγελια για αυτην??
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Και για να απαντήσω σε αυτό που είπες βασιλίσσης όλγας 6 ειναι γυναίκα. Και όπως διάβασες εγώ δεν μπόρεσα να πάω λόγω μη προσβασιμότητας  του χώρου  σε αναπηρικό αμαξίδιο αλλά πήγαινα κατά πάσα πιθανότητα στην ίδια πριν αρκετά χρόνια πριν χτυπήσω το 2010


ποια ..γυναικα! ρε φιλε;  ;;;;;  ΕΛΕΟΣ!! γελαει κ το παρδαλο κατσικι...τρανς ειναι.λιγη προσοχη ΔΕΝ βλαπτει
 

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
ποια ..γυναικα! ρε φιλε;  ;;;;;  ΕΛΕΟΣ!! γελαει κ το παρδαλο κατσικι...τρανς ειναι.λιγη προσοχη ΔΕΝ βλαπτει

Που το καταλαβες ότι ειναι τρανς?Ειναι στα μελλοντικα μου σχεδια για επισκεψη ..Κανεις παντως δεν ειχε αναφερει η υποψιαστεί κατι τετοιο στα προηγουμενα σχολια - κριτικες για την ιδια..
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Kαλησπέρα , όποιος έχει την πληροφορία που μετακόμισε η Μάγγυ ας την μοιραστεί!
Φιλε μην αγχώνεσαι απλα παρε τηλέφωνο μετα της 15 του μηνός που θα εχει ετοιμαστεί το μαγαζι και θα μαθεις.   
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ποια ..γυναικα! ρε φιλε;  ;;;;;  ΕΛΕΟΣ!! γελαει κ το παρδαλο κατσικι...τρανς ειναι.λιγη προσοχη ΔΕΝ βλαπτει
Οταν θα πας πες μας να γελασουμε μαζί με το Παρδαλό κατσίκι...
Το χώρο αυτό το χρησιμοποιει απο το 2008 γυναικα.
Πήγαινε και μετα ενημέρωσε μας
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Που το καταλαβες ότι ειναι τρανς?Ειναι στα μελλοντικα μου σχεδια για επισκεψη ..Κανεις παντως δεν ειχε αναφερει η υποψιαστεί κατι τετοιο στα προηγουμενα σχολια - κριτικες για την ιδια..


γιατι ;; εσυ δλδ δυσκολευεσαι να τους καταλαβεις αυτους;;
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Οταν θα πας πες μας να γελασουμε μαζί με το Παρδαλό κατσίκι...
Το χώρο αυτό το χρησιμοποιει απο το 2008 γυναικα.
Πήγαινε και μετα ενημέρωσε μας


εσυ πηγαινε και πηδα εναν αντρα ευνουχο...δικαιωμα σου. ΔΕΝ εχεις δικαιωμα ομως να παρασυρεις κοσμο κ κοσμακη εδω μεσα
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
ΔΕΝ καταλαβατε οτι ειναι ευνουχος αντρας(τρανς);;  εξυπνοπουλια ολοι εισαστε βλεπω εδω μεσα!!!εκτος αν καποιος απο εσας, που και καλα δεν το καταλαβε, ειναι ο ιδιος ο τραβελος και μπαινει εδω μεσα για να ψαρεψει πελατεια....παιζει ΚΑΙ αυτο...
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
μιλαμε για μεγαλη ΑΡΧΙΤΡΑΒΕΛΑΡΑ!! πηγαινετε οσοι απορειτε και δεν θα χασετε !!!εμπρος λοιπον, σας προκαλω να πατε. ΙΔΟΥ Η ΡΟΔΟΣ ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ κυριολεκτικα και μεταφορικα.πηγαιντε,ακουστε τον φιλοξενουμενο και ΔΕΝ θα χασετε!!!!χαχαχαχαχααχααχαχααχ!!!
 

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
μιλαμε για μεγαλη ΑΡΧΙΤΡΑΒΕΛΑΡΑ!! πηγαινετε οσοι απορειτε και δεν θα χασετε !!!εμπρος λοιπον, σας προκαλω να πατε. ΙΔΟΥ Η ΡΟΔΟΣ ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ κυριολεκτικα και μεταφορικα.πηγαιντε,ακουστε τον φιλοξενουμενο και ΔΕΝ θα χασετε!!!!χαχαχαχαχααχααχαχααχ!!!

Εχεις παει εσυ προσωπικα?
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
μιλαμε για μεγαλη ΑΡΧΙΤΡΑΒΕΛΑΡΑ!! πηγαινετε οσοι απορειτε και δεν θα χασετε !!!εμπρος λοιπον, σας προκαλω να πατε. ΙΔΟΥ Η ΡΟΔΟΣ ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ κυριολεκτικα και μεταφορικα.πηγαιντε,ακουστε τον φιλοξενουμενο και ΔΕΝ θα χασετε!!!!χαχαχαχαχααχααχαχααχ!!!

Εχεις παει εσυ προσωπικα?


πηγα κ εκανα μεταβολη κατευθειαν μολις ηρθα προσωπο με προσωπο με τον ευνουχο. αλλα εσυ μη μασας! ακου τον "φιλοξενουμενο" κ δεν θα χασεις. εγω ειμαι κλωνος κ βαλτός
 

pikraggourias

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
πηγαιντε στον θειο να σας βαλει δαχτυλακι! χαχαχαχαχαχ!!! "γυναικα ειναι" λεει ο αλλος....!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!  ευθυμησαμε κ σημερις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom