Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

sinistergr

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
60
Like
24
Πόντοι
0
psix_fan εχεις τα δικια σου. εγω λόγω χιονιών έμεινα πισω στη δουλειά και δεν εχω προλάβει να παω ακόμα (μόλις παω 8α πέσει ενημέρωση)
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
συναδερφοι ευζωνων 3 με βασ.ολγας πηγα αλλα δεν απανταει κανεις.εκλεισε μηπως???αλλα αναφερθηκατε τωρα προσφατα οτι πηγατε.
 

kaiafas666

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλωςηρθες...
Αφου ρε φιλε πηρες,τι ρωτας?
Εμεις πρεπει να σε ρωτησουμε μαλλον,τι παιζει?

Καλησπέρα και πάλι και ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Πήρα κάποιες φορές μια κοπέλα. Κόστος 40 ευρώ. Όλες τις φορές ήταν κανονικό μασάζ. Μόνο με μποξεράκι και πετσέτα. Όσο όμως αυξάνονταν οι συνεδρίες ένιωθα ότι το μασάζ γινόταν όλο και σε πιο πολλά σημέια του σώματος. Όταν ήμουν μπρούμυτα την τελευταία φορά εβάλε τα χέρια της τελείως μέσα από το μποξεράκι. Όταν γύρισα ανάσκελα έτριψε κοιλιά και περίμενα ότι θα κάνει κάτι αντίστοιχο αλλά δεν προχώρησε παρακάτω. Ήμουν σχεδόν έτοιμος να της πω κάτι παραπάνω , αλλά δίστασα. Και γι αυτό ρωτάω αν υπάρχει κάποια εμπειρία. Η κοπέλα κούκλα,με κορμάρα περίπου στα 40. Αν υπάρχει κάποιος που να ξέρει κάτι θα εκτιμούσα την βοήθειά του. Animus massage λέγεται!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Σωστα,παλια εκανε..
Ολες οι υπολοιπες κανουν..

Τωρα που αγαπαει τα κοψε  :jerking:

Αναλογα τι θα εχει αυτη την εποχη..
Εχω τυχει και μιλφακια..
Και πιπινια,αλλες φορες..

Οι γυναικες ειναι στο σαλονι,τις βλεπεις και διαλεγεις..

Εγω οποτε παω,μου λεει ο ΝΙΚΟΛΑΣ ποια να παρω..
Τον εμπιστευομαι,ποτε δεν εφαγα φολαορισμενες φορες μου εδωσε παντσετα και σουβλακι..
Εκτος απο το καλοκαιρι πόυ επεσα σε Ελλεινιδα,
αλλα λογου καλοκαιριου και Κυριακης το ροστερ ηταν ελλιπης..

Αυτό το θρεντ μόνο σπάει ρεκόρ με 5 νέα μέλη καθημερινά να ρωτάνε τα ίδια πράγματα ή γίνεται και στα άλλα το ίδιο? :grin:

Μονο εδω!!!  :2funny:
Εχει γελιο..
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Μήπως πέτυχε κανένας συναθλητής την Νικολέτα που δούλευε πέρσι τέτοια εποχή στην Μάγκι σε κάποιο άλλο μαγαζί ? Ήταν πολύ καλή στην δουλειά της σε σημείο τέτοιο που την είχα καψουρευτει .               
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τωρα που αγαπαει τα κοψε  :jerking:

Μονο εδω!!!  :2funny:
Εχει γελιο..
να φυγετε να πατε αλλου
να μη γελατε με τα δικα μας χαλια

για καποιους που τους ξεσηκωσα
το ρωσακι αποχωρησε απο το μακη

η χοντρη δεν ακουγεται καθολου
δε παει κανεις προς τα κει να μας πει???


 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Καλημέρα συναγωνιστές έχω πάει δύο φορές 'κωλεττη 24' και έχω φάει πετσέτα γνωρίζει κανείς αν παίζει κάτι παραπάνω?  Η κάποιο άλλο μαγαζί πιο πριβέ και καλό.  Εκτός από το Dames και το aqua spa

Πετσετα και στριγκακι να φορεσεις.
Δε σου εδωσαν?
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Οχι. Εκτος αν θε΄λεις μονο μασαζ. Αν εισαι πιασμενος
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Λόγω του σημείου που βρίσκεται δουλεύει μεσάνυχτα υπέθεσα ότι ίσως κάτι μπορεί να γίνει....  :pipa1:
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Τέλος πάντων δεν πειράζει ας είναι όταν ανέβω Θεσσαλονίκη και επισκεφτώ κατάστημα θα ενημερώσω την παρέα.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Το σπα πριβέ όντως λειτουργεί για μασάζ καθαρά
Όμως ο ιδιοκτήτης του ο οποίος είναι από τους πρώτους διδάξαντες του χώρου έχει γυναίκες τις οποίες σε έναν πολύ πολύ κλειστό κύκλο τις στέλνει σε σπίτια και σε ακόμα πιο κλειστό κύκλο σε πριβέ πάρτυ που κάνει κάποιος στο χώρο του μαγαζιού στην πισίνα

Είναι εντυπωσιακή όμως η εικόνα μεταμεσονύχτιες ώρες να βγαίνουν οι κοπέλες από το κατάστημα να επιβιβάζονται σε ταξί ή το αντίστροφο
 

george1520

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0

ae824210

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
138
Κριτικές
6
Like
90
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς τίποτε παραπάνω; Την είχα επισκεφθεί το Σεπτέμβριο, πολύ καλό μασάζ, αλλά είχε μόνο πετσέτα. Δεν ξέρω αν κάνει κάτι παραπάνω

δυνατο κομματι και μακαρι να κανει και παραπανω !!
αν και αναφερθηκε οτι δεν....
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς τίποτε παραπάνω; Την είχα επισκεφθεί το Σεπτέμβριο, πολύ καλό μασάζ, αλλά είχε μόνο πετσέτα. Δεν ξέρω αν κάνει κάτι παραπάνω
δυνατο κομματι και μακαρι να κανει και παραπανω !!
αν και αναφερθηκε οτι δεν....
Δεν κάνει τίποτα παραπάνω από μασάζ.
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Το σπα πριβέ όντως λειτουργεί για μασάζ καθαρά
Όμως ο ιδιοκτήτης του ο οποίος είναι από τους πρώτους διδάξαντες του χώρου έχει γυναίκες τις οποίες σε έναν πολύ πολύ κλειστό κύκλο τις στέλνει σε σπίτια και σε ακόμα πιο κλειστό κύκλο σε πριβέ πάρτυ που κάνει κάποιος στο χώρο του μαγαζιού στην πισίνα

Είναι εντυπωσιακή όμως η εικόνα μεταμεσονύχτιες ώρες να βγαίνουν οι κοπέλες από το κατάστημα να επιβιβάζονται σε ταξί ή το αντίστροφο
.........
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Μήπως πέτυχε κανένας συναθλητής την Νικολέτα που δούλευε πέρσι τέτοια εποχή στην Μάγκι σε κάποιο άλλο μαγαζί ? Ήταν πολύ καλή στην δουλειά της σε σημείο τέτοιο που την είχα καψουρευτει .               
Δεν είναι πλέον σε αυτούς τους χώρους... Δουλεύει σε μία καφετέρια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom