Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Απλά δεν κάνουν όλες full. Νομίζω η Στεφανία δεν κάνει.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Έχει μιλφονια το body free? Κάνουν full προγραμμα? Μπορώ να τις δω τις κοπέλες η θα με στείλουν οποία θέλουν αυτοί?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.981
Πόντοι
34.538
Αναλογα τι θα εχει αυτη την εποχη..
Εχω τυχει και μιλφακια..
Και πιπινια,αλλες φορες..

Οι γυναικες ειναι στο σαλονι,τις βλεπεις και διαλεγεις..

Εγω οποτε παω,μου λεει ο ΝΙΚΟΛΑΣ ποια να παρω..
Τον εμπιστευομαι,ποτε δεν εφαγα φολα..
Εκτος απο το καλοκαιρι πόυ επεσα σε Ελλεινιδα,
αλλα λογου καλοκαιριου και Κυριακης το ροστερ ηταν ελλιπης..
 

kaiafas666

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Αν και παρακολουθώ καιρό γράφω πρώτη φορά. Γνωρίζει κάποιος το animus massage που είναι μασάζ για τον χώρο σου? έχω παρει 2-3 φορές. Απλά θέλω να ξέρω αν υπάρχει κάτι καλό.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Το ς ειναι το w αδελφέ... (βοηθάτε τον κόσμο ρε παιδιά δεν ζήτησε τηλ απο πριβέ)
Χυσέα αν κοκκινίζει η λέξη από κάτω την έγραψες λάθος... αν δεν βαριέσαι κάνεις δεξί κλικ επάνω της και σου βγάζει την σωστή ορθογραφία...Σε αυτό που λέει ο φακίρης, σκέψου πόσο εύκολα ή δύσκολα βρήκες τηλ απο (εξαιρετικό) κονέ και πόσο μυστικοπάθεια διατηρούν κάποια πρακτορεία! Με συνθηματικά κλπ κλπ
Εννοείται τον θέλουν τον πελάτη αλλά θέλουν να κρατάνε τον έλεγχο ποιος μπαίνει μέσα και επιστρέφω στην αρχή, αν πήρες το τηλέφωνο δύσκολα το δίνεις εύκολα;α
Το ς ειναι το w αδελφέ... (βοηθάτε τον κόσμο ρε παιδιά δεν ζήτησε τηλ απο πριβέ)
Χυσέα αν κοκκινίζει η λέξη από κάτω την έγραψες λάθος... αν δεν βαριέσαι κάνεις δεξί κλικ επάνω της και σου βγάζει την σωστή ορθογραφία...Σε αυτό που λέει ο φακίρης, σκέψου πόσο εύκολα ή δύσκολα βρήκες τηλ απο (εξαιρετικό) κονέ και πόσο μυστικοπάθεια διατηρούν κάποια πρακτορεία! Με συνθηματικά κλπ κλπ
Εννοείται τον θέλουν τον πελάτη αλλά θέλουν να κρατάνε τον έλεγχο ποιος μπαίνει μέσα και επιστρέφω στην αρχή, αν πήρες το τηλέφωνο δύσκολα το δίνεις εύκολα;
Το ς ειναι το w αδελφέ... (βοηθάτε τον κόσμο ρε παιδιά δεν ζήτησε τηλ απο πριβέ)
Χυσέα αν κοκκινίζει η λέξη από κάτω την έγραψες λάθος... αν δεν βαριέσαι κάνεις δεξί κλικ επάνω της και σου βγάζει την σωστή ορθογραφία...Σε αυτό που λέει ο φακίρης, σκέψου πόσο εύκολα ή δύσκολα βρήκες τηλ απο (εξαιρετικό) κονέ και πόσο μυστικοπάθεια διατηρούν κάποια πρακτορεία! Με συνθηματικά κλπ κλπ
Εννοείται τον θέλουν τον πελάτη αλλά θέλουν να κρατάνε τον έλεγχο ποιος μπαίνει μέσα και επιστρέφω στην αρχή, αν πήρες το τηλέφωνο δύσκολα το δίνεις εύκολα;
Ευχαριστω αδελφε.
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές έχω πάει δύο φορές 'κωλεττη 24' και έχω φάει πετσέτα γνωρίζει κανείς αν παίζει κάτι παραπάνω?  Η κάποιο άλλο μαγαζί πιο πριβέ και καλό.  Εκτός από το Dames και το aqua spa
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Υπόψιν δεν είμαι και δεν μένω στην Θεσσαλονίκη και δεν έχω την δυνατότητα να τα γυρνάω όλα. Για αυτό ζητάω από την παρέα την βοήθειά σας ούτως ώστε όταν έρθω να περάσω καλά ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
κατά τη γνώμη μου η μάγγυ είναι λίγο ακριβή αλλά για αυτά που εκ των προτέρων ξέρεις ότι προσφέρει είναι οκ.
στη μαριάννα τι παίζει αυτή την περίοδο;
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387

prophet

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε λύσε μου μία απορία

Γράφτηκες προχθές και ζητάς σε μήνυμα πληροφορίες για πριβέ μαγαζιά

Μπάτσος είσαι ή βλάκας?
Εντάξει ρε παιδια κατανοώ το ότι έιναι πριβε κάποια μαγαζιά. Πες απλά δεν δίνουμε έτσι έυκολα τηλέφωνα κτλ. Αλλα αν δεν ξέρεις να μιλήσεις σωστά μάλλον εσύ είσαι ο βλάκας.
 

poiuytrewq

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γνωριζει κανενας σε ποιο μασατζιδικο έχουμε special περιποιηση? :kissass: :kissass:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.981
Πόντοι
34.538
Καλησπέρα σε όλους. Αν και παρακολουθώ καιρό γράφω πρώτη φορά. Γνωρίζει κάποιος το animus massage που είναι μασάζ για τον χώρο σου? έχω παρει 2-3 φορές. Απλά θέλω να ξέρω αν υπάρχει κάτι καλό.
Καλωςηρθες...
Αφου ρε φιλε πηρες,τι ρωτας?
Εμεις πρεπει να σε ρωτησουμε μαλλον,τι παιζει?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα σε όλους. Αν και παρακολουθώ καιρό γράφω πρώτη φορά. Γνωρίζει κάποιος το animus massage που είναι μασάζ για τον χώρο σου? έχω παρει 2-3 φορές. Απλά θέλω να ξέρω αν υπάρχει κάτι καλό.
μηπως θα επρεπε πρωτα να μας ενημερωσεις τι πηρες πως περασες κ ποσα εδωσες

κ μετα να κανεις την ερωτηση που εκανες???

 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Αυτό το θρεντ μόνο σπάει ρεκόρ με 5 νέα μέλη καθημερινά να ρωτάνε τα ίδια πράγματα ή γίνεται και στα άλλα το ίδιο? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom