Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (6 μέλη και 54 επισκέπτες)

pavloup69

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
το χωρις προφυλακτικο δεν ειναι θεμα μαγαζιου αλλα θεμα κοπελας

μαλακιες λες pavloup(εβιτα)

Το χωρις προφυλακτικο φιλε μου ειναι θέμα και των 2 αλλα πιστεψε με πολλες φορες κοπελες δεν θελουν και τους το επιβαλουν οι μαγαζατορες(που στανταρ θαναι καμποσοι ευρεως), αν καποιος πελατης το ζητησει..γιατι και αυτοι ολοι οπως και μεις περνανε κριση και πρεπει να βγαλουν χρημα!!!!Και στην τελικη μη ξεχναμε ολοι οτι πολλες απτις κοπελες καταβαση περναν απολα τα μαγαζια ετσι δεν ειναι?Για ρωτα καποιες που γνωριζεις να δεις τι θα σου πουν!!!Κοιτα...καμια αρνητικη προθεση για τιποτα δεν εχω.Απλα γνωριζω και λεω την αληθεια.Συγνωμη αν δε σου αρεσει
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Και μενα μου προταθηκε απο πασιγνωστη κοπέλλα σε μαγαζι να γινει χωρις, με την δικαιολογια οτι δεν εκανε φουλ και εκανε μονο μαζι μου  :2funny: :2funny: :2funny:

Αρνήθηκα ευγενικά και συνεχισα βαζοντας το
 

pavloup69

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
το τι είναι η εβίτα λίγο πολύ όλοι ξέρουμε

αλλά όχι κ σε τέτοιο σημείο

αλλά θα μου πεις παλι εδώ κάρφωσε τα μικρα

Β κ Μ άρα είναι ικανή για τα πάντα η κυρία καριολακη

Φιλε μου λυπαμαι αλλα κανεις λαθος.Τα μικρα Β κ Μ καρφωθηκαν μονα τους..Αν γνωριζεις η Ευα που ηταν πριν τα κοριτσια τις εδιωξε γιατι τους επερναν πελατες απτο μαγαζι και για τον ιδιο λογο φυγαν και απο την Εβιτα.Αλλα ηταν τοσο χαζες και οι 2 (φιλες για) που βαλαν τα κινητα τους στο Ιντερνετ και ετσι πιαστηκαν.Ακουμε που σου λεω...ετσι εγινε.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
ακούστηκες pavloup...ο επόμενος προμοτορας μαγαζατορας πουτανιτσα παρακαλω....
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε μου λυπαμαι αλλα κανεις λαθος.Τα μικρα Β κ Μ καρφωθηκαν μονα τους..Αν γνωριζεις η Ευα που ηταν πριν τα κοριτσια τις εδιωξε γιατι τους επερναν πελατες απτο μαγαζι και για τον ιδιο λογο φυγαν και απο την Εβιτα.Αλλα ηταν τοσο χαζες και οι 2 (φιλες για) που βαλαν τα κινητα τους στο Ιντερνετ και ετσι πιαστηκαν.Ακουμε που σου λεω...ετσι εγινε.

Mωρή  βρώμα  χοντρή
Εσύ  δεν έστησες το ραντεβού και  μάλιστα  διπλό  με 2 μπάτσους για να τις πιάσουν και τις 2 μαζί  καριόλα,σύχαμα?
Να θυμάσαι  στο  ξανάπα,όλα δανεικά  είναι,η ρουφιανιά  δεν  έμεινε ποτέ  χωρίς  απαντηση.
Θες και μεγάλο νούμερο  χειροπέδες  γιατί  που να βρεθεί  χειροπεδα στο νουμερο σου με τόσο λίπος?

Σύχαμα,εκεί στην Ανάληψη δούλευες κιολας....Χριστός και Απόστολος,ποιος αλήθεια πέρασε μαζί σου?

Μην μου πεις ότι ανέβηκες με τα γόνατα στο μασαζοκρεβατο για να κάνεις πίπα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny:
γιατί θα γινόταν κανένας κρατήρας στο δρόμο!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Σύχαμα,εκεί στην Ανάληψη δούλευες κιολας....Χριστός και Απόστολος,ποιος αλήθεια πέρασε μαζί σου?
Μην μου πεις ότι ανέβηκες με τα γόνατα στο μασαζοκρεβατο για να κάνεις πίπα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny:
γιατί θα γινόταν κανένας κρατήρας στο δρόμο!
έχω λιώσει στα γέλια...
 

pavloup69

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Mωρή  βρώμα  χοντρή
Εσύ  δεν έστησες το ραντεβού και  μάλιστα  διπλό  με 2 μπάτσους για να τις πιάσουν και τις 2 μαζί  καριόλα,σύχαμα?
Να θυμάσαι  στο  ξανάπα,όλα δανεικά  είναι,η ρουφιανιά   δεν  έμεινε ποτέ  χωρίς  απαντηση.
Θες και μεγάλο νούμερο  χειροπέδες  γιατί  που να βρεθεί  χειροπεδα στο νουμερο σου με τόσο λίπος?

Σύχαμα,εκεί στην Ανάληψη δούλευες κιολας....Χριστός και Απόστολος,ποιος αλήθεια πέρασε μαζί σου?

Μην μου πεις ότι ανέβηκες με τα γόνατα στο μασαζοκρεβατο για να κάνεις πίπα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny:
γιατί θα γινόταν κανένας κρατήρας στο δρόμο!


Εσυ εχεις ξεφυγει εντελως... εχεις μαλλον καποιες προσωπικες διαφορες με την Εβιτα με βαση αυτα που ειπες και λες γενικοτερα ..Μηπως τελικα την γουσταρεις κιολας?? :2funny:
 

same

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
87
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Επειδή μου έχει μπει τελευταία στο μυαλό να κάνω ένα μασαζάκι χωρίς πολλά πολλά και επειδή κάθε φορά που μπαίνω στο παρόν thread αισθάνομαι ότι είστε όλοι λίγο τρελούτσικοι αν θέλει κάποιος ας μου δώσει μια διεύθυνση με pm γιατί θέλω επειγόντως να ξεπιαστώ. Δεν κάνω πλάκα. Απλά σκέφτομαι ότι μια εκτόνωση στο τέλος (ή και στην αρχή) είναι παραπάνω από καλοδεχούμενη.. Αυτό μόνο. Γειάάά..
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα. Παρακολουθω τοσες μερες τις συζητησεις. Τελικα ισως καποιος καταφερε το σκοππο του,  να χαλασει το θρεντ.Ο λογος που ειμαστε εδω, αλλοι πιο πολυ και αλλοι λιγοτερο, ειναι για να ενημερωνουμε και να ενημερωνομαστε για τα μασατζιδικα της πολης και τις υπηρεσιες τους. Μονο αυτο δεν γινεται τωρα τελευταια. Προτινω κανεις να μην απανταει σε σχολια ασχετα με το θεμα, ακομη και αν απευθυνονται σε αυτον προσωπικα. 1-2-3 θα βαρεθει αυτος που γραφει και θα σταματησει(ελπιζω).Ας γραφουμε μονο για υπηρεσιες, προσωπικες κριτικες(χωρις να κρινουμε των αλλων), θεματα υγειας και με λιγα λογια οτι αφορα την ενημερωση μας. Αλλιως μαλλον πρεπει να μεταονομασουμε το θρεντ. Αυτα απο μενα.
 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
..Ασε που πριν 20 μερες περιπου εγινε και ενα τραγικο περιστατικο εκει μεσα με πελατη ...(Αν και αυτο βεβαια μπορει να γινει παντου.Τουλαχιστον πηγε ευτυχισμενος...μαλλον..)
Φήμες λένε ότι ο συναγωνιστής υπέστη καρδιακό επεισόδιο την ώρα που η Μαριάννα του έκανε παρουσίση τα κορίτσια της.Αφού του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες,σηκώθηκε τρομαγμένος από το θέαμα και έφυγε τρέχοντας.Ακόμα και σήμερα αντιμετωπίζει ψυχολογικά προβλήματα και φοβία ως προς το γυναικείο φύλο.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
...Ο λογος που ειμαστε εδω, αλλοι πιο πολυ και αλλοι λιγοτερο, ειναι για να ενημερωνουμε και να ενημερωνομαστε για τα μασατζιδικα της πολης και τις υπηρεσιες τους. Μονο αυτο δεν γινεται τωρα τελευταια. Προτινω κανεις να μην απανταει σε σχολια ασχετα με το θεμα, ακομη και αν απευθυνονται σε αυτον προσωπικα. 1-2-3 θα βαρεθει αυτος που γραφει και θα σταματησει(ελπιζω).Ας γραφουμε μονο για υπηρεσιες, προσωπικες κριτικες(χωρις να κρινουμε των αλλων), θεματα υγειας και με λιγα λογια οτι αφορα την ενημερωση μας.

:thumbsup: :headbang2: :thumbsup:

Την ΚΑΛΗΜΕΡΑ μου σε ΟΛΟΥΣ, Ανεξαιρέτος ! ! !
 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Όποιος κάνει ενημέρωση για οποιοδήποτε άλλο μαγαζί ,εκτός από Μαριάννα ,Εβίτα και Βασίλη δώρο ένα μασαζ σε μαγαζί της αρεσκείας του από μένα
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Όποιος κάνει ενημέρωση για οποιοδήποτε άλλο μαγαζί ,εκτός από Μαριάννα ,Εβίτα και Βασίλη δώρο ένα μασαζ σε μαγαζί της αρεσκείας του από μένα

Καλημέρα salonica28

Κάνε μας καμία ενημέρωση εσύ για κάνενα άλλο μαγαζί να μάθουμε κάτι καινούργιο.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Φήμες λένε ότι ο συναγωνιστής υπέστη καρδιακό επεισόδιο την ώρα που η Μαριάννα του έκανε παρουσίση τα κορίτσια της.Αφού του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες,σηκώθηκε τρομαγμένος από το θέαμα και έφυγε τρέχοντας.Ακόμα και σήμερα αντιμετωπίζει ψυχολογικά προβλήματα και φοβία ως προς το γυναικείο φύλο.

ΧΑ χα χα Φοβερός!
Είδε  τα τέρατα  της Γιουροβίζιον.
 

mpeloboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα  καινούργιο μαγαζί  το όνομα του είναι  studio GLAMOUR  στην τσάμικη με Γρηγόριου Παλαμά  τρις κοπέλες  η δυο γνώστες  από relax  Εύα η πολωνέζα και η Βίκυ 40+ και άλλη μια κοπέλα γύρο 25  μέτρια πράγματα . salonica 28 περιμένω ΡΜ για να παραλαβή το δώρου                                                                                                                           
Όποιος κάνει ενημέρωση για οποιοδήποτε άλλο μαγαζί ,εκτός από Μαριάννα ,Εβίτα και Βασίλη δώρο ένα μασαζ σε μαγαζί της αρεσκείας του από μένα
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Καινούργιο? Να περάσω για επιτόπια αναγνώριση ή θα θυμηθώ τα νιάτα μου με τις πετσέτες?
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Αλλο μαγαζί με κάμερες είναι η Μαρία Λαδάδικα.
Χόλλυγουντ.υψηλής ευκρίνειας κάμερες.Μέχρι και την μάρκα  από  το βρακί που φοράμε  πιάνει.
Την  πιάσανε στη Σοφούλη και άλλαξε  περιοχή,λες και οι μπάτσοι  τρώνε κουτόχορτο.
Κρύφτηκε τώρα στα Λαδάδικα νομίζει.
Κάλυψη-απόκρυψη.
Γενικά όπου έχει εκείνα τα ηχεία ψηλά για μουσική δήθεν(ναι νοιάστηκαν για την μουσική μας απόλαυση),έχει και κάμερες.
Και η το Ριζόρτ και το Εντελβάις τα ίδια.
ΡΕ σε λίγο βίδεο κλαμπ θα ανοίξουνε οι καριόλες με τα κατορθώματά μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom