Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Συναγωνιστά,ποια μυρωδιά ακριβώς σου   ήρθε?
Μπορείς να δώσεις  ακριβή  περιγραφή.

σαπιλα μαζι με μουχλα νομιζω ηταν απο το μουνι που ευοδιαζε και σαπιλα απο το στωμα μαζι με πουτσιλα.ελπιζω να σου καλυψα τις αποριες
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
σαπιλα μαζι με μουχλα νομιζω ηταν απο το μουνι που ευοδιαζε και σαπιλα απο το στωμα μαζι με πουτσιλα.ελπιζω να σου καλυψα τις αποριες

Κρίμα,η αγαπημένη μου είναι μιγμα μασχαλίλα με ποδαρίλα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Κρίμα,η αγαπημένη μου είναι μιγμα μασχαλίλα με ποδαρίλα.

τζεκο να σου πω την αληθεια ημουν λιγο μπερδεμενος,παιζει να ειχε και αυτες τις δυο αγαπημενες σου ευοδιες αλλα μεσα στο ολο αρωμα που ειχε ισως εγω να μην τις καταλαβα.συγνωμη αμα σε απετρεψα να πας λογο του οτι δεν βρικες τις 2 αγαπημενες σου ευοδιες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Κύριο χαρακτηριστικό των κρυφών καμερών  είναι  να μην  γίνονται αντιληπτές.
Ακριβώς. Το δεύτερο χαρακτηριστικό τους είναι να γίνονται αντιληπτές από συγκεκριμένο δαιμόνιο μέλος του site
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Ακριβώς. Το δεύτερο χαρακτηριστικό τους είναι να γίνονται αντιληπτές από συγκεκριμένο δαιμόνιο μέλος του site

Είχα πάει μια μέρα στην Εύα με εκείνο το μηχανάκι  που ανιχνέυει κάμερες.
Και άρχιζε να σφυρίζει στο δωμάτιο.

Πρόβλημα-πρόβλημα

πες μου πώς το λύνεις
Αστυνόμος Σαίνης!(το είχα μάθει πριν 30 χρόνια από τον γιο μου και μου έμεινε.)
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Είχα πάει μια μέρα στην Εύα με εκείνο το μηχανάκι  που ανιχνέυει κάμερες.
Και άρχιζε να σφυρίζει στο δωμάτιο.

Πρόβλημα-πρόβλημα

πες μου πώς το λύνεις
Αστυνόμος Σαίνης!(το είχα μάθει πριν 30 χρόνια από τον γιο μου και μου έμεινε.)
Και το έλυσε τελικά ο ...Σαΐνης; Ανευρέθη η... κρυφή;
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως,αν είσαι η Κωνσταντίνα,πολύ θα ήθελα  να  κανουμε μαζί ένα πρόγραμμα.
Τέτοιες βυζάρες είναι για  πολλή.... :pipa3:
Αλλά και η εύα καλή είναι,ωραία  κωλομέρια  έχει.(ΕΝτελβαις λεμε.)
Την μπανίζω όταν  βγαίνει από το  δωμάτιο  και  γυρίζει την  πλάτη.

Αλήθεια πολλές φορές  σκέφτηκα  "αντί να έρθει η (ας πούμε) Μαρία,δεν έρχεσαι εσύ μωρή καριόλα"?(για την Εύα)
αλλά ντράπηκα να της  το πω.
Κάτι μου λέει ότι πρέπει να είναι  πολύ βρωμιάρα  στο γαμήσι η Εύα
Μόνο η Εβλιτα για να γαμηθεί  θέλει....τρακτέρ.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως,αν είσαι η Κωνσταντίνα,πολύ θα ήθελα  να  κανουμε μαζί ένα πρόγραμμα.
Μπράβο Σαΐνη! Να υποθέσω ότι σφύριξε κάποιο μηχάνημα εντοπισμού συγκεκαλυμμένων nicks;

Αλλά και η εύα καλή είναι,ωραία  κωλομέρια  έχει.(ΕΝτελβαις λεμε.)
Την μπανίζω όταν  βγαίνει από το   δωμάτιο  και  γυρίζει την  πλάτη.

Αλήθεια πολλές φορές  σκέφτηκα  "αντί να έρθει η (ας πούμε) Μαρία,δεν έρχεσαι εσύ μωρή καριόλα"?(για την Εύα)
αλλά ντράπηκα να της  το πω.
Αυτό με σοκάρει :o. Άκου ΄ντράπηκα'! Είναι δυνατόν;
Τουλάχιστον το site σε βοήθησε να το ξεπεράσεις και να εκφραστείς κατάλληλα....

Κάτι μου λέει ότι πρέπει να είναι  πολύ βρωμιάρα  στο γαμήσι η Εύα
Δυστυχώς εδώ το site δεν μπορεί να βοηθήσει.. :dunno: Πρέπει να της το εκφράσεις από κοντά :knuppel:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Ξερουμε κατι για το ROYAL STUDIO που ειναι στην Παυλου Μελα στο κεντρο?
 

Lakis Pap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Σκέτη ξεφτίλα το θρεντ,καλή σας μέρα.

συμφωνω μεγαλε και κριμα
Ενα ζιζανιο (για να μην το χαρακτηρισω αλλιως) εχει χαλασει ολο το φορουμ  :jerking:

Ευχαριστω ολους για τα πμ. με τις πληροφοριες σας
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
σαπιλα μαζι με μουχλα νομιζω ηταν απο το μουνι που ευοδιαζε και σαπιλα απο το στωμα μαζι με πουτσιλα.ελπιζω να σου καλυψα τις αποριες

αντε και καλη ορεξη, μεσημεριατικα...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
αντι να μας πειτε καμια καλη γκομενα να  :knockinb: καθομαστε και διαβαζουμε τις κοντρες των μαγαζιων μεταξυ τους. να δουμε τι θα κανετε οταν θα μεινετε χωρις πελατες, ή με τιμες μισες απο τις σημερινες. ερχεται η ωρα, μην ανησυχειτε...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
σαπιλα μαζι με μουχλα νομιζω ηταν απο το μουνι που ευοδιαζε και σαπιλα απο το στωμα μαζι με πουτσιλα.ελπιζω να σου καλυψα τις αποριες
δε πιστευω τελικα να τη  :knockinb: κ να μη τη σουταρισες

αυτες ειναι οι γυναικες σου νικολα η Α' ΕΘΝΙΚΗ??

στις χαριζουμε να τις  :fuck1: μονος σου

(αληθεια το χοντρος πως προεκυψε δε ξερω)
 

thegeopi

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η μαριαννα τι έγινε; Την περνώ τηλ απο το Σάββατο κ είναι κλειστό. Κάτι μου Χρ πει θα άλλαζε αριθμο κ μου δώσε τον καινούριο αλλα μπερδεύτηκα κ δεν ξέρω ποιον έχω
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
δε πιστευω τελικα να τη  :knockinb: κ να μη τη σουταρισες

αυτες ειναι οι γυναικες σου νικολα η Α' ΕΘΝΙΚΗ??

στις χαριζουμε να τις  :fuck1: μονος σου

(αληθεια το χοντρος πως προεκυψε δε ξερω)

δυστηχως αργα το καταλαβα και ειπα να μη δωσω εκταση στο θεμα πανω στην καυλα που ημουν και απεγνωσμενος,μαλακια μεγαλη βεβαια :S :S οσο για το χοντρος που ρωτας,απλα ο ανθρωπος ειναι χοντρος εχει μια κοιλαρα οσο ηταν μαζι και οι 2 οι ντεμεκ γκομενες που ειχε εκει και τη χαιδευε και ολη την ωρα που μου μιλουσε  :jerking: :jerking:
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα στην γκαυλοευα απο ενδελβαις
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Ξερει κανενας Που στο διαβολο πηγε η κλειω απο βασιλακη σμαιλ;
Μπουταρες ειχε η ξεκωλιαρα
Παρακαλω οποιος γνωριζει κατι να επικοινωνησει με το πλησιεστερο αστυνομικο τμημα.
Την μερα που εξαφανιστηκε φορουσε μαυρο κυλοτακι  :2funny:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλημέρα σε όλους τους συν :fuck1:, νομίζω ώρα για ενημέρωση.

Επίσκεψη στην Μαριάννα. Η Μαριάννα Κυρία και άψογη Επαγγελματίας. Χαρίρομαι πολύ όταν συναντάω τέτοια άτομα στον χώρο, με ευαισθησίες και αγάπη και εργατικότητα για την "δουλεία" τους.
Στους χώρους της, είναι εμφανής η ύπαρξη του "γυναικείου χεριού" της. Όλα τα δωμάτια, θεματικά-το κόκκιινο δωμάτιο Moulen Rouge, το μώβ δωμάτιο, το έθνικ πράσινο-χρυσαφί δωμάτιο- και προσεγμένα στην λεπτομέρεια.  
Προτίμησα το μωβ. Νομίζω είναι πιο όμορφο, από της φωτογραφίας.

purple.jpg


Το team , δυνατό.


Έλενα, milf 45+, ανανεωμένη με πολύ όμορφη ξανθειά κόμμωση, κανονικό σώμα, αδυνατισμένη με  :tits: 2-3, μετρίου αναστήματος, πολύ καλοντυμένη με μαύρο φόρεμα γόβες και από παλιαότερη εμεπειρία κάνει τα  :knockinb: να αναστενάζουν.


Ηρώ, νέα κοπέλα γύρω στα 26, ψηλή, αδύνατη με 1ή 1-2  :boobies:, με μεγάλα και ελκυστικά πόδια, όμορφη με μαύρα μαλλιά. Απλά και όχι ιδιαίτερα "ελκυστικά" ντυμένη.


Ειρήνη, νέα κοπέλα γύρω στα 22, ψηλή, γυμανσμένη, κατά δήλωση της γυμνάστρια με 2  :boobies:,  και ελκυστική λεκάνη και υπέροχα λευκά μπούτια , όμορφα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο και μακριά μαύρα μαλλιά. Το δυνατό σημέιο το λευκό δέμα της. Στο ντύσιμο για αυτήν την δουλειά, γνώμη μου, σηκώνει πολύ βελτίωση ακόμα.


Μαρίνα, Milf γύρω στα 38, ωραία χαρακτηριστικά στο πρόσωπο . Η γυναίκα που έχει αυτό το "κάτι", αδύνατο σώμα με 1 ή 1-2  :boobies:.  Άψογο ντύσιμο η Μαρίνα, άτυχος που και αυτήν την φορά δεν μπόρεσα να περάσω 1 ώρα μαζί της.


Κατερίνα, νέα κοπέλα γύρω στα 25,  στον συγκεκριμένο χώρο, ψηλή νταρντάνα με  2άρη  :tits:. Όμορφα πιασήματα. Νομίζω πρέπει να την έχω πετύχει αλλού.


Φοίβη, γύρω στα 26, μετρίου αναστήματος, στητό 3άρη  :tits:, ωραία μπούτια, λίγο μαυρισμένη. Μοιάζει με γυναίκα που το  :fuck1: το έχει στο dna της.

Υ.Γ. Η Αναστασία( δες παλαιότερη κριτική μου) μου είπαν απουσίαζε την μέρα που πήγα.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Προτιμήθηκε η Έλενα, ότι πρέπει για λάτρεις των milf.
Ωραίο σώμα για την ηλικία της, αδυνατισμένη σε σχέση με προηγούμενη φορά, αν και τα πιασηματάκια δεν λείπουν.
Πολύ βελτιωμένη στο μασάζ. Την ρώτησα που οφείλεται η εξέλιξη της και σαν "καλός Υπάλληλος" μου είπε στην διδασκαλία του "αφεντικού" της.
Την έχει την  :pipa1: και περισσότερο το  :fart-in-bed:, αν και δεν αφήνεται εύκολα να το απολάυσει.... ίσως σκέφτεται, πρώτα από όλα η δουλειά.......

Συμπερασματικά συστήνεται για τους λάτρεις των milf 45+.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom