Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (6 μέλη και 40 επισκέπτες)

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Και μην  ξεχνάτε τη συμβουλή του γέρου.
ΜΗΝ ΔΙΝΕΤΕ τα στοιχεία σας σε άτομα που δεν γνωρίζετε, εννοω  από το σάιτ.Μόνο αν είστε 100%  σίγουροι  για  κάποιον.

Κυκλοφορούν 2  μεγάλοι ρουφιάνοι.Εχουν δώσει  όλα  τα στοιχεία σας  στις μασατζούδες.Ποιοι πελάτες είστε δηλαδή.
Τί γράφετε,που με΄νετε,με τί ασχολείστε,ΟΛΑ.. :zfuck: :fuck1:
2 παλιοί  και ΓΝΩΣΤΟΙ χρήστες.Για τον έναν είμαι σίγουρος,για τον άλλο έχω αμφιβολίες και το ψάχνω.
Εχω και στοιχεία  ατράνταχτα. :headbang: :headbang:

Πριν κάνω τον λογαριασμό ΤΖΕΚΟΣ,παλιά πριν 1 χρόνο,είχα κάνει έναν άλλο,που έχασα τα στοιχεία όλα,password και λοιπά και τελικά τον παράτησα,μιας και δεν έγραφα τότε στο σάιτ και δεν ασχολιόμουνα,είχα και δουλειά,πριν βγω στη σύνταξη :humpleg:

Μετά από 3-4 ποστ,νατος ο ΡΟΥΦ.
"γειασ σου φίλε,πώς σε λένε,από που είσαι,ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ?".Τον απάντησα φυσικα μιας και δεν είχα κάτι να κρύψω.
Αυτός ο,λογαριασμός έκλεισε,ούτε το όνομα δεν θυμάμαι,ούτε ρώτησα τον διαχειριστή να τον ανακτήσω,δεν με ένοιαζε.

Τώρα που μπήκα πιο ζεστός ως ΤΖΕΚΟΣ,να τος πάλι!ΦΑΝΤΗΣ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ,μετά από 3-4 μηνύματα βλέπω προσωπικό μήνυμα :rockon:
"Γεια σου φίλε,σε ποια μαγαζια πηγαίνεις?" :2funny: :zfuck:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Αλλο μαγαζί με κάμερες είναι η Μαρία Λαδάδικα.
Χόλλυγουντ.υψηλής ευκρίνειας κάμερες.Μέχρι και την μάρκα  από  το βρακί που φοράμε  πιάνει.
Την  πιάσανε στη Σοφούλη και άλλαξε  περιοχή,λες και οι μπάτσοι  τρώνε κουτόχορτο.
Κρύφτηκε τώρα στα Λαδάδικα νομίζει.
Κάλυψη-απόκρυψη.
Γενικά όπου έχει εκείνα τα ηχεία ψηλά για μουσική δήθεν(ναι νοιάστηκαν για την μουσική μας απόλαυση),έχει και κάμερες.
Και η το Ριζόρτ και το Εντελβάις τα ίδια.
ΡΕ σε λίγο βίδεο κλαμπ θα ανοίξουνε οι καριόλες με τα κατορθώματά μας.
Πάντως Resort και Εdelweiss ΔΕΝ εχουν καμερες στα δωματια.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως Resort και Εdelweiss ΔΕΝ εχουν καμερες στα δωματια.
Πως είσαι τόσο σίγουρος;
Προσωπικό συμπέρασμα το οποίο θεωρώ 100% ασφαλές, έπειτα από στενότερη γνωριμία με τα εν λόγω μαγαζιά και άτομα που εργάζονται-νταν σ'αυτά.
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ξέρει κανείς τι έχει το Avis αυτή την περίοδο?
 

Gamakutra

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, διάβασα προσεκτικά όλα αυτά που γράφηκαν στις τελευταίες 10-15 σελίδες, άλλοτε γέλασα, άλλοτε προβληματίστηκα. Κι εγώ προτείνω να ξαναδώσουμε έμφαση στην ενημέρωση και όχι σε προσωπικές αντιπαραθέσεις που έτσι κι αλλιώς δεν βρίσκουν λύση πίσω απο μια οθόνη υπολογιστή. Θα ξαναπώ ότι τα γούστα διαφέρουν όπως και οι άνθρωποι. Ναι μεν παίρνεις μια ιδέα απ το site αλλά η επί τόπου παρουσία σε ένα ίδρυμα είναι καθοριστική για την προσωπική μας εκτίμηση χώρου-κοριτσιών-υπηρεσιών. Δε σ΄αρέσει κάπου λες γειά και φεύγεις, ούτε φωνές, ούτε υστερίες. Συνεχίζω λοιπόν με ενημέρωση, όπως κάνω όποτε μπορώ, από τότε που μπήκα στο φόρουμ.
      Επίσκεψη σε Smile Κ.Καραμανλή, ο Βασίλης ευγενικός,φιλικός, εξυπηρετικός. Φυσικά θα μου πείς, αφού έχεις τα Ευρώ στην τσέπη, ΟΚ το δέχομαι. Ο χώρος και τα δωμάτια απλά καλός, έχω πάει και σε καλύτερα. Τα κορίτσια, Η Γιώτα, ξανθιά χαμογελαστή με σέξι ντύσιμο, ίσως η καλύτερη παρουσία εκεί μέσα κατα την γνώμη μου, Η Ελπίδα όμορφη κοπέλα ψηλή με 3 :tits:την οποία και επέλεξα και πέρασα υπέροχα. Η Σιμόν, κάπως έτσι, μελαχροινή με μάλλον ωραίο σώμα, γιατί την είδα καθιστή και δεν μπορώ να κρίνω σωστά, μια ακόμη μελαχροινή κοπέλα με ωραίο σώμα, δεν θυμάμαι όνομα, πρέπει να είναι η κοπέλα που κάποιοι χαρακτήρισαν, μελανούρι ή πολύ μελαχροινή σε προηγούμενα πόστ και η Ιόλη εμένα μου φάνηκε λίγο γεμάτη ή κάνω λάθος το όνομα! Ελειπε και μια ακόμη, Βάνα νομίζω. Στ΄αρνητικά τα στενά κρεβάτια του μασάζ σε σχέση με άλλα ιδρύματα. Εγώ πάντως έμεινα ευχαριστημένος και θα ξαναπήγαινα. Τιμές το φούλ 80, θεωρώ ότι μπορεί να πέσει λίγο ακόμη σε όλα τα ιδρύματα για να πηγαίνουμε συχνότερα ;)
   
 

prasinomatis01

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
re paidia dikio exei o make kai thellw na rwtisw ti paizei apo basili kolleth kserei kapoios na pei;
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σασ και απο μενα.Ο makε εχει δικιο οπωσ και πολλοι αλλοι.εχουμε χασει τη μπαλα εδω μεσα με το τι ειναι αληθεια και τι ψεματα.Ασ μεινουμε στην ενημερωση.Κωλετη οταν πηγα ηταν Ηλεκτρα Νορα Λιζα Μαρια κ μια ξανθια δεν θυμαμαι ονομα καθολου.Και η ψηλη που ειχα δει την τελευταια φορα ελειπε α΄λλα θα ρχοταν απο βδομαδα μου παν.Η Μαρια που ανεφερε ο tzekos που ειναι γιατι πρωτη φορα την ακουω.Βεβαια αν ειναι να παιξω σε τσοντα να βγαλω και κανα φραγκο... :2funny:
 

Lakis Pap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Μπορει καποιος να μου δωσει το τηλεφωνο απο Βασιλη σμαιλ για να βρω ξανα την Ιολη και την Αρτεμης? γιατι διαβασα σε προυγουμενα ποστς πως ειναι και οι δυο εκει. Αν παιζει κατι καινουργιο εξ ισου ζουμερο θα εκτιμουσα ενηρωση. Ευχαριστω  :kissass2:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Γεια σασ και απο μενα.Ο makε εχει δικιο οπωσ και πολλοι αλλοι.εχουμε χασει τη μπαλα εδω μεσα με το τι ειναι αληθεια και τι ψεματα.Ασ μεινουμε στην ενημερωση.Κωλετη οταν πηγα ηταν Ηλεκτρα Νορα Λιζα Μαρια κ μια ξανθια δεν θυμαμαι ονομα καθολου.Και η ψηλη που ειχα δει την τελευταια φορα ελειπε α΄λλα θα ρχοταν απο βδομαδα μου παν.Η Μαρια που ανεφερε ο tzekos που ειναι γιατι πρωτη φορα την ακουω.Βεβαια αν ειναι να παιξω σε τσοντα να βγαλω και κανα φραγκο... :2funny:

Kαλημέρα σε όλους και καλή μας εβδομάδα.

Η Μαρία στον Βασίλή Κωλέττη, koulith, ποιά είναι? Καινούργια?
Εμφανισικά και ηλικιακά πώς είναι? 
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Σκέτη ξεφτίλα το θρεντ,καλή σας μέρα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
:kissass2:
ακυβερνησια....εφυγες και συ...και γαμηθηκε ολο το συστημα εδω μεσα...

πηγα το προηγουμενο σαββατο απο το body free,2 κοπελες μεσα κατα τις 7 το απογευμα.μια μαυρομαλλα που φτιαχνοταν στον καθρεπτη του μπανιου και με εκλανε κανονικα σα να μην ημουν εκει και μια ακομα ξανθια που με γλυκοκοιτουσε.ονοματα δε ρωτησα,ρωτησα υπηρεσιες 50 απλο μασαζ,80 μασαζ και κλαρινε και 100 το φουλ.ειχα γυρησει ενα στην κασσανδρου πριν και ειδα και αποιδα,εκανα και μια βολτα απο βαρδαρη και σιτυ γκαιτ αλλα και εκει δεν ειχε τιποτα,οποτε καυλομενος οπωσ ημουν μπηκα μεσα με την ξανθια,παζαρια δε δεχτικε ο χοντρος που τις κρατουσε εγκλειστες.αναθεμα την ωρα και τη στιγμη που πηγα σε αυτο το μαγαζι,αφαινος με ζαλισε ο χοντρος και που μασ ξερεις και πως μας βρηκες και και και.απο την αλλη η αλβανεζα που ειπε οτι ειναι απο την βορειο ηπειρο μεσα στο δωματειο ουτε απο μασαζ ηξερε,ουτε απο τιποτα αλλο.η ανασα της βρωμουσε απο τα σαπια δοντια της,η κοιλια της αφου εβγαλε τα ρουχα ηταν κρεμαστη σα σκεπαστρο του καλατραβα και το μουνι της βρωμωκοπουσε απο χιλιομετρα σαπιλα.ελεος γαμω τη βρωμα σας γαμω.δεν ξαναπαταω στο εν λογο μερος ξανα ουτε σε δεκα χρονια τοσο αισχος.εκανα μια μαλακια δε την ξανα παταω.ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Μπράβο φιλε για την ενημέρωση..ΣΩΣΤΟΣ
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
:kissass2:
πηγα το προηγουμενο σαββατο απο το body free,2 κοπελες μεσα κατα τις 7 το απογευμα.μια μαυρομαλλα που φτιαχνοταν στον καθρεπτη του μπανιου και με εκλανε κανονικα σα να μην ημουν εκει και μια ακομα ξανθια που με γλυκοκοιτουσε.ονοματα δε ρωτησα,ρωτησα υπηρεσιες 50 απλο μασαζ,80 μασαζ και κλαρινε και 100 το φουλ.ειχα γυρησει ενα στην κασσανδρου πριν και ειδα και αποιδα,εκανα και μια βολτα απο βαρδαρη και σιτυ γκαιτ αλλα και εκει δεν ειχε τιποτα,οποτε καυλομενος οπωσ ημουν μπηκα μεσα με την ξανθια,παζαρια δε δεχτικε ο χοντρος που τις κρατουσε εγκλειστες.αναθεμα την ωρα και τη στιγμη που πηγα σε αυτο το μαγαζι,αφαινος με ζαλισε ο χοντρος και που μασ ξερεις και πως μας βρηκες και και και.απο την αλλη η αλβανεζα που ειπε οτι ειναι απο την βορειο ηπειρο μεσα στο δωματειο ουτε απο μασαζ ηξερε,ουτε απο τιποτα αλλο.η ανασα της βρωμουσε απο τα σαπια δοντια της,η κοιλια της αφου εβγαλε τα ρουχα ηταν κρεμαστη σα σκεπαστρο του καλατραβα και το μουνι της βρωμωκοπουσε απο χιλιομετρα σαπιλα.ελεος γαμω τη βρωμα σας γαμω.δεν ξαναπαταω στο εν λογο μερος ξανα ουτε σε δεκα χρονια τοσο αισχος.εκανα μια μαλακια δε την ξανα παταω.ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
επρεπε να του απαντησεις φερμαριζα και μεπιασε η μποχα απο τα βρωμομουνια σου
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
επρεπε να του απαντησεις φερμαριζα και  :2on1:μεπιασε η μποχα απο τα βρωμομουνια σου

την ωρα που περιμενα εξω και μου εκανε την παρουσιαση τον πηρε και καποιος τηλ και τον ρωτουσε,εχεις τιποτα καλο; και με πιασαν τα γελια με την απαντηση του,λεει εγω μονο καλα εχω,αφου ξερεις παντα α εθνικη :jerking: :jerking:(μαλλον ερασιτεχνικη θα εννοουσε) :think: :think: ουστ απο δω με τις κοπριες σου!!!
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Χαιρετώ το  θαυμάσιο  αυτό  φόρουμ ανταλλαγής  απόψεων και ύβρεων.
Θα πω μια φράση  λίγο αλλαγμένη του Σωκράτη Κόκκαλη
"Αυτό το θρεντ έχουμε και δεν θέλουμε να το αλλάξουμε".
Νεότερες πληροφορίες που  αποκόμισα  είναι ότι  στην περιοχή Καλλιδοπουλου με Όλγας ανακηρύχτηκε αυτόνομο Αλβανικό κρατίδιο με  πρωθυπουργό την Εύα Σκέμπρι.
Το όνομα του  κρατιδίου είναι  Μεγάλη Ανθισμένη Αλβανία.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
:kissass2:
πηγα το προηγουμενο σαββατο απο το body free,2 κοπελες μεσα κατα τις 7 το απογευμα.μια μαυρομαλλα που φτιαχνοταν στον καθρεπτη του μπανιου και με εκλανε κανονικα σα να μην ημουν εκει και μια ακομα ξανθια που με γλυκοκοιτουσε.ονοματα δε ρωτησα,ρωτησα υπηρεσιες 50 απλο μασαζ,80 μασαζ και κλαρινε και 100 το φουλ.ειχα γυρησει ενα στην κασσανδρου πριν και ειδα και αποιδα,εκανα και μια βολτα απο βαρδαρη και σιτυ γκαιτ αλλα και εκει δεν ειχε τιποτα,οποτε καυλομενος οπωσ ημουν μπηκα μεσα με την ξανθια,παζαρια δε δεχτικε ο χοντρος που τις κρατουσε εγκλειστες.αναθεμα την ωρα και τη στιγμη που πηγα σε αυτο το μαγαζι,αφαινος με ζαλισε ο χοντρος και που μασ ξερεις και πως μας βρηκες και και και.απο την αλλη η αλβανεζα που ειπε οτι ειναι απο την βορειο ηπειρο μεσα στο δωματειο ουτε απο μασαζ ηξερε,ουτε απο τιποτα αλλο.η ανασα της βρωμουσε απο τα σαπια δοντια της,η κοιλια της αφου εβγαλε τα ρουχα ηταν κρεμαστη σα σκεπαστρο του καλατραβα και το μουνι της βρωμωκοπουσε απο χιλιομετρα σαπιλα.ελεος γαμω τη βρωμα σας γαμω.δεν ξαναπαταω στο εν λογο μερος ξανα ουτε σε δεκα χρονια τοσο αισχος.εκανα μια μαλακια δε την ξανα παταω.ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Συναγωνιστά,ποια μυρωδιά ακριβώς σου   ήρθε?
Μπορείς να δώσεις  ακριβή  περιγραφή.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως Resort και Εdelweiss ΔΕΝ εχουν καμερες στα δωματια.

Γεια σου Εύα-Ελένη-Κωνσταντίνα.
Κύριο χαρακτηριστικό των κρυφών καμερών  είναι  να μην  γίνονται αντιληπτές.
Αλλιώς δεν θα ονομάζονταν κρυφές,αλλά  φανερές. :humpleg:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom