Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Χοντρό ψέμμα  της βρωμιάρας  φάλαινας  Εβίτας.
Επίτηδες  η σκύλα  έγραψε  αυτό,γιατί  όπως ξερετε  θανατος  σε οποιοδήποτε μαγαζί, προκαλεί την προσοχή όχι μόνο της  κοινής γνώμης  αλλά ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ.
Γενικά,δεν είναι  και το καλύτερο πράγμα  που μπορεί ν α συμβεί  σε ένα  μαγαζί, ακόμα  και αν είναι  από φυσιολογικά  αίτια.

Οσοι είμαστε  εσδώ μεσα,ούτε ένας  να μην παέι εκεί  στην Εβίτα  τη ρουφιάνα τη συνεργάτη  της Ασφάλειας  και του Ηθών.

Αγνοεί μάλλον ότι υπάρχει και ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ που ψάχνει  ποιοι προστατεύουν μαγαζιά  έναντι  αμοιβής  μηνιαίας.

 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
ακομα και για ενα απλο μαμησι, εν πληρωμη, προκειμενου να αλλαξει λιγο η καθημερινοτητα μας, εγινε σκατα φαση...

α΄ι στο καλο ολοι. θα ερθει η ωρα που θα ψαχνετε πελατη με το κυαλι, αλλα θα ειναι αργα.

και οσοι-οσες πανε να παιξουν πουστια, θα την βρουνε απο αλλου, σιγουρα πραγματα.

ενας μιλαει για θανατο σε μαγαζι, αλλος για καμερες, αλλος για μαμησι χωρις προφυλαξη.

πουλο ολοι ρε. στα λεφτα μου και στην υγεια μου, εγω ειμαι κυριος.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Πριν 2-3 μήνες  που πέρασα  από εκεί  τελευταία φορά,νόμισα  ότι μπήκα  στη Σπιναλόγκα,σε άσυλο ανιάτων

Βγηκαν κάτι τερατα σαν εκείνα που κέρδισαν κάποτε τη Γιουροβίζιον
Κάτι κοντές γύφτισες,κάτι λιγδιάρες ,μία γύφτισα,μια ρωσοπόντια,μια ταυλανδή βρωμιάρα.
Και με λέει "σχόλασαν οι υπόλοιπες".χα χα χα :2funny:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
tzekos78, μιλάς στο όνομα της Μαριάννας, για την μη ύπαρξη του περιστατικού?
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Οχι,απλά η πείρα  μου λέει πως  είναι  παπάς.
Κλασική συκοφαντία για μαγαζί είναι πέθανε,βρέθηκαν ναρκωτικά και κάποια  κοπελα είναι άρρωστη.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Άλλο σε ρώτησα tzekos78, λες ότι δεν έγινε ποτέ το περιστατικό που αναφέρει συνάδελφος στην Μαριάννα, σωστά?
Που το ξέρεις?
Αν υποθέσουμε ότι δεν είσαι υπάληλος της να είσαι 12 ώρες καθημερινά στο μαγαζί της,
το ξέρεις γιατί μιλάς εξ΄ονόματος της Μαριάννας ? ? ?
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Από ΤΡΕΛΟ και από μικρό θα μάθεις την αλήθεια.

Δεν ξέρω γιατί τέτοια επιθετικότητα απένατι στην Μαριάννα.
Μια επαγγελματίας είναι που κονομάει τρελά
γιατί κάνει καλά την δουλειά της,
και μπορεί "να την εξελίσει" με ταχύτερους ρθμούς από τον ανταγωνισμό.
Αυτό βοηθάει και τα άλλα μαγαζιά να "εξελίσονται" ταχύτερα.

Νομίζω, ότι αυτό είναι καλό, για εμάς τους πελάτες και θα έπρεπε να το βλέπουμε με θετικό μάτι
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Πόσο  στημένος αβανταδόρος και χαζοβιόλης  μπορεί να είσαι

Που το είδες το "κονομαει" τρελα ρε βλακόμετρο.
Ψυχή δεν πατάει με αυτά  τα ζόμπι  που έχει.ασε που ειναι μαγαζί λιγων μηνών

Πήγαν φίλοι μου  και έγιναν...πούστηδες μετά,δεν μπορούν να ξαναπάνε με γυναίκα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πόσο  στημένος αβανταδόρος και χαζοβιόλης  μπορεί να είσαι

Που το είδες το "κονομαει" τρελα ρε βλακόμετρο.
Ψυχή δεν πατάει με αυτά  τα ζόμπι  που έχει.ασε που ειναι μαγαζί λιγων μηνών

Πήγαν φίλοι μου  και έγιναν...πούστηδες μετά,δεν μπορούν να ξαναπάνε με γυναίκα.

εδω διαφωνω μαζι σου. μια χαρα κοπελες εχει σε συμπεριφορα μεσα στο δωματιο.
 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:thumbsup:Συμφωνώ απόλυτα humax, είναι θέμα κοπέλας. Και στη Μαριάννα και σε άλλο ίδρυμα υπήρξε κοπέλα που δεν είχε πρόβλημα να πάει χωρίς καπέλο. Βέβαια το ζήτησα εγώ ευγενικά, αλλά επηρεάζονται σίγουρα και από την κάβλα τους  και από το παρουσιαστικό και τη συμπεριφορά του άλλου, άνθρωποι είναι κι αυτες.
Ωραία τα λες μεγάλε.Αλλά επειδή φαίνεσαι λίγο χαζούλης να σε εξηγήσω μερικά πράγματα.Οι κοπέλες πηγαίνουν με 10 περίπου διαφορετικούς άνδρες την ημέρα.Μετά από καποιο σημείο γίνεται ρουτινα και μόνο για την χρηματική αμοιβή.Για να κάνει κάποια κοπέλα ακάποτο μαζί σου ,100000% το κάνει και με άλλους πελάτες.Επειδή εσύ όπως ο ίδιος λες το ζητάς αυτό ανήκεις στην κατηγορία υψηλής επικινδυνότητας για AIDS.θα ήταν καλό να πας να κάνεις μια εξέταση αν και εγώ πιστεύω οτι σιγουρα κατι εχεις κολλησει
 

jojoloko

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
77
Like
36
Πόντοι
0
C.S.I. : Thessaloniki  το έχουμε κάνει....

Δεν έχουμε φράγκα να πάμε στα μασατζίδικα και καθόμαστε γράφουμε παπαριές; Ας ρίξουμε μια μαλακία να ξελαμπικάρουμε!

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Ωραία τα λες μεγάλε.Αλλά επειδή φαίνεσαι λίγο χαζούλης να σε εξηγήσω μερικά πράγματα.Οι κοπέλες πηγαίνουν με 10 περίπου διαφορετικούς άνδρες την ημέρα.Μετά από καποιο σημείο γίνεται ρουτινα και μόνο για την χρηματική αμοιβή.Για να κάνει κάποια κοπέλα ακάποτο μαζί σου ,100000% το κάνει και με άλλους πελάτες.Επειδή εσύ όπως ο ίδιος λες το ζητάς αυτό ανήκεις στην κατηγορία υψηλής επικινδυνότητας για AIDS.θα ήταν καλό να πας να κάνεις μια εξέταση αν και εγώ πιστεύω οτι σιγουρα κατι εχεις κολλησει
Χαζούλης και μαλάκας είσαι εσύ μεγάλε! Λες ρε κεφτέ να ζήτησα ευγενικά ακάποτο και να το λέω εδώ μέσα έτσι απλά; Ζήτησα ευγενικά να μου βάλει το καπέλο, όχι να πάω με ακάποτο! Μετά από τριάντα χρόνια στην πιάτσα έμαθα να προστατεύω τον εαυτό μου. Άιντε γιατί περισσεύουν οι χαρακτηρισμοί εδώ μέσα. Πήρες τα χούγια από τον κολλητό σου το Τζεκο; Λυπάμαι αλλά εγώ κουράστηκα από τις επιθέσεις στο φόρουμ!  Τα ζώα δεν έχουν τελειωμό στην ελληνική κοινωνία, είστε πλεον πλειοψηφία. Να περνάτε όλοι καλα και να ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ λεβέντες, ακόμα και όταν μιλάτε για πήδημα. Πολιτισμός σημαίνει σέβομαι τους διπλανούς μου και δεν τους βρίζω. Είμαι χρόνια εδω μεσα, δεν έχω βρίσει ποτέ κανέναν, αντίθετα μου την έπεσαν αρκετοί από σας. Τις καλημέρες μου και ΤΕΛΟΣ από δω μέσα!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Χαζούλης και μαλάκας είσαι εσύ μεγάλε! Λες ρε κεφτέ να ζήτησα ευγενικά ακάποτο και να το λέω εδώ μέσα έτσι απλά; Ζήτησα ευγενικά να μου βάλει το καπέλο, όχι να πάω με ακάποτο! Μετά από τριάντα χρόνια στην πιάτσα έμαθα να προστατεύω τον εαυτό μου. Άιντε γιατί περισσεύουν οι χαρακτηρισμοί εδώ μέσα. Πήρες τα χούγια από τον κολλητό σου το Τζεκο; Λυπάμαι αλλά εγώ κουράστηκα από τις επιθέσεις στο φόρουμ!  Τα ζώα δεν έχουν τελειωμό στην ελληνική κοινωνία, είστε πλεον πλειοψηφία. Να περνάτε όλοι καλα και να ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ λεβέντες, ακόμα και όταν μιλάτε για πήδημα. Πολιτισμός σημαίνει σέβομαι τους διπλανούς μου και δεν τους βρίζω. Είμαι χρόνια εδω μεσα, δεν έχω βρίσει ποτέ κανέναν, αντίθετα μου την έπεσαν αρκετοί από σας. Τις καλημέρες μου και ΤΕΛΟΣ από δω μέσα!
δε πας καλα μου φαινεται που θες να φυγεις

ισα ισα φανηκε ποιος ειναι χαζουλης κ ποιος οχι
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
C.S.I. : Thessaloniki   το έχουμε κάνει....

Δεν έχουμε φράγκα να πάμε στα μασατζίδικα και καθόμαστε γράφουμε παπαριές; Ας ρίξουμε μια μαλακία να ξελαμπικάρουμε!
σωστος δε  :knockinb: κ μας εχει ανεβει στο κεφαλι μου φαινεται

 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ενταξει ρε φίλε ,αλλά έτσι όπως το γράφεις στην αρχη ο καθένας μπορεί να το ερμηνεύσει διαφορετικά.Αμα σε πειραξε το χαζούλης το παίρνω πίσω.
Πάντως ακόμα και έτσι όπως το εννοείς ,είναι εξίσου σοβαρό.
Για μένα ,το καλύτερο που έχει να κάνει κάποιος σε περιπτωση που διαπιστώσει ότι η κοπέλα ,έχει σκοπο να το κάνει χωρίς προφυλακτικό ,ειναι να το καρφώσει αμέσως στο αφεντικό του μαγαζιού.ιομ

Φυσικά πρέπει να είναι 100% σίγουρος γιαυτό.

Στην περίπτωση σου υπάρχουν 2 ενδεχόμενα

1)  Η κατάλαβες λάθος ,οπότε χωρίς λόγο εκθέτεις ένα μαγαζί
2)  Η νόμίζεις ότι η κοπέλα γκάβλωσε μόνο μαζί σου που δεν μπορούσε να περιμενει μέχρι να βάλεις προφυλακτικό.(ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ)!!!

Και στις 2 περιπτώσεις πάντως είσαι ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΒΛΑΧΟΣ.. Γιαυτό και πέρνω πίσω το χαζούλης
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
Ενταξει ρε φίλε ,αλλά έτσι όπως το γράφεις στην αρχη ο καθένας μπορεί να το ερμηνεύσει διαφορετικά.Αμα σε πειραξε το χαζούλης το παίρνω πίσω.
Πάντως ακόμα και έτσι όπως το εννοείς ,είναι εξίσου σοβαρό.
Για μένα ,το καλύτερο που έχει να κάνει κάποιος σε περιπτωση που διαπιστώσει ότι η κοπέλα ,έχει σκοπο να το κάνει χωρίς προφυλακτικό ,ειναι να το καρφώσει αμέσως στο αφεντικό του μαγαζιού.ιομ

Φυσικά πρέπει να είναι 100% σίγουρος γιαυτό.

Στην περίπτωση σου υπάρχουν 2 ενδεχόμενα

1)  Η κατάλαβες λάθος ,οπότε χωρίς λόγο εκθέτεις ένα μαγαζί
2)  Η νόμίζεις ότι η κοπέλα γκάβλωσε μόνο μαζί σου που δεν μπορούσε να περιμενει μέχρι να βάλεις προφυλακτικό.(ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ)!!!

Και στις 2 περιπτώσεις πάντως είσαι ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΒΛΑΧΟΣ.. Γιαυτό και πέρνω πίσω το χαζούλης

πόσο καραγκιόζης μπορεί να γίνει ένας άνθρωπος??? ρε βλακάκο εδώ δεν μπαίνουμε για να βγάλουμε τα κόμπλεξ μας, σου απάντησε το παλικάρι πως εννοούσε το εντελώς αντίθετο απο αυτο που κατάλαβες εσύ. όταν νιώθεις μαλάκας δεν χρειάζεται να κάνεις νέο ποστ
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

παρατηρω οτι υπαρχουν πολλα ποστ εκ του πονηρου τον τελευταιο καιρο .

δυστυχως για σας η ενημερωση συνεχιζει να υφισταται και οι αναρτησεις σας εχουν πλεον χαρακτηρα διασκεδαστικο .

μη νομιζεται οτι δεν γινεται κατανοητο ποιος ειναι βαλτος και ποιος λεει απλα αυτα που βλεπει .

αν καποιος ειναι καλος μαθαινεται , αν καποιος δεν κανει καλα την δουλεια του επισης .

οταν η εβιτα εχει σωρεια αρνητικων κριτικων για το costumer service , κατι συμβαινει .

οταν για την "κυρια" ελενη λεγεται οτι ειναι απο τις καλυτερες επιλογες στην πολη ( που οντως ειναι αν θελετε τη γνωμη μου ) , υπαρχει λογος  .

οποτε κυριοι παρτε τα κουβαδακια σας και σε αλλη παραλια . κουρασατε .  :s&m_2:  :s&m_2:  :s&m_2:  :s&m_2:  :s&m_2:  :s&m_2:

και μεχρι να ξαναγινει ενδιαφερον το θεμα μας ,

να υγειαινουμε και να  :knockinb:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
να υγειαινουμε κ να  :knockinb:

η να μυοχαλαρωνουμε με μπερδεψες τωρα  :2funny: :2funny:

καποιοι εδω μεσα οντως εχουν ξεφυγει πολυ  :uglystupid:

 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
πόσο καραγκιόζης μπορεί να γίνει ένας άνθρωπος??? ρε βλακάκο εδώ δεν μπαίνουμε για να βγάλουμε τα κόμπλεξ μας, σου απάντησε το παλικάρι πως εννοούσε το εντελώς αντίθετο απο αυτο που κατάλαβες εσύ. όταν νιώθεις μαλάκας δεν χρειάζεται να κάνεις νέο ποστ
κ γω τον ειπα το ιδιο περιπου σε πμ αλλα στα @@ του

τι να πω η μαλακια παει συννεφο τοχω ξαναπει  :bigdick:

αντι να αναγνωρισει τη μαλακια που εκανε τη συνεχιζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom