Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Το βράδυ θα σας κάνω και μια αποκάλυψη για την εβίτα για να προσέχετε
ειναι σοβαρό,και με αποδείξεις.
ηλίθιοι εδώ μέσα,αγαπούλες και χαζούληδες.

θα ταρακουνηθείτε όλοι,(δεν έχει σχέση με υγεία και αιδσ και τέττοια)
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
δεν καταλαβαινω για ποιο λογο οι προμοτορες οπως πχ τον pavloup και τον Spirou Axillea (που 100% ειναι το ιδιο προσωπο) δεν λενε καθαρα πιο μαγαζι εκπροσωπουν , να βαλουν και καμια φοτο κ να ειμαστε ολοι κομπλε...και ακομα καλητερα ανοιξτε ενα thread  για το μαγαζι σας, βαλτε φοτο και στοιχεια επικοινωνιας , να γραφουνε οι συναγωνιστες τις κριτικες τους να ξερουμε κ εμεις οι καινουριοι τι να διαλεξουμε...με τις μαλακιες που κανετε να κραζετε ο ενας τον αλλο μας χαλατε τη διαθεση να ξεκινησουμε το σπορ του μασαζ...
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
και κατι αλλο...το μαγαζι της μαριαννας τελικα ειναι στον βαρδαρη που λεει ο pavloup  η κοντα στο ιπποκρατειο οπως μου ειπε καποιος ?!
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Γεια Χαρά Σε όλους.Νεοτατος στο φορουμ και θέλω να μοιραστώ τη δική μου εκδοχή.

Για τον Σπυρου Αχιλλεα που ενδιαφερεται η Εβιτα ειναι Καλαμβρυτων 26 Καλαμαρια.Στην προτεινω ανεπυφυλακτα.Θα σαρεσει σιγουρα και ο χωρος.Προπαντων Καθαρος και σε προδιαθετει να  :knockinb:.Εμενα αυτο μου βγαζει παντως.Οσο για την Μαριαννα ειναι Αισωπου 3 στο Βαρδαρη.Ετσι και ετσι..Ωραια κοριτσια που και που αλλα επιφοβα τα πραγματα...Εκει κανουν και με χωρις προφυλακτικο αν το θες..ΔΕ ΛΕΕΙ Ασε που φημες λενε οτι καποια απο κειμεσα εχει μεινει εγκυος.......Για φαντασου  :S αλλα και πάλι γουστα ειναι αυτά!!

 Φιλε δεν ξερω που ειναι Εβιτα δυστυχως αλλα η Μαριαννα ΔΕΝ ειναι Αισωπου 3!!!!Αρα  η κανεις πλακα η εισαι ανιδεος η απατεωνας και παραπληροφορητης!!!Καλα θα κανεις αν ξερεις κατι να τι λες!!Αν δεν ξερεις να το ΒΟΥΛΩΝΕΙΣ μιας και μπορει να βαλεις ανθρωπους να τρεχουν αδικα!!




[/quote]
 

salesman

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
256
Like
16
Πόντοι
1
Και ο άλλος προσκυνάει από  πάνω.κανένας κολομπαράς θα είναι  και  συνήθισε  στο σκύψιμο  φαίνεται.
καλησπερα.
μεχρι τωρα ημουν απολυτα κοσμιος και δεν αναφερθηκα για κανεναν ουτε προσωπικα ουτε γενικα.
tzeko μαλλον θα εισαι κανενας μικροτσουτσουνος που γελανε ολες μαζι σου με το που σε βλεπουν.
δεν εξηγειται αλλιως τοσο κομπλεξ.
οσο για το αν εχω συνηθισει το σκυψιμο,σιγουρα αν ρωτησεις τα θηλυκα που σε περιβαλουν κατι παραπανω θα ξερουν.
 

pavloup69

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
 Φιλε δεν ξερω που ειναι Εβιτα δυστυχως αλλα η Μαριαννα ΔΕΝ ειναι Αισωπου 3!!!!Αρα  η κανεις πλακα η εισαι ανιδεος η απατεωνας και παραπληροφορητης!!!Καλα θα κανεις αν ξερεις κατι να τι λες!!Αν δεν ξερεις να το ΒΟΥΛΩΝΕΙΣ μιας και μπορει να βαλεις ανθρωπους να τρεχουν αδικα!!



Φιλε σορύ λαθος εγραψα εγω αιγαλαιου 3  στο Ιποκρατειο η Μαριαννα.Σευχαριστω για την διορθωση. Βy the way κατι σε σοκολατι χρωμα που υπαρχει ?Μαρεσουν οι μαυρες
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Το βράδυ θα σας κάνω και μια αποκάλυψη για την εβίτα για να προσέχετε
ειναι σοβαρό,και με αποδείξεις.
ηλίθιοι εδώ μέσα,αγαπούλες και χαζούληδες.

θα ταρακουνηθείτε όλοι,(δεν έχει σχέση με υγεία και αιδσ και τέττοια)

τι αποκαλυψη βρε παλικαρι μου? και γιατι βραδυ? τωρα που ειναι 9.00 στο prime time να την κανεις...
 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Sex χωρίς προφύλαξη στην Μαριάννα???Φίλε μπορείς να το επιβεβεώσεις ή κάποιος από τους πελάτες του μαγαζιού? Πάντως δεν υπέπεσε στην αντίληψη μου κάτι τέτοιο .

Και κάτι ακόμα

Ρε παιδιά !!!Γράφετε 2 σελίδες για την Φοιβη και Μαριάννα .ΕΛΕΟΣ.Οι γκόμενες είναι κάτω από το μέτριο.

 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Sex χωρίς προφύλαξη στην Μαριάννα???Φίλε μπορείς να το επιβεβεώσεις ή κάποιος από τους πελάτες του μαγαζιού? Πάντως δεν υπέπεσε στην αντίληψη μου κάτι τέτοιο .

Και κάτι ακόμα

Ρε παιδιά !!!Γράφετε 2 σελίδες για την Φοιβη και Μαριάννα .ΕΛΕΟΣ.Οι γκόμενες είναι κάτω από το μέτριο.

να βγει η μαριαννα να σχολιασει. και οσοι εχουν να πουν κατι για το θεμα. ειναι πολυ σοβαρο το θεμα, για την υγεια πανω απο ολα. και να προσεξουν ολοι, και οι ιδιοκτητες και οι κοπελες και εμεις, τι κανουμε και γιατι το κανουμε.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Μετρια η φοιβη;
Χωρις να την εχω δει ημουν βεβαιος
Μεγαλο πραμα η πειρα
Και φυσικα ο αβανταδορος που προσκυναει εκανε τη δουλιτσα του
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Sex χωρίς προφύλαξη στην Μαριάννα???Φίλε μπορείς να το επιβεβεώσεις ή κάποιος από τους πελάτες του μαγαζιού? Πάντως δεν υπέπεσε στην αντίληψη μου κάτι τέτοιο .

Και κάτι ακόμα

Ρε παιδιά !!!Γράφετε 2 σελίδες για την Φοιβη και Μαριάννα .ΕΛΕΟΣ.Οι γκόμενες είναι κάτω από το μέτριο.

εχεις να προτεινεις καποια κοπελα ΑΝΩ του μετριου, συναδερφε???
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Η εβιτα μπηκε να κανει ζημια στη μαριανα μην δινετε σημασια στη χοντροβρωμιαρα
 

PACOS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η εβιτα μπηκε να κανει ζημια στη μαριανα μην δινετε σημασια στη χοντροβρωμιαρα
  Παιδιά το μόνο που μπορώ να πω ότι στην Εβίτα παίζουν κάμερες. Μπορείτε να ανατρέξετε σε παλαιότερα post.
ΠΡΟΣΟΧΗ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
μακρια απο εβιτα γιατι θα γινεται πρωτες φιρμες στο youtube

αφηστε τον καθε pavloup να λεει οτι θελει



 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Η Εβίτα μέσω κάποιου ρουφιάνου του  σάιτ,παλιού χρήστη,βρήκε πελάτη που έγραψε  κακή κριτική,δλδ ποιος πελάτης  κρυβόταν πίσω από το  νικνειμ,και αφού τον απείλησε  "θα το μάθει η γυναίκα σου,σε έχω βίντεο ",του ΧΑΡΑΚΩΣΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ"(αφού φυσικά βρήκε τα στοιχεία του)
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Αν αληθευουν ολα αυτα ξερεις οντως πολλα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
το τι είναι η εβίτα λίγο πολύ όλοι ξέρουμε

αλλά όχι κ σε τέτοιο σημείο

αλλά θα μου πεις παλι εδώ κάρφωσε τα μικρα

Β κ Μ άρα είναι ικανή για τα πάντα η κυρία καριολακη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom