Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
για το βασίλη που ρώτησε ο αλκίνος

είναι η γιώτα 35αρα καλή παρουσία αλλά μέσα δε λέει πολλά

η βάνα μέτρια εμφάνιση

η  ιολη η γνωστή χωρίς την ουλη.

η ελπίδα γνωστή κ αυτή

κ η βικτώρια που δεν είδα

τζεκο είσαι μεγάλος κιρμιζης



 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.

Όλοι βλέπω είμαστε ενεργοί, πολυ ευχάριστο  :2funny:

mr.bean, human, ευχαριστω ρε παλικάρια για την βοήθεια.

Θα περάσω απο τον φίλο Βασίλη για να να αναφέρω και σχετικά.

humax, η Ελπίδα, τέως Δανάη είναι η γνωστή μας?  :think:
 

kostikos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
289
Κριτικές
2
Like
350
Πόντοι
281
Και εγώ την έχω πετύχει την Ιταλίδα 30άρα στην Εβίτα, αλλά μάλλον από ότι λένε οι συν :fuck1:, την "έκανε" από εκεί.
Εκείνη την εποχή, πριν 2-3 μήνες, κατά την γνώμη μου, η Λάουρα με το μαύρο μαλλί και το "πλούσιο"  σώμα( σε καμιά περίπτωση χοντή) ήταν η ωραιότερη στην Εβίτα.
Ξέρει κανείς που είναι?
πολλα θενκσ  αλκινοσ και ακερμαν που ασχολειθηκατε με την ερωτηση μου!!!!!!...ηταν σημαντικο για μενα....
ναι αυτην εψαχνα την λαουρα!!
ομως σας εχω κι εγω νεα!!!
εμαθα εγκυρα οτι ειναι στο ριζορτ πλεον!!!!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Επίσκεψη στη Μαριάννα.
Παλια γνωριμη άπό Βασίλη Κωλέττη. Εχει πολύ καυλιάρικη φατσα η κοπέλλα και φυσικά μου βγηκαν τα ματια με τα  :tits2:. Δυστυχως αρνηθηκε ευγενικά να περασει μαζι μου.

Ο χωρος κατα τη γνωμη μου διαμορφωμενος με γουστο, μοντερνος και τα δωματια μαλλον τα καλύτερα που εχω δει. Η Μαριάννα πολύ ντόμπρος χαρακτηρας, μιλήσαμε αρκετη ωρα και τα ειπαμε καλά. Για πολλα θέματα της επικαιρότητας  :rockon: :rockon: (καταλάβατε ολοι για ποιο μιλάω)

Κοπέλλες 5 στον αριθμό. Επέλεξα την Ελενα (μιλφ). Κρατιεται καλά για την ηλικία της. Ωραιο σωματακι. Μασάζ καλό μπορει και καλύτερα νομιζω. Επέλεξα  :pipa1:. Μπορω να πω καλή εως πολύ καλή με περιποιηση της γυρω περιοχής.

Τα ονοματα των αλλων κοριτσιων δεν τα θυμάμαι. Αλλωστε δε μου εκανε κλικ καμμια αλλη.

Μια παρατηρηση μονο για μια κοπέλλα που δεν ηταν κατάλληλα ντυμενη για το χωρο. Βρε κορίτσι μου βάλε κατι πιο ....... Μην ερχεσαι με το τζην και τη μακό μπλουζα

Αυτά

Αααααα τζέκο εχεις χαιρετίσματα από τη Μαριάννα

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.

Όλοι βλέπω είμαστε ενεργοί, πολυ ευχάριστο  :2funny:

mr.bean, human, ευχαριστω ρε παλικάρια για την βοήθεια.

Θα περάσω απο τον φίλο Βασίλη για να να αναφέρω και σχετικά.

humax, η Ελπίδα, τέως Δανάη είναι η γνωστή μας?  :think:
ναι η γνωστη ελπιδα ειναι και τεως Δαναη
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Που ειναι ο ΜΑΛΑΚΟΣ σήμερα?

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Καλησπέρα mr.bean.

Με ποιό όνομα είναι στην Μαριάννα?

Σε ρωτάω γιατί πήγα την προηγούμενη εβδομάδα και είχε τις Έλενα, Ηρώ, Αναστασία και Μαρίνα.  :idiot:
Νομίζω οτι έχει κρατήσει το ίδιο όνομα, αλλά δεν είμαι και σίγουρος οτι συχνάζει ακόμη στη Μαριάννα!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
απο την προηγούμενη εβδομάδα έχουμε στον Βασίλη smile, ιόλη , ελπίδα , βάνα , βικτώρια , και καποιες εμφανισεις αναλογα την ημέρα , Κλειώ και Άρτεμις.
Ρε παιδιά έχω μπερδευτεί πάλι! Άλλος είναι ο Βασίλης-Κωλέτη και άλλος ο Βασίλης-Smile? O smile είναι στην ΚΚ?
 
Εγγρ.
20 Αυγ 2011
Μηνύματα
151
Like
0
Πόντοι
1
Πάρε τον πούλο λοιπόν τώρα που ξεβρακώθηκες.
Ή φτιάξε άλλο λογαριασμό για να συνεχίσεις την αβάντα σου.
Μόνο ένας αβανταδόρος άλλωστε θα έφτιαχνε ποδοσφαιρικό σύνθημα με κεφαλαία γράμματα για να υποστηρίξει το μαγαζί που θέλει να προμοτάρει.

κύριε Χάουσ,δεν μπορείς να αρνείσαι ένα τεράστιο κάψιμο στο σώμα,είναι σαν να αρνείσαι την ύπαρξη του Λευκού Πύργου στην παραλία.
Την ΙΟΛΗ την ειδα πριν λιγες μερες  Η κοπελα δεν εχει κανενα σημαδι στο σωμα της .tzekos78 που το ειδες το τεραστιο καψιμο στο σωμα της κοπελας ?ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΤΗΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΜΕ ΑΛΛΗ .Τοσο χαζος εισαι ?Με ψεματα και απιθανες συκοφαντιες tzekos78 δεν μπορεις να αποδομησεις την αξιοπιστια του ΑΛΚΙΝΟΣ32 .Tzekos78 αναξιοπιστε αντε χασου που μας βριζεις, εσυ ο ψευτης
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Ρε παιδιά έχω μπερδευτεί πάλι! Άλλος είναι ο Βασίλης-Κωλέτη και άλλος ο Βασίλης-Smile? O smile είναι στην ΚΚ?

Ακριβώς Akarnan.
-Βασίλης-Κωλέττη πίσω από το City Gate
-Βασίλης-Smile Kωνσταντίνου Καραμανλή, Χαριλάου
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
μεχρι στιγμης εχουμε 2 αποδεδειγμενους αβανταδορους
1.agxxx που ειναι ο ιδιος ο βασιλης κωλεττη ή ο τραβελος
2.αλκινος που ισοδυναμει με μαριανα

συνεχιζονται οι ερευνες προς πασα κατευθυνση.
Αναμενονται ανακοινωσεις.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Πεταω και μια ενημερωση στο μεταξυ
Αυτη η Κλειω στον Βασιλη Γελαστό καλο κομματι.
Νταρντανα αλλα ωραια,με υπεροχα λευκα μπουτια,που θα ελεγε και ο αλκινος.

Και μια κωλαρα σκετη τσοντα.Κριμα που δεν τα παιρνει στο στομα.
Απο εθνικοτητα,Αλβανιδα ειναι ή Ελληνιδα ή υπαρχει και τριτη επιλογη;
Η γυναικα ειναι απο τα λιγα αξιοπρεπη κομματια στο χωρο.
Εχει σωμα,θηλυκοτητα,καβλα,ολα.
Αλλα η Αρτεμις και η τσιγγανα με το Ντατσουν στον Βασιλη ειναι να τις κλαινε οι ρεγγες.

Και μια συμβουλη.
Προσοχη σε ποιους ανοιγεστε στο σαιτ
ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο Σταθης Ψαλτης κάποτε στο Βασικα Καλησπερα σας,ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ :2funny:
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
πολλα θενκσ  αλκινοσ και ακερμαν που ασχολειθηκατε με την ερωτηση μου!!!!!!...ηταν σημαντικο για μενα....
ναι αυτην εψαχνα την λαουρα!!
ομως σας εχω κι εγω νεα!!!
εμαθα εγκυρα οτι ειναι στο ριζορτ πλεον!!!!

Εσυ δλδ ρωτησες για κατι και τελικα το ηξερες,αλλα απασχολησες το σαιτ με την Ιταλιδα
Δηλαδη εσυ πιστευεις οτι ειναι βερα Ιταλιδα ετσι,απο τα περιχωρα του Πριντεζι ή της Ναπολης.
Δεν σου περασε απο το μυαλο να ειναι απο την χωρα που βρεχεται απο την Αδριατικη ας πουμε ετσι κομψα;
Και Ιταλιδα,αφησε μια απο τις 7 πλουσιοτερες χωρες στον κοσμο για να ερθει στο θρυλικο ΡΙΖΟΡΤ?????!!!!!;;;;;;;;;;

Ε ρε ξυλο που θελετε μερικοι,αλλα εσυ συγχωρεισαι γιατι το νικ σου θυμιζει τον μεγαλο σεντερ φορ του ΠΑΟΚ
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
ΜΑΛΑΚΟΣ Καλημέρα   :2funny: :2funny: :2funny:

Πάλι εδώ ρε?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
συνεχιζονται οι ερευνες προς πασα κατευθυνση.
Αναμενονται ανακοινωσεις.

Πρώτον. Γράφε τα όλα σε μία απάντηση. Το ότι τα γράφεις σε 3 απαντήσεις είναι λόγος αναφοράς.

Δεύτερον. Είπες θα φύγεις και δεν το έκανες. Άρα δεν είσαι αξιόπιστος και δεν έχεις αυτοεκτίμηση.

Τρίτον. Ποιος σ' έβαλε να κάνεις τον Τριανταφυλλόπουλο στο σάιτ και δεν μας το είπε? Το σάιτ είναι ελέυθερο για ανθρώπους που πληρώνουν στα μασάζ καθώς και σε ιδιοκτήτες/αγαπούληδες/αβανταδόρους και ακόμα και τις κοπέλες που δουλεύουν...

Off with you now...
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

το θεμα εχει καταντησει να εχει μονο ψυχαγωγικο χαρακτηρα .  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom