Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Ενημερωτικό ανόητε... Όπως θα έπρεπε να είναι!

Kαι οι ρουφιανοι "ενημερωνουν" την Αστυνομια.
Οπως εσυ "ενημερωνεις" το κοινο για τα μαγαζια που προωθεις.
Θα κανεις και αναφορα,αρχιΡΟΥΦ;
Ποιος σου εδωσε αυτην την αρμοδιοτητα κιρμιζι;
Σας κοβει 10 Ευρω η καθε βρωμιαρα ευα,μαριαν,εβιτα και κανετε τεμεναδες.
"Μπραβο Ευα,εδειξες κατανοηση στα προβληματα των καιρων"
Αντρες να σου πετυχουν.
Εκεινος ο agxx που εξαφανιστηκε;
Ηταν ο βασιλης κωλεττης ή ο τραβελος που σηκωνει το τελεφωνο,και εκαναν εν ψυχρω αβαντα στο μαγαζι τους.
Με την βοηθεια φυσικα και μερικων μελων.

Οι 2 καθαροι εδω μεσα ειναι ο παρανομος και ο dimitrisl.
Γαμανε και φευγουνε.
Οχι να γραφουν για υπεροχα λευκα μπουτια και ανεπαναληπτες λεκανες και θεληματικα πηγουνια.
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Kαι οι ρουφιανοι "ενημερωνουν" την Αστυνομια.
Οπως εσυ "ενημερωνεις" το κοινο για τα μαγαζια που προωθεις.
Θα κανεις και αναφορα,αρχιΡΟΥΦ;
Ποιος σου εδωσε αυτην την αρμοδιοτητα κιρμιζι;
Σας κοβει 10 Ευρω η καθε βρωμιαρα ευα,μαριαν,εβιτα και κανετε τεμεναδες.
"Μπραβο Ευα,εδειξες κατανοηση στα προβληματα των καιρων"
Αντρες να σου πετυχουν.
Εκεινος ο agxx που εξαφανιστηκε;
Ηταν ο βασιλης κωλεττης ή ο τραβελος που σηκωνει το τελεφωνο,και εκαναν εν ψυχρω αβαντα στο μαγαζι τους.
Με την βοηθεια φυσικα και μερικων μελων.

Οι 2 καθαροι εδω μεσα ειναι ο παρανομος και ο dimitrisl.
Γαμανε και φευγουνε.
Οχι να γραφουν για υπεροχα λευκα μπουτια και ανεπαναληπτες λεκανες και θεληματικα πηγουνια.

  Μετα λυπης μου φιλε στην αρχη ηθελα να σε υπερασπιστω γιατι δεν μου αρεσε που σε απεκαλεσαν "ΜΑΛΑΚΟ" αλλα η ολη σταση και συμπεριφορα σου δειχνει οτι μαλλον εισαι αβανταδορος ανταγωνιστου και προσπαθεις απλα σαν τους Ελληνες πολιτικους αντι να δειξεις τα καλα του δικου σου studio  να κανεις χαλαστρα στα αλλα!!!! Λυπαμαι αλλα εγινες γραφικος και ισως ειναι καιρος να σταματησεις!Αν θελεις να προωθησεις καποιο αλλο μπορεις να κανεις κριτικες για το που πηγες και τι συναντησες γιατι και αυτη η κοντρα μας εχει ζαλισει τ'@ρχιδι@!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535

Δες ΡΕ ποιος σου απαντάει και τι και σε ποιον σχολιάζεις και τι και έλα να μου πεις.

Δες όλα τα σχόλιά μου εδώ μέσα για κοπέλες και πες μου που είπα για μπούτια και πηγούνια και τις αηδίες που λες...

ΡΟΥΦ ξέρω μόνο την περιοχή της Αθήνας με την ομώνυμη ομάδα, αν θες να ξέρεις. Επίσης να σ' ενημερώσω ότι ακόμα ψάχνουν να βρουν από μαγαζιά ποιος είμαι εδώ μέσα! Αλλά που να καταλάβεις. Και στην τελική που ξέρω ότι εσύ δεν είσαι αβανταδόρος ή ιδιοκτήτης ή μπάτσος στην τελική? Είπαμε να μην βριστούμε αλλά...

Δεν έχω ζητήσει ποτέ έκπτωση... Δεν είμαι αυτού του στυλ. Αλλά δεν με νοιάζει και τι λες πια...
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα κύριοι.Καλημέρα tzeko.Το ότι εκτίθεσαι ανεπανόρθωτα το ξέρουν όλοι όσοι σου απαντάνε.Το ποιος είμαι το ξέρουν παλικάρια απο εδώ μέσα που εδώ και χρόνια ανταλασσουμε πληροφορίες και όχι μόνο μέσω του site.Εχω γνωριστεί με τουλάχιστον 2-3 συναγωνιστές οι οποίοι και με έχουν βοηθήσει με κονέ είτε αυτό ειναι μασατζίδικο είτα πατσατζίδικο και εγώ έχω κάνει το ίδιο απ τη μεριά μου.Οσο για το αν είμαι τράβελος τα λόγια είναι περιττά.Είμαι πολύ επιεικής στους χαρακτηρισμούς μου απέναντί σου διότι αρχικά νόμιζα ότι απλά σου έχουν κάνει κάποια πουστιά απο κάποιο μαγαζί και αποφάσισες να τους κραξεις όλους.Τελικά τείνω προς το ότι είσαι απλά ηλίθιος.Και επειδή ποτέ δεν πρέπει να διαφωνούμε δημόσια με έναν ηλίθιο ,διότι ο κόσμος μπορεί να μην καταλάβει τη διαφορά, καλύτερα να το κόψεις εδω.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
το θεμα εχει καταντησει να εχει μονο ψυχαγωγικο χαρακτηρα .  :headbang:

Καλή Κυρικακή σε όλους τους φίλους μου


Εγώ Ric Flair πια μόνο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

έχει πολυ πλάκα ο ΜΑΛΑΚΌΣ
και ας φαινόταν μόνο για ¨Ο Μαλάκας¨
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
 Μετα λυπης μου φιλε στην αρχη ηθελα να σε υπερασπιστω γιατι δεν μου αρεσε που σε απεκαλεσαν "ΜΑΛΑΚΟ" αλλα η ολη σταση και συμπεριφορα σου δειχνει οτι μαλλον εισαι αβανταδορος ανταγωνιστου και προσπαθεις απλα σαν τους Ελληνες πολιτικους αντι να δειξεις τα καλα του δικου σου studio   να κανεις χαλαστρα στα αλλα!!!! Λυπαμαι αλλα εγινες γραφικος και ισως ειναι καιρος να σταματησεις!Αν θελεις να προωθησεις καποιο αλλο μπορεις να κανεις κριτικες για το που πηγες και τι συναντησες γιατι και αυτη η κοντρα μας εχει ζαλισει τ'@ρχιδι@!

Μπα, Mitsos dimitris , ένα απλός ΜΑΛΑΚΟΣ είναι ο άνθρωπος μην τρελαθούμε και όλας.

Ίσως, αν ζητούσε την βοήθεια κάποιου ειδικού,
αντί να τρώει τα λεφτά του στα μασαζο :fuck1: και να "χαλιέται",
μαλώνοντας με όλο τον κόσμο,
βλέπωντας εχθρούς, κατασκόπους, στημένους κονδυλοφόρους, αστυνομικούς
και κακούς ανθρώπους
που όλοι μαζί συμμαχούν ενάντιον του
και εναντίον στην "θεόπνευστη" προσπάθεια να τους "ξεσκεπάσει",
ίσως σε κάποια άλλη χρονική στιγμή, που θα έχει ολοκληρώσσει το πρόγραμμα θεραπείας του,
θα μπορούσε να ξαναγυρίσει στα μασαζο :fuck1:
και να το απολαύσει, μέσα από διαφορετικές απόψεις, συμφωνίες, διαφωνίες  ακόμα και εντάσεις-λεκτικές συγκρούσεις, την χαρά του μασαζο :fuck1:.

Υ.Γ. ΜΑΛΑΚΕ σε αυτήν την προσπάθεια ίσως μπορεί να σε βοηθήσει η σύζηγος σου.
 

EYFYHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
72
Like
15
Πόντοι
0
Μην πειραξει κανεις τον τζεκο τον εφαγα...ειχα καιρο να ριξω τετοιο γελιο...
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Αυτός ο τύπος ο μαλακός ή μαλάκας θα μας χαλάσει τη διάθεση;  Πλάκα κάνετε. Σταματήστε να ασχολήστε και θα ξεφουσκώσει. Μια φούσκα απο αυτές τις κρυμένες πίσω απ´την οθόνη ενός φθηνού laptop είναι.
Αλκίνοε είμαστε μαζί σου όποιος και να είσαι γιατί αν μή τι άλλο βοηθάς το κόσμο με καθαρή ενημέρωση.

Πάμε στο τερέν τώρα.
Επίσκεψη στο Βασίλη δυτικά. Νορα πήρα διάθεση μεγάλη και στους δύο γύρους αν και μεταξύ μας ο πρώτος ήταν τετράλεπτος ο δεύτερος ήταν ο καλός. Μπράβο στο κορίτσι το τιμάει το ευρόπουλο.

Βασίλης ανατολικά. Μεταγραφές ενόψει της ανοιξιάτικης αγωνιστικής. Γιώτα το καλύτερο πόδι της πόλης και ιόλη το πιο γελαστό παιδί της πόλης.
Βάνα στάνταρ μια μπαρουτοκαπνισμένη δε θυμάμαι όνομα και ένα αλλοδαπό. Not bad πήρα ιόλη που είχα κάτι ανοιχτούς λογαριασμούς και πέρασα αρκετα ικανοποιητικά. Ουλή δεν έχει.

Μαριάννα: καταρχήν να πω ότι εδώ είναι η ουλή. Αλλα με το πάθος που βγάζει η τύπισσα όλα διαγράφονται. Το όνομα αυτής Ηρώ και στ δωμάτιο τα σπάει. Μόνο αρνητικό και αυτό αυστηρά για το προσωπικό μου γούστο το μικρό βυζάκι. Κατα τα άλλα ομως πάρα πολύ καλή.

Όλα αυτά μη νομίζετε ότι τα έκανα σε μια μέρα δεν είμαι ο γκουζγούνης απλά δε πρόλαβα να ποστάρω.
Νά είστε όλοι καλά και καλη σας εβδομάδα.
Αααα και μια εξυπηρέτηση. Βοηθήστε γιατι δε κατάλαβα το πουλέν απο το sol η σάσα είναι σε μασαζερί; Και αν ναι που; Πληροφοριστε με παρακαλώ.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλησπέρα dbaba

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, το ποιός είμαι το ξέρουν 10άδες φίλοι από εδώ μέσα, που έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο. Το ξέρουν όμως, όλοι, όσοι με  διαβάζουν εδώ μέσα και κατανοούν το πόσο αντικειμενικός ή όχι είμαι. Το ξέρεις και εσύ dbaba.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Καλά λέει φίλος σε προηγούμενο ποστ, μην απαντατε ρε στο νευρικό παλικάρι, όσο του μιλάμε δεν φεύγει :grin: :grin: 
 

newnick

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
Μετα απο χρονια εφαγα την πετσετα μου: επισκεψη σε παλιο χωρο (ειχα να παω καιρο) στν Τσιμισκη. Τα ειπα ολα "παλιος πελατης, μασαζ με την ταδε" κοκ. Τζαμπα ο κοπος! Εφαγα την πετσετα μου και ηρεμησα.
Αμεσως μετα επισκεψη στον Βασιλη Κωλεττη: Στο δωματιο με Ελβιρα, η νορα ηταν απασχολημενη. Φιλοτιμη, αλλα σωματοδομικα λαθος για μενα επιλογη. Δυστυχως οι τρεις κοπελες που ειχε ο μπιλ ηταν ολες κατω του αναμενομενου εμφανισιακα (οι 2 40+ και η ελβιρα που τιμησα δεν μου εβγαλε αυτο που ηθελα). Συμπερασμα: απο τις 4 κοπελες, νορα κ παλι νορα (τα εχει ολα το κοριτσι, συμπεριφορα, κορμι, προσωπο). Νομιζω πως ο βασιλης με τετοιο ροστερ θα επρεπε να ριξει κι αλλο τις τιμες!
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Δεν λες καλυτερα να το κλεισει το μαγαζι,ή τουλαχιστον να μας πληρωνει αυτος που παμε να γαμησουμε τετοια σκυβαλα.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Σταμάτα πια ρε μαλάκα

Για ολα εχεις αποψη

:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Μετα απο χρονια εφαγα την πετσετα μου: επισκεψη σε παλιο χωρο (ειχα να παω καιρο) στν Τσιμισκη. Τα ειπα ολα "παλιος πελατης, μασαζ με την ταδε" κοκ. Τζαμπα ο κοπος! Εφαγα την πετσετα μου και ηρεμησα.
Αμεσως μετα επισκεψη στον Βασιλη Κωλεττη: Στο δωματιο με Ελβιρα, η νορα ηταν απασχολημενη. Φιλοτιμη, αλλα σωματοδομικα λαθος για μενα επιλογη. Δυστυχως οι τρεις κοπελες που ειχε ο μπιλ ηταν ολες κατω του αναμενομενου εμφανισιακα (οι 2 40+ και η ελβιρα που τιμησα δεν μου εβγαλε αυτο που ηθελα). Συμπερασμα: απο τις 4 κοπελες, νορα κ παλι νορα (τα εχει ολα το κοριτσι, συμπεριφορα, κορμι, προσωπο). Νομιζω πως ο βασιλης με τετοιο ροστερ θα επρεπε να ριξει κι αλλο τις τιμες!

Επιτελους ,φαινεται το κρυο σε εστρωσε το μυαλο και καταλαβεςβκαι συ αυτο που λεμε εγω και ο geres-kokomos
Αυτα τα σκυβαλα ειναι ντροπη για το αντρικο φυλο να τις πληρωνουμε.
Και το χειροτερο,να δινουν και πετσετα οι ξεδιαντροπες.

Σαν να δινεις ενα χαμπουργκερ σε πεινασμενο και να σου λεει "δεν το τρωω,εχει πολλε θερμιδες"
Αυτες απο Γεωργιου ειναι στην Τσιμισκη νομιζω,αν δεν με απατα η μνημη μου και λογω ηλικιας,ειμαι 64 χρονων.
Αυτες οι ανθρωπομορφες γυναικες δλδ,το πιο ασχημο και βρωμιαρικο μαγαζι της πολης ητανε.
Μια ηταν ωραια εκει,η αφεντικινα αλλα καποιος την γκαστρωσε μανι μανι και το χααμε το κορμί.Κριμα,για Φορντ μιλαω.

ΣΤον Τερκενλη δεν ειναι,θα βρωμισουν και το ζαχαροπλαστειο οι λιγδες.
Βγαζει εκεινη την ωραια μυρωδια σα να ψηνει γλυκο ο ατιμος ο Τερκενλης.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
ρε παιδια, μηπως το εχουμε παραμαμησει το θεμα?

δεν θελω να το παιξω εξυπνος, αλλα μηπως εχουμε κανει το μαμησι επιστημη?

τι ψαχνετε να βρειτε?

καταρχην, ολοι οι ιδιοκτητες μασαζ εχουν λογαριασμο μελους εδω μεσα. ενημερωνονται για παντα, για τις καυλες που βγαζουμε ολοι εμεις οι χαζοβιοληδες.

δευτερον, ξερετε μαγαζι που επιζει χωρις διαφημιση και προωθηση?

τριτον, το να μαλωνουμε εδω μεσα διωχνει μελη και δεν εχει κανενα νοημα.τα γουστα ειναι υποκειμενικα και οι περιγραφες των περιπτυξεων δεν εχουν νοημα. ετσι νομιζω τουλαχιστον. ουτε γαμαμε ολοι με τον ιδιο τροπο, ουτε φερομαστε ολοι με τον ιδιο τροπο. το μονο κοινο που εχουμε ειναι οτι πληρωνουμε για κατι διαφορετικο. μην το σκιζουμε και αυτο...
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Εχουν ολες και ολοι τα λαπτοπακια με τα στικακια και ενημερωνονται αμεσα για το τι γραφεται εδω μεσα.
Ενα μαλακισμενο Αλβανακι μαλιστα εκανε και καταλογο με το ποιος χρηστης αντιστοιχει σε ποιον πελατη.
ας πουμε ο τζεκος ειναι ο Γιαννης ο βενζινοπωλης.
Αλλα εχει πεσει 90% εξω,εκτος απο εναν που καρφωνεται μονος του.Αυτον τον βρηκε αμεσως.
Οποτε να ξερετε οτιδηποτε γραφετε μεταδιδεται σε ζωντανη μεταδοση σε περιγραφη Γιαννη Μαμουζελου στα μασαζιδικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom