Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή δεν είμαι και πολύ fan της Νεοελληνικής δημοκρατίας, δεν θα έπρεπε να βγει καμιά καρτούλα? Λέω εγώ τώρα...
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Λοιπον 45 η Ζωη,αρα η γιαγια συν 50 χρονια,δηλαδη 95
Υπηρχαν μασαζ επι μικρασιατικης καταστροφης;

"ΓΙΑΓΙΑ!ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΑΣΑΖΟΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.ΔΩΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΣΟΥ!μιας και εισαι παλια στο κουρμπετι"

 χαχαχα   Το αρχαιοτερο επαγγελμα στον κοσμο !! Υπηρχε πριν γινει η ανθρωποτητα!!!
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
 χαχαχα   Το αρχαιοτερο επαγγελμα στον κοσμο !! Υπηρχε πριν γινει η ανθρωποτητα!!!

:fuck1: σαν να μην υπάρχει αύριο, σύνθημα μας Mitsos dimitris.  :2funny: :2funny: :2funny:

Συμφωνώ μαζί σου ότι όλα τα άλλα μικρά και άσκοπά ! ! !
 

taz_dev

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Επίσκεφτηκα την Εβίτα πριν το Πάσχα και και ιδού οι εντυπώσεις μου. Ο χώρος θεωρώ ήταν πολύ περηποιημένος . Παρούσσες  τρείς κοπέλες αλλά εκτος της Ράνιας (νορμαλ εμφάνιση χωρίς κάτι το ιδιαίτερο) την οποία και επέλεξα και τησ Νοελ δεν θυμαμαι το  όνομα της τρίτης.Αρκετά καλό το μασαζ και γενικά η κοπέλα δεν φαινοταν να έκανε αγγαρεία. :pipa1: με καλη συμμετοχη ενώ στο  :knockinb: κάτι έχασε. Μετα το πέρας πάντως δεν βιάστηκε να εξαφανιστεί. Σαν συνολική εμπειρία θα έδινα ένα 8,5.
Θα ήθελα να κάνω και δυο ερωτήσεις για τους γνωρίζοντες. Πρώτον δεδομένου ότι τα πιο πολλά ιδρύματα είναι σε πολυκατοικίες καλαμαριά τούμπα κτλ τι γίνεται με θέμα ασφάλειας από γείτονες καταγγελείες μπλε ανθρωπάκια κτλ?? Και όσον αφορα το συγκεκριμένο μαγαζί κάποιοι αναφέρουν θέματα για κάμερες. Είναι βάσιμα  ή κατευθυνόμενα; Παρακαλώ αν γνωρίζει κάποιος να ενημερώσει με ΠΜ. Ευχαριστω
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλημέρα taz_dev link

Έχω καιρό-χρόνια να πάω Εβίτα.
-Την Νοέλ την ξέρουμα από τα παλιά.
-Η Ράνια πως είναι εμφανισιακά?
Μήπως είναι η γεματούλα με μάυρα μαλλιά?
Παλιά την θυμάμε με το όνομα Κατερίνα, αν είναι αυτή.
-Η τρίτη που δεν θυμάσει το  όνομα της  είναι μια ψηλή , αδύνατη με ξανθά μαλλιά.
Η Μαρία μήπως?
 

taz_dev

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0

Η Ράνια είναι είναι καστανοξανθια ενώ η άλλη έχει πιο σουρο μαλι. Και οι δυο πιο κοντες απο τη Νοελ
 

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
64
Like
22
Πόντοι
0
:jerking: που μας έχει πιάσει όλους εδώ πρωί πρωί εδώ. Ο καθένας το μακρύ και το κοντό του... χάσαμε τον kokomo που πλήρωνε 20 ευρώ και πηδούσε τη naomi Cambell ήρθε τώρα ο Tzekos του στείλανε 15 μηνύματα οι ιδιοκτήτες να του πούνε να παει να δοκιμάσει τις καινούργιες κοπέλες για να αρχίσει να τις βρίζει όλες και δεν είναι αυτό μόνο, αυτοί τους οποίους στέλνει να του κάνουν τις δουλειές ή δεν πηγαίνουν ή είναι στραβοί και δε βλέπουν τι πηδάνε.... Ίσως γιατί παρατηρούν τι μάρκα είναι τα σιντριβάνια και οι καθρεύτες και δεν θυμούνται αν αυτή που είδαν (ή πιθανόν πέρασαν μαζί τους μέσα) λέγεται Ιόλη ή Ηρώ ή Μαρίνα... Μπερδεύουν ύψος βάρος αναλογίες και μετά για να μπαλώσουν τη γκάφα βρίζουν κανα δυο άλλα μαγαζιά και κοπέλες για να φαίνονται ενημερωμένοι... Εννοείται οτι ουδέποτε πάτησε ο κύριος στη Μαριάννα (πρίν λίγο μίλησα της την πήρα τηλ για όλα αυτά που συμβαίνουν και το διέψευσε κατηγορηματικά) αν και αν βάλει κάποιος το μυαλό του να δουλέψει θα καταλάβει  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:. Όχι οτι έχω κάτι προσωπικό μαζί του αλλά ρε παιδιά έχει περάσει απο δέκα χέρια όλες τις κοπέλες και  το χειρότερο το φρασεολόγιο αλλά και η αισθητική αυτών που γράφει νομίζω οτι προσβάλει όλο το φόρουμ. Και μην ακούω  :jerking: για τυχόν υπερασπιστές Μαριάννας στυλ Χατζηστεφάνου ούτε για ιδιοκτήτες μασατζίδικων γιατί άλλοι είναι αυτοί που γράφουν με 4-5 διαφορετικά nick-names  :uglystupid:. Τους χαιρετισμούς μου και τα χρόνια μου πολλά σε όλους, πάντα πίστευα και ..οτι δεν χρειάζεται να το παίζεις  Chuck Norris ούτε να τσαπουρνάς ένα κάρο "παπάδες" για να αποδείξουν οτι όλοι οι υπόλοιποι είναι ανόητοι και τρώνε κουτόχορτο....
 

taz_dev

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Το Angel spa (Ευα) βρίσκεται στην Καλαμαρια στη Σμύρνης ή  πίσω απο το Carefour?? Ή μήπωσ ασχετα και τα 2??
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Λοιπον 45 η Ζωη,αρα η γιαγια συν 50 χρονια,δηλαδη 95
Υπηρχαν μασαζ επι μικρασιατικης καταστροφης;

"ΓΙΑΓΙΑ!ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΑΣΑΖΟΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.ΔΩΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΣΟΥ!μιας και εισαι παλια στο κουρμπετι"

ποιο μαλακας πεθαινεις πραγματικα....τοσο βλακας να σαι ......
 

salesman

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
256
Like
16
Πόντοι
1
καλησπερα στην παρεα........
επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στο αντιστρες
μελινα,βικη,νεφελη,τζουλια(μαυρουλα),ιλιανα,ζετα,μια καινουργια κοπελα για τους λατρεις των πιασιματων που δεν θυμαμαι το ονομα της,μαργκω(μιλφ με απιστευτο κορμι).
εξυπηρετηση αψογη οπως παντα.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Πρώτον δεδομένου ότι τα πιο πολλά ιδρύματα είναι σε πολυκατοικίες καλαμαριά τούμπα κτλ τι γίνεται με θέμα ασφάλειας από γείτονες καταγγελείες μπλε ανθρωπάκια κτλ?? Και όσον αφορα το συγκεκριμένο μαγαζί κάποιοι αναφέρουν θέματα για κάμερες. Είναι βάσιμα  ή κατευθυνόμενα; Παρακαλώ αν γνωρίζει κάποιος να ενημερώσει με ΠΜ. Ευχαριστω

Γι' αυτό μερικά δουλεύουν με γνωστούς και συστάσεις και δεν θέλουν να επεκταθούν. Άλλα που είναι free for all... Πχ Κάποια στιγμή είπα να περάσω από το Ίδρυμα Νάνσυ. Με το που φτάνω κοντά βλέπω σταματάει περιπολικό, χτυπάει το κουδούνι και ανεβαίνουν και οι δύο επιβαίνοντες. Την συνέχεια δεν την ξέρω, σιγά μην καθόμουν! Για κάμερες ακούστηκε. Τώρα αν ισχύει ή όχι... Πραγματικά δεν το ξέρω!

Το Angel spa (Ευα) βρίσκεται στην Καλαμαρια στη Σμύρνης ή  πίσω απο το Carefour?? Ή μήπωσ ασχετα και τα 2??

Πάνε μόνο για λόγους αρχειακούς. Να πεις ότι πήγες. Δεν νομίζω να σου κάνει κλικ να περάσεις άσχετα αν οι κυρίες είναι καλές σ' αυτό που κάνουν ή όχι!

μια καινουργια κοπελα για τους λατρεις των πιασιματων που δεν θυμαμαι το ονομα της

Με κολάζεις κε πωλητά!

Όσο για την Νοέλ... Γνωστή από ΠΟΛΥ παλιά... εντάξει δεν κάναμε και μαζί στην Καταστροφή της Σμύρνης, ούτε είμασταν μαζί φαντάροι... Απλά θυμάμαι τότε παλιά ήταν καλό παιδί. Τώρα έχω καιρό να την δω... Θα σκανδαλιστώ!!
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Καλησπέρα αγαπητοί συνάδελφοι.
Είναι η τρίτη φορά που μέσα στο πανικό της καύλας μου προτείνει μασατζού να μπω ξεσκούφωτος.
Φαντάζομαι δεν είμαι ο μόνος που του έτυχε.
Εύχομαι για καλό όλων μας να μην είμαι και ο μόνος που αρνήθηκε.
Ζούμε με μεγάλη ευκολία στην εποχή της ελεύθερης πίπας ξεχνόντας εύκολα και γρήγορα τα προηγούμενα χρόνια τι γινόταν. Μη το ξεφτιλίσουμε όμως. Κίνδυνοι υπάρχουν παντού λίγη προσοχή.
Όσων αφορά το πια και που μη με κουράσεται δεν πρόκειται να αποκαλύψω απολύτως τιποτα.
Άλλωστε είμαι απόλυτα βέβαιος ότι σας έχει τύχει. Καλο ΣΚ.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Εμενα δεν μου εχει τυχει αυτο που λες. αλλα μου εχει τυχει να εχω τελιωσει και η αλλη να μου τον αρπαζει και να τον ξαναβαζει παλι μεσα.
 

dimtris asdfsa

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα.ξερεις κανεις κατι για αυτην την αγγελια?      
πειρα τηλεφωνακι και μου ειπε για αισθεσιακο,χαλαρωτικο και σιατσου μασαζ 50 ευρω η ωρα.ξερεις κανεις τιποτα?
 

taratatsum2011

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Το Angel spa (Ευα) βρίσκεται στην Καλαμαρια στη Σμύρνης ή  πίσω απο το Carefour?? Ή μήπωσ ασχετα και τα 2??

Εδω (εννοω αυτο πισω απο το Carefour) τι ακριβως παίζει...?

Ρωταω γιατι εχω και εκπτωτικο κουπονι απο καποιο site για 40λεπτο μασαζ σε αυτο το μαγαζι...!  :think:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Εδω (εννοω αυτο πισω απο το Carefour) τι ακριβως παίζει...?

Ρωταω γιατι εχω και εκπτωτικο κουπονι απο καποιο site για 40λεπτο μασαζ σε αυτο το μαγαζι...!  :think:

Και εγώ το είχα δει αλλά δεν αγόρασα... Τελευταίες πληροφορίες αναφέρουν για γκιλφομάγαζο!
 

taratatsum2011

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Και εγώ το είχα δει αλλά δεν αγόρασα... Τελευταίες πληροφορίες αναφέρουν για γκιλφομάγαζο!

Υπαρχει καποια εγκυρη πληροφορηση...? Μην παω για απλο μασαζ και με κοιτανε σαν εξωγηινο...! :idiot:
 

dimtris asdfsa

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα.γνωριζει κανεις τιποτα για αυτην την αγγελια? πηρα τηλεφωνο και μου ειπα για αισθησιακο,χαλαρωτικο και σιατσου καπου τραπεζουντος στην καλαμαρια με 50ευρω την ωρα.αν ξερει κανεις τιποτα ας ενημερωσει
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
καλησπερα.γνωριζει κανεις τιποτα για αυτην την αγγελια? πηρα τηλεφωνο και μου ειπα για αισθησιακο,χαλαρωτικο και σιατσου καπου τραπεζουντος στην καλαμαρια με 50ευρω την ωρα.αν ξερει κανεις τιποτα ας ενημερωσει
Δυστυχώς τώρα δεν ανοίγει το site,μάλλον πρόκειται για νέο στέκι, κάθε νέο ευπρόσδεκτο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom