Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (8 μέλη και 34 επισκέπτες)

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
0
επεστρεψε η ΖΕΤΑ στο EDELWEISS !!!  η πιπα που κανει δεν υπαρχει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
με μεγάλη και ελκυστική λεκανη και υπεροχα λευκα μπουτια

Μετα φταιω εγω που σε βριζω;
ΕΛΚΥΣΤΙΚΗ ΛΕΚΑΝΗ;
ΧΕΣΤΡΑ εννοείς;
ΛΕΥΚΑ ΜΠΟΥΤΙΑ;@@@@@@Αρνι για το ΠΑΣΧΑ αγοραζες;
ΤΙ ΑΛΛΟ θα ακουσουμε γαμωτο;

αιντε πανε βουτα στην ΠΕΡΑΙΑ λιγο να ξυπνησεις.
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ρε Τζέκο η αγορά έχει προσφορά, εσύ γιατί κάθεσαι και χαλιέσαι και μας χαλάς? Βλέπεις διαλέγεις  και παίρνεις. Υπάρχουν κάποιοι όπως εγώ που γουστάρουμε το μαγαζί της Μαριάννας. Εσύ δεν το γουστάρεις respect. Τι καθόμαστε τώρα 2-3 μέρες και αναλωνόμαστε σε flame wars δεν μπορώ να καταλάβω. Και επίσης λίγο σεβασμός στα κορίτσια δεν βλάπτει...
 

Gamakutra

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαράκια είπαμε ότι ο καθένας έχει τα γούστα του και εμείς μπορούμε να τα ερμηνεύουμε όπως θέλουμε μέσα μας, δεν είναι ανάγκη να εκφραζόμαστε έτσι. Μερικοί ξεχνάνε ότι υπάρχει και το χιούμορ, το βασικότερο, σε μια περιγραφή μιας κοπέλας, που θα κάνει λίγο να γελάσει το χειλάκι μας στην παρούσα κατάσταση που ζούμε! Χρόνια πολλά σε όλους!
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Ακουσα οτι το ξεκωλακι η Μονικα αφου την πηρε η μιση πολη,παντρευτηκε με γιατρο.Και μαλιστα νομιζω ξενιτευτηκε στας Ευρωπας.
που εισαι γιατρε,προσεχε στα γλωσσοφιλα μην κολλησεις τιποτα
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Η ΕΡΙΚΑ ΤΖΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ τι κανει ρε παιδια,ζει;
Και αυτη ερωτευμενη ειναι.
Ολη μερα στην πιπα και μετα παει στο αμορε της.
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Μετα φταιω εγω που σε βριζω;
ΕΛΚΥΣΤΙΚΗ ΛΕΚΑΝΗ;
ΧΕΣΤΡΑ εννοείς;
ΛΕΥΚΑ ΜΠΟΥΤΙΑ;@@@@@@Αρνι για το ΠΑΣΧΑ αγοραζες;
ΤΙ ΑΛΛΟ θα ακουσουμε γαμωτο;

αιντε πανε βουτα στην ΠΕΡΑΙΑ λιγο να ξυπνησεις.
Φιλαρακο ισως θα πρεπει να αρχιζεις να σεβεσαι λιγο και τα γουστα του αλλου. Αν δεν σου αρεσουν οι κριτικες και αποψεις του φορουμ μπες σε αλλο..Εδω δεν μπαινεις να ακουσεις αυτο που θελεις εσυ, αλλα την προσωπικη  εμπειρια καποιου. Αυτο πρεπει να το σεβαστεις. Νομιζω.............
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Μετα φταιω εγω που σε βριζω;
ΕΛΚΥΣΤΙΚΗ ΛΕΚΑΝΗ;
ΧΕΣΤΡΑ εννοείς;
ΛΕΥΚΑ ΜΠΟΥΤΙΑ;@@@@@@Αρνι για το ΠΑΣΧΑ αγοραζες;
ΤΙ ΑΛΛΟ θα ακουσουμε γαμωτο;

αιντε πανε βουτα στην ΠΕΡΑΙΑ λιγο να ξυπνησεις.

To MAΛΑΚΟ από σήμερα θα τον λέμε tsekos78.
Την έχει την ΜΑΛΑΚΙΑΣΗ εκ γεννηθείς μην τον παρεξειγείται παιδιά.

Υ.Γ.
1)ΜΑΛΑΚΕ tzekos78, ακόμα να ζητήσεις συγνώμη για τα ψέματα που έγραψες από την ΙΟΛΗ?
2)ΜΑΛΑΚΕ tzekos78, τα κορίτσια ζουν και ζουν τις οικογένειες τους, από αυτή την "δουλειά" και θα πρέπει να είμαστε ιδιαίτερα προσεκτικοί και γιατί όχι ευγενικοί, μαζί τους όταν αναφερόμαστε σε μειονεκτήματα τους.
3) Η ΙΟΛΗ δεν δουλέυει στην Μαριάννα που δεν συμαθείς.-
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Η ΕΡΙΚΑ ΤΖΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ τι κανει ρε παιδια,ζει;
Και αυτη ερωτευμενη ειναι.
Ολη μερα στην πιπα και μετα παει στο αμορε της.

ΜΑΛΑΚΕ tzekos78, βλέπω πλήροφορημένος, όπως τα λες η ΕΡΙΚΑ ή ΤΖΕΝΗ ή ΔΗΜΗΤΡΑ, συνεχίζει κανονικά το¨"επάγγελμα" και είναι και ερωτευμένη.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Η Ζωή (45άρα...) που σηκώνει τα τηλέφωνα στο Relax στην ΚΚ, κάνει άραγε πρόγραμμα?
Την γουστάρω πολύ μάγκες...

Επίσης πολύ καλή και η Ναόμι (30 ετών) από Jamaika, είναι συν τοις άλλοις και πολύ καλός χαρακτήρας....

Η Ζωή κάνει τέλειο μασάζ, από ότι μου είπε το "κατέχει" το άθλημα από την γιαγιά της. Όμορφο πρόσωπο 45άρας και μακρί καστανό μαλλί. Λευκό δέρμα και ίσως για αυτό τα σημάδια στο δέρμα-σώμα της είναι ευκρινή ιδιαίτερα στα μπούτια και την κοιλιά. Για τους λάτρεις της τρίχας έχει και ακούρευτο νινάκι.  :2funny: :2funny: :2funny:
Καλή συμμετοχή στην  :pipa1: και το  :knockinb:, χύνει ευχάριστα.


Υ.Γ. Μαλακός δεν είναι μοντέλο, ίσως δεν ταιριάζει για σένα.
ΚΥΡΙΑ είναι πάντως.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Φίλε Αλκίνοε έχουμε και τις ίδιες προτιμήσεις στα δωμάτια! Τι έγινε ομως? Δεν μας είπες πως ήταν η Αναστασία στο κοκκινο δωματιο?
Εγώ την έχω δοκιμάσει μόνο στο απλό πρόγραμμα! Εχει καλύτερη συμετοχή από την Ηρώ?

Η Αναστασία Akarnan, μαζί μου ήταν πολύ καλή.

ΣΤΑ ΘΕΤΙΚΑ:
-Συμμετοχική σε πάνω από 10 στάσεις.
-Με έκανε να χύσω εγώ 2 φορές και αυτή 4-κατά δήλωση της(αν μου είπε αλήθεια και δεν έχω κανένα λόγο να μην την πιστέψω). Είναι η 2η γυναίκα στον χώρο που με ίδρωσε.
- Το υπέροχο ΛΕΥΚΟ, βελούδινο δέρμα της.
- Το ύψος της.
- Το όμορφο νενανικό της πρόσωπο.
- Το ότι είναι ΝΤΑΡΤΑΝΟΜΟΥΝΑ( πλούσιοι γοφοί, μεγάλα και μακρυά μπούτια) .(Προσωπική Επιλογή)

ΣΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ:
-Μασάζ "χάιδεμα",
- :boobies: 1-2, δυσανάλογο του σώματος της.
- Η μύτη της.  
- :pipa1: δεν έχει την πρέπουσα εμπειρία και όρεξη

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Νομίζω τα αξίζει τα 80 για την "δουλειά" που κάνει,
και με το παραπάνω..(Προσωπική Εκτίμηση).

Υ.Γ.
1)Πιστεύω, αυτός ο τρόπος παρουσίασης, να με "απαλάσει" από την "κατηγορία" ότι κάνω πάντα Θετικές κριτικές για όλες τις κοπέλες.
2) Εκτιμώ τον αγώνα τους στην  :pipa1: και το  :knockinb:,
για να ζήσουν τον εαυτό τους και την οικογένεια τους
και ίσως μερικές φορές άθελα μου βλέπω και γράφω μόνο τα θετικά της "δουλειάς" τους.
3)Ας είναι το πρώτο "θύμα" αυστηρής κριτικής η Αναστάσια. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Καλημερα στην παρεα,
θα ηθελα να εκφρασω μια γνωμη για τις διαμαχες που γινονται στο συγκεκριμενο τοπικ. Παρατηρησα οτι καποιοι ( δεν εχω το κουραγιο να γυρναω μπρος πισω σελιδες ουτε συγκρατω καλα ονοματα αλλα με ενδιαφερουν τα νοηματα δεν ειμαι δικαστης να τιμωρησω καποιον) οταν δεν συμφωνουν με καποια κριτικη κατεβαζουν εξαψαλμους σε οσους εχουν αντιθετη γνωμη!!!!!Δηλ ειναι τοσο δυσκολο να αντιλειφθουμε οτι τα γουστα ποικιλουν και ενας ροκερ δεν θα γινει ποτε σκυλας και ενας σκυλας δεν θα γινει ποτε ροκερ???? Ο καθε ενας εχει τα γουστα του και επεισης και οι κοπελες ειναι ανθρωποι και μπορει η φυσιογνωμια -συμπεριφορα-αυρα καποιου να τους το βγαζει περισσοτερο η λιγοτερο!!!Ολοι λενε μα επαγγελματιας ειναι!Ναι ειναι αλλα αυτο το επαγγελματικο μπορει να τα κανει ΟΛΑ αλλα κρυβει μια ψυχροτητα που κρυβεται μεν δεν ελεγχεται δε!!!Γι'αυτο θα ητανε καλο αν καποιος δεν αρεσει μια κοπελλα να πει την γνωμη του σεβομενος ολους και ΜΟΝΟ αν τον κοροιδεψαν,αν αντι 45' τον βγαλαν εξω στα 20 η αλλα του ειπαν αλλα κανανε η αν ειχε κακη συμπεριφορα ειτε οτ μαγαζι ειτε η κοπελλα να το τονισει ωστα να φανε ενα καλο εμπαργκο!!!Αλλα παντοτε με λογικη και σωστα! Στον αντιποδα θα ηθελα να τονισω επεισης οτι ειμαι στο site αρκετο καιρο(σε λιγο χρονιζω) και μονο στο μασατζιδικα Θεσσαλονικη εχω εντοπισει αυτην την αντιμετωπιση σε καθε νεο που ρωταει κατι!  Τον αποκαλειτε μαλακο τον στελνετε να παει πισω να διαβασει τον θεωρειτε βλακα κλπκλπκλπ!!Αν αργοτερα αυτος σας επιτειθεται οταν εχει αντιθετη γνωμη ισως ειναι αποθημενο!Αρα και οι παλιοι μπορουν επεισης  αν δεν θελουν μια ερωτηση απλα να μην την απαντησουν!!!!Ανοιξε ο αντισθενης ενα θρεντ για μασαζοκαταλογο και τρελλαθεικατε!!!Δηλ στην Αθηνα εχει αλλους νομους????Δεν νομιζω!Απλα ισως οι εδω ειδημονες θεωρουν τον μασαζοχωρο επτασφραγιστο μυστικο και το τοπικ αυτο αντι για ενημερωτικο χαρακτηρα ειναι πλεον χωρος ανταλλαγης αποψεων συκεκριμενης παρεας!Εγω το μονο μασατζιδικο που επισκεφθρικα ητανε της Μαριαννας Μονος το βρεικα μονος πηγα και οποια εμπειρια ειχα την εγραψα!Ουδεποτε ειχα μια βοηθεια οποτε θελησα να βρω και κατι αλλο!!! Αντιθετα με το Θρεντ για μπουρδελο-studio οπου τα πραματα ειναι εντελως διαφορετικα!!! Αυτα ηθελα να πω και ζητω συγγνωμη για τη μακρυγορια!
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλημέρα Mitsos dimitris

Αγαπητέ φίλε μόνο όσο με αφορά, θα ήθελα να σου πώ ότι βοηθήθηκα πάρα πολύ από τους παλαιότερους όπως πιστέυω ότι βοήθησα όσο μπορώ τους νεότερους.

Δεν έβρισα όμως, κανένα, επειδή δίπλα σε κάθε κριτικής κοπέλας που διάβαζα δεν υπήρχε το όνομα του μαγαζιού που δουλεύει, η διέυθυνση και το τηλέφωνο. Κατανοούσα την αναγκαιότητα της αδυναμίας αναφοράς τους δηγμόσια για λόγους ασφάλειας. Οι οίκοι ανοχής είναι "νόμιμα" μαγαζία με άδεια από το Δήμο που ανήκουν. Τα μασαζο :fuck1:, δυστυχώς όχι. Δεν απέιλησα κανένα και δεν κοκορεύτηκα σε κανένα "για το ποιός είμαι εγώ".

Δεν έβρισα και δεν υποτίμησα κανένα για τα ότι γράφει αναλήθειες και χαζομάρες.

Κατα την γνώμη μου αυτή είναι η διαφορά.

Σε κάθε περίπτωση χρήσιμη η αναφορά σου, για να την λάβω υπόψιν μου και εγώ προσωπικά να διορθωθώ, αν χρειάζεται.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα στην παρεα,
θα ηθελα να εκφρασω μια γνωμη για τις διαμαχες που γινονται στο συγκεκριμενο τοπικ. Παρατηρησα οτι καποιοι ( δεν εχω το κουραγιο να γυρναω μπρος πισω σελιδες ουτε συγκρατω καλα ονοματα αλλα με ενδιαφερουν τα νοηματα δεν ειμαι δικαστης να τιμωρησω καποιον) οταν δεν συμφωνουν με καποια κριτικη κατεβαζουν εξαψαλμους σε οσους εχουν αντιθετη γνωμη!!!!!Δηλ ειναι τοσο δυσκολο να αντιλειφθουμε οτι τα γουστα ποικιλουν και ενας ροκερ δεν θα γινει ποτε σκυλας και ενας σκυλας δεν θα γινει ποτε ροκερ???? Ο καθε ενας εχει τα γουστα του και επεισης και οι κοπελες ειναι ανθρωποι και μπορει η φυσιογνωμια -συμπεριφορα-αυρα καποιου να τους το βγαζει περισσοτερο η λιγοτερο!!!Ολοι λενε μα επαγγελματιας ειναι!Ναι ειναι αλλα αυτο το επαγγελματικο μπορει να τα κανει ΟΛΑ αλλα κρυβει μια ψυχροτητα που κρυβεται μεν δεν ελεγχεται δε!!!Γι'αυτο θα ητανε καλο αν καποιος δεν αρεσει μια κοπελλα να πει την γνωμη του σεβομενος ολους και ΜΟΝΟ αν τον κοροιδεψαν,αν αντι 45' τον βγαλαν εξω στα 20 η αλλα του ειπαν αλλα κανανε η αν ειχε κακη συμπεριφορα ειτε οτ μαγαζι ειτε η κοπελλα να το τονισει ωστα να φανε ενα καλο εμπαργκο!!!Αλλα παντοτε με λογικη και σωστα! Στον αντιποδα θα ηθελα να τονισω επεισης οτι ειμαι στο site αρκετο καιρο(σε λιγο χρονιζω) και μονο στο μασατζιδικα Θεσσαλονικη εχω εντοπισει αυτην την αντιμετωπιση σε καθε νεο που ρωταει κατι!  Τον αποκαλειτε μαλακο τον στελνετε να παει πισω να διαβασει τον θεωρειτε βλακα κλπκλπκλπ!!Αν αργοτερα αυτος σας επιτειθεται οταν εχει αντιθετη γνωμη ισως ειναι αποθημενο!Αρα και οι παλιοι μπορουν επεισης  αν δεν θελουν μια ερωτηση απλα να μην την απαντησουν!!!!Ανοιξε ο αντισθενης ενα θρεντ για μασαζοκαταλογο και τρελλαθεικατε!!!Δηλ στην Αθηνα εχει αλλους νομους????Δεν νομιζω!Απλα ισως οι εδω ειδημονες θεωρουν τον μασαζοχωρο επτασφραγιστο μυστικο και το τοπικ αυτο αντι για ενημερωτικο χαρακτηρα ειναι πλεον χωρος ανταλλαγης αποψεων συκεκριμενης παρεας!Εγω το μονο μασατζιδικο που επισκεφθρικα ητανε της Μαριαννας Μονος το βρεικα μονος πηγα και οποια εμπειρια ειχα την εγραψα!Ουδεποτε ειχα μια βοηθεια οποτε θελησα να βρω και κατι αλλο!!! Αντιθετα με το Θρεντ για μπουρδελο-studio οπου τα πραματα ειναι εντελως διαφορετικα!!! Αυτα ηθελα να πω και ζητω συγγνωμη για τη μακρυγορια!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
10 στασεις;
Και εχυσε 4 φορες;(μηπως στην 4η φορα προσποιηθηκε?)

ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Να μην σε παρω με τα γιαουρτια;
ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ,προσφερεις γελιο καθημερινα.Το γελιο βοηθαει κατα του εμφραγματος. :2funny:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Καλημέρα Mitsos dimitris

Αγαπητέ φίλε μόνο όσο με αφορά, θα ήθελα να σου πώ ότι βοηθήθηκα πάρα πολύ από τους παλαιότερους όπως πιστέυω ότι βοήθησα όσο μπορώ τους νεότερους.

Δεν έβρισα όμως, κανένα, επειδή δίπλα σε κάθε κριτικής κοπέλας που διάβαζα δεν υπήρχε το όνομα του μαγαζιού που δουλεύει, η διέυθυνση και το τηλέφωνο. Κατανοούσα την αναγκαιότητα της αδυναμίας αναφοράς τους δηγμόσια για λόγους ασφάλειας. Οι οίκοι ανοχής είναι "νόμιμα" μαγαζία με άδεια από το Δήμο που ανήκουν. Τα μασαζο :fuck1:, δυστυχώς όχι. Δεν απέιλησα κανένα και δεν κοκορεύτηκα σε κανένα "για το ποιός είμαι εγώ".

Δεν έβρισα και δεν υποτίμησα κανένα για τα ότι γράφει αναλήθειες και χαζομάρες.

Κατα την γνώμη μου αυτή είναι η διαφορά.

Σε κάθε περίπτωση χρήσιμη η αναφορά σου, για να την λάβω υπόψιν μου και εγώ προσωπικά να διορθωθώ, αν χρειάζεται.
 Φιλε Αλκινε δεν εναφερθεικα σε κανεναν προσωπικα!!Απλα θα ηθελα ολοι να καταλαβουν οτι μια βοηθεια προς τους νεοτερους(μεσα στα πλαισια του εφικτου) θα ητανε καλο οπως και ενας σεβασμος προς τα κοριτσια που κανουν μια πολυ προσοδοφορα βεβαια αλλα και παραπολυ δυσκολη δοτλεια!! {ιστευω οτι αυτο το σαιτ εχει ως στοχο να μας ξαλαφρωσει απο τις εντασεις και να μας βοηθεισει να μην φαμε πατατες!!Σε καμια περιπτωση ομως τις μεταξυ μας αντιπαραθεσεις!  Γι'αυτο λοιπον γαματε σαν να μην υπαρχει αυριο!!!!!   :fuck2:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
10 στασεις;
Και εχυσε 4 φορες;(μηπως στην 4η φορα προσποιηθηκε?)

ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Να μην σε παρω με τα γιαουρτια;
ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ,προσφερεις γελιο καθημερινα.Το γελιο βοηθαει κατα του εμφραγματος. :2funny:

Καλημέρα ΜΑΛΑΚΟΣ  :2funny: :2funny: :2funny:

Ελπίζω να σε βοηθάω......... στην ηλικία σου
να αντέχει η καρδούλα σου και άλλες συγκινήσεις.
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
10 στασεις;
Και εχυσε 4 φορες;(μηπως στην 4η φορα προσποιηθηκε?)

ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Να μην σε παρω με τα γιαουρτια;
ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ,προσφερεις γελιο καθημερινα.Το γελιο βοηθαει κατα του εμφραγματος. :2funny:
Αστο ρε φιλε μην το συνεχιζεις!!!Ηρεμειστε και Γαματε!! (εκτος αν ειστε προσωπικοι φιλοι και πειραζεστε και δεν το ξερω οποτε sorry!!)
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Εχυσε 4 φορες η γυναικα.Τις μετρησε μία μία.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Η Ζωή κάνει τέλειο μασάζ, από ότι μου είπε το "κατέχει" το άθλημα από την γιαγιά της. Όμορφο πρόσωπο 45άρας και μακρί καστανό μαλλί. Λευκό δέρμα και ίσως για αυτό τα σημάδια στο δέρμα-σώμα της είναι ευκρινή ιδιαίτερα στα μπούτια και την κοιλιά. Για τους λάτρεις της τρίχας έχει και ακούρευτο νινάκι.  :2funny: :2funny: :2funny:
Καλή συμμετοχή στην  :pipa1: και το  :knockinb:, χύνει ευχάριστα.


Υ.Γ. Μαλακός δεν είναι μοντέλο, ίσως δεν ταιριάζει για σένα.
ΚΥΡΙΑ είναι πάντως.

Λοιπον 45 η Ζωη,αρα η γιαγια συν 50 χρονια,δηλαδη 95
Υπηρχαν μασαζ επι μικρασιατικης καταστροφης;

"ΓΙΑΓΙΑ!ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΑΣΑΖΟΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.ΔΩΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΣΟΥ!μιας και εισαι παλια στο κουρμπετι"
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom