Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (7 μέλη και 40 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
ρε παιδια παρακολουθω ις συζητησεις σας και δεν βγαζω νοημα ολο ονοματα λετε αλλα που βρισκονται αυτες και ποσο παει δεν τα λετε...μιλατε λιγο πιο ξεκαθαρα να βοηθησετε και τους αρχαριους...μονοφαγαδες ειστε?
Ειμαστε ΜΟΥΝΟφαγαδες και όχι ΜΟΝΟφαγάδες φίλε μου.
Κι εμείς όπως κι εσύ υπήρξαμε καινούριοι στο φορουμ και ρωτήσαμε αρκετούς, αλλά πρώτα ΔΙΑΒΑΣΑΜΕ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ!
Φυσικά και δεν διαβάζονται όλες οι σελίδες του συγκεκριμένου θέματος, αλλά διάβασε λίγο πιο πίσω και θα καταλάβεις αρκετά. Ό,τι δεν καταλάβεις, πες μας να σε βοηθήσουμε. Εδώ τώρα αναφερόμαστε στην Ηρώ και την Ιόλη από το STUDIO της Μαριάννας. Αν θες τηλ. πες μας.   
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
α μαλιστα...διαβαζα φιλε μου αλλα απο τα πολα ονοματα παλαβοσα :uglystupid:
το τηλεφονο τοχω αλλα και παλι δεν λετε ποσο περνουν??πχ το μισαωρο  :fuck1:!
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
ρε παιδια παρακολουθω ις συζητησεις σας και δεν βγαζω νοημα ολο ονοματα λετε αλλα που βρισκονται αυτες και ποσο παει δεν τα λετε...μιλατε λιγο πιο ξεκαθαρα να βοηθησετε και τους αρχαριους...μονοφαγαδες ειστε?

Eίσαι ΝΕΟΣ ακόμα.
Ακού , γράφε, μάθε....
Και μέχρι να έχεις την πρώτη εμπειρία σου, και την μοιραστείς μαζί μας, ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ.

Υ.Γ. Λίστα με τα καταστήματα έχουν αναρτήσει μόνο τα ΑΒ και ο Μασούτης.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους μου.

Φίλε graf, αν μπορείς- σου δίνει το σύστημα την δυντότητα της τροποποίησης, σε παρακαλώ αφαίρεσε το όνομα και στοιχεία της κοπέλας που αναφέρεις.

Υ.Γ. Προκαταβολικά graf, Ευχαριστώ.
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Eίσαι ΝΕΟΣ ακόμα.
Ακού , γράφε, μάθε....
Και μέχρι να έχεις την πρώτη εμπειρία σου, και την μοιραστείς μαζί μας, ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ.

Υ.Γ. Λίστα με τα καταστήματα έχουν αναρτήσει μόνο τα ΑΒ και ο Μασούτης.
φιλαρακι αλου αυτα.προσεχε πως μιλας γιατι δεν ξερεις ποιος ειναι απο απεναντη.ολοι μαγκες και πουτσαραδες γινονται πισω απο την οθονη.εξυπνακια.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
1.Φίλε Αλκίνοε έχω να σου αναφέρω οτι δοκίμασα Μαριάννα και απογοητευτηκα! Καλό κορίτσι και φιλότιμο αλλα δεν έχει καθόλου πιασίματα και είναι πολύ αδύνατη χωρίς να είναι και σφιχτή. Η Αναστασία είναι σχεδόν πιπίνι 2 μέτρα και στη θέση σου θα δοκίμαζα πρώτα αυτή. Δεν ξέρω αν σε πρόλαβα πριν δοκιμάσεις αλλά όταν αποκτήσεις άποψη κοινοποιησέ την μας!

2. Έχω ένα τηλ. του Βασίλη Κωλλέτη που τελείωνει σε 049 το οποίο όμως δεν ισχύει! Μπορέι κάποιος να με ενημερώσει?

Kαλησπέρα Akarnan

1. Είσαι φοβερός ρε φίλε.
Στο μυαλό μου ήσουν? :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν πιστεύω χτες να ήσουν στο διπλανό δωμάτιο, το πράσινο με την Μαρίνα?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


2. Για Βασίλη Εύα-Κωλέτη το ίδιο τηλέφωνο έχω και εγώ που τελειώνει σε -049, και επειδή έχει ξαναναφερθεί το θέμα, προσβωπικά όσες φορές πήρα πάντα ήταν ανοικτό εκ΄τοσ ΣΚ και απάντησαν.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
φιλαρακι αλου αυτα.προσεχε πως μιλας γιατι δεν ξερεις ποιος ειναι απο απεναντη.ολοι μαγκες και πουτσαραδες γινονται πισω απο την οθονη.εξυπνακια.

Aν αυτό κατάλαβες vasilis4, sorry.

Αν δεν ανοίξει καμία πόρτα μασατζίδικου σε έσενα vasilis4, θα φταίει η συμπεριφορά σου.
Μαλακούς τύπος, σαν εσένα, δεν γουστάρουν τα μαγαζιά και οι γυναίκες.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
μην ασχολεισαι alkinos. Πρωτα του ποστ και μιλάει ετσι.

:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

Μη του δινεις σημασια απλά ειναι τα πράγματα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους μου.

Φίλε graf, αν μπορείς- σου δίνει το σύστημα την δυντότητα της τροποποίησης, σε παρακαλώ αφαίρεσε το όνομα και στοιχεία της κοπέλας που αναφέρεις.

Υ.Γ. Προκαταβολικά graf, Ευχαριστώ.
Αλκίνοε έχεις p.m.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
μην ασχολεισαι alkinos. Πρωτα του ποστ και μιλάει ετσι.

:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

Μη του δινεις σημασια απλά ειναι τα πράγματα

Έχεις δίκιο AB66, sorry,
με χάλασε ο μαλακός... και την κάνω

Ας δούμε κάτι εύχαριστο, που έζησα εγώ χτες...



 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
μην ασχολεισαι alkinos. Πρωτα του ποστ και μιλάει ετσι.

:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

Μη του δινεις σημασια απλά ειναι τα πράγματα
κοιτα αμα θεωρειτε πολυ που ρωτησα γιαατι δεν βαζουνε διευθυνση σε καθε κοπελα που αναφερουν και ποσα περνει τι να πω μαλλον ειστε πανπλουτοι!σε αλες κατηγοριες βλακες ειναι αυτοι που τα γραφουν ολα?αρα βλακας ειμαι καιγω γιατι αλου που γραφω τα λεω ολα και δεν με ενδιαφερει εαν θυξω καμια πουτανα ή κανεναν νταβα.αν ειναι παραλογο αυτο που λεω σορη ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΗΛΑΩ ΕΔΩ.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Πάντως η Ήρω ειναι καταπληκτικη
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
κοιτα αμα θεωρειτε πολυ που ρωτησα γιαατι δεν βαζουνε διευθυνση σε καθε κοπελα που αναφερουν και ποσα περνει τι να πω μαλλον ειστε πανπλουτοι!σε αλες κατηγοριες βλακες ειναι αυτοι που τα γραφουν ολα?αρα βλακας ειμαι καιγω γιατι αλου που γραφω τα λεω ολα και δεν με ενδιαφερει εαν θυξω καμια πουτανα ή κανεναν νταβα.αν ειναι παραλογο αυτο που λεω σορη ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΗΛΑΩ ΕΔΩ.

Πάμπλουτοι δεν ειμαστε φιλε.
Και αν θες να μαθεις για τιμες κλπ. να παρεις τηλέφωνα στα μαγαζια που ξερεις να σου πουνε.
Αντε πια ολοι εδω μεσα ζητάτε μασημένη τροφή. Φοβάσαι να ξοδέψεις καμμια μοναδα στο τηλέφωνο σου για να μάθεις διευθυνση και τιμές?

Ελεος πια
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Πάμπλουτοι δεν ειμαστε φιλε.
Και αν θες να μαθεις για τιμες κλπ. να παρεις τηλέφωνα στα μαγαζια που ξερεις να σου πουνε.
Αντε πια ολοι εδω μεσα ζητάτε μασημένη τροφή. Φοβάσαι να ξοδέψεις καμμια μοναδα στο τηλέφωνο σου για να μάθεις διευθυνση και τιμές?

Ελεος πια
ΝΑΞΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΛΕΦΟΝΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΤΑ ΛΕΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Φίλε ΑΒ66, εντάξει έκανε foul o συναγωνιστής, αλλά μην το γαμάτε εντελώς το πράγμα. Έτσι ξεκινάνε καβγάδες χωρίς νόημα στο φορουμ. Δώστε πληροφορίες ή πείτε του που να διαβάσει, αλλά μην τον ξεσκίζετε. Έτσι νομίζω, δηλαδή. Εδώ δεν είναι στρατός να κάνουμε καψώνια. Νομίζω κατάλαβε κι αυτός ότι έκανε παπαριά όπως μίλησε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
ΝΑΞΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΛΕΦΟΝΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΤΑ ΛΕΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ?
VASILIS4 όπως σου είπα διάβασε λίγο και θα τα βρεις όλα.
Στείλε κι ένα μήνυμα στον ALKINOOS32 να ζητήσεις συγγνώμη, γιατί μάλλον τον παρεξήγησες. Έχει βοηθήσει όλα τα παδιά που μπαίνουν εδώ. Απλά λίγο υπομονή και θα δεις ΦΩΣ!!! 
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
φιλαρακι αλου αυτα.προσεχε πως μιλας γιατι δεν ξερεις ποιος ειναι απο απεναντη.ολοι μαγκες και πουτσαραδες γινονται πισω απο την οθονη.εξυπνακια.

Εις την αυτήν ταύτην περίπτωσην να στιλητεύσω και την απάντηση του φίλου alkinou και την ανταπάντηση του νέου μας φίλου και συνδαιτημόνα vasili.

Vasili... Η Μαριάννα έχει σελίδα στο Διαδίκτυο. Μόλις την βρω γιατί την υποσχέθηκα και αλλού και δεν δύναμαι να την βρω θα σου την αναφέρω και εσένα να ηξεύρεις!

Όσο για τις τιμές που ρώτησες. Πλην 2 καταστημάτων (θαρρώ) που κρατάνε το 100€ ωσάν κόρην οφθαλμού (σύμφωνα με παλιότερες πληροφορίαι που δεν έχουν διαψευσθεί ακόμα) όλα τα άλλα είναι με ανώτερη τιμή τα 80€... αααα ναι είναι και το Στούντιο Νάνσυ στην Κασσάνδρου. Αυτό έχει τιμή 60€ εις το φουλ. Έχει και σελίδα στο Διαδίκτυο καθώς και καθημερινή διαφήμιση στις όπισθεν σελίδες αθλητικής εφημερίδος της Βορείου Ελλάδος την οποία έχει ένα μυστακιοφόρος Α.Ρ.Δ.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
tzekos78 ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΠΈΛΑ!!!!
Δεν πρόκειται για την ΙΟΛΗ αλλά για άλλη κοπέλα του ίδιου μαγαζιού! Ρε φίλε, ούτε τα ονόματα δεν
συγκρατείς; Η κοπέλα αυτή πράγματι έχει μια τεράστια ουλή όπως περιγράφεις και
στήθος ανύπαρκτο. Την έχω πάρει τρεις - τέσσερις φορές και το ξέρω από
πρώτο χέρι. ΟΜΩΣ δεν σου φαίνεται περίεργο ότι όλοι όσοι την πήραν έχουν
μόνο καλά λόγια να πουν για την κοπέλα και δεν έχει κανένας πρόβλημα μ'
αυτό; Είναι βέβαιο ότι ο ΑΛΚΙΝΟΣ δεν είπε κανένα ψέμα. ΕΣΥ μπέρδεψες τη
βούρτσα με τη γραβατα! Για την ΙΟΛΗ να συμφωνήσω μαζί σου ότι είναι
γεμάτη με μεγάλο στήθος, αλλά ΟΥΛΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ και περί ορεξεως κολοκυθόπιττα...Η γκόμενα τα δίνει όλα στο
κρεβάτι και γουστάρει το πήδημα, αρκεί να ταιριάξει λίγο η χημεία. ΑΥΤΑ
ΠΕΡΙ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΩΝ!

Αν έκανα λάθος στο όνομα,ζητώ συγγνώμη.
Πάντως υπάρχει τέτοια κοπέλα με αυτές τις ουλές κλπ,όπως το επιβεβαιώνεις και εσύ.
Είμαι πάντως 90% σίγουρος πώς όταν μου συστήθηκαν οι κοπέλες,άκουσα "ιόλη" και όταν πήγα στο δωμάτιο είπα στην Μαριάνα "μου άρεσε πιο πολύ η Ιόλη,αυτήν θέλω".

Τέλος πάντων,πώς λέγεται η κοπέλα αυτή?
Άσχετα από το περιστατικό αυτό,το μαγαζί είναι μπαζομάγαζο,εξαιρουμένης της μιλφοελένης που είναι μια χαρά,σταθερή αξία.

όσο για τον χώρο,τί γούστα έχετε μερικοί?
Κόκκινος καναπές,καθρέφτης και ένα ψεύτικο κινέζικο συντριβάνι,σπουδαία διακόσμηση!!!!

Σαν το διαμέρισμα της Γιουλάκη στο Ρετιρέ είναι! :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom