Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (8 μέλη και 39 επισκέπτες)

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλημέρα σε όλους τους συν :fuck1:

Επίσκεψη στην Μαριάννα μετά από πολλούς μήνες. Όπως πάντα,
Μαριάννα Κυρία και άψογη Επαγγελματίας. Χαρίρομαι πολύ όταν συναντάω τέτοια άτομα στο χώρο τα οποιά παραμένουν παιδιά.
Τελικά δεν είναι τυχαίο και το ποιοί δουλεύουν, στις δύσκολες εποχές μας.Μπράβο Μαριάννα, σε χαίρομαι. Ο χόρος παραμένει υψηλών προδιαγραφών με αυτόνομα θεματικά δωμάτια. Προτίμησα το κόκκινο.

Το team , αλλαγμένο, με προσθήκες.


Έλενα, milf, ανανεωμένη με πολύ όμορφη ξανθειά κόμμωση, κανονικό σώμα με  :tits: 2-3, μετρίου αναστήματος, πολύ καλοντυμένη με μαύρο φόρεμα γόβες και από παλιαότερη εμεπειρία κάνει τα  :knockinb: να αναστενάζουν.


Ηρώ, νέα κοπέλα γύρω στα 26-28, ψηλή, αδύνατη με 1ή 1-2  :boobies:, με μεγάλα και ελκυστικά πόδια, όμορφη με μαύρα μαλλιά. Απλά και όχι ιδιαίτερα "ελκυστικά" ντυμένη.


Αναστασία, νέα κοπέλα γύρω στα 22, ψηλή, νταρντάνα με 1-2  :boobies:, με μεγάλη και ελκυστική λεκάνη και υπέροχα λευκά μπούτια , όμορφα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο και μακριά μαύρα μαλλιά. Το δυνατό σημέιο το λευκό δέμα της. Στο ντύσιμο για αυτήν την δουλειά, γνώμη μου, σηκώνει πολύ βελτίωση ακόμα.


Μαρίνα, Milf γύρω στα 38, ωραία χαρακτηριστικά στο πρόσωπο, μια ανεξήγητη θλύψη στο πρόσωπο της- ίσως η θλίψη της προτάρας, μαύρα όμορφα μαλλιά, αδύνατο σώμα με 1 ή 1-2  :boobies:.  Άψογο ντύσιμο η Μαρίνα.


Υ.Γ. Να με συγχωρέσουν οι "φιλοι" μου, που θα παρεξηγηθούν πάλι για τις περιγραφές μου για την Μαριάννα, αλλά είχα μήνες να γράψω για αυτό το μαγαζί και χάρηκα που παραμένει ψηλά σε ποιότητα όπως όταν άνοιξε.
 

maes

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
[glow=red,2,300][/glow]hello boys just want to inform you guys that because of the easter hollidays as a present for you ebita has lowerd the price........ come and visit us!!!!!!!(80-full)
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

να παρατηρησω οτι αν καποιος γραφει συνεχως υπερβολικα κακες ή καλες κριτικες στο τελος κανεις δεν τον λαμβανει υποψη .

και οσον αφορα την εβιτα , θα την βοηθησουσε να αλλαζε και συμπεριφορα εκτος απο τιμες .
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Τι προτείνετε για σήμερα?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ο tzekos78 πάντως κάποιον μου θυμίζει,κάποιον γνωστό και φίλο μου.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
[glow=red,2,300][/glow]hello boys just want to inform you guys that because of the easter hollidays as a present for you ebita has lowerd the price........ come and visit us!!!!!!!(80-full)
βρε καλως τη Νοελ  :boobies:

μπορει να το κανατε 80 αλλα

απο κοπελες ομως πες τη φιλη μου την εβιτα πασχετε
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Τι προτείνετε για σήμερα?

http://images.watchit.gr/?h=396&w=600&src=[URL unfurl="true"]http://www.newsit.gr/files/Image/2012/04/19/STAMATI/STAMATI1.jpg[/img[/URL]]

Σταμάτη με κοτσίδα.....σε μια σπάνια εμφάνιση :fart-in-bed:προ Κορυδαλλού

 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Εις την αυτήν ταύτην περίπτωσην να στιλητεύσω και την απάντηση του φίλου alkinou και την ανταπάντηση του νέου μας φίλου και συνδαιτημόνα vasili.

Vasili... Η Μαριάννα έχει σελίδα στο Διαδίκτυο. Μόλις την βρω γιατί την υποσχέθηκα και αλλού και δεν δύναμαι να την βρω θα σου την αναφέρω και εσένα να ηξεύρεις!

Όσο για τις τιμές που ρώτησες. Πλην 2 καταστημάτων (θαρρώ) που κρατάνε το 100€ ωσάν κόρην οφθαλμού (σύμφωνα με παλιότερες πληροφορίαι που δεν έχουν διαψευσθεί ακόμα) όλα τα άλλα είναι με ανώτερη τιμή τα 80€... αααα ναι είναι και το Στούντιο Νάνσυ στην Κασσάνδρου. Αυτό έχει τιμή 60€ εις το φουλ. Έχει και σελίδα στο Διαδίκτυο καθώς και καθημερινή διαφήμιση στις όπισθεν σελίδες αθλητικής εφημερίδος της Βορείου Ελλάδος την οποία έχει ένα μυστακιοφόρος Α.Ρ.Δ.
καλησπερα.αδερφε μου μιπος ειναι αυτη η σελιδα?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376

Δεν είναι αυτή που αναφέρεις.
Για να μην νομίζεις ότι δεν βοηθάμε και τους μαλακούς τύπους.

Υ.Γ. Θα το κρατίσω για 5 λεπτά, μετά το καταργώ γιατί δεν θέλω να κάνω διαφήμιση
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Έχεις δίκιο AB66, sorry,
με χάλασε ο μαλακός... και την κάνω

Ας δούμε κάτι εύχαριστο, που έζησα εγώ χτες...

Φίλε Αλκίνοε έχουμε και τις ίδιες προτιμήσεις στα δωμάτια! Τι έγινε ομως? Δεν μας είπες πως ήταν η Αναστασία στο κοκκινο δωματιο?
Εγώ την έχω δοκιμάσει μόνο στο απλό πρόγραμμα! Εχει καλύτερη συμετοχή από την Ηρώ?
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Η Ζωή (45άρα...) που σηκώνει τα τηλέφωνα στο Relax στην ΚΚ, κάνει άραγε πρόγραμμα?
Την γουστάρω πολύ μάγκες...

Επίσης πολύ καλή και η Ναόμι (30 ετών) από Jamaika, είναι συν τοις άλλοις και πολύ καλός χαρακτήρας.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Η Ζωή (45άρα...) που σηκώνει τα τηλέφωνα στο Relax στην ΚΚ, κάνει άραγε πρόγραμμα?
Την γουστάρω πολύ μάγκες...

Επίσης πολύ καλή και η Ναόμι (30 ετών) από Jamaika, είναι συν τοις άλλοις και πολύ καλός χαρακτήρας.
Φυσικά και κάνει φίλε! Γιατί δεν τη ρωτάς κιόλας? Όλα τα κάνει, αλλά σε προδιαθέτει το πρόσωπο και η φωνή της για πράγματα που δεν είναι ακριβώς όπως τα φαντάζεσαι! Αν δοκιμάσεις να μας πείς την εμπειρία σου! Για την Έλενα δεν μας είπες! Τη δοκίμασες?
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Έλενα στο Relax@KK.

Λεπτούλα γύρω στα 1.60 - Σφιχτό κορμί - Χαριτωμένη (35 ετών περίπου).
Σίγουρα μία πολύ καλή GFE περίπτωση.

Πήρα το Πρόγραμμα των 60 ευρώ (διαρκεί 35 λεπτά περίπου):
Φοβερό επαγγελματικό μασάζ τύπου ΣΙΑΤΣΟΥ (body-to-body) για 20 min και μετά για 15 min τα υπόλοιπα....(με πράγματι πολύ καλή συμμετοχή στο τελευταίο στάδιο της Συνεδρίας...).
Γενικά, καλό και το μπάνιο-ντουζιέρα.

Στα αρνητικά:
Για μένα τουλάχιστον η στενότητα του χρόνου! Τα 35 min ΔΕΝ μου έφτασαν...

Τα υπόλοιπα με PM.
Respect στο κορίτσι!!

Δέχομαι πληροφορίες με PM για την Ζωή την τηλεφωνήτρια. Ευχαριστώ!

 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
5 μηνυματα πηρα απο μαγαζια σημερα.
Νεες αφιξεις,χρονια πολλά
μεγαλη μαλακια για επαγγελματια να παιρνει τηλεφωνο τον πελατη.Δειχνει αδυναμια και οτι καιγεται.
πηγα και μαριανα σημερα και της ειπα ειμαι ο τζεκος.
μιλησαμε,αλλά γνωμη για το μαγαζι της δεν αλλαζω.Φυσικα δεν περασα με καμιά.
κατευθυνση μετα εβιτα.Η Νοελ καπως το παλεύει το πραγμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom