Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
Περασα σημερα απο Τατοιου 71 με σκοπο να περασω.
Παρελαση τα 4 κοριτσια τα οποια ηταν αρκετα ντυμενα, το μυαλο μου πηγε στο κακο, πως κρυβουν ατελειες...
Αλισα - καμια σχεση με την κοπελα των φωτογραφιων την οποια ειχα δει και απο κοντα στο συνεργαζομενο Σ108 και με την οποια θα ηθελα να περασω. Αντι για λεπτη ψηλη μιλφ βγηκε μια μετριου αναστηματος νταρντανα πιτσιρικα.
Καιτη - εμφανησιακα κοντα στην προηγουμενη κοπελα με πιο ανοιχτοχρωμα μαλλια.
Μπιανκα - γνωστη, απεχει κι αυτη λιγο απο τις φωτογραφιες πλεον, εχει νταρντανεψει
Αγαπη - επισης μακρια απο τις προσδοκιες των φωτογραφιων των συνεργαζομενων μαγαζιων. μιλφ λεπτη, ενδιαφερουσα φανηκε - θα περναγα.
Ρωτησα την υπηρεσια ποια κοπελα κανει αυταρχικο, πηγε ρωτησε και μου ειπε οτι κανει η Αγαπη. Οκ λεω, θα περασω. Μου λεει: ειναι 100 ευρω. Της λεω: καλυτερα να τα δωσω σε call girl. Δεν με ακουσε καλα γιατι φογαρα και τη μασκα, επανελαβα και εφυγα αχυστος.
Οπως εφευγα μου περασε η ιδεα να καλεσω το Σ12 να δω τι παιζει. Ευα, οποτε σε 5' ημουν εκει και περασα πολυ ομορφα με 80 Ε στο αυταρχικο σε πολυ καλυτερο χωρο και με κοπελα εξαιρετικη. Σε καλο μου βγηκε! Καποια στιγμη θα γραψω κριτικη.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
Καλημερα φιλτατοι

Ξερει κανεις η Ευα(εθν,μακαριου,Βουλης 41)αν και που εργαζεται σημερα?
Μερσι μποκου
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Εννοεί Στουντιο 12 στη Λυκόβρυση, όχι μασαζ. Απο εκεί είναι κοντα αλλα πηγαίνεις με ραντεβου και εκεί....
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Καλο είναι και συγνώμη μην δίνεται στεγνά τα μαγαζιά που ίσως δουλεύουν στείλτε ένα πμ σε κάποιον συνάδελφο και σίγουρα θα σας απαντήσει κρίμα είναι εχουνε γίνει πολλά πεσίματα
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Καλο είναι και συγνώμη μην δίνεται στεγνά τα μαγαζιά που ίσως δουλεύουν στείλτε ένα πμ σε κάποιον συνάδελφο και σίγουρα θα σας απαντήσει κρίμα είναι εχουνε γίνει πολλά πεσίματα
Συμφωνω όταν πρόκειται για μαγαζι που δουλεύει με κλειστό κύκλο και καταφέρεις να μπεις ή στη ζούλα, αλλα όταν μαγαζι βγάζει προγραμμα ή λέει στείλε μου mail να σου κλείσω ραντεβου δεν κάνω εγω τη ζημιά......
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Συμφωνω όταν πρόκειται για μαγαζι που δουλεύει με κλειστό κύκλο και καταφέρεις να μπεις ή στη ζούλα, αλλα όταν μαγαζι βγάζει προγραμμα ή λέει στείλε μου mail να σου κλείσω ραντεβου δεν κάνω εγω τη ζημιά......
Δεν μιλάω μυστή μου για τα μαγαζιά που βγάζουν το προγραμμα τους φορά παρτίδα ?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Πιστεύω πως τα ντου τα κανονίζουν ανταγωνιστικά ιδρύματα..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Aπό Τατοΐου στη Μεταμόρφωση, έφτασες στη Συγγρού μέσα σε 5λεπτά; Εκτός αν εννοείς Στουρνάρα ή Σόλωνος αλλά δεν νομίζω ότι σε κάποια από αυτές τις οδούς να υπάρχει μασατζίδικο στον αριθμό 12.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Aπό Τατοΐου στη Μεταμόρφωση, έφτασες στη Συγγρού μέσα σε 5λεπτά; Εκτός αν εννοείς Στουρνάρα ή Σόλωνος αλλά δεν νομίζω ότι σε κάποια από αυτές τις οδούς να υπάρχει μασατζίδικο στον αριθμό 12.
Δες παραπάνω την απάντηση μου...δεν είναι μασαζ...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
43
Like
8.704
Πόντοι
1.936
Εκεινη η Ελενη η μυταρου που δουλευε στο μασατζιδικο της κας Γιαννας στην Καισαρριανη,ξερει καποιος συναδελφος που εχει παει??
 

ioannis42

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
0
Καλημερα φιλτατοι

Ξερει κανεις η Ευα(εθν,μακαριου,Βουλης 41)αν και που εργαζεται σημερα?
Μερσι μποκου

Καλημερα φιλτατοι

Ξερει κανεις η Ευα(εθν,μακαριου,Βουλης 41)αν και που εργαζεται σημερα?
Μερσι μποκου
Μαγκες κι εγώ ψάχνω την Ευα στο Εθναρχου Μακαριου είχα πέρασει φανταστικά μαζι της. Μακαρι να ξεραμε που βρίσκεται.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Εκεινη η Ελενη η μυταρου που δουλευε στο μασατζιδικο της κας Γιαννας, εκαυχάτο από πρόπερσι (δούλευε καπου ως εξτρατζου με χάλια υπηρεσίες πλέον), ότι θα ανοίξει δικό της κατάστημα.. Aυτονόμησις.... :)
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
Μεγα πενθος!!!
Η Ριτα, απο εθναρχου μακαριου,κρεμασε το στριγκακι της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom