Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
287
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Ενδιαφέρομαι κυρίως για την εμφάνιση της κοπέλας και όχι τόσο για μασάζ, συμπεριφορά κτλ.
Ποια είναι τα μασατζίδηκα με τις πιο όμορφες; Γιατί κυκλοφορούν και κάτι χοντρες γριές κλπ.
Έχω δίκιο ότι τα πιο όμορφα είναι Λαγουμτζή και Νιρβάνα;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.875
Πόντοι
41.443
ρε μαγκες τι πρωινες καυλες ειχατε σημερα.....περασα ωρα 12.00 απο λαγουμιτζη και ειχε 8 καρασιδες σε 8 δωματια...ολα φουλ...περασα τελικα με ριτα που μολισ ειχε βγει.. μινιον ρωσιδακι 22 χρονων αρκετα καλη αλλα απο μασαζ δεν....



επεστρεψε η Ριτα? :think::think:
εμενα μου ειχε πει η υπηρεσια οτι σταματησε οριστικα.
της χρωσταω μια δευτερη επισκεψη.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.875
Πόντοι
41.443
Καλησπερα παιδιά. Στο περίπου τι ευρος τιμών υπάρχουν στα μασατζιδικα που γαμάς κιολας?



στα περισσοτερα ειναι 60€ η μιση ωρα και 80€ η μια ωρα.
ορισμενες κοπελλες προσφερουν και πρωκτικο στην ιδια τιμη.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
99
Like
25.798
Πόντοι
26.236
ρε μαγκες τι πρωινες καυλες ειχατε σημερα.....περασα ωρα 12.00 απο λαγουμιτζη και ειχε 8 καρασιδες σε 8 δωματια...ολα φουλ...περασα τελικα με ριτα που μολισ ειχε βγει.. μινιον ρωσιδακι 22 χρονων αρκετα καλη αλλα απο μασαζ δεν....



επεστρεψε η Ριτα? :think::think:
εμενα μου ειχε πει η υπηρεσια οτι σταματησε οριστικα.
της χρωσταω μια δευτερη επισκεψη.
Και εγώ το ξανά θέλω αυτό το κουνιστροκωλο . Και μιλαει φαρσί τα Ελληνικά .
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Μάγκες λίγο άσχετο αλλά τι πράγμα είναι αυτό με το νέο site???...είπαμε να αλλάζουμε πράγματα που θέλουν αλλαγή προς το καλύτερο...στο forum πλέον δεν μπορείς να βρεις την σελίδα που είχες μείνει τελευταία φορά κ άλλα διάφορα...κάνω κάτι λάθος εγώ? ξέρει κανείς γιατί άλλαξε το site...κ κάτι ακόμη πιο σχετικό καθώς δεν έχω πάει σε after covid φάση...οι υπηρεσίες είναι πλέον πιο αποστειρωμένες από πριν λόγω φόβου? αφήνεις τηλέφωνο πιο πριν και τι παίζει με την μάσκα...ξε΄ρω κάποια μαγαζιά δεν θα έχει αλλάξει τίποτα άλλα γενικότερα σαν γενική αίσθηση ρωτά....ευχαριστώ πολύ
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Μάγκες λίγο άσχετο αλλά τι πράγμα είναι αυτό με το νέο site???...είπαμε να αλλάζουμε πράγματα που θέλουν αλλαγή προς το καλύτερο...στο forum πλέον δεν μπορείς να βρεις την σελίδα που είχες μείνει τελευταία φορά κ άλλα διάφορα...κάνω κάτι λάθος εγώ? ξέρει κανείς γιατί άλλαξε το site...κ κάτι ακόμη πιο σχετικό καθώς δεν έχω πάει σε after covid φάση...οι υπηρεσίες είναι πλέον πιο αποστειρωμένες από πριν λόγω φόβου? αφήνεις τηλέφωνο πιο πριν και τι παίζει με την μάσκα...ξε΄ρω κάποια μαγαζιά δεν θα έχει αλλάξει τίποτα άλλα γενικότερα σαν γενική αίσθηση ρωτά....ευχαριστώ πολύ

δεν έχει αλλάξει τίποτα φίλε μου αν εξαιρέσεις τα αντισηπτικα που θα βρεις στα δωμάτια κ το ότι σε κάποιους χώρους έχω δει πλέον να αερίζουν τα δωμάτια μετά το τέλος . όσο αφορά το site....τα πιο βασικά πλέον μου φαντάζουν με πυρηνική επιστήμη !!!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Μάγκες λίγο άσχετο αλλά τι πράγμα είναι αυτό με το νέο site???...είπαμε να αλλάζουμε πράγματα που θέλουν αλλαγή προς το καλύτερο...στο forum πλέον δεν μπορείς να βρεις την σελίδα που είχες μείνει τελευταία φορά κ άλλα διάφορα...κάνω κάτι λάθος εγώ? ξέρει κανείς γιατί άλλαξε το site...κ κάτι ακόμη πιο σχετικό καθώς δεν έχω πάει σε after covid φάση...οι υπηρεσίες είναι πλέον πιο αποστειρωμένες από πριν λόγω φόβου? αφήνεις τηλέφωνο πιο πριν και τι παίζει με την μάσκα...ξε΄ρω κάποια μαγαζιά δεν θα έχει αλλάξει τίποτα άλλα γενικότερα σαν γενική αίσθηση ρωτά....ευχαριστώ πολύ
Το site είναι πολυ καλο και εχει πολυ περοσσοτερη πληροφορία απο πριν. Κάθε φορα που αλλάζει καποιος ένα site ολα του φαίνονται περίεργα και θέλει χρόνο προσαρμογής. Θεωρώ ότι πρέπει να το κρίνετε σε 3-4 μήνες όχι τώρα. Κατα τη γνώμη μου εχει μόνο ένα θεμα: οι σελίδες του είναι πολυ busy, έχουν παρα πολλα πράγματα σε μια σελίδα, αλλα αυτο είναι μαλλον θέμα σχεδιασμού. ...

δεν έχει αλλάξει τίποτα φίλε μου αν εξαιρέσεις τα αντισηπτικα που θα βρεις στα δωμάτια κ το ότι σε κάποιους χώρους έχω δει πλέον να αερίζουν τα δωμάτια μετά το τέλος . όσο αφορά το site....τα πιο βασικά πλέον μου φαντάζουν με πυρηνική επιστήμη !!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.643
Πόντοι
19.505
Απογευματινή τσάρκα
Συγγρού 40-42 όλες στο δωμάτιο: Αγάπη, Βίκυ και Μαρίνα. Δεν είδα καμία
Νιρβάνα μόνο η Σάντρα και η Όλια, ουκρανή με κοτσιδάκια. Στο δωμάτιο η Παμελα και η Ντίβα , η Νάνσυ δεν ήταν.
Εθνάρχου Μακαρίου μόνο η Μόνικα και η Ροζαλίντα.
Λαγουμιτζή ελεύθερη μόνο η Λέιλα. Στο δωμάτιο η Τατιάνα.
Τζίφοςςςςςςς
 

likosk

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερες! Θα μπορούσα να έχω προτάσεις σε μήνυμα; Ψάχνω κυρίως για πρωκτικό αλλά επίσης και γενικά για ασιάτισα που το έχω παράπονο τόσα χρονια :-) .
Αν ξέρει κανείς και βρει χρόνο ας στειλει, ευχαριστω
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.643
Πόντοι
19.505
Καλησπερες! Θα μπορούσα να έχω προτάσεις σε μήνυμα; Ψάχνω κυρίως για πρωκτικό αλλά επίσης και γενικά για ασιάτισα που το έχω παράπονο τόσα χρονια :-) .
Αν ξέρει κανείς και βρει χρόνο ας στειλει, ευχαριστω

Πρωκτικό στο Συγγρού 40-42 και στο Λαγουμιτζή 23 κάνουν αρκετές
Ασιάτισες δεν έχουν μείνει. Μόνο Σίντυ στο Σινώπης 29.
Επίσης σε στούντιο η Γιν Γιν , κινέζα στο Κατεχάκη και στο Φυλής 104
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
Πηγα για να δω απο κοντα την Ντιβα η οποια μου αρεσε πολυ απο τις φωτογραφιες. Παρελασαν αρκετες κοπελες, Παμελα με την οποια δεν περασα λογω κακων κριτικων, Ντιβα που τελικα ειναι πιο νταρντανα απο τα γουστα μου με αρκετα στρογγυλο προσωπακι, Σαντρα που εχει υπεροχο προσωπο αλλα δυστυχως πολυ αγυμναστο σωμα και Ολια που ειναι λεπτουλα και φανηκε πολυ φιλικη, οποτε περασα.
 

comvos2002

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
11
Like
270
Πόντοι
290
Γεια σας. Υπαρχει μασατζιδικο ανοιχτο τωρα βραδυ Σαββατου; Μεχρι τις 24:00 π.χ.
Ευχαριστώ
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Νομίζω μέχρι 23.00 είναι κάνα δυο θεραπευτήρια
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
68
Like
37
Πόντοι
0
Καλημέρα
Συγνώμη γιατί το ερώτημα μου έχει ειπωθεί ξανά, αλλά...
Ψάχνω παρτούζα με 2 που να κάνουν καλό παιχνίδι μεταξύ τους κ μαζί μου ταυτόχρονα . Το μέρος στο οποίο δίνω ιδιαίτερη προσοχή κ βάση είναι το σεξ κ λιγότερο το μασάζ, αν μπορείτε δώστε μου κάποια αξιόπιστη πληροφόρηση είτε εδώ είτε σε προσωπικό μήνυμα, σας ευχαριστώ κ συγνώμη αν σας κούρασα
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Αν θελεις να σου πω πμ συναγωνιστή :sunglasses:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Νωρίς το απόγευμα στα εξής μασατζιδικα!:sunglasses:

Silver spa:

Η Αλινα η γνωστή Πολωνέζα με τις βυζάρες...!

Η Σβετλάνα η μελαχρινή μοντελε παρουσία όπου επέστρεψε...:P

Και η Ευα,μελαχρινή,κοντουλα με συμπαθητικό πρόσωπο και κανονικό σώμα.

Στο Καλλιρόης 48 Central spa:

Η Αλίκη γεματουλα στην περιφέρεια...
Τάνια η γνωστή του ιδρύματος..Με κολάν μαύρο...
Μαρία και αυτή σταθερή του ιδρύματος.Εμφανιστηκαν ντυμένες καί με μάσκα....!:wowmouth:

Εκτός από τις:
Ρούλα
Κλαούντια
Μαριάννα
Ευα όπου ήταν στο δωμάτιο...


Στο Φρατζή 4,
Στην υποδοχή η Λιζα μου παρουσίασε τις:
Σούλα καινούργια παρουσια.Ελληνιδα, μελαχρινή με μακριά μαλλιά.Σωμα με καμπύλες.Φορουσε ένα μπλε φόρεμα.Νεα στο χώρο...
Ντιάνα η γνωστή ρωσσιδα ξανθιά αδύνατη.
Στέλλα ξανθιά μιλφ με ωραίο σώμα και συμπαθητικό πρόσωπο.
Η Ναταλι στο δωμάτιο...


Στο Nirvana-Φρατζή 2:
Η κοπέλα της υποδοχής μου παρουσίασε τις:
Ολια κοκκινομαλλα προ μιλφ με αδύνατο σώμα.

Ντίβα μελαχρινη με πιασμένα τα μαλλιά της πισω...Σωμα με λίγα κιλά σε περιφέρεια.

Σάντρα μελαχρινή με μακριά μαλλιά και σώμα με καμπύλες

Η Αντελινα η ξανθιά εντυπωσιακή μοντελε παρουσία...!:P
Η Πάμελα και η Νάνσυ στο δωμάτιο...


Στο Φρατζή 7 η κυρία της υποδοχής
μου παρουσίασε τις:
Πάολα με μαύρο φόρεμα με τις βυζάρες της!:tits2:
Γιαννα η γνωστή μιλφαρα.
Ζέτα με ωραίο σώμα και μαύρο φόρεμα και αυτή.
Η Βικτώρια στο δωμάτιο....
Και νέα προσθήκη η Ρωξάννα...!Αδύνατη παρουσία από την Ουκρανία.Μελαχρινη με ξανθιές ανταύγειες με μαύρο φόρεμα και αυτή!:embarrased:



 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.096
Κριτικές
43
Like
4.529
Πόντοι
5.646
Παίζει καμία σκινυ μουνιτσα που να κάνει και καλό μασάζ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom