Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.224
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
γίνε συγκεκριμένος η κάνα αναφορά για τον καθένα τους
ε΄λα ρε Ζήρο σε τα μας? κανας χθεσινός είμαι?
τόσες αναφορές έγιναν και από πολλούς συμφορουμίτες...
όλα για την τηλεθέαση ρε μαλάκες
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
γίνε συγκεκριμένος η κάνα αναφορά για τον καθένα τους

Εμένα εννοει. Με προσβάλλει συνέχεια και με ζηλεύει απίστευτα μεχρι που του είπε μια βίζιτα ότι είμαι «very bad guy” και από τότε πολύ σωστά κρατάει αποστάσεις.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Εμένα εννοει. Με προσβάλλει συνέχεια και με ζηλεύει απίστευτα μεχρι που του είπε μια βίζιτα ότι είμαι «very bad guy” και από τότε πολύ σωστά κρατάει αποστάσεις.
δεν σε έχω παρακολουθήσει αλλά μπαίνοντας στον λογαριασμό σου είδα έχεις μαζέψει φουλ ποινές.....αν συνεχίσεις έτσι πας για διαγραφή λογαριασμου
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
δεν σε έχω παρακολουθήσει αλλά μπαίνοντας στον λογαριασμό σου είδα έχεις μαζέψει φουλ ποινές.....αν συνεχίσεις έτσι πας για διαγραφή λογαριασμου

Ήταν απλά μερικές κακές στιγμές στην κατά τα άλλα εξαιρετική παρουσία μου εδώ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.498
Πόντοι
46.232
πέρασμα από δύο ελαιοτριβεια πριν λίγο

Συγγρού 40-42
είδα τις Αλεσια η γνωστή μιλφ με το κοντό μαλλί, Βικτόρια μελαχρινή παχουλη με 2αρι βυζι και Αλίκη μιλφ με ξανθοροζ μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι (ξέρει κανείς πληροφορίες γι αυτήν?), σε συνέδρια ήταν η Σοφία, Μαρίνα πήρε ρεπό γιατί δε κοιμήθηκε καλά ενώ η Μαίρη είναι από τις περιόδους που αγνοείται...

Καλλιρρόης 38 εδώ η πολύ ευγενική σεριφησσα μου παρουσίασε 3 κοπέλες, τη Ζετα τη "Σερβα" γνωστή γυρολόγο μιλφ με ξανθοκαστανο μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτό κορμί και 1.5αρι βυζι, την Έλενα Ουράνη μιλφ ξανθιά, σώμα από τη μέση και πάνω προς το νταρντανε αλλά με 3.5αρι βυζι και την Ερα από τη Βουλγαρία, μελαχρινή πιτσιρικά παχουλη με 2αρι βυζι, δούλευαν ακόμα κ ήταν σε συνέδρια μια Κάρλα από τη Βενεζουέλα και η κοκκινομάλλα Κιττυ από την Ουκρανία που ήταν ο σκοπός της επίσκεψης αλλά μόλις είχε μπει σε πρόγραμμα μιας ώρας.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
τι ζόρι τραβάς ρε νούμερο????
ηλιθιε γλειωδη σαλιαρη αγαπουλη. τριγυρνάς σε όλα τα νήματα κάθε ανθυπομετριου μπαζου κσι σαλιαριζεις όλη ημέρα. μόλις κάποιος γράψει κάτι και σου θιγει τη Χ κοπελα που σαλιαριζεις σαν σαχλοχαχσς αμέσως να του κάνεις επίθεση

κανόνισε την επόμενη φορά θα πάρεις πόδι από το φόρουμ


γελοίο τυπε
Tσ!!! Τσ!! Τσ!
Mα τί γλώσσα!

ΥΓ.Για πες πότε παίρνεις σύνταξη;:hi:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
το ξέρω αγαπητέ και έχεις δίκιο επ αυτού. απλά δεν έχω πλέον χρόνο εγώ προσωπικά να τσεκαρω κάθε ημέρα τι γίνεται....
και δυστυχώς γνωρίζω αξιόλογα μέλη που έδιναν πληροφορίες και έγραφαν παλιότερα που τώρα πια δεν γράφουν γιατί σιχαθηκσν να διαβάζουν παντού τέτοιους τύπους και τα σάλια τους στο φορουμ
:rockon:
:rockon::rockon::rockon::rockon:
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
πέρασμα από δύο ελαιοτριβεια πριν λίγο

Συγγρού 40-42
είδα τις Αλεσια η γνωστή μιλφ με το κοντό μαλλί, Βικτόρια μελαχρινή παχουλη με 2αρι βυζι και Αλίκη μιλφ με ξανθοροζ μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι (ξέρει κανείς πληροφορίες γι αυτήν?), σε συνέδρια ήταν η Σοφία, Μαρίνα πήρε ρεπό γιατί δε κοιμήθηκε καλά ενώ η Μαίρη είναι από τις περιόδους που αγνοείται...

Καλλιρρόης 38 εδώ η πολύ ευγενική σεριφησσα μου παρουσίασε 3 κοπέλες, τη Ζετα τη "Σερβα" γνωστή γυρολόγο μιλφ με ξανθοκαστανο μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτό κορμί και 1.5αρι βυζι, την Έλενα Ουράνη μιλφ ξανθιά, σώμα από τη μέση και πάνω προς το νταρντανε αλλά με 3.5αρι βυζι και την Ερα από τη Βουλγαρία, μελαχρινή πιτσιρικά παχουλη με 2αρι βυζι, δούλευαν ακόμα κ ήταν σε συνέδρια μια Κάρλα από τη Βενεζουέλα και η κοκκινομάλλα Κιττυ από την Ουκρανία που ήταν ο σκοπός της επίσκεψης αλλά μόλις είχε μπει σε πρόγραμμα μιας ώρας.
Η Αλεξάνδρα δεν ήταν στο Κ38;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.584
Πόντοι
19.505
Πατησίων 131 σήμερα το πρωί, η εξαιρετικά ευγενής Κυρία της υποδοχής (θα έπρεπε να παραδίδει μαθήματα ευγένειας σε πολλές τσατσάδες) μου παρουσίασε την Αλεξάνδρα, τη Στέλλα και την Μελίνα. Κοπέλες για ιδιαίτερα γούστα όλες, προσωπικά με άφησαν αδιάφορο.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Πατησίων 131 σήμερα το πρωί, η εξαιρετικά ευγενής Κυρία της υποδοχής (θα έπρεπε να παραδίδει μαθήματα ευγένειας σε πολλές τσατσάδες) μου παρουσίασε την Αλεξάνδρα, τη Στέλλα και την Μελίνα. Κοπέλες για ιδιαίτερα γούστα όλες, προσωπικά με άφησαν αδιάφορο.
Eχει 'πέσει΄ πολυ το συγκρινόμενο κατάστημα....
Κριμα.... παλια έφερνε κατι ωραια πιπινακια....
 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
Πέρασμα απο Μονης Προδρομου χθες οπου ειδα τη Γκαλίνα σωμα δεν μπορεσα να καταλαβω πολλά και σημερα περασα και απο το City spa στο Κολωνάκι.


Υποψηφιες για καταθεσουλα

Η ΓκΑΛΙΝΑ απο Μονης Προδρομου
Η Καρμεν απο το Πατησιων 131 που εμφανισιακα πλεον δεν λεει πολλα αλλα την εχω απωθημενο απο παλια

Αφροδιτη- Αλεξια απο City Spa και ενα πιπινάκι γαλακτος 20αρα η Αννα που ηταν σημερα εκει

Πολλες οι υποψηφιες κ σκεφτομαι να περάσω κ αποψε μια βολτα απο κωλομπαρο Λα Λουνα δε ξέρω ειμαι σε πορνο διλλημα

η ευγενεια της Γκαλινας με εχει κερδισει προς το παρον πολυ γελαστη κ ωραια τυπισσα.
Σε ποιο city spa αναφέρεσαι φίλε μου, γιατί το αναζήτησα και βγάζει πολλά.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.046
Κριτικές
34
Like
3.787
Πόντοι
4.365
Σε ποιο city spa αναφέρεσαι φίλε μου, γιατί το αναζήτησα και βγάζει πολλά.

 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
Στους Αμπελόκηπους?
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Τυποι τα φωτα σας.Ξερει κανεις αν στο Σινωπης 29 δουλευει μια τυπισσα με πολλα tatoo (νομιζω Συλβια το ονομα,χωρις να ειμαι σιγουρος),μιλφαρα?
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
80
Κριτικές
8
Like
131
Πόντοι
0
Μαγκες... Εχει ιδεα κανεις που βρισκεται η gilf Χαρα που δουλευε παλια στο Σ108?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom