Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

lion13

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια. μηπως ξερει κανεις το τηλεφωνο απο το Στουρναρη 29;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.793
Πόντοι
19.505
Περασματάκι χτες από Μισαραλιώτου A&V Spa. Παρούσες οι: Αφροδίτη, Τζένη, Λαρίσσα, Λάουρα, Βερόνικα. Η Αλεξάνδρα η ψηλή, πρώην Συγγρού 45 άφαντη. Μπορεί να σκάσει σήμερα είπαν. Από αύριο θα έχει καινούργιο αίμα, ρωσίδα. Η πολυκατοικία κατοικήθηκε οπότε δύσκολα αποφεύγεις συναντήσεις με τους κατοίκους και τα διακιολογημένως απαξιωτικά βλέμματά τους.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η πολυκατοικία κατοικήθηκε οπότε δύσκολα αποφεύγεις συναντήσεις με τους κατοίκους και τα διακιολογημένως απαξιωτικά βλέμματά τους.

Ανέραστοι κατοικούν εκεί? :think:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.793
Πόντοι
19.505
Η πολυκατοικία κατοικήθηκε οπότε δύσκολα αποφεύγεις συναντήσεις με τους κατοίκους και τα διακιολογημένως απαξιωτικά βλέμματά τους.

Ανέραστοι κατοικούν εκεί? :think:

μπα, μικροαστοί που απειλείται η ησυχία και η σεμνοτυφία τους
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
μπα, μικροαστοί που απειλείται η ησυχία και η σεμνοτυφία τους
..σεμνοτυφια ε?...αχαχαχαχα..καλο αυτο...οι περισσοτεροι σεμνοτυφοι,ειναι ανωμαλοι,και λουγγρες παντως.... ;)
 

gida

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Απο σποντα και λογω δουλειας βρεθηκα σε μια πολυ ωραια ''κατασταση'' . Καταρχην καλως σας βρηκα αν και χρονια διαβαζω τους χαρτες σας χωρις να εχω κανει register ενα μεγαλο μπραβο για την δουλεια ολων σας!
Παμε στην κατασταση...
Σολωμου 54 6ος Οροφος αν και το ειχα ακουσει το μερος δεν το ειχα επισκεφτει ποτε!
Με λιγα λογια 4 κοπελες , η μια μαλιστα ελληνιδα αν δεν κανω λαθος. Διαλεξα το ''ξενο'' . Λιζα στο ονομα ξανθια και μου....ος με πολυ καλο μασαζ και προγραμμα.
Θα ξαναπαω σιγουρα παλι μεχρι το τελος της εβδομαδος να δοκιμασω και το εγχωριο προιον και τοτε θα επιστρεψω με πληρη αναλυση και περιγραφη.

Αντε καλη μου αρχη..... :p
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Τυπε ,για  αυτόν τον χώρο έψαχνες ενοικιαστή? Θα πατσιζεις το νοικι με  :knockinb: :knockinb: :knockinb:?  :tooth:
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Απο σποντα και λογω δουλειας βρεθηκα σε μια πολυ ωραια ''κατασταση'' . Καταρχην καλως σας βρηκα αν και χρονια διαβαζω τους χαρτες σας χωρις να εχω κανει register ενα μεγαλο μπραβο για την δουλεια ολων σας!
Παμε στην κατασταση...
Σολωμου 54 6ος Οροφος αν και το ειχα ακουσει το μερος δεν το ειχα επισκεφτει ποτε!
Με λιγα λογια 4 κοπελες , η μια μαλιστα ελληνιδα αν δεν κανω λαθος. Διαλεξα το ''ξενο'' . Λιζα στο ονομα ξανθια και μου....ος με πολυ καλο μασαζ και προγραμμα.
Θα ξαναπαω σιγουρα παλι μεχρι το τελος της εβδομαδος να δοκιμασω και το εγχωριο προιον και τοτε θα επιστρεψω με πληρη αναλυση και περιγραφη.

Αντε καλη μου αρχη..... :p
...ανοιξε τελικα το μαγαζι?.....
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
η ανάπτυξη έφτασε στο κέντρο...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
H Δαναη οπως την περιγραφης , πρεπει να ειναι μια που δουλευε πιο παλια στο Πατησιων 131.
 

anat190

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
39
Πόντοι
1
Το μαγαζί Σολωμού 54 6ος όροφος άνοιξε. Υπό την καθοδήγηση της Κ. Ντάλι. Εκεί εθεάθει μια μελαχροινή ονομαζόμενη Δανάη με περίπου 3,5  :tits: νεαρά με καλό σώμα μέτριο πρόσωπο με χαρακτηριστικά κακοφτιαγμένη οδοντοστοιχία. Δεν την έχω δει να δουλεύει αλλού. Επίσης μια ξανθιά μιλφ καλοδιατηρημένη με καλό σώμα Ελληνίδα 1,5  :tits: που επίσης δεν έχω δει αλλού. Επίσης άλλες δύο όπως μου είπε η Ντάλι που δουλεύανε. Καλές δουλειές Ντάλι.
Προσπάθησα να γράψω στο αντίστοιχο θρεντ αλλά ήταν κλειστό. Πιστεύω οι μοντ να το ανοίξουν και να μεταφέρουν αυτά που γράφω εκεί.  
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
η περιγραφη ταιριαζει απολυτα στη δαναη που ηταν πραγματι πατησιων 131
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Το μαγαζί Σολωμού 54 6ος όροφος άνοιξε. Υπό την καθοδήγηση της Κ. Ντάλι. Εκεί εθεάθει μια μελαχροινή ονομαζόμενη Δανάη με περίπου 3,5  :tits: νεαρά με καλό σώμα μέτριο πρόσωπο με χαρακτηριστικά κακοφτιαγμένη οδοντοστοιχία. Δεν την έχω δει να δουλεύει αλλού. Επίσης μια ξανθιά μιλφ καλοδιατηρημένη με καλό σώμα Ελληνίδα 1,5  :tits: που επίσης δεν έχω δει αλλού. Επίσης άλλες δύο όπως μου είπε η Ντάλι που δουλεύανε. Καλές δουλειές Ντάλι.
Προσπάθησα να γράψω στο αντίστοιχο θρεντ αλλά ήταν κλειστό. Πιστεύω οι μοντ να το ανοίξουν και να μεταφέρουν αυτά που γράφω εκεί. 
...περασμα χτες το απογευμα...χτυπαγα,χτυπαγα,...τιποτα...την εκανα με ελαφρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom